Egoisms vai tomēr normāla parādība?

 
Reitings 17
Reģ: 11.03.2014
Sveikas meitenes.
Parasti gan forumus neapmeklēju un kopumā maz laika pavadu pie pc, bet nu ir tā, ka es jūs atradu, un pačukstēšu, ka citreiz "stalkoju" jūsu sarunas, pameklēju kādu sev interesējošu tēmu un tā.

Un kā jau bieži vien notiek, atbildes uz saviem jautajumiem ne vienmēr var atrast ierakstot googlē pareizos atslēgvārdus. Tā nu es izlēmu piereģistrēties un padalīties ar savu problēmu.. :)

Esmu kopā ar puisi, teiksim tā - pašā sākuma stadijā. Nu pirmie 3 mēnesīši mums. Taureņi vēderā ir. Viss super. Bet nu tomēr ne viss.
Iespējams, esmu sīkumaina un parāk bieži pievēršu uzmanību mazām lietām un maziem knifiņiem, bet kā jūs domājat, vai tas ir normāli, ka puisis aizmirst apsveikt 8.martā?
Ejot uz kino, katrs pats pērk sev biļeti?
Valentīndienas apsveikums tikai caur sms?

Citādā ziņā jūtos viņam svarīga un vērtīga. Bet šie sīkumi mani neliek mierā. Kā redzat, jau vairāko reizi meiģinu to laist gar acīm, bet saprotu, ka mani tas pamatīgi apspiež.
Varbūt tā ir pābaude no viņa puses? (kā gan savādāk uzzināsi, vai nauda nav vienīgais satikšanās iemesls?) Varbūt vienkārši nepatīk šāda veida pasākumi? Varbut pārāk liels egoisms? Ak, vārbūtību ir daudz, kā jūs domājat? Varbūt man nemaz nav vērts censties, ieguldīt sevi šādās attiecībās?
11.03.2014 20:27 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
a kaa notika taa biljeshu pirkshana?vinsh vnk pateica-perc pati?? ...bet vispar,ja vinsh taads ir raksturaa,tad izbeidz visu jau tagad,ja jau tagad shii situacija neapmierina...
11.03.2014 21:43 |
 
Reitings 17
Reģ: 11.03.2014
Tas tiesa.
Sajūtas nebija no patīkamajām.

Tieši tapēc velējos uzzināt kādus citu viedokļus, pirms runāšanas ar viņu pašu.
Kautgan tas būs complicated jebkurā gadījumā, jo vēljoprojām nezinu kā viņam pareizāk būtu izskaidrot kas tieši mani neapmierina un kādiem vārdiem to varētu vērst par labu.
11.03.2014 21:44 |
 
Reitings 17
Reģ: 11.03.2014
Nē, nebija tāds konkrēts - pērc pati-
Vienkārši mani rindā, pie pašas kases palaida pa priekšu, ko protams, nevar savādāk saprast.
11.03.2014 21:50 |
 
10 gadi
Reitings 3055
Reģ: 09.10.2009
Hmm... vai tik to nesauc par skopumu? ;)
11.03.2014 21:50 |
 
Reitings 17
Reģ: 11.03.2014
Ceru, ka nē :D

Tiešām tik bezcerīgs gadījums?
11.03.2014 21:55 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
tādi īpaši nemainās.
ja domā kā tā tev būs problēma nākotnē, tad varbūt nemaz neliec lielas cerības uz šīm attiecībām :D
11.03.2014 21:59 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bet tad atkal tas atdūriens - kino, katrs par savu biļeti maksāja..


Tāds viņš ir.. pieņem viņu un maksā par sevi pati, vai arī meklē dāsnāku!
Mans tips viņš noteikti nav :D
11.03.2014 22:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu ok par to ka valentīna dienā neapsveica un 8.martu aizmirsa es vel varu saprast, jo jūs lūk ilgi neesat kopā, viņš pat nezin vai tev tādi svētki ir svarīgi, + varbūt ar vienkārši aizmirsa. Risinājums tam ir nevis muti turēt ciet bet gan pateikt lai aiziet un nopērk to puķi jo tev tā ir vajadzīga un miers :D Nedomāju ka tā ir ar kaut kāda pārbaude no viņa puses. Par to skopumu un nemaksāšanu, nu nez var jau ar būt ka tu sevi esi pasniegusi tā ka viņš domā ka tu pati gribi par sevi maksāt, bet ja gribi lai draugs maksā, nu tad bez runāšanas neiztikt ar.
Ir gan tādi vīrieši kas ir skopu, gan ar tādi vīrieši kam visa informācija ir jāpasniedz un paplātes, jo paši vienkārši par to neaizdomājas.
11.03.2014 22:10 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Nav pārāk smuki no puiša puses, pie tam, ja esat kopā. Man pat negribētos runāt ar puisi par šādu tēmu, jo ko tad es teiktu - kāpēc tu man neizmaksā? :D
Ir jau arī dažādas meitenes. Varbūt viņa ex kategoriski iebilda pret izmaksāšanu un tā iegājies. Ir jau arī tādi vīrieši. Kaut gan man tie neliktos pilnīgi sīkumi, jo bieži vien izmaksā puiši, ar kuriem pat kopā neesmu, vienkārši draugi. Bet ja vēl ko teikšu, tad jau te sāks rakstīt visādus brīnumus - vai tad pašas nevar maksāt utt. :D
Labi, šie svētki vēl tā, bet ja dzimšanas dienā neapsveic, tad gan... :D
11.03.2014 22:18 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Zinu vienu man raksturs riebigs, es uz kino vairs neietu. Un visur visu patin sev izsmaksatu ar uzsvarui vel... I to vajag? Ja nav tad nav, esi jauna bus cits.
11.03.2014 22:20 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Ir jau arī tādi vīrieši

Te bija turpinājums, ka ir jau arī tādi vīrieši, kas neaizdomājas par šiem visiem it kā sīkumiem, viņiem nešķiet svarīgi.
11.03.2014 22:20 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ja vīrietis mīl vins par katru sīkumu aizdomasies. Zinu točna. Un jaunam čalism tas ir izteiktāk. Uz galvas staves dēļ meitenes ko mīl!
11.03.2014 22:23 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Ja vīrietis mīl vins par katru sīkumu aizdomasies.

Piekrītu. Un it īpaši attiecību sākumā, kad galvā ir tikai meitene.
11.03.2014 22:26 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
Man attiecību sākumā, ''randiņu'' periodā nebija nekādu puķu utt, labi ja šokolādi atnesa. Arī izklaidēties gājām katrs par savu naudu. Pa lielam viss mainījās, kad attiecības kļuva nopietnākas, var teikt,ka pēc kāda pusgada. Nu mana dzimšanas diena bija attiecību sākumā ( 3.mēnesī), dāvana man nebija vajadzīga,bet puisis naudu nepažēloja,uzskatīja,ka noderēs. Nu ok, tagad jau esam saderināti :D
Bet nu,ja neapsveiktu galīgi,tad būtu par ko padomāt.
11.03.2014 22:28 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tieši tā. Ko tik puiši un vīrieši nedara savas mīļotās dēļ. Bet ja pat kino nevar izmaksat... kam vajag laiku teret?
11.03.2014 22:29 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja vīrietis mīl vins par katru sīkumu aizdomasies. Zinu točna. Un jaunam čalism tas ir izteiktāk. Uz galvas staves dēļ meitenes ko mīl!


Zini man smieklīgi ar šo gadijās :D Puisis mani tiešām mīl par visiem 110% to es zinu, bet lūk pirms valentīn dienas viņš man pats jautāja ko mēs iesāksim, bet es tad viņam teicu ka neko īpašu nevēlos, tik tā divatā pavadīt laiku, ko viņš laikam saprata tā ka man valentīndiena neinteresē un neliekas nekas svarīgs. Tad nu draugs valnetīndienā atbrauca un bāc puķi man pat nenopirka :D Es tā uz mirkli apvainojos, bet ilgi neizturēju un teicu viņam lai skrien un pērk man to puķi, un viņš man tiešām godīgi pateica ka viņš bija sapratis ka man viss tas pasākums ar dāvanām nav vajadzīgs, bet nu tagad gan viņš zin ka uz visiem svētkiem man točna vajag puķes un dāvanas :D Un protams uz 8. martu ar dabūju super skaistas rozītes, tā kā es domāju ka puiši tiešām var ar pārprast meitenes teikto, bet klusēt par to nevajag, tas tik attiecības bojā, par to ir jārunā.
11.03.2014 22:32 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Vai ku feini. Tikai es varu iedomaties ka tai kino neērti jutās autore ka otrai meitenei izmaksā..
11.03.2014 22:38 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ai nu ko var zināt kapēc tas vīrietis neizmaksā, protams ir iespēja ka ir skops, bet tik pat labi varbūt ir ar citi iemesli. Velns varbūt puisis vel īsti nesaprot to ka viņi jau ir attiecībās :D vai ka vispār kas vairāk par draugiem īsti skaitās. Ai nu nez, tur labāk pa priekšu aprunāties ar to puisi, varbūt tik pārpratums ir gadījies.
11.03.2014 22:43 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Kad sāku ar savu draugu satikties, viņš tajā brīdī nestrādāja. Taču visur man visu izmaksāja. Tikai nesen viņš man atzinās, ka viņš to nemaz nevarēja atļauties. Tas man likās tik mīļi. Es vienmēr esmu gatava arī par sevi samaksāt, ja nu pēkšņi gadās tāda situācija. Tikai ne reizi tagad nav tāda bijusi. Nē, ir gadījies, ka es kaut ko nopērku. Bet tas nav tā sarunājot. Vairāk jau tad, kad pati izdomāju to darīt.
Sākumā man bija grūti pierast pie tā, jo iepriekšējais draugs dzīvoja uz mana rēķina, viņš pat sev apakšbikses nevarēja nopirkt. Viņš, man liekas, ka no tā arī nekaunējās un ilgu laiku neko nedarīja lietas labā. Jau tad bija bail iedomāties, kāda būtu bijusi nākotne, ja mums uzrastos bērns.
11.03.2014 22:47 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Ja vīrietis mīl vins par katru sīkumu aizdomasies. Zinu točna. Un jaunam čalism tas ir izteiktāk. Uz galvas staves dēļ meitenes ko mīl!


Mēs te runājam par 3 mēnešus ilgām attiecībām, nevis ko nopietnu. Mīlēt - tas ir ļoti nopietns jēdziens. Sākumā vienmēr ir rozā brilles un to, ka mīli, to var saprast tikai pēc ilgāka laika...


Autores gadījumā - par svētkiem, jā muļķīgi, bet ej nu sazini, kādi tam iemesli.

Par kino - kino neizmaksā, bet ēdnīcas utt izmaksā? Vai kā īsti? Katru reizi kino izmaksāt meitene, ar ko tiecies neilgi - kaut kā dīvaini. Ļoti labs variants bija te diskusijā - viens pērk biļetes, otrs popkornu....

Pie tam nav izklāstīts jūsu attiecību modelis, ir tikai sūdzības par vīrieti. Un galvenais, ka uz forumu pirms runāšanas ar viņu. Nu kas tā par lietu?
11.03.2014 22:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits