Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Profesionāļa sastādītas Programmas

 
10 gadi
Reitings 4390
Reģ: 30.09.2013
Idividuālais fitnesa treneris/konsultants, nepilnu 8 gadu pieredze - ir arī vairāku sacensību pieredze godalgotajās vietās, ja nepieciešams var sarunāt rekomendācijas no klientu loka.
Interesentiem rakstīt privāti

Piedāvāju sekojošus pakalpojumus (cenas nav akmenī kaltas-runājamas);

Uztura plāna izstrāde - 25 Eur (17.57 Ls)

(uztura plāns tiek sastādīts ņemot vērā individuāli katra klienta - mērķi, gaumi produktos, dienas ritmu, finansiālās iespējas, vielmaiņas ātrumu, iespējamo ēdienreižu skaitu un laikus utt... īsāk sakot plāns tiek pakārtots ikdienai nevis ikdiena plānam. Uztura plānā pa ēdienreizēm tiek salikti konkrēti produkti ar konkrētu vēlamo svaru + katrai dotajai ēdienreizei 3-4 alternatīves produkti ar kuriem var aizstāt jau minēto produktu. Uztura plānam klāt būs arī cits svarīgākais info par un ap uzturu un tā pagatavošanu, kā arī info kas jāpamaina kad mērķis būs sasniegts. Cenā iekļauta arī konsultācija uz neskaidrībām par uztura plānu un tā pielietošanu)

Treniņprogrammas izstrāde - 15 Eur (10.54 Ls)

(Treniņprogramma tiek sastādīta ņemot vērā katra individuālā klienta mērķi un iespējas - treniņam sporta zālē, brīvdabā vai mājas apstākļos. Katram dotajam vingrojumam klāt links uz video kur īsi pastāstīts un parādīts kā pareizi veikt vingrojumu)

Klienta monitorings - 12 Eur / mēnesī (8.43 Ls / mēn.)

(Vidēji 1x nedēļā tiek sekots līdzi klienta progresam un ja nepieciešams koriģēts uztura plāns vai treniņprogramma, kā arī nepieciešamības gadījumā sniegtas tālākas norādes ceļā uz panākumiem.. attiecīgi pie programmas maiņas nepieciešamības nav jāiegādājas jauna programma)


Privātas konsultācijas - cena pēc vienošanās

(Konsultācijas iespējamas tiekoties personīgi vai neklātienē caur epastu, skype, vai mob.)
10.03.2014 20:14 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Nekad tā līdz galam neesmu sapratis cilvēkus, kas ir par slinku, lai veltītu 30-60 minūtes šīs informācijas sameklēšanai ar google starpniecību un tiešām maksā šos ciparus. Tas fakts jau vien norāda, ka viņiem ir izteikts pacietības, disciplīnas un apņēmības trūkums, līdz ar to pie programmas noturēties nespēs šā kā tā.
10.03.2014 20:23 |
 
10 gadi
Reitings 4390
Reģ: 30.09.2013
Brandon - cilvēks bez jebkādas pieredzes nezinās kuru info ņemt par nopietnu un kuru nē un kā vispār to visu likt kopā ... jo šis info ir gaužām dažāds ... personīgi Es lai šo vius pilnībā apgūtu tam veltīju 2 gadus... tas nav tā pārdesmiot minūtēs izdarāms ka vis sbūs skaidrs un saprotams.. jā treniņprogrammas var atrast daudz un dažādas bet nereti šie iesācēji paši nesaprot kādēļ viņs dara tieši to un ne ko citu.... nesaprazdams pašus pamatus kād''el, cik, kā, kad... akli iet tikai svešas programmas... redz bet kas vienam palīdzējis tas citam vairs var nepalīdzēt un zemē nomests laiks, nauda, spēki.. un par''ekini pats kas tad būs izdevīgāk - iet uz zāli un taustīties mēnešiem vai pat gadiem kamēr uztaiusti to īsto programmu sev vai uzreiz to iegādāties no profesionāļiem un jau sasniegt rezultātus kamēr cits joprojām taustās....
10.03.2014 20:33 |
 
Reitings 416
Reģ: 25.12.2013
dat dere celltech iekļauts uztura plānos?
05.04.2014 16:44 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Tas fakts jau vien norāda, ka viņiem ir izteikts pacietības, disciplīnas un apņēmības trūkums, līdz ar to pie programmas noturēties nespēs šā kā tā.


Kārtējais blā-blā-blā.

Man laikam tiešām disciplīnas trūkums, bet par sporta zāli zināju tik vien, ka tur ir skrējceliņš. Man nebija nojausma ne par citiem trenažieriem, ne par pareizu vingrojumu izpildīšanas tehniku, ne ko citu. Sākot sportot ar treneri, man pamazām sāka veidoties priekšstats, tad arī pati sāku meklēt kādu info. Varu trenēties bez trenera, bet man patīk ar! Tāpēc vidēji 2x/nedēļā sportoju ar treneri, 4x bez.

Man laikam vairāk izbrīna cilvēki, kuri tāpat kā es, neko nezināja un izdomāja kaut ko uz savu galvu močīt, bet nesagaidot rezultātus, atmeta ar roku.
05.04.2014 16:50 |
 
10 gadi
Reitings 4390
Reģ: 30.09.2013
meksikanka - ta ir loti daudziem... doma ka pasi vius zin (tas nekas ka nekad nav bijusi kaad saistiba ar so sporta veiduy un nav pat neko palasijis) un tik mochii.. protams rezultati nav vai ari tas ir placebo efekts un pie taa ari vius laiku paliek... kamer cits pa to laiku darot lietas pareizi jau sasniedzis acimredzamus rezultatus...
vispopularak iesaceju kluda ir neieverot pareiza uztura principus... bet diemzzel tas ir pats pamats saja visaa
05.04.2014 18:51 |
 
Reitings 416
Reģ: 25.12.2013
vai tad nav tā - 10% uzturs, 10% treniņi, 80% ķīmija?
05.04.2014 18:54 |
 
10 gadi
Reitings 4390
Reģ: 30.09.2013
ja tas ta butu tad jau jebkurs kurs lietotu un aizietu kautvai 1x nedela uz zaliti butu muskulu kalni... plika kimija pie galigi nepareiza uztura tev pilniba neko nedos - biski speku varbuut.. bet ne muskulmasu
05.04.2014 19:07 |
 
Reitings 416
Reģ: 25.12.2013
ja ir galīgi nepareizs uzturs tad cilvēks ir beigts. nevajag te stāstīt pasakas, uzturam nav tik liela nozīme, galvenais lai nav pa daudz vai par maz priekš attiecīgā mērķa.
05.04.2014 19:10 |
 
10 gadi
Reitings 4390
Reģ: 30.09.2013
tiesi taa.. lai nav neviena uzturviela pa daudz un pa maz.. tiesi taa.... ja cilveks butu beigts pie nepareiza uztura.. tad uz pasaules dzivotu labi ja dazi miljoni cilveki
05.04.2014 19:14 |
 
Reitings 416
Reģ: 25.12.2013
katru dienu mirst simti tūksošu dēļ galīgi nepareiza uztura. galīgi nevis bišķīt.
05.04.2014 19:19 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Es atvainojos,ka es te iespraucos starp stienīšu cilātājiem,bet pat man skaidrs,ka uzturs gan sastāda lielu daļu tā visa.
05.04.2014 19:20 |
 
10 gadi
Reitings 4390
Reģ: 30.09.2013
Veelu veiksmi katru dienu uznemt 7kg proteina + parejo uzturu.....
05.04.2014 19:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits