Marihuāna - Jūsu domas.

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Sveikas, meitenes! Par cik manā paziņu lokā ir ļoti daudz zāles smēķētāju, vēlējos uzzināt Jūsu domas par zālīti - laba vai slikta, ko nodara, vai tieši otrādāk, ir izdarījusi labu?
Piefiksēju, ka tagad ļoti daudzi jauni puiši smēķē zālīti, caur paziņām zinu tādus, kas jau smēķē vairākus gadus un viņu reakcijas spējas ir palēlinātas, ļoti daudz ko aizmirst utml. Kāda ir Jūsu pieredze ar to visu?
10.03.2014 18:53 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Kuram ir smagas veselības problēmas.
nu, man liekas, ka tas skaitās, ka cilvēks paliek reāli stulbs, naturālākais sliņķis, kas neko negrib darīt, reakcija ir ļoti palēlināta, atmiņa ir tik ļoti pasliktinājusies, ka pat vienkāršus uzdevumus nevar aprēķināt. Domāju, ka tas ir pieskaitāms pie veselības problēmām. Un tie ir puiši, kas pīpē 5+ gadus...
14.03.2014 01:37 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Es neapgrozos tada sabiedriiba,tapec pilniiba nav nekada viedokla.Tachu par leeniibu un aizmarshiibu nav briinums.
14.03.2014 02:06 |
 
Reitings 19
Reģ: 06.03.2014
Nu....mans stāsts ar marihuānu ir tāds....ka šobrid viņu ienīstu...un ne jau vesleības problemu pēc....bet pie kā tā noved lielākajā daļā gadijumu

Es un man viens ļoti mīlš cilveciņs(nu jau bijušais pusis, bet joprjam uzturam labas attiecibas un man viņš ir svarīgs kā cilvēks).....apmēram pirms gada iepazināmies ar cilvekiem kas šo...izkalidi piekopa.....nu protasm ari mums piedavaja..nu jā...no sākuma jau biaj labi....man efekts nebija pārak liels....bet nu jā pusim patika..protams es sāku raizētie ska viņš varētu kļūt tkarīgs jo zālītes kompaniaj pavadija ar vien vairak laika.....un es vienkārši jebkāda takriba cilvekam atemt viņa brivibu..un viņa lemumus ar laiku sāk kontrolet attieciga viela...bet tolaik es viņu ļoti mileju tapec vinam uzticejos un to ari vinam teicu..ka uzticot ka viņš zinās savu limitu....

ebt...

bet biaj tā ka ne vienmēr vareja dabut zāli....un tad attieciga kompaniaj sāka piedāt spaisu....protams man pusis neatteicas.....jo ta tak ar var apreibinaties...e stolaim par spaisu neko daudz nezinaju..tapec pieveru acis..pati vienreiz pat pamēģinaju..un...zaudeju samaņu....puiša acu priekšā....toreiz gan viņam pateicu ka labi uz zāli vela cis varu pievert bet lai viņš ludzu vairs spaisu nelito......

Pēc laiak izsķīrāmies ..ne ne dēļ narkotikām bian citi iemesli...ilgu laiki nesazinājāmies.....stkal satikamies pec ilgaka laika....un UN?

Cilveks kurš agrak man bija solijsi un teicis ka neko vairāk nemēģinās....ja neskaita zali...un man pat aizliedza visu citu izņmot to....bija teikt..sacis izmēģinat visu pec kartas..un ari spaisu..(kura kvalitate ari bija klyvusi vel sliktaka) nesmadeja..vel šad tad ar prieku paņēma dažādus halucigenus utt....ari biaj sācis smēķēt kompaniajs iespaida....lai gan agrak to nedarija.....

Likam smagakais trieciens naca diegzn nesen...gan viņš viena pasakuma..bija gatavs iet un mēģināt kokainu.....lai gan pirms gada kad man šo vielu piedavaja viens cilveks viņs gandriz vai eklsopdeja kad viņam to pavestiju lai gan tapat saprotams biju atteikusies.......

Skumjakais visā šaja ir tas....ka viņs to visu dara tapec ka doma ak tas ir kruti..tā teikt..pats man to ir teicis.....un nespej atzits svau atkaribu...un to ka viņš apreobinošas vielas grimst dziļāk........

Es esmu mēginjusi ar vinu..runat..viņs nekalusas.....pat vienreiz spitibas dzita uzpipeju ar vinu koa spaisu....ta teit..lai viņam visaz mazka deva..aks diemžēl amn atkal beidzās ar samaņas zaudēšanu un man gandriz izauca atros....viņam tik un ta ir vienalaga par to ko šīš vielas nodara viņam......dažreiz pat del skumjam emsu gatava lekt lidzi taja visa bet to amn viņš neļauj sakt teikt ka esmu zaudejusi pratu esmu bērnišķiga un sākas strīdi...

Jā mes sen sen jau neesam kopa bet tik un ta esma palikuši labi draugi un man viņš ir ļoti svarigs....dažreiz pat vainoju sevi taja kas ir noticos jo toreiz to zāli ļāvu tak pīpēt..un ar to viss sākās...kokains biaj pedejais trieciens..dažreiz jutu ka kritu izmisuma..jo nevelos noskatitie ska kāds man svarīg cilveks pazudina sevi.....velos ko darit....bet tad mani pārņem izmisums....


TĀPĒC JĀ..esmu pret marihuani..jo agri vai velu ta izraisa atkaribu...vai vel sliktak...noved pie smagākām vielām.
14.03.2014 02:16 |
 
Reitings 187
Reģ: 28.11.2013
Man ir izveidojies ne pārāk labs viedoklis par zālīti,pati agrāk pīpēju,bet sapratu,ka labāk nevajag darīt sev pāri un atmetu.
14.03.2014 07:41 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
LO parādi, lūdzu, kur es kādam esmu bāzusi sejā zāli un likusi to pīpēt?

Speciāli priekš īpaši apdāvinātiem, iekopēšu vēlreiz.
salīdzini 2 paciņas parastās tabakas dienā ar pāris kāšiem gadā.

Un tad izvērtē, kuru vispār varētu saukt par narkomānu un kuru nē.
14.03.2014 09:21 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Uzskatu, ka tas ir tikai pirmais solis ceļā uz ko stiprāku

Vēlviens izcili stulbs stereotips...

Atklāšu tev kaut ko, es pati, personīgi, zāli pirmo reizi pamēģināju pirms vairākiem gadiem, un kopš tā laika, vienmērīgi to pīpēju dažas reizes gadā. Hmm, baigi dīvaini, bet kaut kā līdz šim neesmu sākusi laist vēnās heroīnu, šņaukt kokaīnu, kūpināt metamfetamīnu vai rīt LSD tabletītes, un tas ir tāpēc, ka neko stiprāku nemaz negribas. Man pilnībā pietiek ar tām dažām reizēm, kad vienkārši vajag atslēgties no ārpasaules, kad viss ir pieriebies, un vienkārši gribas pačillot ar kāsi un klasisko mūziku.


Un ko man tagad darīt? Tāpēc man nav tiesību uz maniem uzskatiem? Tagad man vajadzētu pēkšņi ķert pie galvas un saprast, cik briesmīgi es esmu klūdījusies, sākt domāt savādāk un vēl uz ceļiem pateikties tev par to, kā šis stāsts ir atvēris man acis? Man ir pilnīgi vienalga, ka tev tas liekas stulbs stereotips. Tie ir mani uzskati. Man marihuānas slavēšana liekas izcili stulba, bet vai tad tas attur kādu to darīt?
14.03.2014 10:44 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Šeit ir pamatīgs off topiks.. Zāle tomēr ir citas klases kategorijas narkotika nekā stiprās narkotikas...

Par zāli - neitrālas domas.

Esmu daudz vairāk foršus cilvēkus, ''pīpētājus'' dzīvē iepazinusi, nekā ''smirdīgos'' alkoholiķus, par stiprām narkotikām neko neteikšu, kā jau minēju, TĀ IR CITA kategorija!

Alkohols vairāk atgrūž nekā zāle, ja LV visu nolādēto alkoholiķu vietā būtu zāles pīpētāji, eh, būtu daudz saulaināk un jautrāk visiem :):):)
14.03.2014 11:18 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Keita, sirsniņ, ne jau zāle Tavu ex noveda līdz kokaīnam, bet gan viņa paša izvēles. THC neizraisa fizisku atkarību, kā to dara ripas un pulveri, kas ar laiku liek ieņemt vēl un vēl, lai nebūtu sūdīga sajūta kaulos. Manā paziņu lokā nav tādu cilvēku, kas aizgājuši koksā tāpēc vien, ka no pusaudžu gadu vecuma pīpējuši. Tie, kas tagad pastiprināti interesējas par māksligajām vielām, par tām ir interesējušies jau no laika gala. Tāpēc nevaino zāli, vaino puiša vājo gribasspēku un sūdīgo kompāniju.
Ja nu kāds tieši zāli pīpēdams ir izdomājis "man vajag kaut ko stiprāku", parasti izvēle krīt uz halucigēniem - sēnēm vai skābi, taču neviens cilvēks, kam smadzenēs jau nesēž mazs šizo un kurš kopumā draudzējas ar veselo saprātu, šīs vielas neņems biežāk par pāris reizēm dzīvē, jo ar tām pietiek, lai gūtu iespaidus, par ko runāt vēl gadiem un zinātu, kas ir kas. Klasiskais zāles pīpmaņu bauslis ir "es nekad nemēģināšu nekādu ķīmiju."
14.03.2014 11:38 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Neesmu mēģinājusi un netaisos. Laikam neapgrozos tādā sabiedrībā, kur to dara.
14.03.2014 11:42 |
 
Reitings 69
Reģ: 03.02.2014
alkohols, cigaretes, marihuaana, utt.. visas taas ir narkotikas un visas taas ir kaitiigas ! bet saka jau, ka dziive bez maza greeka ( katram savs ) nav interesanta :) tachu, ja reiz buutu jaaizveelas - labaak smeekjeetu marihuaanu, nekaa lietotu alkoholu!
15.03.2014 00:49 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Nelasīju visus komentārus, bet mans viedoklis pret zālīti ir vairāk negatīvs, kā pozitīvs. Pati esmu pamēģinājusi un secināju, ka man pilnīgi nekāda efekta, jeb "kaifa" no tā nav. Garša arī pretīga. Galīgi nesaprotu, kas tur tik feins.
Bet es to tāpat pieskaitu pie narkotikām.. kaut aŗī viegla un šķietami nekaitīga, BET
1. ir tik daudz to saucamo "točku", kur pieber visādus draņķus klāt zālītei un beigās var normāli savas pelēkās šūnas nodedzināt
2. lai gan visi saka, ka zālīte nevar izraisīt atkarību, es saku, ka var- un kā vēl. Šajā gadījumā atkarību izraisa tā laimes sajūta, kura rodas no zāles pīpēšanas. Cilvēks grib justies pacilāti un tik tin džointus vienu pēc otra. Tā ir atkarība. Un es neticu, ka zāles pīpēšana ir laba veselībai. Varbūt mazos apmēros, ok, tad jā. Bet es zinu cilvēkus, kad regulāri pīpē zaļo un viņi vienkārši peld pa dzīvi, jo viņus nekas neuztrauc, viņiem neko nevajag... nav tas pareizi.
15.03.2014 06:30 |
 
Reitings 435
Reģ: 30.04.2013
un tik peras,kā vistas kuti ar zāliti.
man viedoklis lv zaļais ir sūds,ok arzemes normāls.
Lv man viens cilvēks nomira deļ marihuānas, viens noslika ◇un tresais avarija cieta un viss.:(:(;( tad vēl vienā kompānijā kura pipē tieši marihuānu dzekiem smadzenes cuk cuk nu nopietni. vini.peld pa dzivi un.viniem viss pohuj ka tik dabut zalo un uztit. pa laimi tada sabiedriba vairs neapgrozos. bet tas nav nekas labs. un visas kuras ceļ zali debesis jus stulbas esat piedodiet. un ja tu.piepe regulari lv sudus tad tad tiesam kaite veselibai loti. ja ok gada 1reizi uzpipet zalo nav slikti bet tik ne lv,bet zalais rada atkaribu sakat vai ne
pameginat pipet dien no dienas tapst ka cigas un tad jus netiksiet no bedres ara tapat ka smeketajs utt.
15.03.2014 16:23 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Secinājums: jāaudzē pašām tīra manta. :)
15.03.2014 16:26 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
bunny12345, hah, kārtējā. Kur kāda ir teikusi, ka tie sūda maisījumi (tā nav marihuāna bet gan spaiss, iegaumējiet to beidzot) ir kaut kas labs? Šeit iet runa par tīru zālīti. Jā, LV to ir diezgan grūti sadabūt.

Stulbi ir tie cilvēki, kuri pērk no točkām tos maisījumus, sauc to par marihuānu un tad vaino visu pasauli tajā, ka redz ļaunā ''marihuāna'' sabojāja dzīvi. Pīpējot kvalitatīvu un īstu zāli nekas slikts nevar notikt, protams, jābūt samērībai.

Eh, cik reizes tas viss vēl būs jāatkārto? :D
15.03.2014 18:44 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Es nekad neesmu pīpējusi, nepīpēju un nepīpēšu zāli :) Cigaretes arī nepīpēju. Tāpat arī nedzeru. Ja pīpētu mana otra pusīte, kopā nebūtu. Ja draudzene grib pamēģināt - lai mēģina. Ja ballītē jūtu, ka piepīpēts, izeju ārā ielpot svaigu gaisu, pametu viesības vai aizeju citur. Viss. Tik vienkārši, tāpēc nesaprotu, kāpēc jāperas 24 lapu garumā :D
15.03.2014 18:51 |
 
Reitings 2
Reģ: 15.03.2014
marihuāna ir okey priekš manis, dažreiz. ne katru dienu. ne katru nedēļu. ne kā obligāts pasākums.

bet vispār, daudz senāk, esmu smēķējusi arī katru dienu, regulāri un jā, tad rodās traucējumi koncentrēties, izsekot domai, spriest, parādās maisiņi zem acīm, nu nav ne smuki, ne patīkami. kāda jēga būt dārzenim? nekāda.
15.03.2014 22:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!