Marihuāna - Jūsu domas.

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Sveikas, meitenes! Par cik manā paziņu lokā ir ļoti daudz zāles smēķētāju, vēlējos uzzināt Jūsu domas par zālīti - laba vai slikta, ko nodara, vai tieši otrādāk, ir izdarījusi labu?
Piefiksēju, ka tagad ļoti daudzi jauni puiši smēķē zālīti, caur paziņām zinu tādus, kas jau smēķē vairākus gadus un viņu reakcijas spējas ir palēlinātas, ļoti daudz ko aizmirst utml. Kāda ir Jūsu pieredze ar to visu?
10.03.2014 18:53 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Admine noteikti pati jau ar Excite uz 'Tu' pārgājuši un meklē labāko dīleru numuriņus.
11.03.2014 14:30 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Neatbalstu nekādā situācijā un neviens mani nepārliecinās.
11.03.2014 14:33 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nu apskatoties pēdējās 24 stundu admines aktivitātes tā sāk likties. Mēteļu tēmu monetā izdzesa...a te... njaa. Un tas ir nelikumigi( reklamet narkotikas)
11.03.2014 14:33 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Excite

Un tagad es gaidu pētījumus no tavas puses, kas parada, ka zālīte ir nekaitīga. Tev taču arī jāpierada sava taisnība, nevis jāskan, ka tukšai mucai :)
11.03.2014 14:42 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
un tadi ir šīs diskusijas rezultāti


Kubiet, ne jau šīs diskusijas rezultātā es mainīju viedokli. Starp citu, ja nepamanīji, manā komentārā tika minēts arī izteikti negatīvs piemērs. Ar šo cilvēku esmu kopā gan pīpējusi, gan dzērusi. Atšķirība ir tajā, ka es zināju, kur apstāties, viņa nē. Man ir tuva pieredze ar atkarībniekiem, es ļoti labi zinu, kādas sekas tas atstāj uz cilvēka personību, tāpēc pirms es nebiju pārliecināta, ka zināšu mēru, es domu par zālītes pamēģināšanu pat neapsvēru. Tagad tāda vēlme ir parādījusies, jā, bet domāju, ka tas viss aprobežosies ar vienu vienīgu reizi.
11.03.2014 14:47 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
nu par to vienīgo reizi atļaušos iesmīnet. Tev liekas ka narkomani gribeja par tadiem kļūt. Ta ka tu saka 99% , banali.
11.03.2014 14:49 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Un tagad visi zāles mīļi padomājiet ko Jūs nodariet bērniem, kas lasa Jūsu rakstīto un par cik prāts nav nobriedis, tad var domāt kā Jūsu un tas var traģiski beigties.

+ Jūs aicinat pārkāpt likumu.



Tieši tā!

Nevienam no rokām nerauju ārā kāsi, bet nespēju arī vienaldzīgi noskatīties, kā te tiek propogandētas narkotikas :)

P.S. - sekss, kad esi uzpīpējis, arī ir vēl labāks


Klīst runas arī, ka kokaīna, halucigēno sēņu ietekmē sekss esot vēl jo labāks! Ko nu? Šņauksim? :D
11.03.2014 14:52 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Neatbalstu zālītes pīpēšanu un narkotikas esmu pret, jā es pati pīpēju parastās cigaretes un iedzeru aliņu vai kādu vīna glāzi piektdienās vai sestdienās, bet tur neredzu neko sliktu.
Esmu mēģinājusi likās, ka nomiršu goda vārds, jo sirds sitās neko nesapartu drīzāk raudāt gribējās nekā smieties un vēl viens atgadijums, ka ar draudzeni bijām ciemos pie puišiem nu ok pamēģinājām, visi rēc a man sāk rēgoties vasaras laikā sniegs pēc tam četras dienas nevareju attiet bija ļoti slikti, jo neko nesapartu, biju miegaina, dīvaina, raudulīga slikti paliek atcerēties. Nākamā rītā aizeju uz mājām raudāt gribas bija tik neomulīgi, ka aizbraucu pie vecākiem pa nakti palikt es nezinu, bet laikam mans organisms nepieņem tāda vieda lietas.
11.03.2014 14:56 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Un galvenais interesanti, ka visas tā piekopj veselīgu dzīvesveidu, bet tāpat uzpīpē, kur loģika?
11.03.2014 14:56 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Mendeļejeva tabula ēdienkartē nodara lielāku ļaunumu nekā naturālā vidē izaudzis krūms.

+++++
Hm, interesanti, kāpēc visas, kuras tik dedzīgi bļauj par marihuānas kaitīgumu un pat nāvīgumu (srsly?), tā pat neaizdegas par to, cik kaitīgas lietas mēs (lielākā daļa cilvēku) lietojam ikdienā? m? Pareizi, tas taču nekas, ka tik daudz kas ir modificēts un ar dīvainām E-vielām piebāzts, marihuāna ir tas milzīgākais ļaunums. :D
11.03.2014 14:57 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Viss ir mūsdienās kaitīgs pat ēst un dzert un elpot :D katram cilvēkam ir sava veida uztevere pa dzīvi tapēc otram jau nav jāsaka, cik zālite ir laba utt, jo mēs dzīvojam, kā gribam.
11.03.2014 15:01 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
tapēc otram jau nav jāsaka, cik zālite ir laba utt, jo mēs dzīvojam, kā gribam.

Tāpēc nav otram jābrūk virsū un jāmuld, cik tā ir kaitīga un briesmīga. Neviens nevienam ar varu mutē nebāž to kāsi. Katram ir izvēle. Un tieši tāpēc arī ir stulbi kaut ko izdomāt, tikai lai nobiedētu pīpētājus.

Un lūūdzu, beidziet jaukt spaisu jeb legālo ar tīru marihuānu, tās ir pavisam divas dažādas lietas. :) Bet laikam, to dažas nesajēdz.
11.03.2014 15:14 |
 
Reitings 105
Reģ: 04.01.2010
Esmu mēģinājusi, nejūtu pēc zālītes vajadzību ikdienā. Līdz ar to, šis komentārs ir smieklīgs:

nu par to vienīgo reizi atļaušos iesmīnet. Tev liekas ka narkomani gribeja par tadiem kļūt. Ta ka tu saka 99% , banali.


Ne jau vienreiz pamēģinot vai lietojot kaut vai reizi mēnesī cilvēks nolemts kļūt par narkomānu...

Pašai ir samērā neitrāla attieksme- jā pamēģināt vai arī retos gadījumos kompānijā uzpīpēt- ok.Situācijas, kad cilvēks grib pīpēt tusiņos kompānijā, darbdienas vakaros sēžot dīvānā viens vai ejot uz kino utt. man liekas par daudz un kaitinoši, ja man ar to uzbāžas.

Jautājums Excite- kāpēc neesi lietojis jau 2 gadus, ja Tev tas škiet tik nekaitīgs un patīkams laika kavēklis? Vnk interese :)
11.03.2014 15:19 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Es uzskatu, ka narkotika ir un paliek narkotika. Un veselība ir katra paša rokās. Izvēles, kuras izdaram šodien (kādu pārtiku ēdam, kādas zāles lietojam, ar kādām krāsām krāsojam matus) ietekmē mūsu nākotni. Gribi vai nē.
11.03.2014 15:20 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Jo tālāk, jo trakāk, tagad izrādās sekss baigi labais zem visādiem dranķiem. :D

Tūlīt aiziet tēma, ja prostitūcija ar ir ļoti laba. :D



Degredācija.
11.03.2014 15:47 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Visiem bērniem, kas lasa cosmi, pirms sākiet lietot visādus apreibinošos palasiet ko tas nodara Jums un Jūs apkārtējiem ilgtermiņā, padomājiet kā cieš māte, kad redz savu bērnu sanarkojušos, sapīpējušos vai nodzērušos. Sākumā tikai šķiet, ka tas jau nav nekas, bet vēlāk... Tik daudz nelaimīgu ģimeņu no visa tā, cik Straupē atkarīgo un visiem sākās no nekā... Nevar balstīties uz versiju - viena tante teica, vajag reālus faktus. Respektīvi, ja viens saka, ka seku nav, tas nenozīmē, ka tā būs visiem.


nu nebūtu bērniem šeit jāuzturās, jeb lasīt par nogribējušām mātītēm un tēviņiem un viņu seksa orģijām ....


Pārkāpt likumu ?
So !? pie ielas arī jāiet pāri zaļajai gaismai... vienmēr ir izņēmumi un visur ir atkāpes. Protams, tas nav labi un tas nav jāveicina , bet ja reiz šeit ir šāda saruna, tad ir tikai loģiski, ka cilvēki izsakās kas un kā ...

Es tikai zinu, ka to dara daudz vairāk cilvēku nekā kāda šeit spēj iedomāties, iespējams pat Jūsu vecāki, priekšnieki un vispareizākie draugi un paziņas, bet reti kurš atdzīstas , jo baidās no nosodījuma, nevēlas kādam kaut ko skaidrot un beigu beigās pat turpināt strādāt , kā līdz šim.
Ja par bērniem , es kā māte arī labāk par tīru mantu , ja cilvēks jau līdz tam ir nonācis ( mūsu, kā vecāku pienākums ir to nepieļaut ), tad maz ticams, ka kaut kas viņu apturēs, tapēc es izvēlos, lai mans bērns labāk sapīpējas ar draugiem un pārēdās končas, nekā sadzerās, sakaujas u.t.t , protams, tulīt citas sāks brēkt, bet atcerieties sevi padsmit gados , vai kaut kas spētu Jūs apturēt ?
11.03.2014 15:50 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Protams, ka tā ir narkotika. Bet manos uzskatos arī alkohols vai dramadols ir narkotika. Izdzeriet 2 400tos ibumetīnus vai pāris baldarjāņu ripas. Arī narkotika.
Bet ja kāda šo diskusiju uzskata par narkotiku reklāmu vai propagandu, es pagaidīšu nākošo diskusiju, kur kāda jautās par foršāko ruma kokteiļu receptēm un sākšu bļaut par alkohola propagandu.
Jautājums Excite- kāpēc neesi lietojis jau 2 gadus, ja Tev tas škiet tik nekaitīgs un patīkams laika kavēklis? Vnk interese

mana atbilde (arī sen neesmu smēķējusi) būtu - Latvijā sūdu vien tirgo. Lielākā daļa "čigānu gandžas" kas te ir mūsu melnajā tirgū maz atšķiras no spaisiem. Latvijā ir pārāk liels risks iegrābties ķīmiskos šķīdumos mērcētās sūnās. Es piemēram netaisos pārāk daudz enerģijas ieguldīt šai "izklaidei" un meklēt galus, kur dabūt kvalitatīvu produktu. Tāpēc man vieglāk ir iztikt bez.
11.03.2014 15:54 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Jautājums Excite- kāpēc neesi lietojis jau 2 gadus, ja Tev tas škiet tik nekaitīgs un patīkams laika kavēklis? Vnk interese


He.. nu tur ir divi iemesli.. pirmais ir tieši tā paša iemesla dēļ, kāpēc pēdējo reizi futbolu, basi un/vai voleju spēlēju rudenī- nav laika. Tīri fiziski- nav laika.

Un otrais.. man nav labas lapiņas. Man ir pietiekami attīstīts prāts savos gados, lai sajēgtu atšķirību starp lapiņu, kas bija pirms 5 gadiem un to, kas parādījās, kad valsts sāka aizliegt visu pēc kārtas- NEPIEDĀVĀJOT jauniešiem(galvenajai auditorijai) neko, ko likt vietā.. Tāpēc es nevaru iedomāties pavadīt savu vakaru ar kaut ko, no kā sākas visas te marihuānai nepatiesi piedēvētās lietas.. :)
11.03.2014 15:55 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Julenok-es izlasiiju arii tavu rakstu-paldies.
11.03.2014 15:58 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
El Diablo kurā vietā es tev bruku virsū ? :D

Un lūūdzu, beidziet jaukt spaisu jeb legālo ar tīru marihuānu, tās ir pavisam divas dažādas lietas. Bet laikam, to dažas nesajēdz.


un es savā tiekumā tieši rakstiju, ka man no zālites palika slikti nevis no spaisa. Spais virsāpr ir tirākā huiņa un nemaz netaisos un nēesmu mēģinājusi lietot :D
11.03.2014 16:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits