Marihuāna - Jūsu domas.

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Sveikas, meitenes! Par cik manā paziņu lokā ir ļoti daudz zāles smēķētāju, vēlējos uzzināt Jūsu domas par zālīti - laba vai slikta, ko nodara, vai tieši otrādāk, ir izdarījusi labu?
Piefiksēju, ka tagad ļoti daudzi jauni puiši smēķē zālīti, caur paziņām zinu tādus, kas jau smēķē vairākus gadus un viņu reakcijas spējas ir palēlinātas, ļoti daudz ko aizmirst utml. Kāda ir Jūsu pieredze ar to visu?
10.03.2014 18:53 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Un vēl ja aizdomājas, kā tiek audzēta lielākā daļa marihuānas pasaulē, ar kādu vardarbību viņa ir saistīta. Es ceru, ka tu vismaz pati audzē, nevis iepērc.
11.03.2014 09:58 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Mika- vēlviens "lēnīgais".. :D

Marihuāna ir ceļojums. Nevajag salīdzināt to ar alkoholu. Nemaz nesāc. Tas ir kā diena pret nakti.

Alkohols uzbudina, veicina drosmi, runātīgumu un citas fiziskās.. tieksmes?

Marihuāna iedarbojas uz Taviem sajūtu centriem. Manis paša radīts piemērs- ir cilvēki, kas gadiem iet uz jogu, lai pēc desmit gadu treniņa sasniegtu Nirvānu. Es to varu izdarīt 3 minūšu laikā- ar pareizo lapiņu.. :) Un man tai brīdī nav nevienam nekas jāpierāda.

Tas par ko es cepos- ir par cilvēku nezināšanu- manā skatījumā aizliegt marihuānu ir tas pats, kas ar likumu noteikt, ka zeme ir plakana un saule griežas ap zemi- tāpēc, ka baznīcā pāvests tā teica! Un pāvestam- vienmēr ir taisnība.
11.03.2014 10:00 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Mika - nu bļin. Protams, ja produkts ir nelegāls, tā ražošanai līdzi nāks vardarbība :D vienīgais, audzētājiem vienalga, jo tas viņiem ir ienesīgs bizness - paši var kontrolēt, lietotāju skaits gandrīz tās pats kā tad, ja būtu legāla, bet ražotāju skaits gan mazāks.

Dimantu ieguvē ir pat lielāka vardarbība iesaistīta, bet par mirdzošu gredzentiņu gan visas katru dienu sapņo.
11.03.2014 10:01 |
 
Reitings 612
Reģ: 11.09.2012
Dažas jau te izklausās, ka pāris pelēkās šūniņas nopīpājušas.

Tā laimes sajūta, ko rada marihuāna ir subjektīva. Cilvēkam rodas laime no nekā nedarīšanas, viņš saprot, ka laimei dzīvē nekas nav jādara, respektīvi mūsu smagi strādājošai sabiedrībai kļūst par atkritumu. Mums nav vajadzīgi dārzeņi, bet cilvēki, kuri tiecās pēc saviem mērķiem un sapņiem. Un tā mums sabiedrība rodās visādi brīvdomātāji.

Nu nav tāda brīnummantiņa, kas tevi padarīs laimīgu, kā tikai cilvēks pats.
11.03.2014 10:08 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Excite, nepiesauc jogu. Jogai arī nav ne vainas. :D
11.03.2014 10:09 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Agrāk pirms pasaule iepazina papirosus, senās ciltis pīpēja kaņepājus, koku mizas, dažādas puķu lapas u.c. narkotiskas vielas. Tā kā zālīte ir sena , sena narkotiska viela, kura vispār tika izmantota draudzības rituālam un dažādu slimību ārstēšanai, kā nu kurā ciltī.
Taču mūsdienās cilvēkam vajag agresivitāti un pārmērību visā, kas gala rezultātā noved līdz dozes palielināšanai vai arī jaukšanai ar citām vielām, akoholu.
Pati nelietoju un citiem arī neiesaku. Labāk paniekojos pa reizei ar kādu gardu vīnu..
11.03.2014 10:12 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus - kur esi alsījis, ka visas pasaules narkologi to uzskata par atkarību veicinošu?


Varbūt, uzskati ir dažādi, bet intereses pēc varētu dzirdēt kāda narkologa viedokli par marihuānu.
11.03.2014 10:13 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Excite

Ja gribi lai kāds arī tevī ieklausās, tad tev vajag spēt arī rakstīt ar kaut kādu respektu. Jo tavi komentāri liekas vienkārši nekorekti, tu to pašu viedokli varētu izteikt arī citiem cilvēkiem uztveramāk. Jo no katra komentāra spraucas ārā tavs priekšstats, ka visi neatbalstītāji ir aprobežoti vai vienkārši stulbi. Un tavs viedoklis ir vienīgais pareizais, kad es lasu tādus komentārus, es vienkārši neiedziļinos, jo cilvēks neprotu komnicēt pat forumā, kur var piedomāt pie tā, ko raksti ;)
Es marihuānu nesalīdzinu ar alkoholu.? Un sasniegt Nirvānu notrulinot uztveri, nu šitādus reliģiskus murgus biju dzirdējusi. Tas balstās uz to, ka cilvēks pats par sevi nav pilnīgs, bet kaut kāda zāles pīpēšana viņam ļauja sasniegt pilnību? Civēks atraujas no realitātes un tas ir augstākais sasniegums? Tad jau mums būtu jāciena arī tie, kas psihenē atrodas,viņi varbūt arī ir sasnieguši Nirvānu, tikai patstāvīgu? Nu Nirvānas pieminēšana nav arguments :D Ej uzpīpē un nomierinies ;)
11.03.2014 10:16 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Varbūt, uzskati ir dažādi, bet intereses pēc varētu dzirdēt kāda narkologa viedokli par marihuānu.


Priekš kam? Pateiks vel kaut ko sliktu.. :D :D :D
11.03.2014 10:16 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
Un tās, kuras ir par legalizāciju.. Par valsts nodokļu maksātāju naudu vērsim labaratorijas, kuras pārbaudīs zaļā tīrību? vai ļausim visiem tirgotājiem vnk tāpat kļūt legāliem?


O, bože, TU gan esi STULBA! Tādas te daudz parāda savu ''intelektu'' ! Drausmas, drausmas!
11.03.2014 10:17 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Varbūt, uzskati ir dažādi, bet intereses pēc varētu dzirdēt kāda narkologa viedokli par marihuānu.


Jā, būtu interesanti, tāpēc arī cerēju, ka savam apgalvojumam uzrādīsi kādu rakstisku avotu.
11.03.2014 10:21 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Marihuāna nokauj pelēkās šūniņas. Katrs dūms; dūms - pēc dūma. Tiek atrofētas smadzenes un smadzenītes un tās nemanāmi iet postā. Salda un viegla nāve, jo smadzeņu šūnas neatjaunojas kā to, piemēram, dara akna.

Šeit tiek uzsvērts, ka pasaule kļūs labāka, jo marihuāna veicina pozitīvismu, rosina smiešanos, domāšanu un pilnības sajūtu... Tā visa ir ilūzija. Tā nav realitāte, to taču Jūs saprotat? Jūs jūtaties nomākti uzpīpējiet zālīti un smejaties. Vai tas atrisina problēmas? Vai beidzoties iedarbībai kaut kas ir kļuvis labāks? Nē, nav - viss ir tieši tāpat kā pirms uzvelkot dūmu. Ja zālīte veicinātu domāšanu un atrisinātu finansiālās problēmas visa pasaule 2007./2008. gadā būtu kūpinājusi kā negudra.

Izlasījusi visu diskusiju es redzu, ka tikai tie, kuri atbalsta zālīti un lieto arī paši ir dedzīgi ieksarsuši to aizstāvēt visus saucot par nozombētiem šaurpierīšu domātājiem. Interesanti, ne? Tolerance no nelietotājiem izstarojas vairāk kā no lietotājiem. Šīs diskusijas ietvaros tas ir interesants fakts.

Es? Es nelietoju. Bet man ir vienalga, ja kāds izvēlas lietot. Kopā ar tādu cilvēku es nevēlētos būt un savas ģimenes robežās to neatbalstu. Savulaik draugu kompānijā (skolas ietvaros) bija ļoooti aktuāla šī izklaide. Bet tad viena meitene gandrīz nosmaka tieši tādā pašā veidā, kā jau šeit bija nocitēts - aizrijoties ar vēmekļiem. Un manta, kā apgalvoja (it kā) tiešais tirgotājs - bija tīra kā dzidrs lauku avotiņš.
Un jā - ilgtermiņa lietotāji tiešām ir manāmi lēnāki un ar vājāku atmiņu un zemāku reakcijas līmeni. To nenoliedz arī paši lietotāji.

Agrāk veicu padziļinātu pētījumu par narkomāniju. Marihuānas lietošana tik tiešām neatgriezeniski bojā veselību, taču medicīnā marihuānas lietošana nav neierobežota un brīvrocīga. Tā tiek lietota noteiktās devās, noteiktu laiku un ne vairāk, ne mazāk tiek izrakstīta tik pat kā uz nāves gultas guļošajiem.

Propoganda? Propoganda ir noliegt, ka tā ir kaitīga veselībai.
Legalizēt? Nezinu - drīzāk nē, nekā jā. Turpiniet pīpēt, bet nav nepieciešamības šo lietu padarīt pieejamāku.
11.03.2014 10:28 |
 
Reitings 649
Reģ: 29.01.2009
Nekaitīgāk ir nedzert un nepipet neko. Jā, ari tāda dzīve eksistē.


Jēziņ, kāds man prieks, ka tieši tāda ir manējā. Paldies sev! :-D
Bet ja nopietni - neuzskatu, ka tas ir baigi ok. Ja mani draugi to pasāktu uztvert kā normālu vakara sastāvdaļu, visticamāk, pat pati nemanot, nošķirtos no viņiem..
11.03.2014 10:28 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Marihuāna nokauj pelēkās šūniņas. Katrs dūms; dūms - pēc dūma. Tiek atrofētas smadzenes un smadzenītes un tās nemanāmi iet postā. Salda un viegla nāve, jo smadzeņu šūnas neatjaunojas kā to, piemēram, dara akna.


Šim pat es varētu piekrist- patiešām 100+ gadu laikā tā patiešām var notikt. Tikai līdz šim cilvēki ir paspējuši nomirt līdz tam. Es nesākšu uzskaitīt kā un kāpēc.
11.03.2014 10:37 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Savulaik draugu kompānijā (skolas ietvaros) bija ļoooti aktuāla šī izklaide. Bet tad viena meitene gandrīz nosmaka tieši tādā pašā veidā, kā jau šeit bija nocitēts - aizrijoties ar vēmekļiem.


Vai, gadījumā šī meitene nebija pilnīgā lupatā? Respektīvi iedzērusi?

Es tur klāt nebiju, bet dodu 96% GARANTIJU, ka bija. un pārējos 4trus lieku uz kādu fizisku defektu- kādu medikamentu iedarbību, vai vvz kāpēc vēl- uzskavu liekot uz to, ka ar marihuānu tam bija sakars tik vien, ka viņa paspēja paralēli dzeršanai arī uzpīpēt.
11.03.2014 10:39 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Dažai labai šī ir tik tuva un mīļa tēma,ka ņemās pa 2 diskusijām, lai tikai kādam kaut ko pierādītu.:D
11.03.2014 10:41 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Excite
Es saprotu Tavu viedokli, nesatraucies - esmu aizstāvjus klausījusies un analizējusi neskaitāmas reizes un neskaitāmās variācijās. Es Tavu viedokli pieņemu un akceptēju kā Tev derīgu, bet ne sev. Tev tas ir pieņemami, bet diemžēl es tā nevaru teikt. Un paradoksāli - bet arī diez gan daudzi lietotāji iestājas pret pīpēšanu.

Un, atvainojos - šeit ir kļūda:
"Salda un viegla nāve (...)"
"Salda un viegla smadzeņu nonāvēšana (...)"
11.03.2014 10:43 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nezinu par kādiem medikamentiem, jo ikdienā manāmu defektu viņai nebija, kas liecinātu par tādu nepieciešamību. Bet dzērusi viņa nebija. Bet trubiņā es viņai pūst neliku, tas gan ir fakts.
11.03.2014 10:48 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Tāpēc, ka cilvēkiem ir tik grūti pieņemt, ka kaut kas nav tā, kā viņiem visu mūžu ir ticis skandēts.


Un tev grūti pieņemt, ka citi cilvēki nedomā, ka tevis skandētā patiesība ir vienīga uz pasaules pareizā un cilvēku uzskati mēdz atšķirties no taviem. Tiešām tik ļoti grūti pieņemt, ka visa pasaule nekad nedomās tā kā Tu?
Tev kāda no nesmēķētājām un veselīgā dzīvesveida piekopējām aizliedz pīpēt, rauj zāli no mutes ārā? Man šķiet, ka nē. Tāpēc es nesaprotu, kāpēc ar tādu naidu, riebumu un rupjībām ir jāvēršas pret tiem, kas izvēlas nelietot. Tāpēc, ka, ak nē - viņas uzdrošinās pateikt, ka viņām tas liekas slikti? Ir cilvēki, kuriem kafija šķiet kaitīga un viņi to tāpēc nelieto - vai tāpēc tagad vajadzētu plēst sevi pušu un pierādīt, ka kafija patiesībā ir labā un viņi, stulbeņi, neko nejēdz?
Tas ir tik pat briesmīgi kā tad, kad alkoholiķis nespēj rimties un cenšas visiem pierādīt, ka dzeršana ir laba un visi, kas domā pretēji ir stulbeņi ar izskalotām smadzenēm.
11.03.2014 10:51 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Savukārt, man radās jautājums lietotājām - kāpēc Jūs pīpējat zāli? Kādam nolūkam? Kāda jēga ir to pīpēt?
Un man var nepiesaukt pretjautājums ar to, kāda jēga ir dzert alko un smēķēt - es to nedaru.
11.03.2014 10:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!