Marihuāna - Jūsu domas.

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Sveikas, meitenes! Par cik manā paziņu lokā ir ļoti daudz zāles smēķētāju, vēlējos uzzināt Jūsu domas par zālīti - laba vai slikta, ko nodara, vai tieši otrādāk, ir izdarījusi labu?
Piefiksēju, ka tagad ļoti daudzi jauni puiši smēķē zālīti, caur paziņām zinu tādus, kas jau smēķē vairākus gadus un viņu reakcijas spējas ir palēlinātas, ļoti daudz ko aizmirst utml. Kāda ir Jūsu pieredze ar to visu?
10.03.2014 18:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
marihuaana ir augs.

Kokaīns jau arī ir no kokas - augs :D Tas arī ir nekaitīgs? :D
11.03.2014 00:18 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
viņa pateica visu ka ir. Izņēmumi kas nenonarkoajs,tikai apstiprina likumsakarības. Un gudri nav šādi komunicet ka tu.
11.03.2014 00:18 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Excite

Es runāju nevis par legālām narkotikām, bet tieši par marihuānu. Es zinu atšķirību. Un tieši marihuāna ir šizofrenijas palaidmehanisms.
11.03.2014 00:21 |
 
10 gadi
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Naivam cilvēkam bez loģiskās domāšanas ir viegli ieskaidrot, ka marihuāna ir veselīga. Drīz arī zombēs, ka spaiss ir veselīgs un visi ticēs. Tas, ka tas ir augs un tiek izmantots kā arstnieciska viela, nenozīmē, ka tā nečakarē smadzeņu darbību. Šņabis pāris grami arī veselīgs, tad 0.7 pudele nebūs lēna nodzeršanās?
11.03.2014 00:29 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
LUUUUUUUUDZU. noskatieties manis ielikto video. speciaali prieksh Jums es to izceelu pat atseviskaa diakusijaa. Juus neklausaties. Juus truli pieturaties pie savas paarlieciibas.

Un Piedod- es Tev, Julenok, NETICU. PIERAADI. un- "es zinu"- nav pieraadiijums.

Lai cilveeks nodzertos- pietiek ar vienu pudeli shnjabja. Lai cilveeks nopiipeetos marihuaanu- vajag 5000 (PIECI TUUKSTOSHI) reizhu lielaaku devu, kaa pietiek, lai cilveeks buutu "high". (izlasiet nu kaut vai wikipediaa- protams- pirms atkal noliegt sho avotu- mineeshu, ka caur to Juus varat iziet uz zinaatniski pieraadiitaam atsauksmeem).
11.03.2014 00:35 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
Da labi. Es visu pateicu. Manu viedokli tas nemaina, it īpaši pēc julenok apgalvojuma. Narkotikas paliek narkotikas un to propagandēšana izraisa attiecīgo reakciju un strīdu.
11.03.2014 00:35 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
atliek tikai izteikt ceriibu, ka ar laiku Latvijaa paliks mazaak tik aizspriedumainu, konservatiivu un patieshaam tik speeciigi ietekmeetu cilveeku, kas, taa vietaa, lai logjiski domaatu ar savu galvu uz pleciem, ietekmeejaas no tikpat apshaubaama likuma panta un "viena tante teica"..
11.03.2014 00:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nupar lasīju interesantu publikāciju, kur rakstīts, ka regulāra marihuānas lietošana uzlabo prāta spējas, paaugstina IQ par 10 % !
11.03.2014 00:43 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
NOOOOOOOOOOOOOOOT :D :D :D :D
11.03.2014 00:43 |
 
10 gadi
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Paaugstina prāta spējas, kad esi savilcies to drazu, varbūt. Atveras visādas čakras vaļā, bet tas, ka nākamajā dienā pamosties ar vēl vairāk degradētām smadzeņu šūnām jau neinteresē nevienam. :D
11.03.2014 00:47 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
http://lv.wikipedia.org/wiki/Marihu%C4%81na

Marihuānas pārdozēšanas gadījumi medicīnā līdz šim nav konstatēti, bet ir reģistrēti miršanas gadījumi, kas netieši saistīti ar marihuānu, piemēram — Lielbritānijā reģistrēti vairāki nāves gadījumi, kad ļoti liela daudzuma marihuānas izsmēķēšanas dēļ vai marihuānas un alkohola kombinēšanas dēļ cilvēkam uznāk vemšana un cilvēks ar saviem vēmekļiem aizrijās, kas noved arī pie letāla iznākuma.


lgstoši lietojot marihuānu, tā spēj radīt veselības traucējumus, kas izpaužas galvenokārt plaušu tilpuma samazināšanās. Marihuāna, atšķirībā no tabakas, neizraisa tādas hroniskas slimības kā bronhītu, astmu vai emfizēmu, tomēr ir atklāts, ka vēzi izraisošu ķīmisku vielu koncentrācija marihuānas dūmos ir 50% lielāka nekā tabakas dūmos
11.03.2014 00:48 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Excite
Ja tā lieta tiešam tevi interesētu, tu jau atrastu Googlā visu zem vārdiem "cannabis schisophrenia". Tur ir viens links uz nezin kādu saiti par to, ka saistību starp tām lietām nav un vesela virkne ar pētnieciskiem darbiem, kur pierādīta saistība. Bet nu tev vairāk patik kašķis, nekā objektīvi dati.
Tas man nedaudz atgādina diskusijas ar pošu pretiniekiem, kuri tā vietā, lai palasītu par imūnas sistēmas darbības veidu, piebāž Netu ar visjaunākiem pētījumiem par to, ka potes ietekmē galvassmadzeņu taukus.

Ja nu tu nevari atrast - gaidu ciemos, iedošu brošūri par šizofrēniju
11.03.2014 00:49 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Agrāk biju izteikti negatīvi noskaņota, šobrīd... labprāt pamēģinātu. Tā kā, ja šeit ir kāds dīleris, es ar jums draudzējos :D

Personīgās pieredzes nav, jo, kā jau minēju, agrāk biju noraidoša. Zinu vairākus regulāros pīpētājus, bet neesmu viņiem tik tuva, lai objektīvi spriestu par izmaiņām uzvedībā vai prāta spējās. Ir arī viens gadījums, kas, diemžēl, bet ir beidzies traģiski. Es gan stipri šaubos, ka tas viss aprobežojās tikai ar zāli, meitene, visticamāk, zaudēja mēra sajūtu. Tas tad arī būtu, manuprāt, galvenais un visgrūtākais - zināt, kur ir jāapstājas. Vienalga, ko tu lieto, alkoholu, nikotīnu vai šokolādi, bet viss, kas būs par daudz, nenāks tev par labu.
11.03.2014 00:50 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
julenok - jā, piekrītu, ka ir iespējama reāla saistība, un daudzos gadījumos tā var būt. BET, šizofrēnijai ir daudz palaidmehānismu, ļoti .. un neba visiem ļaudīm arī ir tā šizofrēnija, ko palaist. Tie tomēr ir cilvēki ar jau esošu saslimšanu, kas jāskatās citā kontekstā ... manuprāt. Ne jau viņi bija sveiki un veseli, uzvilka vienu kāsīti un vuala - pēkšņi smaga slimība uz mūžu. Nebūtu zālīte, būtu kas cits, kas to iedarbina. Zālīte NAV cēlonis.
11.03.2014 01:01 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
julenok - un es tiešām nedomāju neko sliktu. Ar Tevi ir interesanti padiskutēt, jo .. Tu arī diskutē, lai arī viedokļi nesaskan. Es jau uzzināju daudz jauna, paldies Tev :)
11.03.2014 01:10 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
frivolous
Ja tu tam nepiekriti, es tev varēšu iedot nākamas psihiatru sēdes datumus, un tu p.ec konferences pajautasi Tēraudam, kāpēc viņš māca nepieradītas lietas. Ka arī vari pasūdzēties prof. Gardovskim, ka universitāte dod kļūdaino informāciju. Es varēšu aiziet tev līdzi, lai pēc tam nomirtu no kauna, kad tu uzvārēsi šinī jautājumā.
P.S parādi man pilnīfi veselus cilvēkus. It sevišķi psihiski.
11.03.2014 01:14 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Frivolous
Grib3ju jau iet gulēt, bet tikko sapratu...Tu, laikam, neredz starpību starp izsaucējfaktoru un palaidmehanismu :-) Izsaucējfaktors dod kādu saslimšanu, bet palaidmehanisms palaiž to brīvībā. Rupji runājot, automobils ir izsaucējfaktors mūsu pakaļas braukšanai, bet cilvēks ar atslēgām ir palaidmehanisms (citādāk mēs arī sēdētu tāja uato, ni tudi i ni sjudi).
Tāpat arī šeit - cilvēkam ir nosliece uz doto saslimšanu, bet viņa sēž iekšā un smadzenes to kontrolē. Bet ienāk jauna viela, kar pārslēdz smadzeņu sistēmu - saslimšanu "apsarga" mazāk sargu - un tā iet brivībā. Un nezināmuiemeslu dēļ tieši opioīdi ir šo "apsargu" izsledzēji (man nezināmo, jo droši vien tas ir aprakstīts, vnk mani tik sīki neinterese)

Kaut ka tā, runājot asociācijās.
11.03.2014 01:26 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
julenok - es taču ar nevienu necīnos par kkādu savu kategorisku taisnību, kur nu vēl ar ārstiem un profesoriem. Tas, ko centos pateikt - ka marihuāna nav tik kaitīga, kā tiek plaši propogandēts Latvijā. Esmu par adekvāta info izplatīšanu .. situācija, kāda bija manā skolā - kur no viena marihuānas dūma līdz pus-puvušai rokai šļirces duršanas vietā, vai - labākajā gadījumā - cietumam - ir vien pāris mēneši, balstoties uz skolotāju izplatīto materiālu, nav atbalstāma. Līdzīgās paralēlēs šeit domā daudzas lietotājas ..
Es cenšos diskutēt par šo tēmu un uzzinu arī jaunu info, tostarp - no Tevis un Excite, piemēram. Tas, ko ar to iesākt, lai paliek manā ziņā ;)
11.03.2014 01:34 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Nu jā, es to saprotu. Bet ne jau visos cilvēkos 'sēž' iekšā šizofrēnija, ko palaist brīvībā .. vai arī es kļūdos ?
Es ar pie miera ;) Rīt būs interesanta tēma, par ko lasīt :)
11.03.2014 01:38 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Excite, http://www.schizophrenia.com/prevention/streetdrugs.html
Tur ir linki vēl uz 30 zinātniskiem pētījumiem, kuros tā saikne aprakstīta.

Starp citu, manā draugu lokā ir reāls gadījums, kad tā arī notika. Paziņa, kurai patika šad un tad uzvilkt kāsīti, aizbrauca pastudēt Amsterdamā, kur pāršāva pār strīpu ar to visu. Atbrauca drīz vien atpakaļ, un viņai diagnosticēja šizofrēniju. Tagad ārstējas...
11.03.2014 02:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!