Marihuāna - Jūsu domas.

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Sveikas, meitenes! Par cik manā paziņu lokā ir ļoti daudz zāles smēķētāju, vēlējos uzzināt Jūsu domas par zālīti - laba vai slikta, ko nodara, vai tieši otrādāk, ir izdarījusi labu?
Piefiksēju, ka tagad ļoti daudzi jauni puiši smēķē zālīti, caur paziņām zinu tādus, kas jau smēķē vairākus gadus un viņu reakcijas spējas ir palēlinātas, ļoti daudz ko aizmirst utml. Kāda ir Jūsu pieredze ar to visu?
10.03.2014 18:53 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Esmu piipeejusi un nepatiik man taa trulaa sajuuta. Bija reiz draugu loks ar gandriiz iknedeeljas piipeetaajiem un no malas tie appiipeejushies cilveeki liekaas reaali truli. Un nevajag, ka nekaitiiga, esmu aaris reizes redzeejusi kaa cilveekam vnk aiziet ciet. Par legaalo vsp kluseeshu.
10.03.2014 20:44 |
 
Reitings 612
Reģ: 11.09.2012
Agrāk bija neitrāls viedoklis, bet pēc narkoloģijas kursa sapratu, ka labāk pa gabalu. Kad tu redzi kā tas viss sākās un kā beidzas... ja ir vēlme uz jaunām sajūtām, vielām, tas norāda, ka konkrētos smadzeņu centros nav īsti harmoniska darbība un šīs vielas palīdz it kā pacelt kādas vielas, piemēram, dopamīna līmeni tādā līmenī, kāds tas vidēji cilvēkam ir. Tiklīdz pārtrauc lietot, tā arī dopamīna līmenis uz leju un aiziet apburtais aplis.

Nav labākas narkotikas par endogēnajiem opioīdiem, ko sniedz kārtīga sportošana. NAV!
10.03.2014 20:46 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Jā, tikai nevajaga. Alkohols uzsūcas arī caur gļotādām, uzreiz nonākot asinsritē. Caur aknām nekas tā uzreiz nefiltrējas un aknu fermenti noārda gan alkoholu, gan kannabionīdus. Tas tā atkāpei.


Gremošanas sistēma ir vairāk pielāgota atindēšanai nekā elpošanas sistēma. Saindējoties ar pārtiku vismaz var izvemties, saindējoties ar gāzēm - atstiept kājas.
10.03.2014 20:47 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Hmm... pati to nedaru un nezinu savā draugu lokā nevienu, kurš pīpētu marihuānu. Visiem citas intereses un citas izklaides. Arī savācoties visiem kopā - nevienā tusiņā neesam neko vilkuši. Nesaista. Tāpat kā dzeršana katrā tusiņā neliekas saistoša un citas tāda veida izklaides.
Attieksme - negatīva. Noteikti nebūtu kopā ar vīrieti, kurš ar to aizraujas.
Savas domas gan nevienam svešiniekam(kā jau teicu, draugu barā neviena vilcēja nav) neuzbāžu un savu viedokli par to neklāstu, jo viņa izvēles manu dzīvi neietekmē.
10.03.2014 20:51 |
 
Reitings 2191
Reģ: 27.09.2012
Pozitiva attieksme! Un marihuana nav narkotikas, ka izlasiju viena no komentariem. Laikam nav jegas te kaut ko baigi stastiit, jo vairums taapat domaas kaa lielaka pasaules dala kurai var daudz ko iestastiit :)
10.03.2014 20:52 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Pozitiva attieksme! Un marihuana nav narkotikas, ka izlasiju viena no komentariem. Laikam nav jegas te kaut ko baigi stastiit, jo vairums taapat domaas kaa lielaka pasaules dala kurai var daudz ko iestastiit



Varbuut tomeer apgaismosi muus?
10.03.2014 21:01 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Tā kā man marihuāna neizraisa neko, ko varētu nodēvēt par patīkamām sajūtām, tad nelietoju.

Var jau atsaukties uz pētījumiem par zāles kaitīgumu vai nekaitīgumu, bet vai tad jūs neesat redzējušas nevienu pothedu, kurš pīpē regulāri? Tas ir pārliecinošākais pierādījums, ka nekas labs tas nav, jo tik bremzīgus un aizmāršīgus cilvēkus nekur citur neatrast.

Tiesa gan, es esmu par marihuānas legalizāciju. Tāpat nevienam nav problēmas to nopirkt, tad kāpēc nepadarīt to visu kontrolētāku un neiznīdēt melno biznesu?
10.03.2014 21:02 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Diezgan neintrāla attieksme man pret to, bet noteikti ne negatīva. Pazīstu daudzus, kas to dara, pašai arī sanācis. Nez, kamēr cilvēks arī trīcošām rokām neskrien pēc nākošās devas par pēdējo (vai aizņemto) naudu, tad neko sliktu nesaku, ja tīri chill pēc kādreiz uzpīpē. Noteikti nedomāju, ka tas ir kaut kas daudz sliktāks par alkoholu.
10.03.2014 21:33 |
 
Reitings 106
Reģ: 05.05.2013
Diezgan neitrāla attieksme, pati nepīpēju jo vienkārši piekopju veselīgu dzīvesveidu un pagaidām jūtamas vajadzības nav. Ir draugi kas 'uzbliež' un man nav iebildumu. labāk marihuāna nekā alkohols, patiešam. tas gan, protams, nenozīmē ka tā ir pilnībā nekaitīga, bet ieteiktu visiem, kuriem ir negatīva attieksme pret zālīti, palasīt un pastudēt informāciju internetā. kā arī, mācīties šķirot patiesus faktus no bullšita.
10.03.2014 21:40 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Kādu pusgadu nopīpēju gandrīz katru dienu. Atnākot no darba, pirms miega, vai brīvdienās pačilojot ar draugiem. Uzpīpējam, spēlējam kārtis, skatāmies filmas, gatavojam ēst, zīmējam, liekam puzles, atpūšamies vārdu sakot. Bet brīdī, kad pieķēru sevi pie pshiloloģiskās atkarības, norāvu stop kloķi. Zinu, ka fiziska atkarība vedoties nevar, taču viss ir galvā, un ar to bieži vien ir grūtāk tikt galā.
Lēna neesmu, lietas, ko man ir svarīgi atcerēties, neaizmistu un viss ok. Kopumā nesaskatu neko sliktu tajā, ka kāds šad un tad uzsmēķē. Bet šad un tad nevis katru otro dienu. Tad gan vērtīgais laiks iegrimst dīvānā. Neviens jau nedara neko sliktu, bet pa to slinkošanas laiku var izdarīt arī kaut ko labu. Latvijā, manuprāt tiešām grūti atrast ko labu un nesamērcētu mēslos, tāpēc labāk nesmēķēju vispār.
10.03.2014 21:43 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
vienreiz pamēģināju. tik ļoti nepatika,ka nekad mūžā smēķējamās narkotikas nemēģināšu.
pilnīgi vienaldzīgi izturos, ja citi to dara, saindēšanās no alkohola ir tik pat iespējams kā no tās pīpējamās narkotikas, visādu drazu tur var iejaut tīšām, netišām
10.03.2014 22:24 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Nevienu nenosodu, pati nepīpēju, kaitīgums pārspīlēts. Legalizēšanu atbalstu, pati uzpīpēju pāris reizes gadā ... mūzikas festivālos, piemēram :D
Daudziem ir tiiiik greiza izpratne par šo tēmu, ka bail. Zinu daudzus potheadus, kuriem ikdienā nemūžam neviens nepateiks, ka aizejot mājās uzvelk kāsīti. Tā kā, dāmas, plīiiiz :D nesmīdiniet :D
10.03.2014 22:33 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
visiem, kas ir negatviivi noskanjoti, iesaku, taa vietaa, lai meetaatos ar kaut kur saklausiitaam ziniibaam, noskatiities sho video par to- kas tas ir, kaapeec taa tika aizliegta un kaapeec tagad to beidzot saak atljaut.

http://m.youtube.com/watch?v=mta-VQBTe1A&feature=youtube_gdata_player
10.03.2014 22:34 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Excite, Tevi te noēdīs bez sāls, nosauks to par propagandu un ko tik vēl ne ;)
10.03.2014 22:41 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
nu es jau varu pastaastiit arii no pasha pieredzes, bet es neesmu nekaads pravietis vai lapinjas tirgotaajs. ja kaadam liekas, ka vinjsh zina labaak- es pakluseeshu! :D

bet... es ticu, ka marihuaanas legalizaacija, speetu taadu valsti kaa Latvija padariit par vienu no laimiigaakajaam naacijaam Eiropaa. un mans viedoklis balstaas uz visma 10 punktiem, nevis mulkjiigaam iedomaam. :)
10.03.2014 22:57 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Tām, kuras sāka, ka rēta smēķēšana neietekme veselību, iesāku pastrādāt Tvaicenē, kur reizi pa reizei atved jauniešus ar šizofrēniju, dažus pat pēc pirmas "pameğināšanas" reizes.

Zāle ir viens no šizofrēnijas palaidmehānismiem.
10.03.2014 22:59 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
Kāda ir mana attieksme pret narkotikām? Protams, ka negatīva.

+ Kā vispār pret narkotikām var būt pozitīva attieksme? Kas jūs narkomānes/i
10.03.2014 23:01 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Pieredzes nav. Neesmu lietojusi un nelietošu.

Uzskatu, ka nekas labs tas nav. Kāpēc? Tas, kas nenes labumu man, manam organismam vai veselībai NAV labs. As simple as that.

Uzskatu, ka marihuāna ir narkotikas. Paziņu līmenī, kamēr cilvēks mani neapgrūtina, varētu komunicēt. Ar vīrieti, kas to darītu, nebūtu kopā.


+++
10.03.2014 23:02 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Esmu diezgan vienaldzīga, ja tiek runāts par pilngadīgiem cilvēkiem un šādu laika pavadīšanu. Pati ar to gan nenodarbojos. Mazliet neizprotu, kāpēc ir jāuzbrūk zālītes nepīpētājiem un ar putām uz lūpām jāstāsta, cik tas ir labi, nekaitīgi un kādi šie cilvēki ir muļķi domājot citādi, jo vienīgā patiesā informācija ir tikai tā, kas slavina zālīti. Taču, tā kā es tāpat neuzskatu par vajadzīgu klausīties šo slavināšanu, tad tomēr teikšu, ka mana attieksme ir diezgan vienaldzīga.
Ja par nepilngadīgajiem - tad neatbalstu nekādu šo vielu slavināšanu un stāstīšanu viņiem, cik tas ir nekaitīgi, forši un kā vajag pamēģināt. Neuzskatu, ka nepieciešams 12 gadniekam stāstīt, ka zālīte ir foršiņa, nekaitīga un, ka viņš droši var pīpēt, jo nekas nebūs. Protams, ja gribēs tāpat kā ar legālajām narkotikām - atradīs veidu kā dabūt, taču neatbalstu speciālu stāstīšanu vai pīpēšanu mājās viņa klātbūtnē.
10.03.2014 23:02 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
atskiriiba starp marihuaanu un legaalo - to, par ko julenok raksta ir taada pati kaa starp gumijas zaabaku un sarkanaam augstpapeedeneem. juutat tagad atskiriibu? Luudzu saprotiet arii to.


noskatieties arii to video, ko ieliku. ziniet, kaapeec statistikaa ir tik daudz "atkariigo" no marihuaanas? jo tad, kad cilveeku piekjer ar lapinju- vinjam ir tikai divi varianti- vai nu paseedi cietumaa, vai "briivpraatiigi" liecies atkariibnieku uzskaitee! :D
10.03.2014 23:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!