Marihuāna - Jūsu domas.

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Sveikas, meitenes! Par cik manā paziņu lokā ir ļoti daudz zāles smēķētāju, vēlējos uzzināt Jūsu domas par zālīti - laba vai slikta, ko nodara, vai tieši otrādāk, ir izdarījusi labu?
Piefiksēju, ka tagad ļoti daudzi jauni puiši smēķē zālīti, caur paziņām zinu tādus, kas jau smēķē vairākus gadus un viņu reakcijas spējas ir palēlinātas, ļoti daudz ko aizmirst utml. Kāda ir Jūsu pieredze ar to visu?
10.03.2014 18:53 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
cormeum - bet, tavuprāt, cigaretes tādā gadījumā ir nekaitīgākas, jo ir ''kaitīgākas''? Respektīvi - cigarešu radītās veselības problēmas izpaužas ātrāk, tāpēc tās ir pieņemamākas? Varbūt esmu tupa, bet tas ir tas, ko no tevis sacītā sapratu.

Piekrītu, ka cilvēkus, kas zālīti smēķē regulāri, par tās iespējamo kaitīgumu ir jāinformē, lai tie nedzīvo ar domu, ka nekas slikts nenotiks. Regulāra veselības apskate vienmēr ir noderīga.

S80 - ceru, ka izlasīsi vēlreiz un pamanīsi, ka 2 gadus NAV pīpējis.
11.03.2014 11:51 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Krītiņ, smaidos :)

salīdzinot, piemēram, ar alkoholu, lietotājs pats pasliktināšanos nespēj kontatēt.

Kā tad nespēj? Tagad paceļ roku visi un visas, kas pēc ballītes nākošajā rītā nosolījušies nekad vairs nedzert, jo ir slikti, sāp galva un gaisma ir lielākais ienaidnieks.
Man personīgi, pēc reizēm, kad esmu smēķējusi vairāk, kā vajadzētu, sliktākais, kas noticis, ir bijusi pamošanās desmitos, kaut gribēju celties astoņos no rīta.
Neaizmirstam, ka zāle ir viena no dabiskākajiem līdzekļiem, ko paraksta pie glaukomas, astmas un šādu tādu nervu kaišu ārstēšanas. Tā ka tas nav tikai melns velns. Āķis ir samērībā. Ķimeņu tēja pārmērīgos daudzumos arī ir kaitīga, jo izskalo kalciju no kauliem, veicinot osteoporozi. Taču tas nenozīmē, ka pāris krūzītes nedēļā beigsies ar regulāriem kaulu lūzumiem pēc 5 gadiem. Āķis ir samērībā lietojot jebko - kafiju, cigaretes, makaronus, zālīti vai tomātus.
11.03.2014 11:53 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
ai, tikko sapratu, ka nepareizi sapratu par to kaitīguma pamanīšanu :D
11.03.2014 11:56 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Pie Samāras viedokļa tad mēs varētu pamazām piegriezt šo tēmu..

Ir cilvēki, kas domā racionāli. Ir cilvēki, kas tic visam, kas rakstīts likumā- neiedziļinoties būtībā un ir tādi kā es(viņš), kuram patiešām liekas, ka, salīdzinot alkoholu ar marihuānu- aizliegta ir nepareizā substance.

P.S. S80 pieder pie tās ļaužu grupas, kas lasa tikai to, ko grib lasīt.. :D
11.03.2014 11:57 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Krītiņš Saujiņā, es to redzēju un tīšam uzrakstīju, tāpat kā gramatiski nepareizi nau vērc. :)


Es esmu ciniķe.

Cilvēks kurš pīpē vai dzer aizstāvēs savu viedokli līdz pēdējam, viņš neteiks, jā tas ir slikti kaitīgi, tāpat ar zāli, es esmu redzējusi ko tā nodara cilvēkam, viņš burtiski pārvērtās... var jau kliegt, ka tas bija sajaukums, bet es zinu, kas tas bija ko tad pīpēja un no kurienes nāca.

Visi tie pīpētāji varētu padomāt par savu veselību un dzīvi ilgteremiņā, nevis vienas dienas ietvaros.
11.03.2014 11:57 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Krītiņ... es nesalīdzināju, kas kaitīgāks - cigaretes vai marihuāna.

Doma tāda.. cilvēki baidās no, piemēram, heroina, jo viena deva var nogalināt, LSD lietojot - vari izlidot no 9. stāva loga. Marihuānas stāsti nav tik grandiozi.. tāpēc tai metas daudz aizstāvji. Bet diemžēl arī tā atstāj negatīvas sekas. Un tas nav tikai filozofiskā līmenī. Daudz sekas rodas pakāpeniski..
Šī narkotisko vielu salīdzināšana ir tikpat bezjēdzīgā kā tēma: no kā nomirt foršāk - no nieru mazspējas vai aknu cirozes?
Patiesībā, mani ļoti mulsina tie dedzīgie marihuānas aizstāvji.. what is their point? :D
11.03.2014 12:00 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
P.S. S80 pieder pie tās ļaužu grupas, kas lasa tikai to, ko grib lasīt..


Šo Tu pati uz sevi vari attiecināt labāk kā mani, izveidot speciāli jaunu diskusiju, lai pierādītu ar utube video palīdzību savu taisnību un patikt, ka reāli pētījumi ir fui... nav īpaši gudri.

Tu nespēj pieņemt faktu, ka Tavs kanabis nav tik balts un pūkains...

Saprotu, ka ar Tevi runāt nau vērc un diskusija ir bejēdzīga.
11.03.2014 12:03 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
pateikt*
11.03.2014 12:05 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
cormeum - bet mani tiesām mulsina alkohola, cigarešu aizstāvji, bet marihuānas noliedzēji :D

domāju, ka tas ir līdzīgi kā ar dažādām minoritātēm, kam nākas sadzīvot ar briesmīgiem stereotipiem un tā. Nav patīkami lasīt, ka tavs dzīvesveids vai tu pats tiec diezgan bieži brutāli apvainots. Jau te pat vien var manīt - cik stulbam jābūt cilvēkam lai aizstāvētu marihuānu?
Paldies, bet man ar IQ, EQ un citām inteliģences ''mērvienībām'' problēmu nav. Es uz šo visu skatos objektīvi apzinoties, ka lielākajai daļai no sadzīves leitām, ja tās tiek izmantotas neapdomīgi, ir negatīvas sekas, taču spēju arī saskatīt, cik muļķīgi ir noliegt vienu, bet aizstāvēt otru, tikai tāpēc, ka viens garšo labāk vai smukāk ietīts.
Personīgi es lietoju gan alkoholu, gan zāli, apzinīgos kvantumos, jo redzu gan iespējamās negatīvās, gan pozitīvās abu substanču iezīmes, un redzu arī to atšķirību.
11.03.2014 12:09 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Visi tie pīpētāji varētu padomāt par savu veselību un dzīvi ilgteremiņā, nevis vienas dienas ietvaros.


Nu, nav tā pīpēšana tāds veselību apēdošs bubulis, par kādu Tu viņu taisi.
Nevis pīpētājiem, bet VISIEM cilvēkiem par savu veselību ir jādomā ilgtermiņā. Darot jebko.
Izvēloties dzīvesveidu, ēdot, dzerot, atpūšoties...
Un, ja gribas izvēlēties ko kaitīgu veselībai, tad, ievērojot normu, nekas ļauns nevienam notikt nevar, ja pamatā ir saprāts. Te nav runa par to, ka zāle ir kaut kāds superlabs brīnumlīdzeklis. Te ir runa par izvēlēšanos mazāko no ļaunumiem. Turklāt, no kura ļaunums (ja tāds ir), pazūd aiz pievienotās vērtības.

Es esmu pārliecināta, ka dzīvoju veselīgāku (ja jums patīk tā teikt), interesantāku un piesātinātāku dzīvi, nekā 90% no šejienietēm. Ar visu to, ka uzpīpēju pāris reizes mēnesī.

Jūsu tupēšana cosmo.lv caurām dienām jūs degradē krietni vairāk. Atveriet acis! Dzīve ir tur ārā!
11.03.2014 12:14 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Krītiņ.. es nemanīju dedzīgu alkohola un cigarešu aizstāvēšanu.. Šobrīd ir diskusija par marihuānu. Ja kāds rakstītu, ka alkohols un cigaretes ir ok, pat veselīgi.. es arī nekaunētos apgalvot pretējo :D

Prieks, ka Tev ar IQ ir viss kārtībā, bet tāpēc joīpaši rekomendēju uzmanīties no zāles.. tā galu galā rada kognitīvos traucējumus, atmiņas traucējumus :)
11.03.2014 12:15 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
cormeum - heroīns ir bezgala atkarību raisoša viela, kam, protams, sastāvā ir arī organismu bendējošas sīkvielas. LSD, savukārt, ir milzīga ietekme uz cilvēka psihi. Ceļojot nācies satikt cilvēkus, kas savu zināšanu labad ir izmēģinājuši dažādas narkotikas (nevienu, aks heroīnu, metamfetamīnu, etc., ir izmēģinājis, gan neesmu satikusi). Piemēram, LSD, savas spēcīgas psihomanipulācijas (nevaru uz sitienu atrast piemērotāku vārdu) ir ļoti atšķirīgs efekts. Tas no tava prāta izvilks un padarīs reālus visus tavas iztēles dēmonus un arī eņģeļus. Šī viela atver vēl neredzētas durvis, bet ir jābūt psihiski ļoti spēcīgam cilvēkam, lai piedzīvoto ņemtu pozitīvi un neļautu tam tevi negatīvi ietekmēt. Tuvs draugs ir LSD izmēģinājis un saka tikai pozitīvu, lai arī tajā pašā laikā saka, ka nekad vairs nemēģinās. Pietika ar vienu reizi. Kā arī piekodina, ka tas nu tiešām nav kaut kas, ko kuram katram vajadzētu izmēģināt. Es, personīgi, tiešām neesmu nemaz ieinteresēta, jo zinu, ka esmu mentāli par vāju tādai pieredzei. Mani tā ietekmētu negatīvi.

Vispār, narkotikas ir interesanta tēma. Tās ir tik daudz un dažādas un katra ar savādāku efektu, kā arī uz dažādiem cilvēkiem iedarbojas dažādi. Man gan nav ne mazākās vēlmes mēģināt neko vairāk par zālīti. Jo vairāk iepazīstu cilvēkus, kas ir izmēģinājuši dažādas lietas, jo vairāk saprotu, ka man ats nav domāts.
11.03.2014 12:17 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es esmu pārliecināta, ka dzīvoju veselīgāku (ja jums patīk tā teikt), interesantāku un piesātinātāku dzīvi, nekā 90% no šejienietēm. Ar visu to, ka uzpīpēju pāris reizes mēnesī.


Es domāju, ka Lubānas ielas narkomāniem tā dzīve ir daudz piesātinātāka nekā 95% cosmiešu :D :D :D
11.03.2014 12:18 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Zinu daudz cilvēkus, kuriem nekas nav pasliktinājies, pīpējot arī ilgāku laiku, dzīve pat ir uzlabojusies!


Vislabākais arguments...
11.03.2014 12:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Protams, nakotikas ir interesantas. Visinteresantāk ir parunāt vai reizēm tikai pavērot to upurus Tvaika ielā :)
11.03.2014 12:20 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Zinu daudz cilvēkus, kuriem nekas nav pasliktinājies, pīpējot arī ilgāku laiku, dzīve pat ir uzlabojusies!

Zinu HIV slimnieku, kurš pēc diagnozes pārstāja lietot narkotikas, iemīlējās un apprecējās. Arī viņa dzīve ir uzlabojusies.. tik žēl, ka jau AIDS...
11.03.2014 12:23 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Hmm.... Mendeļejeva tabula ēdienkartē nodara lielāku ļaunumu nekā naturālā vidē izaudzis krūms.
Peace to all people :)
11.03.2014 12:30 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka Lubānas ielas narkomāniem tā dzīve ir daudz piesātinātāka nekā 95% cosmiešu

Ja noskaidrotu, kādi ir vērtēšanas kritēriji "piesātinātībai", arī par to vēl varētu strīdēties. ;)
11.03.2014 12:32 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
kura ļaunums (ja tāds ir), pazūd aiz pievienotās vērtības.


Man radās interese - kas ir šī neizsakāmi lieliskā pievienotā vērtība, kura liek pazust jebkādām negatīvajām sekām un kura ir jebkādas cenas vērta.
Varbūt es izvēloties nelietot palaižu garām kaut ko ļoti, ļoti vērtīgu(piemēram, iespēju uzlabot savu prātu līdz ģēnija līmenim). Varbūt ar steigu jāsāk pīpēt, jo iepriekš neesmu bijusi informēta par pievienoto vērtību.
11.03.2014 12:36 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
Wolf, a varbūt, ka jau par vēlu līdz ģēnijam un pīpēšana arī nelīdzēs :D :)!
11.03.2014 12:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!