Pārmaiņas - mati

 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Gan jau katrai dzīvē reiz ir bijusi vēlme pēc vizuālajām pārmaiņām (matu krāsa/garums u.t.t.). Gribēju uzklausīt jūsu pieredzes stāstus un smieklīgus atgadījumus, kas lika nožēlot veiktās pārvērtības, lai atgaiņātu domas par matu nogriešanu un krāsošanu :)

Man šobrīd ir gari, gaiši brūni mati (kopš sevi atceros) un vēlos apmēram šādus (ne tik dzeltenus :D)
09.03.2014 14:31 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Zinu, ka man rudie labi izskatītos, bet vai šo krāsu ir viegli matos "uzturēt"?


Nē, nav viegli. Ja, piemēram, melnajiem vai blondajiem pietiek, ja ik pēc dažām nedēļām piekrāso saknes, tad visas spilgtās krāsas (rudie, sarkanie) krāsa ir jāklāj katreiz atkal visā garumā, jo tā ātri izbalo, izmazgājas. Un tas attiecīgi vairāk bojā matus, sanāk dārgāk (jo vairāk krāsas iziet) un čakarīgāk.
09.03.2014 15:56 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Man piemeram dabigie ir brūnie toņi , un ja krasa ir tumsa ,tad tik atri tas saknes nav redzamas....
09.03.2014 15:57 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Gangsters, tā jau man likās, tādēļ vēl neesmu tam saņēmusies :D Paldies! :)
09.03.2014 16:11 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Nu es sev vienreiz dikti īsus nogriezu, nu it kā karē :D Es biju iedomājusies ik forši izskatīsies man taisni karē matiņi. Un friziere sadomāja man pēc nogriešanas viņus ar fēnu sagriezt, tā kā parasti, ja cilvēkiem gados,man asocējas, uz iekšu. Un man uz galvas tāda frizūra, ka ar kaunu mājās vilkos pa apvedceļiem, lai nedod dievs kāds neierauga :D

Nu tagad es briestu sarkaniem, ne spilgti, bet ar brūnu piesitienu. Jo man ir bijuši blondi, brūni ,sarkanīgi un gandrīz melni un cilvēki ir man teikuši, ka vislabāk man ir bijuši sarkanie mati. Tā nu gribu apmēram nogriezt tādus kā bildē, tikai uz aizmuguri īsākus. Vasara taču nāk! Un sarkanbrūnus nokrāsot. Man šķiet, ka būs labāk kā jebkad, jo pieriebies ekspernemtēt, vajag stabilas vērtības :)

A un vēl bija obrē mēģināts nokrāsot, un tur friziere mani atkal pievīla :/ Bija šausmīgi :D
09.03.2014 16:26 |
 
Reitings 235
Reģ: 11.02.2014
Vienu dienu aizejot pie frizieres, pateicu lai griež nost visus salūzušos un sausos mātus. Visu laiku bija žēl griezt matus, tāpēc pirms tam frizierei prasīju tikai galus apgriez, un ļoti ilgi negāju pie frizieres.
Tad nu beigās man sanāca tieši tādi kādi autore ieliktajā bildē. Biju baigi priecīga, veselīgi un skaisti mati un pats galvenais,viegli kopt, vairs nebaidos no īsiem matiem. Iesaku. :)
09.03.2014 16:36 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.03.2013
Mani dabīgie ir šādi.


Biju vienmēr pret krāsošanu, bet izdomāju un nokrāsoju šādus.


Tad, pēc 5 mēnešiem, noņēmu krāsu, man iekrāsoja dabīgo krāsu, bet ar vasaras sauli mana matu krāsa izmainījās dzeltena, riža!
Nu bildē izskatās normāli, bet saknēs bija tumši dabīgie, mati paši bija kā bildē, bet gali tādi dzeltenīgi. Šausmas! Es pat ar krāsojošiem šampūniem netieku galā. Man visi apkārt saka, nu nē viss ok, viņi nav riži. bet vienu dienu, man viena radiniece sen neredzēta paprasīja vai es iekrāsoju rižus matus! :D


Un otrdien iešu atvadīties no rižajiem matiem, un krāsošu laikam tādus vai tumši blondus.
09.03.2014 16:44 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Aj, nezinu ko lai iesāk :(
Varbūt vnk ir kādi ieteikumi, kādas izmaiņas izskatā ieviest? Brīžiem ir sajūta, ka arī draugam šķietu mazliet..garlaicīga - nu tāda, kas baidās riskēt un nekad neko tādu kardinālu neizdarītu!
09.03.2014 17:23 |
 
Reitings 166
Reģ: 31.07.2013
Es arī ļoti gribu pārmaiņas,bet lielākā problēma ir frizieris,jo es nezinu pie kura iet,pāris reizes jau esmu iegrābusies.

Tad nu tagad ir tādi,varbūt mazliet gaišāki + ar ataugušām 2 cm saknēm (latvijas pelēkie)




bet ļoti gribas tādus,jo vairs negribēšu krāsot.



Varbūt kāda var ieteikt ļoti labu frizieri?
09.03.2014 17:31 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
man kadus 8 gadus bija augsa blondas skipsnas, apaksa melna, tad nokrasoju visus blondus, nostaigaju kadu gadu ai vairak nezinu,, tad izdomaju,ka vajag apaksu atkal melnu,nostaigaju apmeram 2 gadus, tad izdomaju,ka gribu but visa blonda, nostaigaju 4 menesus, gribeju melnus visus,nostaigaju menesi, tad sakas trakakais, kamer tiku no melniem valaa, bija rizi, dzelteni, vietam bruni, kad biju tikusi lidz blondiem mati bija apluzusi lidz zodam, tad audzeju gadu, izauga zem pleciem mazliet , gribeju smuki blodus draudzenei(frizierei) liku izbalinat pusi galvas, rezultats dzeltenigs, saknes gaisas ,paskats nekads,nozeloju :( pec kadu menesi domaju nokrasot gaisi brunus un iet pie friziera ,lai liek ieksa pa pus galvu smalkas skipsnas un gribu ,lai ir tadi mati kaa pirms kadiem 8 gadiem blondas skipsnas un tumsa apaksa.
vel nevaru izlemt gribu garus vai isus,jo gribas atskirties, jo visam sikajam un lielajam gari mati.
09.03.2014 18:07 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Bright&Simple, Tu gadījumā nesen nenokrāsoji tumšākus matus? Ja jā, tad es saku lielu Nēēē tavām matu pārmaiņām. Tumši brūni un gari izskatās superforši, ka pat nedomā griezt! :)

Ja Tu tomēr neesi tā Bright&Simple, ko domāju, tad piedod par putrošanos. :D
09.03.2014 18:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es gribu kaut ko pavisam dullu,kaut ko kas jau ir bijis agraa jauniibaa-zeel ka nevaru atlauties!!!:D
09.03.2014 18:31 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Par rudiem matiem-nu nezinu..draudzenei ir gadiem jau, nav japarkraso katru reizi visa garuma, pietiek saknes piekrasot, un krasa ir spilgta diezgan.
09.03.2014 18:35 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ar veselo sapraatu zinu,ka nogrieziisu saadus-viiram nepatiik iisi,bet izveeles nav...Paris ,ja man buutu tavi mati,es buutu tiesaam laimiiga-vienmeer atceros tavu bildi...bet nu jaasamierinaas ar taadiem ,ka dievs devis...
09.03.2014 18:40 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Choco lady, nē :) man ir dabīgā (mazliet brūnāka par latvijas pelēko) matu krāsa :)
09.03.2014 18:49 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man patiik arii saads griezums-visos vecumos!
09.03.2014 18:52 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Man ir rudi mati. Absolūts favorīts no visām krāsām, kas bijušas. Es gan krāsoju visā garumā, jo arī man liekas, ka mēneša laikā tas tonis nomazgājas nost, bet nu es samērā bieži arī mazgāju (ik pa divām dienām). Matu garums apmierina. Tā ka beidzot liekas, ka viss ir čiki!
Atgadījumi ar matiem nav bijuši, vienīgais esmu pati pašrocīgi apgriezusi galus un izšķērēju sev robu. Bet tā principā esmu uzticējusies frizieriem un līdz šim neesmu bijusi dikti vīlusies.
09.03.2014 20:16 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Emmanuelle, haha, laime nav matos, tici man! :D Bet tavs viirs nevar zinat, varbut tev loti piestav iisi mati. Nevajag but kategoriskam, galu gala, tie nav zobi, ataugs!
09.03.2014 20:21 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Vairaak par teemu, man skiet, ka ja gribas parmainjas, tad tas jaisteno! Tas tachu ir forshi, kaut ko pamainiit, kapec visu muzhu jabut ar vieniem matiem,vienu frizuru?! Es ari gribu parmainjas un briestu taam. Man ir tumshi bruni mati, gribu but gaishaka. Friziere teica, ka nebalinas man, jo negrib bojat matus, dilemma-uzspiest vai klausit.
09.03.2014 20:27 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Pirms nepilna gada atvadījos no saviem melnajiem matiem un taga man ir šokolādes krāsas mati, bet neteikšu, ka baigi patīk. Tikai tagad beidzot vairs nav pleķaini. Savā prātā sapņoju par ombre, bet esmu baigā mīsle. :D Ok, tagad man jāpagaida, lai nedaudz ataug un tad varēšu to darīt, bet neesmu droša, ka saņemšos. Man gan jau balinātājs stāv mājās - jānopērk tik krāsas izņēmējs un es jau aidā esmu ombrīga, bet, nē... :D Mana friziere pateica, ka viņa maniem matiem negrasās to nodarīt, lai meklējot citus. :D
09.03.2014 20:36 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Vislielākā neveiksme gadījās jaunībā, kad iešāvās prātā būt blondīnei. Protams, krāsoju pati, sāku no rižas nokrāsas, tad medusdzelteni un tā līdz platīnam. 5 gadus tā nostaigāju, tad vajadzēja iet uz oficiālu pasākumu, gribēju piekrāsot (izbalināt) saknes. Drogās nopirku Palette matu krāsu bez dzelteno matu nokrāsas. Mani nemulsināja, ka maisījums ir zilā krāsā, bet šoks bija pēc matu izskalošanas un izžāvēšanas - Mārdžu Simpsoni ziniet? Nākošā dienā kļuvu par bruneti, tagad ir melni un mainīt netaisos! Mācība visam mūžam.
09.03.2014 20:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)