Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sakarīgi cilvēki

 
Reitings 4
Reģ: 09.03.2014
Sveikas, kur Rīgā iespējams satikt un iepazīties ar sakarīgiem cilvēkiem? Runa neiet attiecību jomā, bet vispārēji. Klubu auditorija un visa viņu kultūra kaut kā vienkārši nesaista, līdz ar to vai ir vietas, kur remdēt vēlmes pēc intelektuālākām aktivitātēm? Gribas atrast cilvēkus, kas brīvo laiku labāk pavada lasot, ejot uz teātri, izstādēm vai vienkārši apgūstot ko jaunu un paplašinot savu redzesloku, nevis ar rumu + kolu vecrīgas ielejā :)
09.03.2014 12:51 |
 
Reitings 384
Reģ: 10.03.2014
Kalnciema ielas kvartālā taču regulāri notiek visādi pasākumi, kur arī jauki cilvēki apgrozās.
13.03.2014 17:18 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kontaktpersona
Rolands Valdmanis, tālr. 67556931, 29761773, VEF Kultūras pils tālr. 67181631

Informācija par kolektīvu

VEF Kultūras pils Tautas teātris darbojas jau kopš 1946. gada. Iestudējam latviešu un aizrobežu autoru darbus ar aktuālu tematiku. Esam iestudējuši arī latviešu jauno autoru darbus, piemēram, Rolanda Brieža „Lielās paslēpes”, ar kuru ar labiem panākumiem piedalījāmies latviešu oriģināldramaterģijas skatē 2005.gadā.
Pēdējo gadu iestudējumi:
H. Vuolijoki „Akmens ligzda”;
A. Brigadere „Pāris, kas dabonas”;
L. Razumovska „Līgavainis bez pūra”;
A. Kasona „Rītausmas dāma”, „Koki mirst stāvus”;
R. Missūne „Ceļa malā”.
A.Niedzviedzis „Tad pasaki to viņai”;
Aldo Nikolai „Tā nebija piektā...”
Regulāri piedalāmies ikgadējos Rīgas amatierteātru festivālos „Rīga spēlē teātri”. Par M. Sebastjanu lugas „Nezināmā zvaigzne” iestudējumu saņēmām festivāla galveno balvu „Lielo Tomu”.
Aicinām savā pulkā jaunus, nopietni darboties gribošus dalībniekus, neatkarīgi no vecuma!
10.03.2014 16:47 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
http://www.iksd.riga.lv/public/31971.html


Regulāri piedalāmies ikgadējos Rīgas amatierteātru festivālos „Rīga spēlē teātri”. Par M. Sebastjanu lugas „Nezināmā zvaigzne” iestudējumu saņēmām festivāla galveno balvu „Lielo Tomu”.
Aicinām savā pulkā jaunus, nopietni darboties gribošus dalībniekus, neatkarīgi no vecuma!
10.03.2014 16:46 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
http://www.folkdance.lv/ te var atrast sakarīgus cilvēciņus.
Danču vakars Folkklubā ALA Pagrabs
Trešdien 2014. gada 12. martā 21:00 - 23:59


Katru trešdienu kā allaž - danču vakars! Savam prātam tīkamu deju atradīs katrs – gan kautrīgs iesācējs, gan danču klubu ilggadējie apmeklētāji. Jautra sadancošana brīvā atmosfērā, kā vecos laikos- krogā, kur deju pauzēs pagurušie var atjaunot spēkus ar kādu uzkodu, bet slāpstošie veldzēties ar gardu Brenguļu alu (un ne tikai). Dejas gan no Latvijas, gan Lietuvas un Igaunijas danču klubu zelta fondiem. Spēlēs Rīgas Danču kluba muzikanti.

No 21:00-23:59 Vecrīgā, Peldu 19. Ieeja brīva.





3×3 danču vakars
Otrdien 2014. gada 25. martā 20:00 - 23:00


3×3 danču vakars Rīgas Tehniskās universitātes lielajā zālē, Kaļķu 1 Latviešu, lietuviešu, igauņu senās tautas dejas.
Spēlēs Ilga Reizniece, Andris Davidons un Mārtiņš Linde.

Dalības maksa:
Skolēniem eur 2, studentiem eur 3, pieaugušajiem eur 5,
Pirmskolas vecuma bērniem bez maksas.

Laipni aicināts un gaidīts ikviens dancotgribētājs, ne tikai 3×3 nometņu dalībnieki!
Sīkākas ziņas: 26514627




Rīgas Danču kluba sarīkojums
Sestdien 2014. gada 12. aprīlī 19:00 - 22:00


Sestdien, 12.aprīlī no 19:00 - 22:00 (pulcēšanās no 19:00, danči no 19:15 līdz 22:00 vai mazliet ilgāk) E.Birznieka-Upīša ielā 4 (ieeja no Satekles ielas, vārtiņu kods 3) 3. stāva zālē Rīgas Danču kluba sarīkojums!
Vieglas un jautras latviešu un Eiropas tautu dejas!
Laipni aicināti pievienoties dejotāji un danču muzikanti!
Dalības maksa: skolēniem un studentiem EUR 2, pieaugušajiem EUR 3
Vairāk informācijas: +371 26514627
10.03.2014 16:43 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Alexxa, mans runas stils nav atkarīgs no otra dzimuma. Taču no vīriešu puses pārmetumi par "flirtēšanu" nemēdz nākt. Bet, jebkurā gadījumā, neatminos ko gan tik "agresīvu" būtu Tev pateicis. Tu jau biji tā, kas sāka klaigāt, ka zinot, kas esmu un lasot caur rindām.
10.03.2014 10:16 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Iesākumam Tev ir jāsaprot, ko pati vēlies. Nav tā, ka virtuālajā vidē nevar atrast sakarīgi domājošus cilvēkus. Kaut vai šeit. Ir tādas, kuru dzīve sastāv no piecu dienu iešanas uz darbu, lai pēc tam laimīgi piektdienas vakarā pazustu Vecrīgā, bet ir arī tādas, kam interesē kas cits.
Ieteikums meklēt līdzīgi domājošus cilvēkus interneta forumos par konkrētām tēmām, nebūt nav slikts risinājums, ja Tev ir maz brīvā laika. Tur arī iepazīsies ar cilvēkiem, ar kuriem jau varēsi saplānot kopā apmeklēt kādu pasākumu. Mūsdienās ir normāli šādi iepazīties ar jauniem foršiem cilvēkiem. Pie kam, tas reāli strādā, esmu ne ar vienu vien foršu cilvēku iepazinusies tieši šādi.

Vēl viens variants - Tu studē. Skolā noteikti ir gan dzejnieku biedrība, gan žurnālistu klubiņš, gan teātra cienītāju apvienība. Painteresējies par tām, pievienojies viņiem. Tev šī opcija ir deguna galā - izmanto to!

Brandon, kas attiecas uz Tevi, atcerējos mūsu komunikāciju. Tavs runas stils ir pārāk koķets un nedaudz par agresīvu, lai atstātu tikai draudzīgu iespaidu. Iespējams tas arī ir iemesls, kāpēc draudzīga papļāpāšana ar pretējo dzimumu, Tev īpaši labi nevedas. Es nemēģinu Tevi aizvainot, vienkārši iesaku par to padomāt. Neesmu no tām, kas uzskata, ka vienkārša draudzība ar vīrieti ir kaut kāda neiespējamā misija.
10.03.2014 07:32 |
 
Reitings 28
Reģ: 17.02.2014
vari man atrakstīt, šobrīd meklēju ko līdzīgu, visiem apkārtējiem kaut kā citas intereses.
09.03.2014 21:48 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Es līdz galam nesapratu, ko Tu meklē - labāko draudzeni, vīrieti, kādu brīvdomātāju grupējumu, kuram piebiedroties vai vēl ko savādāku?
Bet man arī bija līdzīgi un tas, ka pārstāvu stipro dzimumu, visu vēl vairāk apgrūtināja, jo meitenēm, vismaz cik sanāca saskarties, tāds muļķīgs paradums uzskatīt, ka puiši, ja izrāda interesi, tad noteikti tikai flirta veidā, jo vienkārša draudzība jau 'pastāvēt nevarotot'(atstāstījuma izteiksme norāda, ka tas nu dien nav mans viedoklis). Šobrīd man aizspriedumi pazuduši, eju viens kur un kad gribu, vai teātri vai pat vakariņās rezervētās. Bet, ja kaut ko intriģējošu sameklē - paziņo, pie 'bruncha' gudrā kompānijā es ar labrāt pasēdētu.
09.03.2014 21:38 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nu vispār visās Tevis pieminētās vietās, bet ar vienu nosacījumu.. Tev pašai jāsper soļi pretī. Nevar gaidīt, ka kamēr visi intelektuāļi metīsies ap tavu personību kā bites ap medu.

Apmeklēju teātra izrādes, kino, izstādes, bet patīk iztrakoties klubos, iedzert garšīgu kokčiku vai paklačoties ar draudzenēm.
09.03.2014 21:03 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Es arii apmekleju fitness nodarbibas, bet man ir izdevies iepazities ar jaukiem cilvekiem,neskatoties uz individualiem merkjiem. Cilveki jau ir socialas butnes. Galu gala, ja tu stude, tad tur tev noteikti ir studiju biedri, draugi? Driizak tev vispirms jaiet vien pashai uz seminariem un tur ari iepazisies. Spriezhot pec tevis sacita, tu esi sociala aktiva, nevajadzetu but grutibam rast velu brokastu kompaniju, ne ta?
09.03.2014 20:58 |
 
Reitings 4
Reģ: 09.03.2014
Ko pati dari brivaja laika?

Tākā gan studēju, gan strādāju, tad brīvā laika nav izteikti daudz. Apmeklēju fitnesa, aerobikas nodarbības dažkārt, bet tur kaut kā viss individuāli notiek un domāju cilvēkiem tur pirmā interese ir vingrot. Citādi patīk lasīt, apmeklēt teātri un arī aktīvākas nodarbes - piemēram, jau šeit viena lietotāja minētie pārgājieni, maratoni.

Gribas vienkārši, piemēram, ik pa laikam brīvdienās foršā kompānijā aiziet papļāpāt uz brunch kaut kur, apmeklēt kādu interesantu semināru, nu pamatā parunāties vairāk ar sakarīgiem cilvēkiem :)
09.03.2014 20:53 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Ko pati dari brivaja laika? Dazhados kursos var loti atri ipazities, tur nav ipasha maksla nepiecieshama pat, briivi lidzekli gan.
09.03.2014 20:42 |
 
Reitings 4
Reģ: 09.03.2014
Ne jau katrs, kurš retu reizi apmeklē kādu Vecrīgas klubu, ir uzskatāms par šīs iestādes mēbeli.


Es jau neapgalvoju, ka ir uzskatāms. Tik prasīju padomu, kur meklēt savādākas alternatīvas klubiem. :)

Bet mazliet pafilozofējot... Runa neiet par cilvēkiem kā tādiem, bet atmosfēru kopumā. Klubus neapšaubāmi apmeklē arī pietiekoši gudri un kolorīti cilvēki (zino no pieredzes), taču, kad uzņemts labs alkohola daudzums asinīs, apmeklēšanas mērķis ir vairāk tēmēts uz nevis prātu nodarbinošām lietām, bet citām aktivitātēm. Tas tā ir mums visiem un nekas slikts tur nav, vienkārši šobrīd man to vairs negribas :)
09.03.2014 20:40 |
 
Reitings 81
Reģ: 07.09.2013
Ne jau katrs, kurš retu reizi apmeklē kādu Vecrīgas klubu, ir uzskatāms par šīs iestādes mēbeli. Dažādība aktivitātēs nebūt nav slikta. Pati gan arī neesmu no klubu cienītājām, bet kādreiz ir labi arī vidi pamainīt.
09.03.2014 20:03 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Ar cilvēkiem vai vīriešiem? Teātris un grāmatas bez ruma? Gribēju iepazīties, bet es neatbilstu tai ne-ruma sadaļai.
09.03.2014 19:39 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Improvizācijas teātris, koris, tautu dejas, jeb kādi kursi.
09.03.2014 19:35 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Sporta pasākumos - maratonos, velomaratonos, forumu rīkotos izbraucienos, skrējienos. Forumus cilvēkiem ar līdzīgām interesēm.
09.03.2014 18:50 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Tu nevari zināt, vai iepasīstoties teātrī, šis ceilvēks pēc tam neies uz briiieeeesmiiiigo Vecrīgas ieleju. Tāpat Tu nevari zināt, vai pēc kluba cilvēks neaizies mājās un uz rīta pusi nepalasīs klasiku.


Tieši tā!
Kā man nepatīk šādas klišejas, visa dzīve sastāv no paradoksiem. Turklāt, esmu ievērojusi, ka lielākā daļa, kas tusē "kulturālās" vietās un attiecīgi izskatās (visi tie hipsteri/Kalnciema/Miera ielas kvartāli) reāli ir pseidointelektuāļi, nekas vairāk.
09.03.2014 18:45 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Latvijā nav korporāciju, kurās būtu gan sievietes, gan vīrieši. Savukārt sieviešu korporācijas varētu būt diezgan liels čūsku midzenis, cik pašai ir bijusi saskarsme. Es tur neietu sakarīgus cilvēkus meklēt. :D
Autore - ej uz vietām, kur varētu sastapt cilvēkus ar līdzīgām interesēm, tur arī visticamāk būs sakarīgi cilvēki.
Un jā nejau visi, kuri ik pa laikam ierodas Vecrīgā uzreiz ir sekli un neinteresanti.
09.03.2014 18:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es ar interesantu viirieti iepazinos peldbaseinaa.Vienmeer ieraugot vinu zurnaalaa,pasmaidu.
Man liekas ,ka vislabaak iepaziit "savu interesanto" cilveeku ,var ejot kaut kur ,kur taads vareetu uztureeties.Loti interesaantus cilveekus satiku vaacu valodas kursos.
Runaajot par Cosmo-neticaas,bet esmu iepazinusi jau vairaakas interesantas sievietes.Soreiz braucienaa uz Riigu, vinas satiksu:)
09.03.2014 16:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits