Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ko daru nepareizi?

 
Reitings 43
Reģ: 23.01.2014
Sveikas foršās!

Sveiciens jums visām mūsu skaistajā Sieviešu dienā! :)


Izskanēs jocīgs temats, bet gribēju papļāpāt par vienu lietu, kas mani satrauc. Esmu atraktīva, pozitīva, patīk ballēties, atpūsties, un esmu gandrīz vienmēr iniciatore draugiem kkur doties, uz ballēm, izbraucienos, kko jautru sadarīt, un tiešām agrāk forši pavadījām laiku kopā, bet tagad ir tieši otrādi, katru reizi cenšoties kādu pasaukt atpūsties, man vnk atsaka.. varbūt par daudz uzbāžos cilvēkiem? jāpaņem pauze? :( agrāk viss bija labi, bet tagad tāda vientulības sajūta, iesēžos mašīnā un braucu kur acis rāda, eju uz kafejnīcu, dzeru viena tēju. bail kādam zvanīt, jo izdzirdēšu atkal tos pašus vārdus - citu reizi. Nu nekad tā nav bijis!
p.s. Nesen izšķīros ar draugu, varbūt tās zemapziņā paslēptās skumjas citus atgrūž? Jo nu nesaprotu, kur manī vaina... :(
08.03.2014 02:49 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Varbuut intereses cilveekiem mainaas? Cik sen atpakalj viss bija ok?
08.03.2014 02:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Varbūt ir vērts plānot satikšanos un izklaides, nevis paļauties uz spontānām iegribām? Izklausās, ka vienkārši zvani un nostādi fakta priekšā - ejam! Nez, es arī atteiktu, jo nu man nepatīk tādi "pārsteigumi".
Piezvani, parunājies un tad piedāvā satikties kādu dienu, kad otram cilvēkam būs laiks un vēlēšanās.

Un kaut kāda daļa patiesības gan jau arī ir tajā, ka vienkārši šobrīd esi ar iedragātu pašpārliecību un visu uztver asāk un jūtīgāk. Iespējams, vienkārši tiešām tā ir sagadījies, ka neviens nekur netiek...
08.03.2014 02:57 |
 
Reitings 43
Reģ: 23.01.2014
Viss bij kārtībā vēl kādu pusgadu atpakaļ. Piebildīšu, jā, gandrīz visām draudzenēm ir attiecības, un tā kā es šobrīd esmu brīvās statusā, varbūt tas draudzeņu puišus baida un mēģina darīt tā, lai mēs kopā neejam ballēties? :/
08.03.2014 02:59 |
 
Reitings 43
Reģ: 23.01.2014
Ir bijis tā, ka ar draudzeni sarunāja brīvdienās satikties, bet tieši pirms satikšanās pasaka, ka draugs nelaiž.. pilnīgi sirds iesāpas, jo neiešu meklēt tak draudzenēm jaunus puišus.. no malas laikam jau viss izskatās savādāk
08.03.2014 03:03 |
 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Kate, man skiet, ka tu pati zini atbildi uz sho jautajumu.Iespejams,ka vinam bail, ka tu nocelsi dzekus,iespejams vinam universitate ir daudz darbi, pusgads iet uz otru pusi.
08.03.2014 03:03 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu tu jau lābāk pazīsti tās savas draudzenes un viņu puišus...
Varbūt tā bija vienkārši atruna, jo es tiešam nezinu, kam būtu jānotiek, lai es laicīgi sarunātu tikšanos un mani vīrs nepalaistu uz to... Drīzāk, man kaut kādu iemeslu dēļ negribētos vienkārši todien tikties un es kā atrunu izdomātu līdzīgu tekstu.
Lai nu kā - viena reize var būt vienkārši sagadīšanās.
08.03.2014 03:09 |
 
Reitings 43
Reģ: 23.01.2014
Catbaby, īstenībā laikam pareizi izteicies, varbūt esmu pārlieku tā teikt azartiska sarunās ar pretējo dzimumu, bet tas nāk vnk tā dabiski, neko netēlojot. Un negribas zaudēt draudzenes tikai tā dēļ..gribu kaut ko sevī mainīt, bet nezinu ko tieši.
08.03.2014 03:11 |
 
Reitings 43
Reģ: 23.01.2014
un meitenes, vēl diezgan interesanta dzīves patiesība, kas šobrīd kkā aktuāli.. Kad esi attiecībās - uzmanība no tik daudziem vīriešiem, bet kad esi brīva - visi kaut kur pazūd
08.03.2014 03:15 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
nu viņām tagad citas prioritātes dzīvē, ganjau kad būs kādas prolēmas ar draugu tā skires pie tevis.
08.03.2014 03:57 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Zini, kad es biju viena un visas manas draudzenes bija precētas, tad arī bija tā, ka daudzos pasākumos nemaz netiku aicināta, jo "man vienai nebūšot interesanti" un situācijās, kad paliku viena istabā ar viņu vīriem vai aizrāvos kādā sarunā ar bara vīriešu pārstāvjiem, vai pasarg dies' atļāvos iedzert kopā ar visiem, tad sastapos ar šķībiem skatieniem. Visiem bija tāda attieksme - tu esi brīva, tāpēc tu vari atļauties ko vairāk nekā mēs aizņemtās. Maz nozīmēja arī tas, ka NEKAD neesmu devusi iemeslu par mani šaubīties un citu ipašumam klāt neķeros. Kad sāku satikties ar savu vīru, tad pēkšņi tikām mīļi aicināti visos pasākumos, dz.dienās, izbraukumos utt. Šeit situācija varētu būt līdzīga. Ja tavas draudzenes ir aizņemtas, tad viņām vrb liekas, ka tev ar viņām vairs nebūs kopīgu interešu...
08.03.2014 09:29 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
man vajag taaaadu drushku...esmu iesuuneejusi un parejie ar tadi pashi rinjkjii..negribi mani visur vilkt lidzi???:D bet vispar zinu kaa juties...ir bijis taa...bet tas parasti,kad kadam uzrodas draugs/draudzene...
08.03.2014 09:32 |
 
Reitings 43
Reģ: 23.01.2014
Lollipop - Tev laikam taisnība. Jūtu, ka cilvēkiem mainās intereses, bieži vien visi pa pārīšiem kaut kur dodas, un tad loģiski, ko es tur viena darīšu..un neviens līdzi nesauc. Agrāk bieži vien sauca, kad dzīvojām ar draugu kopā, un tgd visi šokā kāpēc pašķīrāmies.. Tagad arvien biežāk sanāk kontaktēt, iet tusēt ar vīriešiem, jo tiešām labi draugi, patīkama kompānija. Un tas laikam vēl vairāk pastiprina aizdomas, ka gribu draudzenes vilkt pa kreisi un copēt vīriešus.. bet tā nav! :/ vnk gribas atpūsties, to foršo meiteņu draudzību :)

buuuuu - pa kuru pusi dzīvojies? :D
08.03.2014 17:07 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Laiku, kad tev nav iet ar ko ballēties, iedzert tēju un darīt visu citu, velti sev - pilnveido sevi, sporto!
08.03.2014 17:11 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kad aicini uz pasaakumu, aicini draudzenes ar visiem puishiem! Naak vasara saorganizee daarza balliiti, draudzenes ar puishiem pasauc, un arii dazhus draugus un pazinjas (meitenes) kam nav otraas pusiites.

Kas tas vispaar par idiotismu - ja tev nav otraas puses, uz pasaakumu nenaac, jo "tev nebuus interesanti"???

No otras puses, man, laikam ejot, arii sanaak retaak tukties ar visu dzimumu draugiem - dazham gjimene, mazi beerni, citam atkal darbaholisms, citam tas viss kopaa. Ja mani tagad draudzenes aicinaatu uz klubinju, visdriizaak arii atteiktos - vecums taads, ka labaak gribas kafejniicaa klachoties, nevis troksnii dancot. Varbuut tavas draudzenes saak palikt vecas, kameer tu - veel nee?

Gruuti pat kaut ko ieteikt, iznjemot to, ka puishu deelj draudzenes labaak nezaudeet. Nu pieradini paleenaam tos puishus pie tavas klaatbuutnes draudzenju dziivees! Lai vinji nestreso, biezhaak esi redzama 1-2 uzticamu viirieshu kaartas draugu sabiedriibaa.
08.03.2014 17:16 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Cik es zinu, ka ziemas periodā (aukstajā, drēgnajā un tumšajā laikā) daudzi nevēlas nekur iet. Vienkārši ziemā labāk ir sēdēt mājās siltumā, nekā doties kaut kur ballēties. Nāk pavasaris un vasara, tad tiešām kā jau te tika minēts, uztaisi kādu darza balli ar sašlikiem.
08.03.2014 18:12 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Varbuut tavi draugi juut,ka tu staastiisi kaut ko par sevi taadu beediigu,skumju -negrib to uzklausiit.Biezi cilveeki ,aiznemti ar savaam probleemaam,neveelas dzirdeet otra probleemas.
08.03.2014 18:24 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Man ir cita problēma, nezinu ko iesākt, bet laikam jāsāk atkal ar pašdemagoģiju :D Man visas apkārt esošās draudzenes ir precējušās un ar 2-3 bērniem, trīs draudzenes piedevām vēl gaida mazuļus (un nebūt ne pirmos). Brīvu draudzeņu man nav. Visos koppasākumos ir tikai viena tēma - bērni! Man nekas pret bērniem nav, bet es nevaru 6-8 stundas no vietas apspriest tikai un vienīgi bērnus un grūtniecību. Pirms pāris nedēļām vienā dz.d ballītē sapratu, ka mani absolūti neinteresē, vai tas knēvelis ir iemācījies prasīties uz poda, cik zobi viņam iznākuši un ko viņš ēd. Kompānijas vīriešiem atkal savas tēmas par darbu un viņi bieži dodas pīpēt, kas ieilgst uz kādu stundu. Beigās nekas cits neatlika kā pieklājīgi skatīties tv. Lieki piemetināt, ka tagad, kad es arī gaidu bēbi, vienīgais par ko visi vēlas ar mani runāt, ir bērni!!! Vai probēma ir manī? Vai esmu slikts cilvēks, ka jau sāku izvairīties no draudzenēm?
08.03.2014 18:25 |
 
Reitings 96
Reģ: 04.03.2014
Nu tu esi viena, tu savu brīvo laiku gribi pavadīt ar draugiem, bet draudzenes grib pavadit laiku ar savam otrajām pusītēm. Tapec arī atsaka.
08.03.2014 19:52 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Galina-laikam arii taisniiba,jo tad ,kad ir taadas stabilas otraas pusiites,beerni utt,tiem paariem ir savas runas-par gimeni uttSaprotu loti labi sievietes,kuraam nav beernu ,vai tas viss sen aiz muguras-vinaam ir gruuti iedzilinaaties tajaas teemaas...
08.03.2014 19:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)