Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kārtējā šķiršanās, bet vajag padomu!

 
Reitings 47
Reģ: 08.10.2013
Sveikas ,meitenes!
Teikšu īsi un kodolīgi, sadusmoju puisi ar savu piekasīgo attieksmi līdz pēdējam otrdien un viņš tagad ir kategoriski pret attiecību turpinājumu, teica, ka pamet mani un viss, bet sestdien mums ir jātiekas, jāizrunājas. Ņemot vērā to, ka diezgan bieži strīdējāmies, esmu piekasīga, bet viņš saka, ka pacieš to, jo mīl mani, bet pēdējā nedēļa bija pasakaina, sarunājām, ka sāksim jaunu sākumu, viss bija perfekti, teicām, ka mīlam viens otru, nebija nekādu strīdu, bet otrdien es dēļ diezgan nopietna iemesla viņu sadusmoju, jo saārdījos, nespēju valdīt emocijas par notiekošo ,lai gan tagad sapratu, ka vaŗēju to mierīgi pavaicāt un viss būtu kārtībā.

Kā lai izpērk vainu mūsu tikšanās reizē? Vakariņas? Svecītes? Jo iemesls patiešām ir smieklīgs. Negribas ticēt, ka dēļ kaut kā tāda ir iespējams pārrautu mūsu 2 gadus ilgās attiecības.
Lūdzu bez negācijas, tā jau jūtos kā sašauta.
07.03.2014 12:16 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Ja tu esi piekaisīga tad mainies, jo agri vai vēlu draugam apniks paciest un aizies prom.
Izpērc ar vakariņām sveču gaismā :)
07.03.2014 12:24 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Divi gadi pilni ar Tevis izraisītiem jandāliņiem ir daudz.
Ja Tu pierādīji, ka nespēj mainīties - domāju, Tevi neglābs ne sveces, ne vīns, ne kotletes.

Ja Tu esi skandalētāja - ļauj puisim iet un mierīgi dzīvot. Varbūt, kādreiz ceļi krustosies un varbū tad būsi tikusi galā ar tarakāniem savā galvā.
07.03.2014 12:25 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Bet īstenībā stellai taisnība.
Tāpāt ja pārim ir rakstura nesaderība un nevar mainīties tad nav, ko.
Šajā gadijumā tev ir attieksme piekasīga un draugs visu laiku pacieš,bet tas tiešām cilvēkam var apnikt. Ja tu nevari mainīties tad laid prom, lai iet savu ceļu un tu savu.
07.03.2014 12:30 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
par ko jus stridejties, ja var zinat?
07.03.2014 12:32 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Iemesls nopietns vai smieklīgs? Īsti nevareju saprast.
Noturēties , lai netaisītu skandālus par sīkumiem ir ļoti grūti un diezvai tu mainīsies. Es domaju,ka tu puisi esi novedusi līz baltam pelītēm ar to, tapēc vakariņas te nepalīdzēs. Tāpat kkad uzvilksies un atkal uztaisīsi skandālu.
07.03.2014 12:34 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Nav jēgas kko tādu glābt!
Jo, ja viņš būtu īstais, tu tik ļoti nepiekasītos un jūs nestrīdētos!

Es zinu ko saku. Manās pirmajās attiecībās arī bija nepārtraukta kasīšanās, jo viņš gribēja darīt kā viņš grib, nepiekāpās, bet es strīdējos pretīm, piekasījos visiem sīkumiem. Viss beidzās.
Man šķita, ka manī ir problēma, ja jau nespēju sevi iegrožot.
Tagad zinu, ka problēma bija abos.
Un arī man, piekasīgajai, kura noteikti nekad neizveidos normālas attiecības, var būt skaistas un harmoniskas attiecības :)
07.03.2014 12:41 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Zinu, ka mani tūlīt noraks, bet šoreiz lkm esmu puiša pusē... Nevajag savus nervus bojāt, jo mīlestība šādu skandālu dēļ ātri vien izzūd. Un vēl gadus turēties pie mīlestības dūmiem nav vērts. Beigsies viss ar to, ka puisim būs bail muti atvērt, lai neizprovocētu kašķi, viņš noslēgsies, vairāk laika pavadīs ārpus mājas, iespējams sameklēs citas attiecības. Un beigās cietīs meitene, jo viņa jau būs tā pieviltā un pamestā. Meitenei ieteikums pirms taisīt skandālu, iekost mēlē un padomāt, kā mierīgāk pajautāt par to lietu. Šeit vakariņas, sveces, salabšanas sekss būs kā plāksteris mironim. Viss atkal būs labi tikai līdz nākamajam skandālam.
07.03.2014 12:44 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
uhh, es ar agrak biju sitada skandaletaja, bet sanemos-mainijos, ja gribu psihot eju uz vannas istabu nomierinos un tad tikai ar mierigu pratu eju pie puisa :D mainijos, jo sapratu, ja ta turpinasu-pazaudesu vinu, bet to es negribeju :)
07.03.2014 12:49 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Ja Tu pierādīji, ka nespēj mainīties - domāju, Tevi neglābs ne sveces, ne vīns, ne kotletes.
+

ko jūs visas ar tām kotletēm ? :D
07.03.2014 12:55 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es jau domāju ja attiecības ir tik tālu novedušas ka tu nevari savaldīt savas emocijas un puisis pat dēļ tā gribēja šķirties, tad nu tur nav vairs liela iespēja tā pat. Attiecības jau ir sabojātas ar naidu, ko parasti nemaz nevar novaldīt vairs tik vienkārši ar to pašu cilvēku. Pati vienā brīdi biju diez gan agresīva, bet dzīve man iemācija ka tā nevar.
07.03.2014 12:58 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
es arī esmu diezgan piekasīga,puisis to daudzas reizes jau ir pieminējis,teica,ka ar mani esot grūti,jo man drausmīgs raksturs. Bet kuram tad nav? :D Sevi mainīt ir viss grūtāk, nezinu kā lai tieku ar sevi galā :D
07.03.2014 13:04 |
 
Reitings 47
Reģ: 08.10.2013
Visi abi gadi nebija ar jandāliņiem, šādi stulbi strīdi par sīkumiem sākās nesen. Piekasīga biju agrāk pa laiciņam, jā, bet par to mēs pēc tam pasmējāmies un viņš teica, ka viss ir kārtībā. Februāris bija vistrakākais, bet abi nonācām pie slēdziena, ka jāturpina, un pat sākām jaunu dzīvi. Viņš teica, ka mīl mani, stāstīja ka vēlas nākotni ar mani, plānojām ļoti daudz visu laiku un šīs brīvdienas nebija izņēmums, es tak redzēju, ka viņš mani mīl ,bet tagad pēkšņi šādi.

Mēs sastrīdējāmies, precīzāk es sabļāvu par to, ka ieraudzīju vienai meitenei ļoti divdomīgu bildi ar viņu. Abi sēž blakus, nu gluži kā pārīšu bilde, izskatās, ka viņš pat viņas apskāvis un man bija pamatīgs sašutums, par to, ar kādām tiesībām šī meitene liek bildi ar aizņemtu puisi? Jo mans puisis mācas tālu no mājām un līdz ar to paliek kojās. Kopā mēs dzīvojam ,bet visu nedēļu kopā neesam, nedēļa esam kopā 3-4 dienas. Bet viņš man pateica, ka viena dienā, kad sastrīdējāmies un viņš ļoti sadusmojās aizgāja pie kursa biedra uz dzīvokli un tur bija tā meitene, nu pa lielam viss tur kārtībā un mani nokrāpis nav, ja būtu, to viņš dusmās būtu izspļāvis. Tagad es saprotu, ka tas iemesls ir smieklīgs, jā, bet tai pat laikā, kad ieraudzīju kaut ko šādu, man sirds sažņaudzās un prātā tikai viens- "viņam ir cita, viņš mani nokrāpa" utt. Tāpēc, vai tiešām dēļ tāda iemesla ir jāšķiras, ja nekā tur nebija? Viņš man tiešām ir uzticīgs.
07.03.2014 13:11 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
Bet viņš man pateica, ka viena dienā, kad sastrīdējāmies un viņš ļoti sadusmojās aizgāja pie kursa biedra uz dzīvokli un tur bija tā meitene, nu pa lielam viss tur kārtībā un mani nokrāpis nav, ja būtu, to viņš dusmās būtu izspļāvis.


Ok, čalis varbūt baigi pareizi nedarīja, bet man šķiet, ka tu viņam lēnām, lēnām sāc izbesīt (es tiešām nevarēju atcerēties jēdzīgu vārdu, sorry). Tad nu arī šķiras, jo, iespējams, nākamajā reizē varētu aiziet uz nokrāpt (vismaz man šķiet, ka viņam šādas domas lēnām sāk ienākt prātā, tāpēc arī sāk nopietnāk izbeigt attiecības ar tevi).
07.03.2014 13:17 |
 
Reitings 47
Reģ: 08.10.2013
un ,un un esmu gatava mainīties un pa šīm klusībā esošajām dienām jau jūtu, ka esmu palikusi savādāka. Es sapratu ,cik ļoti es viņu mīlu un esmu gatava!
07.03.2014 13:18 |
 
Reitings 47
Reģ: 08.10.2013
NINA- Sestdien runājām par tēmu, vai viņam nevelk pie citas, vai viņš labāk izvēlētos mani skaistā apakšveļā vai pārgulēt ar citu meiteni. Viņš teica, ka viņam esmu tikai es un viņš vēlas tikai mani un punkts. Tā viņš pateica no sirds.
07.03.2014 13:20 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Protams, ka sākumā šādi nenozīmīgi strīdi tiek uztverti ar humoru vai vienkārsu aizmiršanu. Bet Tu nevari gribēt, lai ta ir vienmēr. Laikam ejot - visas pārestības summējas un rezultāts ir tāds kāds ir. Tas Tev šķiet, ka nekas nopietns tas nav - bet tas ir tādēļ, ka Tu esi iniciatore. Un pašai uz sevi negribas skeptiski un objektīvi apskatīties. Tavs puisis visu redz savādāk - jo viņam ilgtermiņā ir bijis jāsagremo visas tavas sīkās un neozīmīgās kaprīzes un arī lielās un nozīmīgās.
Es domāju, ka Tu sevi bezjēdzīgi centies attaisnot - jo strīdi ne pa ķeksim noriebjas līdz nielēm, bet Tu negribi būt tā kurai jāatdzīst sava vaina.
07.03.2014 13:21 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
es par vīnu un gardām vakariņām + sirsnīga, atklāta saruna
07.03.2014 13:21 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Nu re, Purpurs pati atrada atbildi. Tad maini savu attieksmi, beidz kašķēties. Jo ja vīrietim tiešām pacietības mērs būs pilns, tad tevi neglābs nekāda apakšveļa. Nākamreiz, kad gribas par sīkumiem sākt bļaut, atceries, cik ļoti tu viņu mīli un iekod mēlē.
07.03.2014 13:24 |
 
Reitings 47
Reģ: 08.10.2013
Stella - Es zinu ,ka esmu vainīga! Es to zinu, patiešām un esmu sapratusi. Ja es viņu nemīlētu tik stipri, es tagad par to necīnītos. Tāpēc es labāk palieku tāda, kāda biju sākumā ar viņu, nevis esmu tāda, kāda esmu tagad ar citu. Kādreiz es tāda nebiju. Pielaidu par tuvu viņu un gribēju nosargāt, uztrauca viss, ko viņš dara un tā rezultātā izvilku kašķi.

weee - es arī un ceru, ka viņš nebūs tik ciets rieksts , kāds ir tagad. Lai ko es uzrakstītu viņš spēj uz riņķi tikai pateikt dažus vārdus - "Viss cauri, esmu izlēmis"
07.03.2014 13:28 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
es teiktu, ka tas tieši liecina par to, ka neko nav izlēmis ;)
07.03.2014 13:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits