Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vēl ziemas miegā?

 
10 gadi
Reitings 231
Reģ: 21.03.2011
Sveikas meitenes!Rakstu šeit,lai jautātu padomu...Tā kā šobrīd ziemas aukstums ir beidzies un drīz tuvojas pavasaris,man pa šo ziemu ir radušies klāt vairāki liekie kg,no kuriem šausmīgi gribētu tikt vaļā...Nevaru saprast ko un kā īsti darīt...Nesen kādu laiku atpakaļ mēğināju ievērot diētu,noturējos neďēļu,jo baigi grūti kaut ki ievērot,ja otrs sēž blakus un gremo čipšus!Tad nu gribētu dzirdēt no jums,kā jūs spējat saņemties?Labrāt vakarà staigātu,bet vienai īsti negribas un visas draudzenes dzīvo tālu...gaidīšu ieteikumus....:)
06.03.2014 22:22 |
 
Reitings 339
Reģ: 23.11.2013
Kā saņemties? Nu man pietiek kailai nostāties spoguļa priekšā. :D

Zinu, ko vēlos redzēt sasniegt, ko vēlos redzēt - un eju un daru. Man tā ir labākā motivācija!
06.03.2014 22:27 |
 
Reitings 339
Reģ: 23.11.2013
Ā, un kad redzi, ka kg kriit un puncis ir plakans - tas jau nosit apetiiti, un liek censties vēl un vēl.

Runājot par ēšanu - Tu noteikti ieturēji nepareizu diētu, ja jau spēji noturēties tikai nedēļu. Un tas, ka redzot, ka citi ēd nepareizi, Tu padodies, liecina par to, ka Tev iisti nav motivācijas. Ir tikai jāsāk, jādara, un aizies. Par pareizu uzturu un uzturu tievējot neko vairs šeit cosmo nerakstiišu, jo tā pat neviens neklausās :D

Un ar staigāšanu ir par maz. Tā pat iisti nav nekāda slodze, ar kuras paliidziibu lieko varētu sadedzināt.
06.03.2014 22:31 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Jā, Insanity ir noteikti labs un arī vienkārši skriešana :) Es agrāk biju ar sportu pilnīgi uz "jūs", bet kaut kā saņēmos vairākus gadus atpakaļ sākt skriet, un tagad ar nepacietību gaidu katru pavasari, lai atklātu sezonu. Es to izmantoju kā domu sakārtošanas laiku, svaiga gaisa ieelpošanu un enerģijas atgūšanu, un visam bonusā vēl nāk arī sevis formā uzturēšana :)
Bet, ja kāds sēž blakus uz dīvāna un gremo čipšus, ir fucking grūti pieturēties pie veselīga dzīvesveida, šobrīd pati cenšos ar to cīnīties :D
06.03.2014 22:36 |
 
10 gadi
Reitings 231
Reģ: 21.03.2011
Ir tā ka skriet īsti nevaru,jo veselība neatļauj,bet tie liekie kg arī kaitina...
06.03.2014 22:38 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Nu jā, tad savādāk... Nezinu, kādas Tev ir veselības problēmas, bet man ir problēmas ar sirdi, senāk ārsts it kā arī aizliedza lielas fiziskas aktivitātes, bet lēnām kaut kā sāku, un pat nedaudz stāvoklis uzlabojās :)
06.03.2014 22:42 |
 
10 gadi
Reitings 231
Reģ: 21.03.2011
Nē ar sirdi nē,bet arī ļoti nopietni...tāpēc nezinu ko īsti iesākt..
06.03.2014 22:47 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Tādā gadījumā tas pats Insanity arī neder, jo, manuprāt, tur vēl lielāka slodze nekā skrējienā...
Vienīgais - liels gribasspēks atteikties no visādiem junk food, ēst veselīgi un kādi mierīgie vingrojumi - presītes utml...
06.03.2014 22:49 |
 
10 gadi
Reitings 231
Reģ: 21.03.2011
Kaut kas būs jāmēğina...un ko sakat par atslodzes dienām?ar tām arī kaut ko var uzlabot?
06.03.2014 22:58 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Jaa,ar to eesanu no saakuma noteikti nav viegli,bet mani vairs "nevar izsist no sliedeem" arii mammas taisiitie gardumi,ja kaut kas ir par treknu,saldu es vienmeer apeedu tikai loti mazu gabalinu(negribas apvainot cilveeku ,kurs loti ruupeejies)tomeer veseliiba pirmaa vietaa.Es esmu pieradusi pie vienkaarsiem eedieniem,organisms labi juutaas ,un pilniigi neko nevajag lieku.
Ja gruuti ieveerot veseliigu eesanu,tad ar atslodzes dienaam buus veel gruutaak.Laikam es ieteiktu eest visu mazaakaas porcijaas ,un biezaak-piedomaatu pie saldumu un treknu eedienu lietosanas.
Noteikti daudz kusteetos .Skriesana ir loti laba.
06.03.2014 23:16 |
 
Reitings 4
Reģ: 29.01.2009
Veselīgs uzturs ļoti labi palīdz atturēties no jumk food :) To saku no pieredzes. Bieži vien ir tā, ka organisms prasa ēdienu tikai tāpēc, ka viņam trūkst kādas svarīgas uzturvielas. Bet, ja to nepieciešamo organismam iedod, tad viņš nomierinās un tik ļoti vairs neprasa ēst :) Ja labi saproti savu organismu, tad vari mēģināt ieklausīties un saprast, ko tieši viņam vajag. Piemēram, man grūtniecības laikā venā posmā pēkšņi sāka gribēties alu. Sapratu, ka laikam pietrūkst B vitamīns - padzēru to, un jau pēc dažām dienām vēlme pēc alus pārgāja un atkal jutos labi :)

Pagājušajā gadā pavasarī sāku taisīt zaļos kokteiļus - vai nu nopērku veikalā, vai vienkārši dārzā/pļavā salasu visādus zaļumus (100 - 150 g), pielieku klāt kādu augli (parasti banānu vai bumbieri), pieleju ūdeni un visu sablenderēju. Ļoti garšīgi (ja liek vairāk zaļumus, tad pie garšas jāpierod, tāpēc sākumā liku vairāk augļus) un nenormāli veselīgi :) Katru dienu dzerot šādus zaļos kokteiļus, organisms saņem lielu daļu no visām vajadzīgajām uzturvielām un vitamīniem un jau pēc dažām dienām iestājas tāds patīkams miers un ļoti samazinās kāre pēc saldumiem un citām neveselīgām lietām :)
07.03.2014 14:24 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
es vienmēr saku, ka nav labākas motivācijas notievēt kā skaista kleita :D Tā es pati sāku tievēt pirms apmēram pusgada-ieraudzīju gluži vai sapņu kleitu, kuru apsolīju sev nopirkt, ja notievēšu. Tagad kleita ir manā īpašumā un arī notievējusi esmu, vēl gan neesmu sasniegusi ideālo svaru, bet rezultāts acīmredzams (apmēram -15kg). Bet neviens cits Tev motivāciju neizdomās, viss no pašas atkarīgs.No našķēšanas atturos, atceroties, ka katru reizi, atsakoties no iespējas apēst kaut ko neveselīgu, esmu mazliet tuvāk savam mērķa svaram.
07.03.2014 14:40 |
 
Reitings 88
Reģ: 29.01.2014
Es pagajusovasaru vienkarsi skaitiju kalorijas visos edienos - jogurtus pirku bez kalorijam, salatus kad veikala pirku ari atveru kaloriju tabulu skatijos sastavu un skaitiju cik katra produkta varetu but kalorijas :D

Vakarinas edu mazu galas gabalinu, taa lai man diena sanaktu 1200 lidz

1500 un nometu 5 kg menesa laika, edu normali, gan galu, gan ceptus kartupelus, nebadojos un 5 kg bija nost ;)
07.03.2014 17:36 |
 
Reitings 88
Reģ: 29.01.2014
Tgd pasai janomet kadi 5kg, pec dzemdibam sausmigs veders, takaa alus veders, nezinu ko vasara darisu, jo tgd nevaru sanemties skaitit kalorijas, jo sezu majas un edu visu kas pagadas :D Vrb ir kada metode ka vederu samazinat? Presites?
07.03.2014 17:38 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Sintija- domaaju,ka nevajag skaitiit taaas kalorijas,tas padara cilveku nervozu-visu laiku domaat,tur par daudz ,tur par maz-es vienkaarsi neestu visu,ko acis raada-meeginaatu eest ar domu,ka tas ir labs produkts-buus labi mati,zobi ,aada uttEs needu saldumus tikai taapeec vien,ka veelos saglabaat savus zobus...Vingrojumi noteikti paliidzeetu veederam buut stingraakam,taapat arii skriesana.Man loti paliidz.Es laikam peec dzemdiibaam loti aatri atgaaju sliedees,jo biju loti kustiiga...tas gan bija loti sen,bet atceros ,kaa sodien!
07.03.2014 17:46 |
 
Reitings 88
Reģ: 29.01.2014
Nezinu es nervoza nepaliku, un nesatrauos, ar mierigu pratu skaitiju kalorijas, nedomaju ka tas kkas slikts zaudet 5kg edot, nevis badojoties kaa citas to dara :(

Man ari veseliba neatlauj sportot, pareizak sirds :) Ja kko fizisku daru, tad elpot gandriz vairs nav ar ko...tapec domaju kko tadu vnk lai vederins noietu :)
07.03.2014 18:30 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Sintija-badoties noteikti nevajag,bet noteikti piedomaat ,iipasi ja veseliiba streiko...Sabalanseets ,saatiigs uzturs - veseliiba arii uzlabosies...Saldumus noteikti eestu mazaak un taukainus eedienus arii.Es tavaa vietaa daudz staigaatu ar beernu ara,svaigaa gaisaa.
07.03.2014 18:52 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Noteikti nevajag badoties un šausmīgi skaitīt kalorijas, tas tikai vēl vairak uzdzen apetīti. Es vnk mēginu ēst tik cik daudz gribās nevis pārēsties un piestūķēt vēderu. Un piekrītu, ka ļoti grūti nepārēsties, ja kāds blakus gremo visu laiku našķus. Tev jāsaka, ka tas tev traucē, lai ēd slepeni :D
07.03.2014 21:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits