Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

maska ķermenim no "Бабушка Агафья"

 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
Krievu dabīgās kosmētikas cienītājām :)
Sava veida aptauja par to, vai esat lietojušas un kādas bija sajūtas.
Krievu forumos lasu un esmu šokā, cik daudz negatīvu atsauksmju par to, ka abas šīs maskas dedzina ādu tā, ka cilvēki ejot pie ārsta vai iztiek "vien" ar pretsāpju vai antihistamīna tabletēm.
Šīs maskas var nopirkt SIBERIKA veikalos, maksā ap 1 eiro līdz 1 eiro ar nelielām kapeikām.

Biju nopirkusi šo te sākumā

Kārtīgi noskrubējos (to laikam nevajadzēja), uzziedu masku. 10 min gaidu, tad skaloju nost. Kamēr maska ir uzklāta, neko īpaši nejūtu - varbūt minimālu dedzināšanu (krievu forumos atsauksmes tādas, ka sākot nežēlīgi dedzināt jau pēc minūtes. Hmm, nu nezinu, man tā nebija). Noskaloju nost, eju gulēt. Guļot pirmajās minūtēs sākas karsēšana! Jāteic, jā, diezgan stipra. Bet nav tā, ka jāskrien mazgāt nost.
Tagad nopirku un tikko izmēģināju to, kas pirmajā bildē. Par to atsauksmes no citām tādas pašas - nežēlīgi dedzina, sāp, ādu dur kā ar adatām.
Uzklāju, nostaigāju pat veselu pus stundu, 10 minūšu vietā. Sajūtas neitrālas. Noskaloju nost, tagad guļu un sajūtas ir viegla, viegla sildīšana. Ne sāpju, ne degšanas (a 95% gadījumā tai krievu forumā lasu, ka šausmas, šausmas :D)

Jautājums tāds: kāda ir lietojusi? Kādas sajūtas ? kāds efekts ilglaicīgai lietošanai?
Man šobrīd āda liekas kā zīdaiņa dibens :D Un varbūt man jau acis kubā no tā, ka vēl neguļu, bet tiešām spogulī skatoties, liekas stingrākas ciskas. Varbūt pat kāds cm nonācis nost, uz tā rēķina, ka mazina tūsku un izdzen lieko šķidrumu ārā. Kas to lai zin. LIetošu biežāk un skatīšos līdzi, kas notiek.
04.03.2014 22:57 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
p.s. viena paka pietiek kādam 3-4 reizēm (vismaz man. Smērēju kājas visā garumā un vēderu nepārāk biezā slānī)
04.03.2014 22:59 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
trammtararam!
04.03.2014 23:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits