Skaistuma triku traģiskie iznākumi

 
Reitings 38
Reģ: 04.03.2013
Sveiciens visiem pirmdienas rītā! :)

Kādi atgadījumi un pieredze jums bijusi, kad izmēģinot kādu skaistuma triku, tas nogājis pavisam greizi? Tā teikt, beauty tricks gone wrong!

4 gadus atpakaļ, vienu dienu pirms svarīga pasākuma uz sejas uzmetās pumpa. Atcerējos, ka internetā lasīju par zobupastas uzklāšanu uz pumpas. Tā nu es darīju un atstāju to visu uz nakti. Oj, kā es no rīta to nožēloju :D Pamostoties, pumpa bija kļuvusi tikai sliktāka un tai visapkārt zilums, kas vairāk atgādināja apdegumu.

Lieki piebilst, ka viss pasākums ar to man tika sabojāts, jo ko tādu neviens kosmētikas līdzeklis nespēja nomaskēt. Nekad nelieciet uz pumpām zobupastu!
03.03.2014 11:50 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Ieliku matos melno krāsu,kas mazgājas ārā,rezultātā(un man nav ne jausmas kāpēc)man bija zaļi mati.
03.03.2014 23:31 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Nazīc, bildes ir? :D :D :D
03.03.2014 23:32 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Pirms pāris gadiem biju izlasījusi par kādu matu masku, kuras sastāvā bija ola jāieliek. Masku sataisīju ieliku gandrīz visu matos un tad sāka smirdēt. Smaka drausmīga, mazgāju vairākas reizes, bet tik un tā smirdēja.
03.03.2014 23:33 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nekad nelieciet uz pumpām zobupastu!


Man liekas ka tev āda palika tāda jo tu nelietoji pareizo zobupastu, jo viņas jau ir ļoti dažasas.
03.03.2014 23:33 |
 
Reitings 57
Reģ: 06.01.2013
Ir gadījies nodepilēt matiņus virs lūpas tā, kas viss zem deguna ir sarkans, un pārējie prasa, kas man tur ir :D Teicu, ka alerģija :D
Vienreiz krāsoju arī matus, no gaiši brūniem uz tumši brūniem, bet, kad biju uzziedusi krāsu, visu galvu tā dedzināja, ka skaloju uzreiz nost, un rezultātā dabūju nedaudz rudi sarkanīgus matus :D Nu neko, staigāju tā, kamēr atkal nepārkrāsojos :D
03.03.2014 23:34 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
s80 haha paldies dievam nav :D
03.03.2014 23:37 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Mans piedzīvojums frizētavā noveda līdz asarām, jo friziere pārcentās.. Mati, kas pirms tam bija līdz muguras vidum, garākajā vietā bija kļuvuši plecu garumā. Tas bija pakāpeniskais griezums, kādu vēlējos, bet laikam mana un frizieres izpratne par to, kas ir nedaudz, man nepiestāvēja un es vēl kādus pāris mēnešus slēpu savus matus visādos veidos.
03.03.2014 23:39 |
 
10 gadi
Reitings 3060
Reģ: 09.10.2009
Kas tik nav bijis! :D
Greizi,šķības čolkas;
briesmīgas krāsas mati (spilgti blonds ar spilgti oranžu un pretīgi brūnu - savienojums);
neveiksmīgi nokrāsotas uzacis(nākamajā dienā vajadzēja iet ciemos) - izskatījos pēc F.Kālo :D
tas pats solārijs - pat ārprātīgi sarkanais paskats nebija tik sāpīgs sirdij kā čūlas uz ādas. o.O

Mana māte,kad bija jauna, nogrieza sev uzacis un skropstas,jo domāja,ka ataugs kuplākas :D :D
03.03.2014 23:43 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Nazīc, ku tik švaki? Būtu pensijā ko atcerēties. :D

Pirmo un vienīgo reizi, kad krāsoju matus sagribēju sarkanus kā manai māsai, nopirku tādu pašu krāsu un aiziet, meitenes nokrāsoja, bet man nebija nekādi rubīna sarkani, bet tādi kā netīri sarkani ar bordo nokrāsu. Uz Dziesmu svētkiem braucu kā monstrs un bildes ar ir. :D :D :D

Pēc tam nekad neesmu gribējusi sarkanus matus un, lai krāso mājās arī ne. :D :D :D


Par ekstrīmu - man skolas laikā draudzenes izdūra auskarus, viena dūra, otra filmēja. :D Tagad pašai tā smiekli nāk, bet toreiz es kliedzu, lai ielej vēl iedzert un nedurt tik strauji. :D Lai gan to ausi kuru izdūra ar 2 piegājieniem pēc kopējās sāpju listes mēru kā ciešamas sāpes, otru dūra pus stundu un sāpēja pa maziņam, bet ilgi. :D :D :D

Savai meitai noteiki izstāstīšu, lai nav tāda joka kā mammai. :D
03.03.2014 23:46 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man ir viļņaini mati, un pamatskolas laikā bija tāda maza šķipsniņa pie pašas pieres, kas mitrā laikā ļoti salokojās spirālītē. ļoti krita uz nerviem, un kaut kādā ģenialitātes uzplūdā nogriezu to šķipsnu pie pašas ādas. Tajā brīdī nez kāpēc neiedomājos, ka tas taču viss ataugs. Ilgu laiku dabūju slēpt tos mazos, tikko ataugušos matiņus, tas bija tiešām muļķīgi :D
03.03.2014 23:49 |
 
Reitings 38
Reģ: 04.03.2013
Miss Joker, jā, ļoti iespējams, ka man toreiz patrāpījās kāda neganta zobupasta. Bet tik un tā pēc tā atgadījuma man neceļas roka zobupastu tuvināt pumpām..
04.03.2014 00:16 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Atceros, ka ieskrēju durvīs pie draudzenes un dabūju pierē pušumu, tāpēc draudzene uz ātru roku nogrieza tādu pabriesmīgu čolku, bet pušumu vismaz nomaskējām. :-)

Kaut kādā 9.klasē ieizeķēju matos gandrīz veselu bundžu matu vasku, domājot, ka tā ir maska un tad bija šoks, ka mazgājot ūdens atlec. Ar ko tik es neazgāju - arī Fairy, mazliet palīdzēja tikai milti, bet uz liecību izsniegšanu tāpat neaizgāju. :-D

Vienu reizi izdomāju mājas apstākļos izbalināt šķipsnas. Tas notika vakarā, beigās visi aigāja gulēt un es paliku viena ar balinātāju matos, ka joprojām negribēja iedarboties. :-D Šķipsnas sanāca dzeltenīgas, bet kopskats beigās bija labs. :-D

Nu, un par paštonējošajiem līdzekļiem - tas pats, kas pārējām meitenēm - ķīnieša dzeltenums. :-D
04.03.2014 09:20 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
Mamma, kad mācījās par kosmetologu, izmēģināja uz manis augļskābes, speciāli taisījām nedēļas sākumā, jo vīkendā bija paredzēts izbraukums. Viss bija labi, līdz piekdienā sāka lobīties āda, ar make up vispār bija traģiski, izskatījos kā spitālīgā. Drausmas :D
04.03.2014 10:30 |
 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
Man ir viļņaini mati, un pamatskolas laikā bija tāda maza šķipsniņa pie pašas pieres, kas mitrā laikā ļoti salokojās spirālītē. ļoti krita uz nerviem, un kaut kādā ģenialitātes uzplūdā nogriezu to šķipsnu pie pašas ādas. Tajā brīdī nez kāpēc neiedomājos, ka tas taču viss ataugs. Ilgu laiku dabūju slēpt tos mazos, tikko ataugušos matiņus, tas bija tiešām muļķīgi


Precīzi tas pats, tikai man tie mazie, čirkainie matiņi ir gar visu pieri. Tā nu kādu brītiņu es staigāju ar ezīti gar pieri! :D
12.03.2014 03:13 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Vislielakais feils sanaca manam tetim, kurs visu laiku uztraucas par savam acu grumbam. Sis bija nejaushi panemis manu mazo sejas pashtonejosha pudeliti uz bagatigi sazieda zem acim. Varat iedomaties kads vins no rita pamodas :)

Man parasti sanaca feils ar uzacim, ka gaju uz salonu krasot savas gaisas uzacis, tad iznacu ka brezhnevs - tumsam un biezam :) labi, ka tas bija atri parejoshi
12.03.2014 05:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)