Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iepaticies cits

 
Reitings 40
Reģ: 02.03.2014
Sveikas!
Esmu attiecībās jau nepilnus 2 gadus, savu draugu mīlu un viņš mani arī, bet... Mēnesi atpakaļ iepazinos ar puisi, ar kuru uzreiz bija abpusēja patikšana. Kad esam kopā, tad tikai viens ar otru. Salīdzinot - pievelk vienu pie otra - tāpat, kā ar magnētiem.
Varbūt ļaujos šim, jo ar manu puisi attiecību pārbaudījumi nāk viens pēc otra un dažreiz esmu nogurusi, bet varbūt tāpēc, jo esmu jauna, jaunību vēl neizbaudījusi - negatava nopietnām attiecībām. Man ir 21. (Jā, jā, dažām citām jau bērni un vīrs šajā vecumā.)
Varētu turēties pie "prom no acīm, laukā no sirds", bet satieku bieži, tāpēc šis nederēs.
Nesaprotu, kā man rīkoties, jo zinu, ka šis viss nebeigsies. Jūtos tā, it kā morāli krāptu savu puisi un melotu viņam. Nesakiet "ja mīl, tad nevar iepatikties kāds cits", jo dzīvē nudien gadās gana dažādi.
Varbūt kādai ir pieredze šādā gadījumā? Tikai bez uzbraucieniem, jo, cik palasīju, šeit meitenes sāk kašķus arī no nekā.
02.03.2014 16:09 |
 
Reitings 174
Reģ: 23.04.2013
Apsēdies un padomā par savu puisi, kas viņā ir tas, kas Tevi ''uzķēra'', atceries visus skaistos momentus, atceries, ka mīli viņu. Ka vajag tikai viņu. Gadījumā, ja domas ved citā virzienā, varbūt nav vērts? :)
02.03.2014 16:21 |
 
Reitings 374
Reģ: 04.08.2013
Pasaulē ir ļoti daudz cilvēku, kuros mēs varētu iemīlēties, tikai mēs neesam viņus satikuši. Mēs redzam tikai tos, kas mums ir apkārt.
Nu tas tā, interesanti palasīt - http://spoki.tvnet.lv/foto-izlases/Kadel-Mes-Iemilamies-/611850
02.03.2014 16:21 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Šādas diskusijas labāk neveidot, pēc pieredzes, uzreiz metīsies virsū un noēdīs bez sāls. :D
Reāli, tās, kuras nav kādreiz nonākušas šādā situācijā, nesaprot kā tas ir, tāpēc nebrīnies ja būs uzbraucieni. ;)
Pati esmu tikusi pāri šādai te patikšanai, sapratu, ka draugs man tomēr ir svarīgāks nekā īslaicīga izklaide. Bet varbūt tev ir savādāk. Pati redzi kopīgu nākotni ar to otru puisi?
02.03.2014 16:22 |
 
Reitings 6
Reģ: 02.03.2014
ja gribi palikt atiecības ar to cilveku kuru esi godīgi izstāsti viņam situāciju kā kas ir un kā jūties... un gan visu atrisināsiet... ja nav svarīgas šīs attiecības neliedz sev neko un baudi dzīvi... vienīgai tāpat domāju ka partneris būtupelnījis uzzināt kas ko un kapēc...
02.03.2014 16:27 |
 
Reitings 282
Reģ: 08.10.2013
Es ļāvos kārdinājumam un sagāju kopā ar to otru ar kuru bija abpusēja patikšana no pirmā acu skatiena, + bija nopietns strīds ar puisi, domāju ka tā vairs nevar. Beigās sanāca tā, ka sapratu , ka tas no dzīves bija kārtējais pārbaudījums un esmu kopā ar bijušo, un esmu 1000% pārliecināta, ka viņš ir īstais.:)
02.03.2014 16:34 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Diemžēl (piedod), pateikšu to, ko rakstīji, lai neraksta. Varbūt Tu tikai domā, ka savu draugu mīli. Varbūt tas jau ir kā pieradums. Cilvēkiem ir tieksme pierast. Kādreiz man to teica kojās viena jauka komendante. Taču esmu pārliecinājusies, ka tā arī mēdz būt.
Saku to no pieredzes. Ja jau acīs, iespējams, sirdī ir iekritis kāds cits.
Plus vēl labas atmiņas ar esošo puisi.
Vēl variants- gribas kaut ko jaunu.

Protams,mani var neņemt vērā. Es tikai izsaku savas domas. ;)
02.03.2014 16:34 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
jo ar manu puisi attiecību pārbaudījumi nāk viens pēc otra


Varbūt šis ar ir dzīves pārbaudījums? Lai nu kā, divu gadu attiecības uzreiz nemestu miskastē dēļ puiša kurā esmu saķērusies mēnesi. Liktu tek kārtīgi izvērtēt pašreizējās attiecības, vai ir lieli mīnusi viņās, vai vienkārši viss liekas nogurdinoši jo esat pieraduši viens pie otra? varbūt vienkārši ir nepieciešams abiem kopā ko jaunu iesākt, izbaudīt jaunību kopā, tad tas otrs puisis varbūt tev nemaz neliksies tik īpašs.
02.03.2014 16:38 |
 
Reitings 40
Reģ: 02.03.2014
El Diablo, īstenībā jā, bet man tas tomēr liekas jocīgi - skriet pie tā, kurš iepaticies, prom no savas mīlestības. Varbūt jāpaliek kādu laiku vienai, lai saprastu, kas man nepieciešams.
izzo, ja es izstāstītu, tad varētu droši doties pie tā otra puiša vai arī palikt viena. Mans draugs mani nemūžam nedalītu ar kādu citu.
Sanda, nē, es pieņemu katras viedokli, ja vien nav ar uzbraucienu. Pat varbūt piekrītu - gribas ko jaunu, jo jau teicu - nejūtos izbaudījusi dzīvi.

Nožēlojama situācija - nevēlos palaist vaļā savu puisi, bet tomēr vēlos baudīt jaunību.
02.03.2014 16:41 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Var ar notikt tā ka izšķiries un ļaujies jaunajām emocijām, bet beigās paliec uz sasistas siles. Es pati kad izšķīros, ilgu laiku to nožēloju, un pat tagad tas mani vel grauž pēc vairākiem gadiem, bet nu tā kā tās attiecības abi sabeidzām līdz pēdējam, tagad tik es varu visu dzīvi nožēlot to ko izdarīju, un dzīvot tālāk domājot kā būtu bijis. Bet vienīgais man plus bija tāds, ka pēc gada mocībām pēc bijušā, atradu vīrieti ar kuru man ir ļoti labi, neateiktos no šī vīrieša pat ja bijušais uzrastos, bet kamēr man nebija šis vīrietis, es biju ļoti sagrauta, tā kā kārtīgi jādomā pirms ko iesāc.
02.03.2014 16:42 |
 
Reitings 40
Reģ: 02.03.2014
Miss Joker, arī Tev taisnība.
Šajā puisī ir arī dažas tās rakstura īpašības, kas man pietrūkst manā.
02.03.2014 16:43 |
 
Reitings 40
Reģ: 02.03.2014
Var ar notikt tā ka izšķiries un ļaujies jaunajām emocijām, bet beigās paliec uz sasistas siles.

Ļoti baidos no šī. Jā, tā varētu notikt.
02.03.2014 16:45 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
nevēlos palaist vaļā savu puisi, bet tomēr vēlos baudīt jaunību.


Un ko līdzīgu man savā laikā vajadzēja dzirdēt no bijušā, kas principā bija beigu sākums, ko viņš pats peč tam ar ilgi nožēloja, bet viņš vieglāk mācēja dzīvot tālāk ar savām kļūdām.
Jaunību var arī baudīt ar savu puisi kopā, var vienmēr izmeiģināt ko jaunu un aizraujošu, varbūt kādu reizi iespējams aizbraukt ceļojumā, kempingā divatā, nu daudz ko var darīt, jo tici man, kā tu būsi bez drauga un apritē, var gadīties ar ka nebūsi laimīga. Vismaz es to visu saku pēc tā kā man tas bija.
02.03.2014 16:45 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
nevēlos palaist vaļā savu puisi, bet tomēr vēlos baudīt jaunību.


Un principā neilgu laiku pēc tam kad es šo dzirdēju no drauga, es teicu ka šķiramies, jo es nespēju sadzīvot ar to ka viņš nav laimīgs, kut viņam pēc tam vajadzēja tik 1 dienu lai saprastu to ka tā negrib, bet diemžēl lēmumu es biju pieņēmusi, jo mūsu attiecības jau pus gadu vilk uz beigām.

Tā kā draugam neko tādu nesaki, ja tiešām neesi pārliecināta par saviem vārdiem.
02.03.2014 16:47 |
 
Reitings 40
Reģ: 02.03.2014
Paldies, ļoti novērtēju viedokļus, kas nāk no personīgās pieredzes! Ir par ko padomāt un mazliet piebremzēt.
02.03.2014 16:49 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Paaula

Varbūt tik tiešām pašlaik esat uz melnās strīpas, cik lasīts ļoti daudzi pāri pec 2-3 gadiem izšķiras, dēļ tā ka tas jau ir tāds laiks ka kārtīgi cilvēku esi iepazinusi, apstākļi ne vienmēr visu laiku stāv uz vietas, daudz kas mainās, nāk jaunas izjūtas aiz apvāršņā kuras kādreiz nelikās nozīmīgas bet tagad atkal tās pamani. Nē nē labāk tiešām meiģini visu ar draugu savilkt kopā, un ja šķiries ar tik nedod dievs nešķiries dēļ tā ka cits puisis ir parādijies! Jo tu tak nezini kāds tas otrs puisis patiesībā ir, varbūt tevi grib tik azarta pēc dabūt, vai velns viņš sazin kapēc.
02.03.2014 16:56 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es nesaprotu,kaapeec jaaskrien prom no drauga?Vai tad visas attieciibas jaanoved liidz gultai?Tu saki -miili savu viirieti...
Man arii bija draugs viirietis. Bijaam "uz viena vilna" draugi- paliidzeeja man pilnveidot hobiju, bija romantiskas attieciibas ar so cilveeku,bet nekas vairaak.Vienmeer domaaju-cik labi,ka nebija nekas vairaak-loti labas atminas par tiem laikiem.
02.03.2014 16:58 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Paulaa, skaties, ka tiešām nepaliec pie sasistas siles. Ar draugu vēl paspēsi izšķirties, ja jutīsi, ka tiešām nesapas, bet atgriezties pie viņa pēc neveiksmes ar otru diezvai. Saku no pašas pieredzes.
02.03.2014 16:59 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Patikt jau var vairaaki viiriesi,bet vai taapeec jaaskrien prom no cilveeka,kuru miilam.Man liekas,ka tu Paaula iisti nesaproti vaarda "miilestiiba" noziimi.
02.03.2014 17:03 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Tādas simpātijas ir reizēm veselīgi un nāk par labu. Tikai jāatceras kur ir robeža. Simpātija var atdzīvināt sievietē sievišķīgumu (sieviete no rītiem pucējas tā it kā tiktos ar kādu īpašu cilvēku). Kāpēc tas ir labi? Jo arī vīrietis tajā brīdī mainās, redzot sievieti starojošu... simpātijas ir veselīgi!
Vai tavā gadījumā ir lielā mīla? Drīzāk jau rutīna neliela kurā ir ienācis kāds, kas Tevi ir saviļņojis..
02.03.2014 17:12 |
 
Reitings 40
Reģ: 02.03.2014
Patikt jau var vairaaki viiriesi,bet vai taapeec jaaskrien prom no cilveeka,kuru miilam.Man liekas,ka tu Paaula iisti nesaproti vaarda "miilestiiba" noziimi.

Patikt var vairāki, bet šoreiz ir nedaudz savādāk.
Jā, kaut kas nav kārtībā arī attiecībās, ja pieļauju iespēju skriet prom, bet tomēr.
02.03.2014 17:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits