Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribas

 
Reitings 11
Reģ: 02.03.2014
Sveiki, esmu nonākusi pamatīgā bedrē, maigi izsakogties. Esmu apvēlusies tik tālu, ka nevienā no skaistajām kleitām, kuras ir manā skapī, nevaru ielīst.
Visu dzīvi esmu tāda kā apalīte, bet kad bija gadi 15-18 varēju mierīgi svaru nomest, un nesāju apmēram 38-40 izmēru, par cik daba mani apveltījusi ar lielām krūtīm un formīgu dupsi - par šādu augumu biju starā.
18 gados iepazinos ar savu draugu, un nolēmu dzert OK, 3 mēnešu laikā - 10kg klāt, atmetu tabletēm ar roku un sāku cīnities ar svaru, bet nezaudēju pilnīgi neko, bet kad nesēdēju uz diētas, tad man nāca tikai klāt un nebija tā, ka riju visu pēc kārtas. Pašlaik pagājis gads kopš beidzu lietot OK un man vēl nākuši klāt 12kg, kopumā +22kg. Jūtos briesmīgi, jo nu kā var justies labi ar šitādu lieko svaru. Nesāju 44 izmēru, nu vienvārdsakot jūtos emocionāli briesmīgi, kaut gan ar veselību man viss ideāli.

Pēdējos mēnešus esmu meiģinājusi ļoti daudz ko, bet nu nesanāk man itin nekas - maksimums -3kg, un vienu dienu apēdot makaronus viss darbs vējā.

Saprotu, ka pati vainīga.

Nāk vasara gribas uzvilkt skaistas kleitas, peldkostīmu un justies labi.

Lūdzu dāmas padalieties ar pieredzi, kā nomest to svaru, ar ko sākt. Ko labāk nedarīt u.tml.
02.03.2014 15:17 |
 
Reitings 262
Reģ: 29.01.2009
02.03.2014 15:20 |
 
Reitings 282
Reģ: 08.10.2013
Tauku dedzinātāji, un kardio treniņš. Tauku dedzinātājus nepērc aptiekās vai citās t.m.l vietās, bet sporta uztura veikalos piem, gigantā, pasakties internetā. Tici man tauku dedzinātāji, kardio slodze , pareizs uzturs un tu atgūsi formu. Saku pēc pieredzes. ;)
02.03.2014 15:21 |
 
Reitings 669
Reģ: 05.07.2013
Tieši tur tā lieta, ka ar veselību Tev nav nekas kārtībā..
02.03.2014 15:22 |
 
Reitings 11
Reģ: 02.03.2014
Adele - nu vienīgā man problēma ir svars. Asins analīzes ļoti labas ( ziedoju asinis reizēm), un visās pārbaudēs arī viss man kārtībā.
Nemēdzu slimot, viss it kā kārtībā.
02.03.2014 15:25 |
 
Reitings 11
Reģ: 02.03.2014
Elīna - man tētim mājās ir divas milzīgas kārbas šitādas:

Tētis dzer, kad iet uz svaru zāli, t.i. audzēt muskuļus, bet varbūt tas arī der kardio laikā? nezini?
02.03.2014 15:28 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Kādus brīnumlīdzekļus Tu gaidi, ka Tev ieteiks?
Ir viens likums, kas visiem strādā vienādi - svars pieaug, ja uzņemtais kcal daudzums pārsniedz patērēto un otrādi! Līdz ar to ir divas iespējas - vai nu sāc ēst pareizāk, vai palielini patēriņu.
Un ko Tu esi mēģinājusi pēdējos mēnešus tādu? Jogu, pilates? Katru rītu sāc ar vieglu 30 min skrējienu (uzlabosi vielmaiņu, sirdsdarbību) un katru vakaru noslēdz ar intensīvu 30 min skrējienu, kurā vairākkārt taisi paātrinājumus, t.i. skrien 3min ar 8kmh, 1min ar 10kmh, 3min ar 9kmh, 1min ar 12kmh un kāpini tādā garā, atkarībā no savas sagatavotības. Šis savukārt ļoti intensīvi dedzinās kcal. Un galvenais - nemēģini pārnākot mājās enerģijas zudumu kompensēt ar extra smalkmaizītēm! Uzturā atsakies no visa sātīgā, sāc lasīt iepakojumu/sastāvdaļas un skaiti līdzi. Un ūdens, daudz ūdens.
Ikviena, kas šim seko, par lieko svaru neuztrauksies, tādēļ vainot var vienīgi savas disciplīnas un apņēmības trūkumu, punkts!
02.03.2014 15:28 |
 
Reitings 11
Reģ: 02.03.2014
diidija - tagad lasu to diskusiju, laikam vein būs jāņem dalība
02.03.2014 15:28 |
 
Reitings 11
Reģ: 02.03.2014
Brandons -es esmu izmeiģinājusi:
- no rītiem dzert ūdeni 2 glāzes ar citronu tukšā dūšā
- dzert tikai ūdeni un daudz
- vairāk lietot zaļumus uzturā
- neesmu meiģinājusi, bet pašlaik piestrādāju 3x nedēļā stāvot 5h uz kājām - kājas traki sākumā sāpēja

Man no tās skriešanas bail - divas draudzenes aktīvi skrienot sabojāja ceļus - nācās operāciju veikt, un viņas nebija tādas bumbiņas kā es :(
02.03.2014 15:32 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
tauriņš, sorry, bet tu par daudz sevi saudzē. Ar ūdens dzeršanu un zaļumu ēšanu neko nepanāksi.
Man arī nesen pēkšņi mainījās vielmaiņa. Ēdu un kustējos tikpat daudz/maz kā agrāk, bet kilogrami konstanti nāk klāt. Tagad saprotu, ka vienkārši pilnībā jāmaina dzīvesveids - jāēd apmēram uz pusi mazāk, nekā esmu pieradusi, kā arī jāsporto ļoti aktīvi un bieži.
Ja tu vienmēr esi bijusi apaļīga, tad, visticamāk, esi pieradusi ēst nepareizi. Palasi internetā vai aizej pie dietologa, lai pastāsta tev par piemērotāko uzturu - droši vien būsi pārsteigta, cik ļoti tas atšķiras no tā, ko tagad ēd.
02.03.2014 15:39 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man no tās skriešanas bail - divas draudzenes aktīvi skrienot sabojāja ceļus - nācās operāciju veikt, un viņas nebija tādas bumbiņas kā es


Vajag pareizus apavus skriešanai un arī pa asfaltu nebūtu ieteicams skriet.
02.03.2014 15:39 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
1. Brīnumtablešu nav.
2. Jāpatērē vairāk nekā apēd, līdz ar to pārskati savu ēdienkarti un dzīvesveidu.
3. Jāizlēdz hormonālās un vairogdziedzera problēmas - apmekē endokrinologu, ginekologu.
4. Disciplīna, disciplīna. Ja 3. punkts ir izslēgts, tad attaisnojumi OK, plati kauli utt. fufelis vien ir. Es agrāk arī sevi ar šo baroju, smagi kauli un kas tik vēl nē, ieliku sevi rāmjos, izpildīju 2 punktu, bet tiešām bez fanātisma, rezultāti ir!
02.03.2014 15:42 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ak, un jā, man arī agrāk likās, ka es neēdu tikpat kā nemaz, sportoju, bet svars klāt - kārtīgs pašapmāns, riju kā cūka, tagad pusi no tā nevarētu ieštopēt.
02.03.2014 15:43 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Neiešu skriet, jo baidos, ka ceļi bojāsies, tāpēc lietošu nezināmas izcelsmes tauku dedzinātājus, kas bojā dabisko vielmaiņu un jaucas hormonu procesos..
- Jā, šis skan loģiski!

Protams, ceļiem slodze ir, bet tamdēļ ir domāts pareizs aprīkojums, galu galā, ja būtu tik traki, kā saki, maratoni neeksistētu. Ja tomēr negribi skriet (kas tomēr ir universālākais no veidiem), sāc peldēšanu (var ļoti daudz kcal patērēt, profesionāli peldētāji dienā patērē ap 10'000kcal), velo (tas pats stāsts) utt. Taču, tas vairāk attīstīs arī konkrētas muskuļu grupas un cik saprotu, Tev pamatā interesē svara samazinājums, kam skriešana būtu labāks variants. Aerobikas ir salīdzinošāki švakāka pieeja, attiecīgi der vairāk situācijā, kad svars jau labs un gribas tikai saglabāt. Bet, lai samazinātu, nepieciešama konstanta maksimāla piepūle nevis vienmērīgums, katram intensīvajam treniņam būtu jābeidzas ar sajūtu, ka vairs neko nespēj.

Par pārtiku - papildus zaļumi neko nedod, kā teicu jāsamazina kcal skaits. Intereses pēc paskaiti līdzi cik Tu šobrīd apēd dienā. Pēc tam mēģini 25-50% nogriezt nost.
02.03.2014 15:48 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Tauriņ, bet neviens nedzen skriet un uzstādīt rekordus - var iet pastaigāties ātrā solī kaut 4x dienā, jeb tu arī nepastaigājies nemaz?
02.03.2014 15:50 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Tev vajag saprast to, ka ar ūdeni tu savus 22 kg nezaudēsi, un ar zaļumiem arī ne. Beidz baidīties no skriešanas, tas nav nekāds bubulis. Draudzenes gan jau, ka sačakarēja ceļgalus, jo stulbas bija un nevilka normālus apavus. Nedrīkst skriet kedās vai līdzīgos apavos. Aizej uz sporta veikalu un pavaicā apavus skriešanai. Ja skrien ar nepareizajiem apaviem, tad kāja uz katru soli dabū triecienu un tas izpaužas vai nu uz potītēm, vai ceļgaliem. Ej uz sporta zāli, vaicā treneriem. Es pati mājās katru vakaru mazliet pavingroju. Taisu 60 pietupienus, un apguļoties uz sāna ceļu kāju augšup lejup, tā katrai kājai 80 reizes. Neēdu baltmaizi. Mēneša laikā ir -2kg, lai gan tagad sāku lietot OK.
02.03.2014 15:52 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Tagad jauks laiks būs, ņem riteni laukā un paminies pa mežu, kur ir lielāka intensitāte.
02.03.2014 15:54 |
 
Reitings 11
Reģ: 02.03.2014
ir mani nike skriešanas apavi un staigāju es mazāk nekā agrāk, bet ir šis darbs uz kājām 3x nedēļā - bet nu tas tikai aptuveni mēnesi man ir, pārējo laiku es sēžu vai nu savā kabinetā un daru darba lietas vai sēžu lekcijās, nu ja tā padomā tad pieļauju, ka tās 3x5h uz kājām ir nepietiekami.

Mājās produkti ir veselīgi, un neviens cits izņemot mani neveselīgu pārtiku mājās neštopē un makaronus nevāra :D

Uz zāli gāju 2 mēnešus rudenī, gāju uz grupu nodarbībām un tad nu apetīte parādijās kā nezinu kam.
Teikšu godīgi - es nejutos baigi labi apkārt visām tām modelēm, kas uz zāli iet - ne reizi negadījos nekur, kur būtu mazliet apaļīgāks cilvēks, tikai tādas beibes ka nu :/
02.03.2014 16:05 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Pirmām kārtām ir jāsaprot,ka resna tu nekļuvi vienā mēnesī, tādēļ arī zaudēt uzaudzēto nebūs tik ātri. No savas pieredzes iesaku - veselīgs uzturs. Ar sakārtotu uzturu vien nometu 12 kg. Ja svars ir palielināts skriešana var traumēt potītes, tādēļ varbūt labāk tiešām brauc ar riteni, peldies. Otrā lieta,ko varu ieteikt - svaru zāle. Trešā lieta - pacietība. Nebūs nedz viegli, nedz ātri. :) Un nesāc meklēt attaisnojumus kāpēc nevari.
02.03.2014 16:13 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Nu tad velc apavus kājās, un dodies lēnā skrējienā. ;) No sākuma būs grūti. Man pašai bija tā, ka kamēr atkopos no ceļa traumas un operācijas ļoti ilgi neko nevarēu darīt. Tad nu noskrienot 1km jau likās, ka gals klāt, bet pēc pāris dienām tas 1km vairs neliekas tik ļoti briesmīgs.
Neēd makaronus, viņi ķepina zarnas un viss iet labumā. Kad uznāk lielā apetīte, bet pati saproti, ka dienā jau pietiekami ir ēsts, tad apēd kādu dārzeni, piem, burkānu. Dīvaini skan, bet man apetīti nodzen tas, ka apēdu sīpolu. Tādu pašu svaigu, sagriestu ripiņās vai šķēlītēs.
02.03.2014 16:15 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Tauriņ, tās visas ir atrunas, turpini tādā garā, muciņ!
02.03.2014 16:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits