Ukraina un Krievija

 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Vai sekojat jaunākajām ziņām no Ukrainas? Krievija ievedusi karavīrus Krimā.

Man neliek mieru Krievijas puses argumentācija - tai esot jāpasargā tur dzīvojošie krievi (kaut arī nav bijis nekādu uzbrukumu vai citu nopietnu iemeslu, ko tādu darīt). Skatos visu vakaru CNN, un tur arī viens no ekspertiem pieminēja Latviju un Lietuvu kā valstis, kuras netiešā veidā varētu no šī visa ciest, ja šajā gadījumā starptautiskās organizācijas neieņemtu stingru pozīciju. Galu galā mums arī ir daudz krievu, ko kaimiņvalsts varētu sagribēt "glābt".

Ko jūs domājat par šodienas notikumiem?
01.03.2014 21:36 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
un vēl kas no PSRS laikiem atjaunojas-http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/502837-putins_atjauno_padomju_laiku_fizisko_un_militaro_apmacibu_iedzivotajiem

Krievijas prezidents Vladimirs Putins atjaunojis padomju laiku fizisko un militāro apmācību civiliedzīvotājiem, no jauna popularizējot saukli «Gatavs darbam un aizsardzībai».
25.03.2014 00:38 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Krievijas prezidents Vladimirs Putins atjaunojis padomju laiku fizisko un militāro apmācību civiliedzīvotājiem, no jauna popularizējot saukli «Gatavs darbam un aizsardzībai».


To jau pirms gadiem planoja, bet truka finansejuma. Ukraina un Krima tur nipricom, Ukrainas valsts apversums bija ka sniegs uz galvas ne tikai Krievijai, bet ari pasiem apversuma rikotajiem. Gribeja dabut Ukrainu sev- nesanaca, nosplavas un nolema, ka ja Ukraina netiek mums lai netiek nevienam un ari tas izgazas- Krima tika Krievijai.

Soreiz es neiesu analizet katru notikumu/incidentu atseviski, jo ta var turpinat bezgaligi un foruma diskusiju formata pie sledziena ta ari nekad netiks, tapec iedosu kopainas analizu un kopsavilkumu tiem kuriem inetereses ir plasakas par latviesu nacionalisma robezam, uzreiz saku rusosofbi paliks sarkani aiz dumam un "krievu propagandas".

Jasak ar to, ka jaizmet no galavas teiciens kuru izdomajis ir es nezinu kurs idiots: "Vesture atkartojas". Vesture nevienu pasu reizi nav atkartojusies, nevienu, bet vesture ir ritmiska. Lai paredzetu gaidamas tendences un notikumus ir jasaprot vestures ritms, ir jasaprot (nevis jaatceras kas bija gramata rakstits) vestures notikumi, ir jasaprot musdienu ekonomiska, tehnologiska, kulturala, psihologiska situacija. Tikai tad kad vestures mehanisma darbibas principus saprot un kad saprot sodienas notikumu mehanismu darbibas veidu, vispar var sakt runat par netalas nakotnes paredzesanu.
Ja pieturas pie maldigas teoremas, ka vesture atkartojas, tad mums jagaida Hitlreiskas Vacijas atdzimsana ar ebreju holokaustu, Britu imperijas un to koloniju atdzimsana vai pat Ottomanu imperijas atdzimsa un krievietem un AEiropietem jabaidas tikt sagustitam un nonakt Ottomanu harema, kas protams ir pilnigs absurds. Tad kapec latviesi "gaida" Krievijas tankus Rigas stacija un jaunas deportacijas? Ir gadijies dzirdet ne mazums centienu tureties pie savas parliecibas ka pie salmina ar argumentiem ka krieviem piemiiti "iedzimts launums" vai vel smiekligak- ir tads pieradums (izsutit tautas). Tad jaatgadina, ka Stalins bija kaukazietis un Nikita Hruscovs ukrainis. Varbut saksim gaidit deportacijas no Ukrainas vai Kaukaza? Nu mazliet absurds. Ka ari ta saukta Latvija okupacija. Latviju neokupeja neracionalu iemeslu del, lai izsutitu latviesus :D , tam bija strategiski iemesli, tas bija kars un vai tas patik vai ne kara slikti starda "suverenas valsts teritorijas", kad pasa dziviba ir uz jautajuma zimes. Kars ir lieli sudi.
Kas attiecas uz sodienas politisko un ekonomisko situaciju, ta ir diametrali preteja kada ta bija WW2 laika, ekonomiska situacija ir neiedomajami atskiriga no pirmskara laika-. Ja kads raustas no- un biede citus ar deportacijam un tankiem ir jauzod racionalu jautajumu "Kapec?" Sodien nav nekada racionala iemeslu sutit latviesus uz Sibiriju vai atnemt latviesiem biznesus vai ipasumus, nav jau daudz ko nemt, bet nabagi instiktivi baidas ka to pasu mazuminu atnems. Un ari militarai intervencei latvija nav racionala iemesla. Tas raditu tragiskas sekas bojajaot Krievijas telu starptautiskaja arena un ar to es nedomaju ASV un ES, bet Azijas valstis, Krievijai partnerus mekle Azija. Tautu var piemulkot, ka Krievija nekaunigu iekarojusi teritoriju, bet ne valstu liderus, vini arkartigi labi saprot ko Krievijai nozime Ukrainai un Krima. Atlaujot NATO panemt Krimu, Krievija atlautu sev uzlikt cilpu kakla. Sev cilpu nelaut likt kakla nedz Kina, nedz Indija, protams pie nosacijuma ka rokas nav sasietas. Lai ko ari neblautu R valstu lideri, vini labak ka jebkurs saprot ka Krievija nav izradijusi agresiju, bet gan rikojusies stingri un parliecinosi, bet teikt jau vini to nekad neies, jo tas neietilpst vinu merkojs. Viniem laba Krievija ir mirusi Krievija, stipra Krievija ir skerslis vinu geopolitiskajiem merkiem dominet pasaule. Valsts integritatei, cilvektiesibam un starptautiskajam likumam ir nozime tikai tad kad tas darbojas R bloka intereses, kad tas nav vinu intereses "international law hav failed to live up to it's standarts" /c/ G.W.B. pirms militaras intervences Iraka un to pasu teica ari pirms DSlaavijas bombardesanas. Kad slepkava kurs savaos karos kops WW2 ir nogalinajis 55 milj. cilveku apsudz citus cilvektiesibu un likumu parkapumos, es nepadomatu divreiz vai vinam ticet, es padomatu vismaz miljons reizu.
25.03.2014 12:30 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kad sieviete ir depresijā, viņa vai nu ēd, vai iepērkas. Vīrieši dodas karā ar kaimiņvalstīm. Par Putinu:D
25.03.2014 18:04 |
 
Reitings 21
Reģ: 10.01.2014
Jo tālāk jo trakša ar to visu! ;/
26.03.2014 16:29 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
https://www.youtube.com/watch?v=drQMwMApl44#t=72

ЛУЧШАЯ РЕЧЬ ЖИРИНОВСКОГО 1
27.03.2014 16:11 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
29.03.2014 13:54 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
29.03.2014 13:59 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kopumā paliek aizvien sliktāk. Ukraina paši zinām ka šodien ir...

Te bonusam pārdomām

http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/505282-krievija_liedz_amerikas_balsij_raidit_sava_teritorija

http://rus.tvnet.lv/novosti/za_rubjezhom/254765-gorbachjeva_potrjebovali_sudit_za_otdjeljenije_pribaltiki

Krievijas deputāti vēlas tiesāt Gorbačovu par Baltijas valstu neatkarības atzīšanu
10.04.2014 08:24 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
haha, vienkārši tik rēcīgi, nevar būt ka tiešām Krievijā atdzimst PSRS.
Man pagaidām tas viss liekas baig interesanti, gribas redzēt ko ES liks pretī PSRS t.i Krievijai, jo paaidām tai veiksmīgi īstenojas savs plāns par Ukrainu.
10.04.2014 08:28 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nekā smieklīga te neredzu. Zinot vēsturi... nu ok. sibīrija nebūs, bet nekas latviešiem labs te ar nebus. Zinu ka daudzi tad muktu prom no krieviem.
10.04.2014 08:30 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
Es vairs nespēju lasīt ziņas, pāris virsrakstus izlasu un saprotu,ka negribu sev bojāt garastāvokli. Tieši šorīt atvēru tvnet un ieraudzīju to pašu,ko kubiete ievietojusi...nu negribu pat vērt vaļā! Jādzīvo ir sev un tagadnei...mēs tāpat mazie cilvēciņi neko nespēsim iespaidot. Mēs jau esam sūdi..tas nekas,ka tiem lielajiem un varenajiem pelnam naudu, uz kā rēķina viņi vispār eksistē. :D
10.04.2014 08:33 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nu informētam ir jābūt. Un ir jabūt gatavam braukt prom. Tikai mans domas.
10.04.2014 08:35 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Es kaut kā to visu vel tik pie sirds neēsmu ņēmis, tāpēc bik mierīgāks esmu.
Protams, tas ko viņi dara ir saplānots gadiem iepriekš, jau laikus savi cilvēki sasūtīti utt.
Tas pats Ušakovs, viņa tēls ir viens no dārgākajiem Maskavas projektiem.
10.04.2014 08:36 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
Es jau cītīgi pirms tam sekoju... tagad man vienkārši negribas vairs to. Tā jau galva sāp no dzīves, pietiek! :D
10.04.2014 08:36 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tas pats Ušakovs, viņa tēls ir viens no dārgākajiem Maskavas projektiem.+
10.04.2014 08:37 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
Oj par uškaovu 100%! cik viņi vien ieguldījuši,lai iemācītu viņam latviešu valodu. :D
10.04.2014 08:38 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
nu kā kas tā uzreiz Ušakovs :D :D Kapēc ne Lindermanis , tas man liekas fanātisks tipiņš , kurš iemācījies latviešu valodu, lai mums mūsu valodā pastāstītu kādi mēs idioti :D

Es tiešām nedomāju, ka Gorbačovu tiesās, tad vajadzēja glābt , kas vēl glābjams , lai nepazaudētu visas republikas.

Man šķiet, ka tie ukraiņi paši nezin ko grib un krīt no vienas galejības otrā ...
10.04.2014 08:42 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
Lindermanis bija tikai aizsegs. Tā bija vēl mazāka marionete par ušakovu.
10.04.2014 08:45 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
nu skaidrs , Jums te laikam visur sazvērestības teorijas.... :D
10.04.2014 08:47 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Ukrainā vienkārši sapludināta krieviskā masa un ar TV palīdzību taisa tādus notikumus, ka tur visi ir par Krievijas ienākšanu Ukrainā.

Par Ušakovu saku, tikai tāpēc ka es zinu. Un, ja uz viņu nebūtu Krievija likusi tik lielas cerības, tad viņš noteikti jau būtu atkāpies.
Lindermanis vienkārši ir *****, tur visiem skaidrs.

Viņi vienkārši sāk likt mums domāt, ka kādu tiesās utt, ka tur neiznu kas. Gan jau vienkārši ar šo faktu, grib parādīt ka PSRS atdzimst.
10.04.2014 08:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits