Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ak,šie vīrieši

 
Reitings 313
Reģ: 12.01.2014
Čau, čau,čau :)
gribēju jums pajautāt...iespējams, liksies mazliet stulba un nesvarīga problēma, bet nu tas tā, intereses pēc :)
Tātad satikos ar puisi, visas tikšanās reizes tiešām jaukas,izrādīja mīļumu, varējām izsmieties,izrunāties, vienmēr mīļoja, skūpstīja, kā pielipis bija :D bet, līdz ko atkal atvadījāmies, kopš tā brīža gandrīz vispār nezvana, neraksta...neko. Atkal norunājam tikšanos, atkal viss super, bet tad jau atkal...nu gribētos tomēr, lai ko izrāda arī, kad neesam kopā..tātad nonācu pie tāda jautājuma- vai tiešām viņam esmu svarīga vai tā tomēr ir kaut kāda sava veida izmantošana, lai aizmirstu savu bijušo? Bijām draugi kādu pus otru gadu, bet tā nu sanāca, ka sākām tikties un uzvesties vairāk nekā draugi..bet tas uzmanības trūkums mazliet apbēdina..negribas jau arī visu laiku būt tai, kura zvana/raksta. sajūta, ka tad, kad neesam kopā, viņš ir pavisam cits cilvēks, tāds vēsāks un jā, atšķiras no tā superīgā cilvēka, kuru satieku dzīvē, ar kuru lieliski pavadu laiku. Gribas jau pēc tam uzrakstīt, pateikt, ka ilgojos, bet pretī tikai kaut kāda vienaldzība...dīvaini, bet varbūt kādai ir līdzīgi bijis? un kā jums šķiet- ir vērts domāt par to, ka es, iespējams, esmu kā neizdevušos attiecību plāksteris? :D
28.02.2014 18:47 |
 
Reitings 273
Reģ: 26.08.2013
Nu īsti normāli ,manšķiet, ka tas nav, ka neinteresējas. Man ir bijis tā pat, ar vienu puisi satikāmies viss super, bet kad šķīrāmies viss noklusa. Uztvēru viņu vienkārši kā hmm, pati nezinu, varbūt, laika kavēkli brīžos, kad nav ko darīt. Kad pateicu, ka gribu pātraukt mūsu neregulārās tikšanās reizes, kuras ilga gandrīz pus gadu, tad viņš pēkšņi atmodās un gribēja ar mani veidot nopietnākas attiecības, bet tad jau biju satikusi savu tagadējo draugu un tā arī vairāk nesatikāmies. Tāpēc spriežu, ka Tavam draugam arī nav nekādas dziļās jūtas pret Tevi, un tas nav nopietni.
28.02.2014 18:57 |
 
Reitings 94
Reģ: 10.02.2012
Varbūt cilvēciņš uzskatas, ka viss ir ok?! Un viņam nav svarīga telefona saziņa.
28.02.2014 19:10 |
 
Reitings 194
Reģ: 06.08.2013
Te rodas jautājums - cik bieži jūs tiekaties? Ja katru dienu, tad vēl tas ir pieļaujams, ja retāk, tad gan nav forši. Ieteiktu vienkārši aprunāties ar puisi par šo tēmu, jo, kurai meitenei gan patīk, ka par viņu nedomā un nepievērš uzmanību!?
:)
28.02.2014 19:36 |
 
Reitings 313
Reģ: 12.01.2014
Netiekamies katru dienu, kādas trīs reizes nedēļā, tāpēc jautāju, jo tā uzmanība pietrūkst... :)
28.02.2014 19:37 |
 
Reitings 222
Reģ: 06.02.2012
Attiecību sākumā man bija tāda pati problēma ar savu puisi - kad kopā, tad mīļš bez gala, bet, kad atsevišķi, tad varēja dienas 3 nerakstīt. Es parasti pirmā neizturēju un uzrakstīju. Tā pamazām, pēc daudzām reizēm, kad es biju sarunas iniciatore, arī viņš sāka rakstīt. Sākumā tās bija vien pāris sms dienā, vēlāk jau to daudzums palielinājās. Manuprāt, ir puiši, kuriem nešķiet svarīga rakstīšana, viņi nesaprot, ka meitenei(vismaz man, neesmu ar līdzīgi domājošajām runājusi) ir svarīgi to patiku un simpātijas izjust arī tad, kad nav kopā. Citādāk sanāk, ka tad, kad satiekas, meitene ir pasaules vietā, bet kad katrs savā pilsētas galā, pat nepainteresējas, kā diena pagājusi.
Labākais risinājums ir izrunāt šo ar puisi. No zila gaisa jau nesāks sazināties ar tevi, ja nepateiksi, ka tev tas ir svarīgi.
28.02.2014 19:41 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu izrādi velk kādu laiku inicatīvu un raksti pati, varbūt puisim vienkārši nepatīk sarakstīties pa telefonu. Varbūt pat vari pameiģināt uzzvanīt, un tad redzēt kā viņš runā, lai ir tas jautrīts vai tomēr nav? Un galu galā ja tiešām nekādi nevari dabūt skaidrību, tad viņam par to vienkārši jāpajautā, varbūt viņam nav ar laika lai iedziļinātos sms sarakstēs .
28.02.2014 19:51 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Ja šāda attieksme būtu ilgi, es uzskatītu, ka puisis nav ieinteresēts nopietnām attiecībām, bet vienkārši pavada labi laiku ar tevi
28.02.2014 19:57 |
 
Reitings 313
Reģ: 12.01.2014
Viņš pēc dabas ir tāds jautrītis, mazliet āksts, tāpēc arī bieži vien ir ko grūti saprast, vai tas nopietni domāts vai nē :D
bet nu..laikam ilgi gan negaidīšu, jo pieķeros pārāk ātri, labāk jau laikus saprast, lai liekas sāpes sev aiztaupītu..un draudzības droši vien arī vairs nekādas nebūs
28.02.2014 20:00 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
Ai:( uzjundīja atmiņas..... itkā attiecībās bijām gadu, tikāmies pāris reizes nedēļā, arī pēc kopā pavadīta laika pazuda. Daudz par to domāju, kāpēc tā, vienu reizi pazvanīju vakarā un atbildēja cita......viņa topošā sieva!!!!! Nu, jā :( Sākumā neticēju, tik stulbi.. Padomā, ja tik maz velta laiku tev, vai ir tā vērts?
28.02.2014 20:23 |
 
Reitings 313
Reģ: 11.04.2013
Negribu radīt scēnu,bet baigi atgādina viena pazīstamu čalīti,pēc apraksta sakarība vai kā.....
28.02.2014 20:34 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
BlackAss, tāaa pilna pasaule ar tādiem :D noteikti, ka meklē, kā labi pavadīt laiku, neuzņemoties nekādu morālo atbildību par nabadzītes jūtām...
Es biju reāli vīlusies toreiz, kad uzzināju, ka vazā aiz deguna:(
28.02.2014 20:43 |
 
Reitings 313
Reģ: 12.01.2014
piekrītu, ka tādu vīrieši tiešām ir daudz. tad jau laikam man tā nav vienīgajai, tikai man tas tiešām liekas dīvaini. un nav tā, ka viņam riebtos runāt pa telefonu vai čatot, nu tā nu galīgi nav
28.02.2014 21:39 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Ir cilveki,kas nerakstās ar sms un nealkst savas sēdet ar telefonu rokās, bet labāk izrada jutas klāt esot. Mans draugs arī ar sms neaizrāvās. Zvana laikā runājāmies un bija jauks, bet sms bija tikai ātrai sarakstei, noskaidrot kā tiekamies un kur. Nu nav visi virieši tādi, kas sēdēs un klabinās sms. Man pašai riebjas sms sūtīt. Nevajag dramatizēt.
Sazvanaties!
28.02.2014 21:45 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
sms bija tikai ātrai sarakstei, noskaidrot kā tiekamies un kur. +
28.02.2014 21:50 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 26.08.2013
Brīnums, kā cilvēki dzīvoja laikos, kad nebija internetu un teleponu.
28.02.2014 21:53 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Man ar viens tāds bija un iepriekš kādus 2us gadus bijām vienkārši draugi. bet beigās sāpīgi bija man,jo pieķerros ātri.kgan nebija ātri, pusgads kkāds tā novilkām, jo es naivi cerrēju ka ar laiku mainīsies..Haha, nekā :D
28.02.2014 21:56 |
 
Reitings 313
Reģ: 12.01.2014
Nu jā, es arī jau esmu diezgan pieķērusies, kaut gan visu laiku sev teicu- nu nevajag, nevajag, pazaudēsi draugu. bet nu neko, diez vai vajadzētu skriet pakaļ, labāk jau tagad atkāpties, lai vēlāk nesāp :)
laikam vēl kas man ļoooti nepatīk-viņam ir tik daudz meitenes draudzenes, ka greizsirdība neizpaliek :D
01.03.2014 15:56 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Man tā ir bijis ar puisi. Arī man likās, ka kaut kas nav, ka esmu vienaldzīga viņam, uzbāziga, ieķērusies par daudz un pieķērusies... Izrādījās, ka puisis vienkārši nav tik viegli uzlaužams. Ticis sāpināts, negrib atkal tikt sāpināts un tādēļ turās drošā attālumā un bauda priekšrocības.
Man gan izdevās uzlauzt beigās un tad bija kas pavisam cits, tas atmaksājās. :)
01.03.2014 23:58 |
 
Reitings 313
Reģ: 12.01.2014
nu jā. ir tā, ka agrāk viņam it kā interesēju, bet tad biju diezgan vēsa, jo gribēju saglabāt tikai draugu statusu. bet viņš ir diezgan mainījies..pats to arī atzīst. tagad es vēlos viņam pietuvoties, bet nesanāk, tik ļoti negribas apzināties to, ka viņam vēl sirdī tā otra meitene, jo pirmo reizi sapratu, cik ļoti labi man ir kopā ar viņu
02.03.2014 00:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits