Kā dzīvesbiedram ieskaidrot, ka man ir grūti un vairs tā nevaru!

 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
Iespējams, ka problēma šeit dažām liksies muļķīga, bet attiecībās tāds strīds, kur neviens nevēlas piekāpties ir ļoti nopietns.
Tātad. Mums mājās ir mazs zīdainis, kurš vēl nerāpo, bet līdz tam nav tālu. Un ir suns(dzīvo jau 4. gadu pie mums). Un te nu ir tā problēma. Kopš mājās ir bērns, viņš ir ļoti greizsirdīgs, jūtas apbižots. Ko viņš dara? Kolīdz es ar ratiņiem izeju ārā, un neņemu viņu līdz(man ir neērti ar vienu roku stumt ratus, ar otru suni vest, kurš nav no tiem paklausīgākajiem, velk siksnu)...tā demolē māju. Atnākot no pastaigas, man ir jāvāc labākajā gadījumā mīzeli, bet sliktākajā viņš ir kaut ko sagrauzis. Viņš plēš visu-bērnu pamperus, atkritumu maisu, durvis grauž utt. Es to visu savācu. Dārgais atnāk mājās, un atliek tik viņu izvest ārā. Ar to viss beidzas. Viņš neredz manu ikdienu, neredz to cik grūti ir ar to suni. Mazā guļ, šis sāk riet, bērns augšā. Visur spalvas. Es nestādos priekšā kā būs iespējams bērnam rāpot pa tādu grīdu. Kaut mazgāju katru dienu, viss ar spalvām. Tas nav viss, ir vēl n tās problēmas ar dzīvieku, bet es šeit neizplūdīšu.
Problēma ir tajā, ka vīrs nevēlas suni atdot uz laukiem manai mammai. Es ar suni nevaru šeit dzīvot. Man fiziski un emocionāli tā ir pārāk smaga nasta. Ko iesākt šādā situācijā, kad katrs palagu velk uz savu pusi un nevēlas piekāpties...
27.02.2014 16:15 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
T.i.
Nekāds viedums ar bērna piedzemdēšanu komplektā nenāk.
01.03.2014 22:33 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
ak, jel, man tiešām šķiet, ka te meitenēm nav pat pamatskolas izglītības, ja sunīša aizvešanu uz laukiem sauc par "izmešanu ārā". Ja vecāki savu bērni pa vasaru aizved pie omītēm padzīvoties, lai bērnam nav jānīkst pilsētas 4 sienās - tas nozīmē, ka vecāks savu bērnu izmet ārā?

Komentāros izskanēja tas, ka takši ir medību suņi ar medību instinktiem, tāpēc jābaidās, vai laukos citiem mājdzīvniekiem kaut ko nenodarīs! Tātad par zīdaini nav jābaidās, bet par vistām vai kaķiem ir, ja? Ja reiz takša instinkts ir uzbrukt tam, kas mazāks un neaizsargātāks!

Kā tu zini,ka man viņa nav? Par sevi informāciju šeit neesmu publicējusi.
Vai arī ja tev ir atšķirīgs viedoklis, tātad tu neesi bijis ne šādā situācijā, ne tev ir bērni un tev automātiski ir 15 gadi?


čupakabra, es nevienu brīdi neminēju neko par to, vai Tev ir vai nav bērni, cik Tev gadu utt. Es Tev uzrakstīju vispārīgu novēlējumu, bez nekādas ironijas un zemteksta! ;)
02.03.2014 10:15 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Gribētos piekrist arī DieKleineHexe.
Ja reiz Jums dzīvnieciņi ir ģimenes locekļu kārtā, tad neesiet liekules! Varu galvot, ka lielai daļai no Jums mājās ir ādās somas, ādas apavi, lapsādas apkakles, cūka, vista vai trusis ledusskapī! Zinu, ka tūlīt izskanēs pretviedoklis, ka suns un lapsa nav salīdzināmi, bet vai tad lapsēniem nesāp, ka viņu mammu nogalina un kāda smalka dāma "nēsā viņu mammu aptītu ap savu kaklu"???
02.03.2014 10:18 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Atstāj suņa radīto nekārtību ,lai vīrietis redz un pēc tam savāc...ja ar pirmo reizi nepietiek,tad dari to vairākas reizes...protams,ka vīrietim viss liksies ok,ja viņš pats savām acīm neredzēs..ir kas savāc..viņu tas neuztrauc. varbūt vīrietim pašam kādu reizi likt savākt visu,kaut vai diez vai viņš tam piekritīs.
02.03.2014 15:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits