Kā dzīvesbiedram ieskaidrot, ka man ir grūti un vairs tā nevaru!

 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
Iespējams, ka problēma šeit dažām liksies muļķīga, bet attiecībās tāds strīds, kur neviens nevēlas piekāpties ir ļoti nopietns.
Tātad. Mums mājās ir mazs zīdainis, kurš vēl nerāpo, bet līdz tam nav tālu. Un ir suns(dzīvo jau 4. gadu pie mums). Un te nu ir tā problēma. Kopš mājās ir bērns, viņš ir ļoti greizsirdīgs, jūtas apbižots. Ko viņš dara? Kolīdz es ar ratiņiem izeju ārā, un neņemu viņu līdz(man ir neērti ar vienu roku stumt ratus, ar otru suni vest, kurš nav no tiem paklausīgākajiem, velk siksnu)...tā demolē māju. Atnākot no pastaigas, man ir jāvāc labākajā gadījumā mīzeli, bet sliktākajā viņš ir kaut ko sagrauzis. Viņš plēš visu-bērnu pamperus, atkritumu maisu, durvis grauž utt. Es to visu savācu. Dārgais atnāk mājās, un atliek tik viņu izvest ārā. Ar to viss beidzas. Viņš neredz manu ikdienu, neredz to cik grūti ir ar to suni. Mazā guļ, šis sāk riet, bērns augšā. Visur spalvas. Es nestādos priekšā kā būs iespējams bērnam rāpot pa tādu grīdu. Kaut mazgāju katru dienu, viss ar spalvām. Tas nav viss, ir vēl n tās problēmas ar dzīvieku, bet es šeit neizplūdīšu.
Problēma ir tajā, ka vīrs nevēlas suni atdot uz laukiem manai mammai. Es ar suni nevaru šeit dzīvot. Man fiziski un emocionāli tā ir pārāk smaga nasta. Ko iesākt šādā situācijā, kad katrs palagu velk uz savu pusi un nevēlas piekāpties...
27.02.2014 16:15 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Domāju,ka taksis var gan aizraut ratus.Draudzenei ir Dzeka rasela terjers un viņai arī nesen piedzima mazais.ārā kopā ar suni un ratiem vienlaicīgi neiet,jo viņš rauj tos ratus.Tiesa, nezinu,vai var salidzinat dz.rasela terjeru ar taksi.
28.02.2014 10:28 |
 
Reitings 188
Reģ: 01.01.2014
Manuprāt sunītim=taksim vienkārši nepatīk palikt vienam!
Esi bērnu kopšanas atvaļinājumā, tātad pārsvarā uzturies mājās, sunim ir kompānija. Kad izej pastaigās, suns paliek viens un viņam jādomā, kā sevi izklaidēt.

Es uzskatu, ka šajā situācijā bērnā un greizsirdībā vaina ir maza.
Pašai bija taksis un saku no pieredzes. Mans suns arī tā darīja- pēc ilgas kopā būšanas diendienā, atstājot vienu, taksis sevi izklaidēs ārdot māju! :) :D
28.02.2014 10:43 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Neko sliktu nedomājot izteikšu savu viedokli, taksis ir suns ar savu es un šķiet ka viņam ir par maz uzmanības un nav kur likt enerģiju.
pašai mājas ir liels suns ar garu spalvu, un kaķis un sunim ir tikai 3 gadi apzinos ka noteikti mana dāma arī piedzīvos mana bērna nākšanu pasaulē, kaķis gan droši vien ka nē. Bet nekad neadotu suni prom dēļ bērna. Sunim sava vieta ģimēnē tā pat kā bērnam.
Paziņām pieklīda ņūfondlendietis kad viņa gaidīja mazo, baidījās arī par bērnu jo tomēr liels suns jau ar savu dzīves pieredzi kā būs ar bērnu bērns suni varēja izmantot par paklāju un saimniece ar ratiem gāja staigāt ar lielo lāci.
Mana suņu dāma jau ir pieradusi pie bērniem un arī ka ja ir rati ir jaiet blakus ratiem ka nedr;ikst rauties nekur.
28.02.2014 10:44 |
 
Reitings 188
Reģ: 01.01.2014
Tas, ka pirmais, kam pieķeras klāt, ir bērnu pamperi, diez vai uzreiz nozīmēs to, ka sunim ir antipātijas pret bērnu :D Viņam ir vienalga, kuram tie pamperi pieder. Kaut vai Tev pašai :D
28.02.2014 10:45 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Tas, ka pirmais, kam pieķeras klāt, ir bērnu pamperi, diez vai uzreiz nozīmēs to, ka sunim ir antipātijas pret bērnu Viņam ir vienalga, kuram tie pamperi pieder. Kaut vai Tev pašai


taksis sevi izklaidēs ārdot māju!


Mhm, es arī nevarēju saprast, kur ir izrauts, ka tā uzreiz ir greizsirdība un nepatika pret bērnu. Tas, ka suns saplēš bērna pamperi, nenozīmē, ka viņš taisās bērnu kost nost. Tai šķirnei ir šausmīgi daudz enerģijas. Ja ar viņu neņemās un neved garās patsaigās, tad viņš izklaidējas, kā pats māk.
28.02.2014 10:48 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Atcerējos ko mamma stāstīja. Mums bija sanbernārs mājās un es, kad,biju maziņa, kāds gads laikam, ļoti spēlējos ar suni. Sunim bija vienalga ko es darīju, varēju aizmigt blakus sunim, bet šis mani sargāja un nekur negāja, kamēr gulēju.
Būtība suņi var bērnam būt vislabākais draugs un bērnu sargāt. Manam brālēnam, kad viņam bija 4 gadi, vācu aitu suns, visu laiku sekoja, lai kur brālēns dotos. Suns sargāja tikai vinu. Nemaz negribu domāt, ko suns darītu, ja tuvotos svešinieks brālēnam.

Iesaku suni pamazām sadraudzēt ar bērnu. Paspēlēties ar suni. Un otrs iesaku nopirk i-robotu. Tas ir tāds palīgs, it svišķi jaunajām māmiņām, nav jāuztraucas par grīdas sūkšanu.
28.02.2014 10:55 |
 
10 gadi
Reitings 111
Reģ: 02.10.2010
Vienīgais risinājums ir dot prom zvēru, kurš pēkšņi ir kļuvis lieks! un ieteikums- lūdzu, neņemt dzivnieku iegribu dēļ, ja pēc pāris gadiem viņš kļūs par nastu..
28.02.2014 11:01 |
 
Reitings 48
Reģ: 01.08.2013
Taksis mierīgi var aizraut un raujot pat apgāzt ratus.Man arī ir bijis taksis(vecuma dēļ jau labākos medību laukos),tiesa,ka neaudzināti viņi mēdz taisīt daudz palaidnibas,arī mūsējais bija viens no šiem neaudzinātajiem,grauza un skrāpēja durvis,mazs būdams sagrauza ne vienu vien segu vai kādu apģērba gabalu,pat paklāju pagaršoja(tas nez kapēc viņam neiepatikās),taču lai ko viņš sadarīja,nekas no tā nespēja aizēnot to lielo prieku,sirsnību un mīlestību,ko viņš mūsu ģimenei deva.Ejot ārā no mājas,kad sunim bija jāpaliek,parasti viņu neatstājām dzīvoties pa visu māju,bet atstājām gaitenī,kur viņam bija arī sava gulta,mantiņa un ēdiens.Apavi mums stāv aizveramā skapītī,tā kā tiem viņš skādi nevarēja nodarīt.
28.02.2014 11:02 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Un jā par takša spēku pārliecinājos, kad šis ieraudzījis ko interesantu, sāka skriet uzreiz, ka norāca mani no riteņa nost. Vot tad es pārliecinājos cik spēcīgi ir takši. Kopš tās reizes mazliet padresēju, viņa vairāk tā nedarīja.
28.02.2014 11:08 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Tas, ka pirmais, kam pieķeras klāt, ir bērnu pamperi, diez vai uzreiz nozīmēs to, ka sunim ir antipātijas pret bērnu Viņam ir vienalga, kuram tie pamperi pieder. Kaut vai Tev pašai


Pilnīgie piekrītu.
Suņukam vienkārsi nepatīk, ka tu viņu atstaj vienu mājās!
Sunim, ja tādu paņēmāt, arī ir jāvelta laiks! Tak ņemot suzi apzinājies, ka pēc pāris gadiem Tev būs bērns?? Ne tā? Tādā gadījumā Tev tagad ir jārūpējās par ABIEM! Lai cik tas sarežģīti nebūtu.
Kaķi pieķerās vietai, suns saimniekam. Domāju, ja attāsi viņu laukos, viņš noteikti skums.

Vecāki vienu dienu atveda savu suņuku pie mansi padzīvoties, jo vajadzeja izbraukt, bet negribēja viņu atstat vienu.
Suns visu dienu nosēdēja pie durvīm gaidot savus saikniekus (mammu un tēti)
28.02.2014 11:17 |
 
Reitings 794
Reģ: 13.09.2012
Ne visi var atljauties dreseet sunus,un ja panjem tad miil vinjus...bet nu dziive iet uz prieksu ,un sim paarim ir beerninjs..ja suns ir taads nu tad protams jebkurai maatei vinjas BEERNS BUUS PIRMAJAA VIETAA ..un sunim ir piemekleetas maajas..vinjs netiks izmests vai piesiets mezzaa pie koka....Es piemeerams nevaru izplaanot savu dziivi uz prieksu...juus visas te tik grudri rakstat,kurss njemot suni padomaa 4 gadus uz prieksu..vai ja man piedzims beerns vai suns pienems beernu utt..taadas domas nevienam nenaak praataa...te lielaakaa dalja prot tik spriest un vairaak neko!
28.02.2014 12:05 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Bēdīgi un nožēlojami ja tādas domas, ņemot mājdzīvnieku, vispār prātā nenāk.

Tad der iztikt ar plīša rotaļlietu.
28.02.2014 12:10 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Jā, un situācija nemainītos arī tad, ja dzīvnieku nebūtu iespējams aizvest uz laukiem - interesanti, ko tādā gadījumā saimnieki ar suni darītu?

Un suns nav jādresē, tas arī ir jāaudzina. Bērnu taču arī mīl, bet tomēr audzina. Lai gan, iespējams, modernās mātes bērnu vairs neaudzina...
28.02.2014 12:13 |
 
Reitings 794
Reģ: 13.09.2012
Te vnk dažas dziivnieku miiles kuraam nav beernu to nekad nesapratiis kameer pasas nenonaaks taada situaacijaa..ok saprotu ja tev nav suni kur aizvest tad njem ciinies,bet ja tev ir kur tad kaapeec nee..
Tad lai tas viirietis uznjemmas pilnu atbildiibu par suni...suns nav ziidaini un sievietei primaarais ir paruupeeties par vinjas beernu!
28.02.2014 12:15 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
kuraam nav beernu to nekad nesapratiis kameer pasas nenonaaks taada situaacijaa..

Kaitina mūžīgais arguments- pašām tā nav, tāpēc nesaprotat. Varētu padomāt, ka, ja pašām nav, tad neesam redzējušas, kā ir citiem- radiem, draugiem, kaimiņiem utt.
No sava paziņu loka nezinu nevienu, kuri būtu p[ēc bērnu piedzimšanas atteikušies no dzīvnieka.
28.02.2014 12:25 |
 
Reitings 794
Reģ: 13.09.2012
raccoon..nu bet tev jebkuraa situaacijaa buutu savaadaak nekaa taviem draugiem,radiem utt...es arii nezinu nevienu kurss buutu atteicies...man buus beernins ,maajas ir kaķis ļoti nešpetns nu vinjs vnk tiks izoleets no beerna..kopaa laisti netiks
28.02.2014 12:39 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
Es piemeerams nevaru izplaanot savu dziivi uz prieksu...juus visas te tik grudri rakstat,kurss njemot suni padomaa 4 gadus uz prieksu..

loti slikti,ka nevari apzinata vecuma izplanot savu dzivi.
es saprotu,ja tev vai martai (tai) butu 15 gadi,tad tik talu vel neaizdomajas un dzivnieks vairak ir gimenes draugs nevis pieder vienai pashai. bet kad vecums jau ir 20 un pari,tad neplanot nakotni un dzivot vienai dienai ir vairak kaa stulbi un vieglpratigi.
varbut ari berns pec 4 gadiem klus par nastu,jo redz nevareji iedomaties,ka 4gadnieki ir tik gruti audzinami.?
man ir krustmeitina,kura biezhi pie manis ciemojas, 2 gadini bernam un man ir divi kakji, viens no tiem nav draudzigs,bet tapat kakji neko nedara sikulei. Vina vienreiz parava aiz astes to dusmigo,vins atshnaca preti,bet nekad nav ieskrapejis. Un es taa arii pateicu siikucei,ka kakjiim sap,nedrikst taa dariit,ka vinai tacu nebutu patikami,ja stipri rautu aiz matiem. Pec taa vairaak nav taa dariijusi bet pat palugusi kakjitim piedoshanu,iedodot vinam karumu.
28.02.2014 12:40 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
kuraam nav beernu to nekad nesapratiis kameer pasas nenonaaks taada situaacijaa..

Kam ir suns tās zin kada tā ir atbildība, ja iziet ar suni uz ielas, suns ir jaradina pie cilvēkiem, bērniem, jo nevar zināt vai uz ielas nepieskrien bērns klāt. Un arī ir jaaizdomājas kas būs ja ienāks bērns ģimenē, man arī teica suni atdošot kad man būs berns pateicu ne, jo jabkuru suni un jebkur;a vecumā var saradināt un pieradināt.

Jo ja nebūtu šādi cilvēki redz ģimenē ienak mazulis un dzīvnieks kļust lieks, patversmēm būt daudz mazāk darba.
Paši pieņēmām ģimenē kaķenīti arī no ģimenes ar mazu bērnu teica ka alerģija, bet drīzāk kaķene nebija spejīga pieņemt mazuli, jo tika izolēta no bērna, ta varēja būt vecāku kļuda, bet paši īpašnieki ar asarām acīs atvadījās no mīces kad atveda mums, un paldies tiem saimniekiem jo mamma ieguva pasakainu ģimenes locekli.
28.02.2014 13:05 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.11.2013
Suns tā ir atbildība ..un liela, un uz daudziem gadiem!

Un šinī situācijā sunis rīkojas , kā vecākais bērns.
Viņš bija pirmais, loģiski ..ka nejūtas sajūsmināts, ka tagad uzmanība aiziet citam.
Mācēsi sadalīt uzmanību, ar laiku pieradīs, bet vispār...suns ir jāaudzina un kauns, ka jūs sunim neesat ierādījuši elementāras normas, ka uzvesties sabiedrībā !
28.02.2014 13:18 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
ok saprotu ja tev nav suni kur aizvest tad njem ciinies,bet ja tev ir kur tad kaapeec nee..

jā, as simple as that.
Nepatīk, negribi audzināt un ņemties, ņem un atdot. tieši tiek vienkārši. Bez jebkādas nožēlas un elementāras sirdsapziņas.
Tas ir tik vienkārši nodot "draugu", jo tas kļuvis par nastu.
28.02.2014 13:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits