Kā dzīvesbiedram ieskaidrot, ka man ir grūti un vairs tā nevaru!

 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
Iespējams, ka problēma šeit dažām liksies muļķīga, bet attiecībās tāds strīds, kur neviens nevēlas piekāpties ir ļoti nopietns.
Tātad. Mums mājās ir mazs zīdainis, kurš vēl nerāpo, bet līdz tam nav tālu. Un ir suns(dzīvo jau 4. gadu pie mums). Un te nu ir tā problēma. Kopš mājās ir bērns, viņš ir ļoti greizsirdīgs, jūtas apbižots. Ko viņš dara? Kolīdz es ar ratiņiem izeju ārā, un neņemu viņu līdz(man ir neērti ar vienu roku stumt ratus, ar otru suni vest, kurš nav no tiem paklausīgākajiem, velk siksnu)...tā demolē māju. Atnākot no pastaigas, man ir jāvāc labākajā gadījumā mīzeli, bet sliktākajā viņš ir kaut ko sagrauzis. Viņš plēš visu-bērnu pamperus, atkritumu maisu, durvis grauž utt. Es to visu savācu. Dārgais atnāk mājās, un atliek tik viņu izvest ārā. Ar to viss beidzas. Viņš neredz manu ikdienu, neredz to cik grūti ir ar to suni. Mazā guļ, šis sāk riet, bērns augšā. Visur spalvas. Es nestādos priekšā kā būs iespējams bērnam rāpot pa tādu grīdu. Kaut mazgāju katru dienu, viss ar spalvām. Tas nav viss, ir vēl n tās problēmas ar dzīvieku, bet es šeit neizplūdīšu.
Problēma ir tajā, ka vīrs nevēlas suni atdot uz laukiem manai mammai. Es ar suni nevaru šeit dzīvot. Man fiziski un emocionāli tā ir pārāk smaga nasta. Ko iesākt šādā situācijā, kad katrs palagu velk uz savu pusi un nevēlas piekāpties...
27.02.2014 16:15 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Es esmu par saradināšanu. Ja viens vai otrs tiek pareizi audzināts no mazotnes, kā ģimenes loceklis, tad pieņem arī nākamos kā savas ģimenes vai bara locekļus.
Suņa spalvas tak nav ne adatas, ne inde, par ko jāuztraucas? :D
Jāsaprot, ka suns var kļūt greizsirdīgs, kad redz, ka kādu citu sāk vairāk mīlēt, bet ar to visu ir viegli tikt galā, tikai jāprot.
Lai atteiktos no uzticama drauga tikai tapēc, ka pati nezin, ko iesākt? Nu, varbūt labāk tiešām sunim pie kāda cita būs. Bet, piemēram, ja jūs plānosiet otru bērnu un tie uz maiņām arī sāks bļaustīties un viens otru modinās - vecāko atdosi mammai vai draugiem? Jo tomēr, pie mammas tak jau suns būs, kas nemierīgs tev. :D
Bērnu aizstāves nemaz nevajag tagad.
28.02.2014 14:22 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
e tacu ir ari temas par vidusskolas ekshiem
ļoti minimali, un ar maz atbildem. Jo nav ši tēma vaisr saistoša. Savukart stude tagad ari 50 un velak gados, ja nu to nezinaji. Daudzi iegust otro izglītību vai trešo. Vai beidzot iet studet. Tu no mēnes vai? :D :D :D
28.02.2014 14:22 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Tiešām, Tu to noteikti zini, kas un kā viņu mājās notiek??

Un tu teiksi, ka tu zini, ja?
Ja sieviete, kas ir māmiņa var te saukāt svešus cilvēkus par debiliem un vēl nez kā izrunāties- nu nav viņa emocionāli stabila, tāpēc vari man teikt vai neteikt,ka viņa sēž un sunīti glaudīdama mēģina viņam ko pateikt - es neticēšu, jo cilvēks ir naidīgs un jau izlēmis, ka no dzīvnieka atbrīvosies. Tu vari azistāvēt vai neaiztāvēt, bet normālu cilvēku profilus neizdzēš, jo tie palaiž muti. Gribi teikt,ka cosmo viņa brūķē, tā,ka vinas profilu dzēs, bet mājās staigā kā pa mākoņiem dūdodama dziesmiņu par mākonīšiem? Neesi naiva. Saprotu, ka šī ir viena no cosmo foruma "mēbelēm", tāpēc jāmetas aizstāvēt, bet reizēm paskatīties kā cilvēks sevi pasniedz citiem.
28.02.2014 14:26 |
 
Reitings 48
Reģ: 01.08.2013
Kad mūsu ģimenē piedzima bērns, mūsu neaudzinātajam taksim bija jau gandrīz pieci gadi.Es nevienu brīdi,ne pirms,ne pēc bērna piedzimšanas,suņa palaidnības neuztvēru kā apdraudējumu,nevienu brīdi nesaskatīju sunī apgrūtinājumu,viņš vienkārši tāds bija un viss.Kā jau te kāda teica,tad takši nav mierīgi uz vietas sēdētāji,viņi vienkārši ir aktīvi un ja nenodrošina aktīvu dzīvesveidu,tad izklaidējas kā māk.
Mans viedoklis,ka diskusijas autore,pirms ņēma suni,neizvērtēja ,ka ar suni nāksies sadzīvot daudzus gadus,nerēķinājās,ka dzīvnieki mēdz sastrādāt palaidnības,un par viņiem nepārtraukti ir jārūpējas.Tā saucas bezadbildīga rīcība.
28.02.2014 14:28 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Gribi teikt,ka cosmo viņa brūķē, tā,ka vinas profilu dzēs, b
ko palaidu garam ? Kuru izdzesa?
28.02.2014 14:28 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
Tēmas ari to labi parada

par kadam temam tu runa?Te papilnam temu par to,kads kuram isaks vai garaks daikts,kur un ko studet, par figuru,kur muzhdien nodirsh viena otru,par izskatu, naudu ar ko pablatot un parejo. vai shiis ir tas nobriedushu meitenu temas,kuras tiek maltas nedelu no nedelas?

kaa Kubiete atnaak,taa arii andas paradas;D
28.02.2014 14:29 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Palagus gan pierakstījušas, bet reālu ieteikumu tā baigi pamaz, vairāk tikai pārmetumi un uzbraucieni par lietām, kuras tāpat tagad vairs nevar mainīt.


Pfft, nu kā no mēness nokritusi :D It kā jebkurā citā cosmo tēmā būtu citādāk :D Redz, atslēgas vārds ir - vai cilvēks grib tos ieteikumus salasīt, vai paķer tikai tās pārmetošākās frāzes, uz kurām naidpilni atbildēt-mesties pretuzbrukumā.. :)
28.02.2014 14:29 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Ko tam sunim tik drausmīgu kāds taisās darīt?
Uzrakstīšu vēlreiz, ja dažām negribas iepriekšējus komentārus lasīt - vecāki arī savus bērnus mēdz sūtīt pie radiem padzīvoties. Arī mani mazā vecumā aizsūtīja pie vecvecākiem dzīvot, jo tāda nu bija situācija, ka nevarēja tikt ar visu galā.

Jā. Nu prieks,ka tu savu bērnu arī aizsūtīsi uz laukiem pavisam un tur atstāsi. Tiešām "mamiņas" te nolasījušās. Ja jums tie dzīvnieki ir tikai netīri zvēri, tad jā, saprotama, tada rīcība, bet tad nevelciet viņus pie sevīm un netēlojiet,ka baigi mīlat. Ja dzīvnieks ir tuvs un iemīlēts- viņu nevar tā vienkārši aizvest un atdot kādam,kā vecu novalkātu kleitu. Bet šeit jau viss ir izlemts, priekškam te vēl demogoģēt. Lēmums jau bija pieņemts rakstot diskusijas aprakstu.
Bet es savu viedokl jau pateicu - uzskatu,ka autore vienkārši negrib neko darīt, negrib neko vākt un ir sieviete - čīkstule.
28.02.2014 14:31 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
čupakabra - nē, es neteikšu, bet es te ar pārliecību neapgalvošu, ka noteikti ir tā vai šitā.
Un - es nemetos viņu aizstāvēt, pirmkārt, es pārāk daudz par viņu nezinu (tāpēc par šo situāciju izsakos nesaistībā ar kādām citām diskusijām), otrkārt, cik nu var saprast pēc citiem komentāriem, pieņemu, ka citos jautājumos ar diskusijas autori nu nepavisam nebūtu vienisprātis (maigi izsakoties). Bet te par tiem citiem jautājumiem nav runas.
28.02.2014 14:32 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
ko palaidu garam ? Kuru izdzesa?

Jauno māmiņu arī izdzēsa, jo palaida muti (acīmredzot pamatīgi) un cosmo izdzēsa viņas profilu.
28.02.2014 14:32 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Hmmm, visus komentātus nelasiju, tikai pašus pirmo un pieļauju,ka te pa tām 17 lapām atkal ir bijusi kasīšanās un plūkšanās starp 2 dažādiem viedokļiem.


Es saprotu,ka suns ir ģimenes loceklis un tā tālāk.. bet ja ir jāizvēlās bērnu vai suni, es izvēlētos bērnu! Un ja suns uzvedās agresīvi un greizsirdīgi ar bērniņa ienākšanu ģimenē, tad no suņa ir jāatbrīvojās! Cik daudz nav ziņās redzēts un lasīts kā ģimenes mīlusi sakož vai nokož mazu bērnu. Nu mazums kas var gadīties! Un ja runājam par drošību, tad labāk tā, nekā pēc tam nožēlot, ka atstājuši suni un nu mazulim kas atgadijies (tfu tfu tfu)
Dzīvnieks tomēr ir dzīvnieks! Un ļoti elementāri var uztrukt tādam ,kad ir mazāks par viņu pašu.

Protams, ir zināmi gadijumi,kad suns mazo bebi aizsargā un rūpējas kā par savu mazuli, bet nu ir arī greizsirdīgie un niknie suņi,kas mazuli uztver kā traucēkli, jo saimnieki vairs nevelta visu uzmanīgu viņam.

Mēs arī gribējām ņemt suni, bet es kaut kā raustos,jo saprotu ,ka mazs bērns mājās. Un nezinu kā rast zelta vidusceļu ar vīru. Domāju,ka jāgaida,lai mazais paaugās un ņemt mazu kucēnu,kurš mūsu bērniņu uztvers arī kā saimnieku. Varbūt tā, es tiešām nezinu.
28.02.2014 14:33 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
čupakabra - nē, es neteikšu, bet es te ar pārliecību neapgalvošu, ka noteikti ir tā vai šitā.

Manos komentāros vārds noteikti ir pielīdzināms vārdiem - varu saderēt, ka. Tas nav domāts tā,kā - jā, tā notiek un es to zinu.
Mana komentāra ietvaros tas ir saprotams,ja vienīgi neizrauj no konteksta vienu vārdu un nepiesienas.
28.02.2014 14:35 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
ar kadam temam tu runa?Te papilnam temu par to,kads kuram isaks vai garaks daikts,kur un ko studet, par figuru,kur muzhdien nodirsh viena otru,par izskatu, naudu ar ko pablatot un parejo. vai shiis ir tas nobriedushu meitenu temas,kuras tiek maltas nedelu no nedelas?


Te ir forums, izklaidei nevis filozofijas fakultate .LABRIT...:D :D :D
28.02.2014 14:35 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
ja suns uzvedās agresīvi

Bet nav teikts ka suns uzvedās agresīvi, nepatīk kad paliek viens mājas, tad visu izārda.
28.02.2014 14:36 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Jauno māmiņu arī izdzēsa, jo palaida muti (acīmredzot pamatīgi) un cosmo izdzēsa viņas profilu.
bet autores profils nav dzests? Jeb ta bija cita ?
28.02.2014 14:36 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
čupakabra -
Nu prieks,ka tu savu bērnu arī aizsūtīsi uz laukiem pavisam un tur atstāsi. Tiešām "mamiņas" te nolasījušās.
Neesmu nekāda "māmiņa" un netaisos par tādu kļūt, tā ka te Tu baigi garām nošāvi.
Kas attiecas uz manu māti - lai vēl katra tik daudz iespētu izdarīt un panest, cik viņa savā laikā kā vientuļā māte spējusi.
Tas, ko gribēju teikt, - neviens te neizturas pret suni kā nevajadzīgu rotaļlietu, bet gan meklē risinājumu, kas būtu labākais visiem.
28.02.2014 14:37 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Un aizvest suni uz laukiem nav tas pats,kas iemidzināt. īpaši ja jaunā ģimene uz tiem laukiem mēdz braukt! Tur arī satiks savu suni, bet kopā dzīvot zīdainim ar niknu, agresīvu suni nedrīkst ļaut!

Es šajā situācijā suni jau sen būtu aizvedusi pie omes, lai skrien pa mežiem un palīdz omei māju sargāt, jo man bērna drošība ir pirmajā vietā.
28.02.2014 14:37 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Fuij,maitenes, dazas ir pilnigas lunes. Nu ka var pariet uz personigiem apvainojumiem, telot gudrakas, kko parmest. Un ja, bus jums berni un krancis, kurs demole maju, jus drosi varesiet ar suni ukinaties un savu bernu sutit uz laukiem.
28.02.2014 14:37 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Suns IR agresīvs, ja demolē māju un dusmojas par to,ka mazulis ir ieņēmis svarīgāko vietu !!! Vēlāk mazais rāpos, spēlēsies, atņems sunim kādu mantiņu vai pielīdīs pie suņa traukiem, un kas notiks tad ?
Tas ir dzīvnieks! Tas nav cilvēks, kas saprot, ka nedrīkst bēbi aiztikt!
28.02.2014 14:40 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
bet autores profils nav dzests? Jeb ta bija cita ?

Kubiete- tas ir cits profils.
Fuij,maitenes, dazas ir pilnigas lunes.

Vēl viena "normāla" māmiņa, mutes brūķētāja. Tik gudra kā citus fujināt un par luņiem saukāt. Izaudz un mācies savu domu izteikt normālā valodā, nevis kā 5 gadīgs bērns.
neviens te neizturas pret suni kā nevajadzīgu rotaļlietu, bet gan meklē risinājumu, kas būtu labākais visiem.

Parādi kaut vienu komentāru no autores puses, kur viņa būtu izrādījusi interesi par to,ko darīt. No viņas komentāriem ir saprotams,ka suns tiks atdots porm. Suns ir ļauns. Suns dirš un plēš visu. Neviens komentārs nav ar domu kaut ko risināt, meklēt iespējas. Neviens.
28.02.2014 14:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits