Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

YOUTUBE.com

 
Reitings 11
Reģ: 26.02.2014
Sveikas Skaistās !
Kā jūs uzskatāt, vai youtube beauty guru jeb skaistuma guru ir nepieciešams un, vai noderīgi ir šie video ar pamācībām un dažādiem padomiem skaistumkopšanā, make up un modē ?
Vēlos uzzināt jūsu domas par to, un vai arī tādi video ir nepieciešami latviešu valodā ?

Un tām dāmām, kas nesaprot par ko es runāju, lūdzu aplūkojiet šīs brīnišķīgās personas veidotos video:

http://www.youtube.com/user/SMLx0
26.02.2014 16:14 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Ir, ir vajadzīgs, tur var iemācīties ko var darīt un ko nevajag darīt un reizēm nosmieties līdz ārprātam, utube ir mana frizūru gurū vieta, vēl nagu dizainam.

Ir arī video lv vajag tikai meklēt, lūk viena versija par to: http://www.youtube.com/watch?v=Srd5dF37F3A
26.02.2014 16:20 |
 
10 gadi
Reitings 3026
Reģ: 09.07.2011
Es sekoju līdzi diezgan daudzu tā saucamo make up guru gaitām, taču tas ir vairāk laika īsināšanas nolūkos. Nekādus baigi noderīgos padomus līdz šim neesmu guvusi un pēc tā arī netiecos. Protams, būtu interesanti paskatīties šādus video arī latviešu valodā, tiesa gan ar nosacījumu, ka tie būtu pietiekoši saturīgi, regulāri un kvalitatīvi.
26.02.2014 16:22 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Es neesmu pavilkusies uz visiem blogiem, vlogiem, utt.
Jā, reizēm paskatos kaut kādus DIY tutoriāļus frizūrām, meikapiem, bet reti un neregulāri.
Jebkurā gadījumā - ja kas interesē, meklēju angliski, jo tā ir daudz plašākas iespējas, tādēļ pēc latviešu valodas video lielas nepieciešamības nav.
26.02.2014 16:27 |
 
Reitings 11
Reģ: 26.02.2014
S80 - Jā es zinu ka ir daži latviešu valodā, bet tos pat nevar salīdzināt ar amerikāņu versiju - labākas kvalitātes video, daudzveidība, un viņi pie tā pieiet nopietnāk. (Tu neizprati Manu pēdējo jautājumu, tas domāts tā - Vai mums latviešu skaistulēm arī ir nepieciešams tāda līmeņa beauty guru kā amerikāņiem!?)
26.02.2014 16:28 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
JĀ! :)

Gan modes, make up (Fleur De Force, EssieButton, Zoella, Tanya Burr, Missglamorazzi, Lobosworth, utt. ), gan izklaides ( Marcus Butler, PointlessBlog, Caspar Lee, JacksGap, Tyler Oakley, Jenna Marbles, Grace Helbig, utt. ), gan recepšu (LoBosworth, Jamie Oliver) youtuberi man noder idejām, ieteikumiem, receptēm, 3minūšu smiekliņam.
26.02.2014 16:29 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Es retu reizi paskatos, tā,ka priekš manis nav svarīgi vai tādi video ir vai nav. BET iesākot skatīties šos video, pat šī meitene ir uzklājusi jau 5 (!) tonālos (nu kā nu kurš saucas) un es neesmu pat pusi noskatījusos no video laika, tāpēc es uzreiz teikšu,ka šis video man nederēs un ta,kā 99 % uzklāj tonnu meikapa..
Es reiz becky mājaslapā atradu vienas meitenes video, latviete man šķiet bija, kura vismaz neuzklāja entās kārtas, to vel varētu izmantot arī kaut kā.. Uzreiz pēc viņas video noskatīšanās atradu tos uzacu veidotājus un krāsu essence.
Es esmu par video tad, ja kosmētika, ko klāj nav kā maska, tiek izmantoti tautas vidējās algas kosmētika.
26.02.2014 16:30 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
Nē, latviešu valodā man nevajag, angļu un amerikāņu youtuberes to dara jau gadiem, video ir kvalitatīvi editēti , filmēti, gadiem slīpēti un uzlaboti video kanāli.
26.02.2014 16:33 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Elisone, es sapratu Tavu domu, bet man tas nav aktuāli, ko vajag sameklēju angliski, par cik neesmu baigā gurū, tad man tas nav vajadzīgs, nagi, mati, ok, to es atrodu arī angliski, seju es kopju pēc saviem ieskatiem, jo esmu gājusi make up kursos pie Ritas Jurevskas un daudz ko iemācījusies no meistarēm, kas manu ādu kop salonos. :)


jonquille, ko Tu domā par šo? http://www.youtube.com/watch?v=ex33wtqnNz8
26.02.2014 16:37 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Man arī ir neleils jūtūberu favorītu listiņās, kurus šad tad iečekoju. Patīk, ļoti. Man visvairāk patīk tie vlog video, bet tad es vienmēr domāju - tieši cik Latvijā ir veikali, kur atļauts fotogrāfēt, kur nu vēl filmēt? :D

Jā, bet Latvijā šīs laikam nav aktuali, jo kvalitatīva youtube kanāla izveidei ir jāiegulda gan laiks, gan finanses, gan kreativitāte un izdoma. Jo tikai tad ir iespējams dabūt lielu skatījumu skaitu, attiecīgi pelnīt, lai varētu ieguldīt tālākai kanāla attīstībai.
26.02.2014 16:39 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
S80, tur jau meitenei ir nopietnas problēmas ar ādu, un viņai ir aktuāli tas, lai noslēptu defektus.. Bet katru dienu vidusmēra meietnei (bez aknes) nedomāju,ka vajag topmodeles cienīgu makiāžu.
26.02.2014 16:45 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Varbū kāda zin, kur var iegādāties šādu matu lokotāju pie mums?
http://www.youtube.com/watch?v=_Iw0szW83zA&list=UUUt0ZA6l_EidUnBFMR9BZig
26.02.2014 16:53 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
S80, tur jau meitenei ir nopietnas problēmas ar ādu,

Ārprāc.
Nedomāju,ka to kvantumu klāšana uz sejas tās problēmas mazina.
26.02.2014 16:53 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
nu es ar tā padomāju par to, ko tas viss vel ādai nodara, ja jau ir tik traki, bet es daudz neko par akni nezinu, tāpēc..
26.02.2014 16:56 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
jonquille, viņai ir akne, bet to var ārstēt, zinu vairākas meitenes, kas to ir izdarījušas un nav jāsmērē nekas. :)

Daudzas meitenes tā smērējās, jo nevar tak izskatīties slikti, citas tak smukas un man ar jābūt. :) :D


Es būtu par tādu kanālu, ja būtu par kaut kādiem produktiem, kurus var lietot mājās,piemēram, sāls kā skrubis , soda zobu baltumam un tādas lietas, nevis kā sevi špaktelēt tā, ka māte un tēvs neatpazīst.

Pa nakti jau mēs visas tāpat bez kosmētikas guļam un savējie redz kādas mēs patiesībā izskatamies. ;)
26.02.2014 16:56 |
 
Reitings 255
Reģ: 04.06.2013
Latvijā ir pārāk maza mērķauditorija kam to darīt, rezultātā maksimālais skatījumu daudzums salīdzinot ar britu vai amerikāņu youtuberiem būtu krietni vien mazāks, un nezinu vai kāda peļņa sanāks, viņi ļoti daudz sekotājus un ''like'' saņem arī tāpēc, ka taisa Giveaway,un tur dod naked paletes un dāvanu kartes un citas dārgas lietas, un apmaiņā pret to saņem komentārus sekotājus instagramā un visos soc. tīkols, un līdzko viņiem vairāk sekotāji arī youtube maksā naudu, un ar katru nākamo video tas top kvalitatīvāks un baudāmāks :) Arī video editēšanai visiem augstākminētajiem jutuberiem (Zoella, Tanya,JacksGap, Caspar Lee...) ir speciālas programmas, kuras pirktas par maksu,un nav taisītas ar movie maker un arī dažos vlogos nejauši var redzēt viņu parasto filmēšanas vietu, kur nereti ir prožektori, statīvi un viss pārējais :)Bet protams, ja Tavi video būs kvalitatīvi, interesanti tad es tikai priecātos, ka arī Latvijā ir kāds foršs kanāls :) Turklāt beidzot varēs redzēt llabas preces,kuras arī Lv var dabūt
26.02.2014 18:30 |
 
Reitings 11
Reģ: 26.02.2014
S80 mazliet novirzīja visus no tēmas, bet tas nekas
jonquille - Tev jau neviens neliek smērēt tonnām tonālo, un ne arī visas ir tādas kas neatbalsta tonālo krēmu lietošanu. Jā, uzskatu ka šai meitenei video klipā ir ļoti lielas problēmas ar ādu, bet tas neliedz viņai izskatīties skaistai lai arī kāds būtu tas veids kādā viņa to vēlas izspaust, jo ja pa dienu uzklāj tonālo krēmu uz seju un vakarā kārtīgi nomazgā to, tad tas lielākas problēmas nevar radīt, jo kā jau viņa pati minēja video klipā ka viņai sejas āda paliekot labāka. Galvenais kā kop ādu pirms un pēc make up.
26.02.2014 20:06 |
 
Reitings 11
Reģ: 26.02.2014
Poesy - bet ja latviešiem būtu tādi paši video kā amerikāņiem tikai latviešu valodā , Tu neskatītos ?
sāk likties ka latvieši paši sevi ļoti zemu vērtē, bez maz vai ka nekas un nekad mums nesanāks tā kā citiem..piem: angļiem vai amerikāņiem.
26.02.2014 20:16 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Es reizēm domāju,ko dara tie jūtuberi,kā,piemēram, Zoella. Viņai katru dienu gandrīz kāds jauns video. Šķiet,ka viņa nestrādā un laiku velta šādu video veidošanai. Vai tiešām ir iespējams nopelnīt pieklājīgi ar vlogošanu youtubē? :) Kā jums liekas?
26.02.2014 20:19 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Elisone, es atbalstu tonālā lietošanu! Tas spēj ļooti uzlabot izskatu, bet pateicu,ka mani neuzrunā, ja tas ir tādā kārtā. Fotosesijai, kāzām - ok vel.
Un minēju,ka par akni neko daudz nezinu, cik kaitīgi vai nekaitīgi ir, ticu,ka viņa grib redzēt sevi arī bez šīm ādas problēmām un ceru,ka pēc laika izveseļosies pavisam.

Un es skatos vienu LV youtuberi, džeku, vlogotājs un viņam skaitās daudz sekotāju (ir pāri 14 tūkstošiem sekotāju un pusotrs miljons skatījumu pa visiem video) un neko viņš tur nepelna, sanākot aptuveni mazliet pāri 100 Ls gadā līdz šim. Un vispār, par nopelnīto viņš taisīja izlozi saviem sekotājiem.
Lai tiktu tik tālu.. nu nez, ne jau ar kosmētiku Latvijā..
26.02.2014 20:26 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
dažreiz paskatos kaut ko, bet ne regulāri.
Vai vajadzētu latviešu valodā tādus video? manuprāt nē, viss vajadzīgais jau pieejams angļu valodā, jaunu ameriku jau neatklās tikai pārtulkos. jēga?
26.02.2014 20:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits