nu kā tur ir ar to naudas došanu, pirkšanu?

 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
Jā, varbūt riskēju izklausīties dumja, bet nu - pajautāšu...
Vai vīrietim ir jādod sievietei nauda?

Vairākas manas draudzenes, nocopējušas naudīgus puišus, priecājas, ka ieiet veikalā, un šis ļauj ņemt jebkuru kleitu, kurpes, saka tikai, lai paņem, ko grib, viņš samaksās...

Man tā nekad nav bijis, lai gan mīļotais ir daudz turīgāks par mani, viņš pat tērēdams nevar savu algu notērēt, kamēr es knapinos, jo man nav tik labi ienākumi, nemaz nav tik labi...

Par ēdieniem, dzērieniem nav runa, to bez ierunām apmaksā, nekad pat nav ļāvis pašai maksāt.

Bet kā tad ir, tas ir normāli, ja vīrietis pērk mantas, vai tā ir izmantošana? Vai tas atkarīgs no svievietes mākas paprasīt, - gribu to un to, nopirksi mīļais?

Ar savu naudu dzīvoju tā teikt pievelkot ar galiem, bet tik ļoti vajag šo to jaunu, kādu drēbi, aksesuāru, somu, zābīšus... Nevaru tagad to atļauties...

Citas manas draudzenes noteikti šo visu iesviestu vīrieša groziņā (ne par tām lētākajām summām) un viņš acu nemirkšķinot paņemtu... Tad tā tās lietas ir jādara?

Es nebūt negribu neko dārgu, bet nevaru saņemties, nekad neesmu prasījusi iedod man naudu tam un tam... Lai gan domāju, ka iedotu, ja dzirdētu atteikumu aiz kauna ielīstu zemē...

Kā jūs domājat? Prasīt? Un vai tas ir normāli vai nē?
Un kādā tieši tekstā prasīt?
25.02.2014 20:41 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
Man sanāca tā,ka pirms sākām dzīvot kopā,tad drēbes pati sev pirku, bet kā dzīvojam kopā,tad tās sāka pirkt viņš,bet nav tā,ka katru mēnesi skrienu un ņemu ko gribu,sen neesmu neko jaunu nopirkusi. Pēdējais pirkums bija ziemas zābaki :D par savu algu es nebūtu to pavilkusi, vīrietis vnk redzēja,ka man ziemas apavu nav un viss. Neesmu baigā šopingotāja, veikalus labi ja reizi mēnesī izeju. Tas jau atkarīgs no vīrieša, citam jāpasaka ka kkam pietrūkst,cits pats piedāvās.
25.02.2014 21:27 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
apelsīne, nu var būt pasaki kaut ko līdzīgu "Esmu noskatījusies smuku mēteli (vai, it īpaši ja kaut ko vajag - man ir saplīsuši vecie zābaki, šajos salst kājiņas un kauns iet ārā), svārciņus vai vēl kaut ko. Bet diemžēl, šobrīd ar naudiņu ir kā ir (tu jau zini manus ienākumus), bet tas mētelis ir tik dievīgs un es baidos, ka izpirks. Vai tu lūdzu nevarētu iedot man..."
25.02.2014 21:34 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
un tie viņa izteicieni liek domāt, ka laikam tiešām varu prasīt, jo vienreiz pirku zābakus, viņš teica ka pirktu divreiz dārgākus, jo tie būtu labāki (es šoziem pirku pa 30 ls)un kad man saplīsa zeķubikses, ko pirku pa 5īti viņš teica, pff, kas tas 5ītis tāds... nu ziniet, man 5ītis IR nauda
...

Es būtu teikusi nu tad varēji man nopirkt, nevis te gudri runāt. Es nevaru atļautoes dārgākus.

Dīvaini, ka viņam pašam nedalec, ka vajag palutinàt.
25.02.2014 21:35 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es ļoti reti kaut ko prasu. Parasti man pajautā, vai man vajag kaut ko no apģērba vai kosmētikas. Regulāri uz plauktiņa atstāj naudu vai karti..

Manuprāt, tas ir normāli, ka vīrietis lutina savu mīļoto. Bet katram ir savs attiecību modelis, kuru uzskata par pareizāku.

Svarīgi ir satikties tiem 2 cilvēkiem ar līdzīgiem uzskatiem :)
25.02.2014 21:40 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Nu es ieteiktu pamēģināt teiksim "man ir nepieciešamajauna soma, būs jāmēģina kaut ko iekrāt"
Ko viņš dara ar savu naudu, varbūt viņš grib pirkt dzīvokli jūsu ģimenei vai kaut kam citam.

Es uzskatu, ka nauda ir līdzeklis nevis mērķis, bet ja viņš naudiņu tikai rauš un rauš, tad man ar tādu cilvēku nebūtu pa ceļam. Un es ar to nedomāju, ka jātērē uz mani, bet man nav pieņemami, ka naudu uzskata par mērķi. Mērķis var būt teiksim nopirkt mašīnu.
25.02.2014 21:41 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Nav un nav bijis man izcili bagāta drauga, tāpēc viegli jau teikt - es neprasītu, man nevajadzētu.
Realitātē gan var būt savādāk. Pati iet klāt un tā tieši prasīt diez vai varētu, bet ja būtu kas tāds, ko man tiešām kārojas un zinātu, ka vīrietis aci nepamirkšķinot varētu to priekš manis atļauties, droši vien pastāstītu viņam par to lielisko lietu tajā veikalā :D
25.02.2014 21:43 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
varbūt iedod viņam vienreiz.
25.02.2014 21:49 |
 
Reitings 856
Reģ: 12.03.2011
becky, nu nav tev viss kārtībā ar galviņu. Katrā diskusijā tikai "skauž, skauž,...". Drošvien tev pašai ir tādi "draugi", kuriem skauž tavi panākumi un žūksnis.
25.02.2014 21:54 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Es parasti vakaros paprasu, tad viņš vairāk atmaigst:D
bet ja nopietni, tas tā dabīgi sanāk, ja vajag zābakus bet pašai nesanāk, tad man noperk. Ieraugu kurpes ko nu tā vajag, bet nav pa manam maciņam, tad viņš parasti piemet tik cik man pietrūkst. Tā pat ir ar drebem, citreiz vienkārši aizbraucam šopingā, katram ir savs maka sturs, bet nu bieži vien atbraucu mājās ar vairāk pirkumiem nekā reāli vareju atļauties. Viņam patīk mani lutināt un man patīk ka mani lutina :D
Nu un kad prasu naudu, tad nekad vairāk par kādiem 40€ un tas arī uz atdošanu un vienmer paskaidroju kādam merķim man vajag. Vienreiz gan sanāca tā vairāk aizņemties, priekš mašīnas, bet toreiz tā bija viņa ineciatīva, jo viņš zināja ka krāju, līdz ar to palīdzeja piepildīt ātrāk sapni :)
25.02.2014 21:55 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
nelasiju visus komentārus, bet..izklausās ka tev tomēr mazliet skauž, ka draudzenēm vīrieši paši piedāvājas ko nopirkt, bet tavējais neko.
tā vispār neko neprasu, tikai tad kad redzu kaut ko tiešām super skaistu un iemīlos, bet ir par dārgu, pasaku "tu man šito varētu uzdāvināt" :D
Bet vispār, viņš pats vienmēr piedāvā par visu samaksāt, kad viņš redz kad man veikalā ir liela interese, viņš vienmēr saka, ņem ko gribi, es samaksāšu. neredzu tur neko sliktu un kā izmantotāja nejūtos.
bet tava situācija liekas galīgi....ja vīrietis var atļauties, bet vienalga nepiedāvā savai meitene neko nopirkt un ir pie kājas, ka viņai kaut kādās skrandās staigā un skaita pēdējās kapeikas..tas ir nožēlojami. kas tas par vīrieti, kas nevar savai meitenei normālus zābakus nopirkt??
25.02.2014 22:01 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
izlasīju, meitenes, visu ko jūs sakat un paldies par viedokļie, bet tāpat nesapratu vai varu prasīt vai nē, un kā man to darīt... sapratu, ka it kā jā, varu un tas tikai dabiski būtu....
ka citas tā dara...
jā, man ir drusku sajūta, ka par mani ņirgājas... vai kā to teikt
bet viņš jau nav vainīgs, ka nepelnu vairāk un ka viņam daudz naudas :(
neko nesaprotu :(
25.02.2014 22:01 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
bet tava situācija liekas galīgi....ja vīrietis var atļauties, bet vienalga nepiedāvā savai meitene neko nopirkt un ir pie kājas, ka viņai kaut kādās skrandās staigā un skaita pēdējās kapeikas..tas ir nožēlojami. kas tas par vīrieti, kas nevar savai meitenei normālus zābakus nopirkt??

ak kungs, cik briesmīga rindkopa, bet tīrākā patiesība, es labāk neprastu uzrakstīt, ideāli pateikts...

lūk par šo visu arī mans stāsts... vai varu prasīt naudu un vai viņam jādod...

:(
25.02.2014 22:03 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
man sakuma bij lidziga situacija :D
es nestradaju lidz ar to vnk nebija naudas, tad nu vienreiz sanemos un pajautaju (neatceros kam), vins teica, bet nauda tak stav atvilkne, bankas kodus ari zini, vnk panem ja tev vajag!
ar to es gribu pateikt, ka dazreiz virieti vajag nedaudz pabikstit, jo ne visi saprot...ta caur pukem :D tagat kad par to parunajam mums ari vis ir iegajies, vins man dod konkretu naudas suummu katru menesi par to maksaju rekinus, perku partiku un sev un bernam apgerbu, bet ja nebutu neko teikusi noteikt ari nekas nemainitos :D
25.02.2014 22:10 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
10.min.pārtraukums.

Palasīju ko te sarakstījāt... nu, jā...

Vīrietim nav pienākums Jums visu ko pirkt, ja pērkt tad tāpēc, ka tā grib. Katras attiecības ir savādākas, līdz ar to arī viss tajās notiekošais atšķiras. Autore skaties uz savām attiecībām, ne citu, kas kuram ko dod un cik dod, varbūt viņas to ir nopelnījušas, bet Tu nē. Padomā kāpēc tas tā ir.

Pati neesmu neko prasījusi, tikai vienu reizi samaksāt vienu rēķinu, bet ar domu naudu atdot, jo man nebija uz konta, bet bija skaidrā, viņš naudu nepaņēma, bet pateica man tā - nopērc sev kaut ko jauku un es to izdarīju, nopirku sev foršas smaržas, kad viņas uzpūšu vienmēr atceros par viņu. :)

Galu, galā cik Tev ir tā mazā algu un kāds cipars ir viņam, kurš ko maksā?
25.02.2014 22:16 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Parādi savam vīrietim šo diskusiju, varbūt tad viņam būs skaidrs. :D
25.02.2014 22:17 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
S80 - kā tad notiek tā nopelnīšana, ka viņas būtu nopelnījušas? es domāju, ka esmu, ar to kāda esmu un kā pret viņu izturos...
bet var būt ka citādi tā pelnīsana izpaužas...
25.02.2014 22:20 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Es pati ari esmu kautriga un dazreiz gribetu, lai man vienkarsi kaut ko noperk, bet es nevaru, ka mana draudzene, vina saka, kad vinai paliek garlaicigi, vai draugs vinu sadusmo, vina panem vina kreditkarti un iet pirkt somas un lupatas.. Man neskauz, es ta negribetu. Mums ari ir katram sava nauda un es biezi aiznemos, jo draugam tas daudz vairak. Vins man nekad nepiedava drebem naudu, vienmer piedava universitatei, kadai praktiskai lietai, vai piemeram nosegt izdevumus, lai es varu apciemot vecakus, apmaksa musu celojumus un lielako dalu partikas, dzivokli utt.
Bet, ko es esmu pamanijusi, viriesi tiesam neredz un nesaprot lietas caur pukem, vinam varbut likas, ka Tev tie 30 latu zabaki patik labak un varbut vins negrib aizskart Tavu lepnumu uzbazoties ar naudu, tapec, ja vajag prasi tiesi
25.02.2014 22:21 |
 
Reitings 32
Reģ: 04.02.2014
Mana attieksme ir pozitīva, ja vīrietis palīdz sievietei materiāli. Ja vīrietis ir labi nodrošināts, tad kādēļ gan nevēlēties uzpucēt draudzeni... Draudzenei prieks par ko jaunu, pašam prieks, ka draudzene labi izskatās un staro.
Ja viņš būtu trūcīgs un knapi galus varētu savilkt kopā, tad jau būtu cita lieta un palūgt, lai kaut ko nopērk, nebūtu pārāk smuki.
25.02.2014 22:23 |
 
Reitings 18
Reģ: 01.11.2013
Es domāju, ka Tavs vīrietis, iespējams, nezina, ka Tev kaut kas trūkst, tāpēc arī neko nepiedāvā.
Bet interesanti, ka nepērk Tev neko kaut vai kā dāvanu, pārsteigumu vai vienkārši neizmanto to kā mīļu rīcību, jo jebkurš vīrietis zina, kas sievietēm patīk un jūtas gandarīts, ka var to piedāvāt. Protams, es to nedomāju kā iepirkšanos pārtikas nodaļā- liec grozā, ko vien gribi, bet gan kā dāvaniņu 1 reizi divos mēnešos.
Es lūgtu naudu tikai tad, ja man būtu vienas kurpes visām sezonām un vienas bikses jau 2 gadus.
25.02.2014 22:23 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
apelsīne, ja gribi gūt atbildi uzprasi savai draudzenei kā viņa izturas pret viņu, ko dara, ka viņš viņai visu pērku un Tev nekas netiek, bet atceries, ka viņiem ir citādāks attiecību modelis jā Jums.

Attieksme var būt dažāda, Tev varbūt šķiet, ka ir ok, bet viņš domā,nu, varēja būt labāk...

Parunā ar savu vīrieti, viņš Tev vairāk pateiks nekā mēs te kosmo.
25.02.2014 22:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!