Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gludekļa izvēle

 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Sveikas,meitenes!
Lūdzu padomu gludekļa izvēlē. Prasības nav lielas-galvenais,lai perfekti izgludina parastas kokvilnas drēbes,palagus, kreklus.Protams, lai nepierauj klāt citus materiālus. Pašlaik ir parasts gludeklis-vulgaris, raut nerauj klāt,bet neizgludina perfekti pat parastākos dvieļus.
Kas jāņem vērā, pērkot gludekli? Vada garums būtisks,arī tā stiprinājums,lai būtu grozāms, bet kas vēl? Cik svarīgs ir tvaika padeves lielums? Virsmu nosaukumi arī ir tik dažādi: Anodilium, SteamGlide,Palladium Glissee, Resilium, Ultragliss Diffusion. Kāds ir tas labākais?
Būšu pateicīga,ja ieliksiet arī kādu linku uz labu gludekli :)
24.02.2014 10:34 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Esmu ar abām rokām par gludekļiem parastajiem, pa lielam - neko vairāk kā karstuma regulatoru un ūdens/tvaika funkciju nevajag.

Man tagad mājās ir šitāds monstrs http://www.philips.lv/c/steam-generator-irons/perfectcare-aqua-tvaika-spiediena-generators-ar-optimaltemp-tehnologiju-gc8620_02/prd/, neiesaku. Man neliekas forši gludināt tikai ar tvaiku, it sevišķi trikotāžas izstrādājumus. Tvaiks tomēr audumu padara valgu un trikotāžas izstrādājumi mazliet zaudē savu formu.
24.02.2014 10:48 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
man arī ir Russel Hobbs. nav nekāds baigi advancēts, bet ar vairākām karstuma funkcijām un režīmiem (kā jau visiem) +, kas man svarīgi - lai būtu iespēja uzpildīt ar ūdeni un gludināt ar tvaiku. pārējās lietas kopumā man ir diezgan vienaldzīgas.
24.02.2014 10:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits