Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad nauda klust par probleemu..

 
Reitings 139
Reģ: 18.11.2013
Laba diena!
Man sasaapeejaas viens jautaaums un domaaju, varbuut jaauzraxta te, paliks labaak :D

Taatad.. nesen saaku satikties ar viireiti. Protams, nenoliegsu, ka pieveersu uzmaniibu tam, lai viirietim buutu labs darbs utt. Bet tagad saaku domaat, kaa lai liek vinam maniit, ka manas finanses nav tik neierobezotas, kaa vina. Pirmkaart, nevaru katru nedeelu atstaat paaris simtus restoraanaa, bet man paliek neerti, ka vins visu laiku maksaa. Plus veel braucu pie vina ciemos uz citu valsti, celss gana daudz izmaksaa un tagad vins veel saacis plaanot, ka mees vareetu kaut kur aizceljot kopaa..Es sobriid to nevaru atlauties un man saak skist, ka mums nebuus pa celjam, jo es vnk neturu liidzi.. dziivot un izklaideeties uz kaada reekina mani kaut kaa pazemo :(
21.02.2014 13:10 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Neredzu problēmu.

Tas kas Tevi uztrauc to Tu pasaki viņam, un kopā izrunājiet.
21.02.2014 13:12 |
 
Reitings 766
Reģ: 29.01.2009
:D :D :D es atvainojos... :D :D :D :D :D
21.02.2014 13:12 |
 
Reitings 139
Reģ: 18.11.2013
Kas te tik smiekliigs? :D Saadu jautaajumu nemaz nav tik viegli izrunaat :D
21.02.2014 13:14 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja jūties neērti par tik lieliem rēķiniem, tad palūdz, lai neejat uz tik dārgām ēstuvēm. Sāciet gatavot mājās.

Ja nedzīvojat vienā valstī un viņš zina, ka neesi bagāta, tad ir normāli, ka biļete tiek nopirkta par vīrieša līdzekļiem.

Ja vīrietis grib doties kopīgā ceļojumā, neuzskatu, ka viņš nevar par to samaksāt.
21.02.2014 13:15 |
 
Reitings 139
Reģ: 18.11.2013
Nu jaa, kad vinsh ierosinaaja, es nodomaaju : kurs par to maksaas? negribu, lai vinsh domaatu, ka esmu kaut kaada naudas medniece. Es domaaju, ka viiretis arii negrib teikt : maksaa pati (kaut vai restoraanaa), bet es atkal kautreejos vispaar piedaavaat samaksaat...Beigaas sanaak, ka par visu maksaa vins :(
21.02.2014 13:19 |
 
Reitings 144
Reģ: 13.11.2013
Viņš par visu maksā un turpina tevi aicināt uz restorāniem? Tad jau viss kārtībā :)
Ja viņš uzskatītu, ka tev arī ir jāmaksā, gan jau būtu to paziņojis vai notinies.
21.02.2014 13:20 |
 
Reitings 766
Reģ: 29.01.2009
Solxx piedod... bet man tiešām sanāca smiekli!

Zinu, ka sajūta nav no patīkamajām, bet saņemies.. tev ir jāizrunājis! Garantēju, ka pēc tam 100% jutīsies labāk :)
atceries, ka nāks citi s*di un šitie aizmirsīsies :D

aaa..jaa..neaizmirsti, ka vīrieši domā citādāk! Esmu vairāk, kā pārliecināta, ka viņš pat nenojauš tavas sajūtas, un noteikti negaida no tevis līdzvērtīgu maku :)
21.02.2014 13:20 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
neredzu problēmu.
Es uzskatu, ka vīrietim ir jāmaksā par visu - restorāniem, dzīvošanu, ceļojumiem un vēl tev jāiedod nauda, lai varētu iepirkties utt.
21.02.2014 13:20 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tak vienkārši pasaki, ka Tu nevari atļauties šādu dzīvesveidu, tāpēc jūties neērti, ka vīrietis tik daudz tērē. Normāls vīrietis izdomās, kā likt Tev justies labāk: vai nu samazinās tēriņus vai paskaidros, ka viņš uzskata, ka tas ir normāli, ka šos izdevumus sedz viņš un ka tā nav problēma.
21.02.2014 13:22 |
 
Reitings 139
Reģ: 18.11.2013
krabis -oo - es tam piekristu, ja buutu bezdarbniece :D Vai staavoklii :D

Es zinu, ka tas ir smiekliigi, bet naudas lietas man vmr uzdzen stresu, liekas apkaunojosi izraadiit, ka skaitu kapeikas, un ja veel vinam paliks manis zeel, tas buus veel apkaunojosaak :D :D :D
21.02.2014 13:23 |
 
Reitings 766
Reģ: 29.01.2009
Saņemies! :D
mazāk ķer stresu, krunkas daudz būs ;) :D
21.02.2014 13:25 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Solxx , Tu doma , ka vins pats nesaprot , ka Tu nevari pavilkt lidzi? ja sis jautajums Tevi ta nomac , dod majienus vinam. Nav jaiet est visu laiku uz restoraniem kur simti ir jaatstaj :D un nav katru nedelu jalido pie vina utml
21.02.2014 13:29 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Solxx, kāds Tev jauks un īsts vīreitis! Turi viņu pie sevis, var redzēt, ka esi laba meitene, nevis gold digger, un tas ir baigi forši! :)

p.s. par tēmu - ļauj vīrietim maksāt! Pamaini savu skatu punktu - tas ir normāli, ka vīrietis vēlas par Tevi parūpēties un samaksāt Tavu rēķinu, nopirkt Tev biļeti, utt. Jau no senseniem laikiem, vīrieši ir tie, kas pelna naudu, bet sieviete viņu apbrīno. Un viss. Pasaule tā ir iekārtota. Tā noteikti nav stiprā dzimuma izmantošana, kā tas no malas varētu izklausīties. Vīrietis ir radīts šajā pasaulē, lai uzņemtos par kādu atbildību. Tas dara viņu laimīgu un vajadzīgu. Vīrietis to labprāt uzņemsies, jo tas ļauj viņam justies dzīvam.
21.02.2014 13:32 |
 
Reitings 139
Reģ: 18.11.2013
Juusu komentari mani nomierinaaja :) Aizvediisu vinu uz kino un samaksaasu, to es vismaz var atlauties :D
21.02.2014 13:37 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Piekrītu tam, ka Tev ar viņu jāizrunājas par šo jautājumu.

Ja draugs nav latvietis un īsti Latvijā nav bijis, tad varbūt ierosini ceļojumā doties pa Latviju? Piemēram, maijā, kad ir silts un viss zied. Varēsi izplānot gan feinu maršrutu, gan foršu atpūtu un zināsi ko vari atļauties. Vari vadīties pēc kādas grāmatas - tādejādi iepazīstinot ar savas tautas vēsturi un kultūru. Vēl labāk, ja Tavas dzimtas saknes nāk no citas Latvijas puses nevis Rīgas apkaimes. Tad vari viņu vizināt pa tādām un tādām takām, kur tas un tas noticis laikā, kad (...). Pie reizes arī draugam būs interesanti. Protams, ja draugs ir latvietis, tad būs savādāk.
21.02.2014 13:47 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Solxx, viss būs labi!

Tuklāt pēc Taviem vārdiem, Jūs taču pavisam nesen esat attiecībās. Aplidošanas period.. ļauj viņam Tevi iekarot.

Un piekrītu par citādāku domāšana. Varbūt viņam vispār i prātā nenāk nemaksāt un pasakot to, viņš uz Tevi skatīsies izbrīnīti. Bet to Tu vari noskaidrot, tikai parunājot.
21.02.2014 13:52 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Solxx

Hah man tā bija ar draugu sākumā ka man nauda nebija, bet kauns bija ka viņš maksā, jo man patīk pašai par sevi maksāt, bet tad jau to izrunājām un viņš tik smejoties teica lai beidzu muļķības runāt un ka viņš var samaksāt, un lai es neuztraucos. Tad nu tā dzīvojam, viņš izmaksā bieži vien daudz ko, bet pati es maksāju par piemēram braukšanas izdevumiem, un kad man ir nauda tad arī dodu un saku ka gribu samaksāt, bet parasti jau viņš spītējas un negrib ka es maksāju, bet ja esmu izlēmusi maksāt tad ar maksāšu. :D Tā kā nav par ko uztraukties, gan jau ka vīrietis labs un var ar atļauties visu tev maksāt, tik vajag izrunāties lai tu vairs tik neerti nejustos, bet ar protams mazliet varbūt vajag atrunāt draugu no lielajiem tēriņiem jo varbūt viņš tevī tā samīlējies, ka visu naudu iztērē uz tevi un pēc tam, kad viens dzīvojas, tad pārtiek no maizes un ūdens :D
21.02.2014 13:54 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Neuztraucies, visi zin, ka latvieši nav nekādi turīgie, ja vsp zin kko par Latviju :D gan jau viņš nojaušs par tavu finansiālo situāciju. Vai arī vnk pasaki, ka nevari atļauties ceļot tagad, domāju, ka viņš atbildēs, ka par to tev nav jāraizējas.
21.02.2014 13:55 |
 
Reitings 139
Reģ: 18.11.2013
Neviens no mums nedziivo Latvijaa :D Patiesiibaa dzivoju turiigaa valstii, kur parasti cilvekiem ir adekvaatas algas, taapeec, iespeejams, vinam nav ienaacis prataa, ka es kaut ko skaitu varbuut.. Un pie vina braucu ar vilcienu, kas vizmaxaa plus miinus 100 eur turp atpakal. , jo esam blakus valstiis. Protams, vins brauc arii ar masiinu pie manis utt. Bet vins gan zina, ka stradaaju pusslodzes darbu uc nianses. taa ka ceru, ka buus iedomaajies...
21.02.2014 14:08 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ak Dievs, ja nav probleemu, tad sameklees. Varbuut atmet to tipisko vairumam sievieshu iedziito domaashanu - jaastraadaa kaa zirgam, jaavaac beerni, jaatiira maaja un veel viirietis jaaptekalee.
Ja vins maksaa, taatad grib maksaat un var atljauties maksaat. Vaimandieninj, nu varbuut noliec peedeejo naudinju par pusi reekjina vai veel piedaavaa vinjam ieliet pusi benziina mashiinaa, ha, ha. Jutiisies labaak?
Ja gribi paraadiit vinjam, ka vins Tev ir svariigs, esi vienkaarshi jauka pret vinju, kad esat maajaas, pagatavo kaut ko garshiigu, uzdaavini kaadu miilju nieku, kas atgaadinaas par Tevi (da kaut vai atsleegas piekarinju) u.tml. NEVAJAG VINJAM TEVIS IZMAKSAATAS VAKARINJAS VAI KINO, ESI TACHU SIEVIETE.
Saaciet vienreiz sevi noveerteet un ljaujiet sevi lutinaat, nevis teelojiet visu varoshaas.
21.02.2014 16:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits