Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vecāki - sadisti vai tomēr nē?

 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
http://www.youtube.com/watch?v=FzujIH_o7Xk

Cik vardarīgam, cietsirdīgam, sadistiskam cilvēkam jābūt, lai varētu tā mētāt pa gaisu savu bērnu, kā tādu lupatu? Lauzt mugurkaulu, slīcināt ledainā ūdenī? Tomēr daži indivīdi šo metodi atzīst. Es atzistu, ka viņiem noteikti rublis galvā nav. Jūsu domas par šādu 'dinamisko vingrošanu' jeb bērnu kropļošanu? Ceru, ka nedzirdēšu nevienu 'par'!
21.02.2014 01:28 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Man kaut kā vienalga, ko citi dara ar saviem bērniem.
Pasaule ir pilna ar idiotiem, un notiek arī daaaudz daaaudz trakākas lietas. Ja sāks iedziļināties un iecepties par katru briesmu, tad tur var nonākt dziļā depresijā.

Un metodi, vai kas tas tur ir, noteikti neatbalstu, un uz saviem bērniem (kas man tikai kādreiz būs) pilnīgi noteikti nepiekopšu. Tieši tāpat, kā nedarīšu daudz citas lietas, kas man liekas nepieņemamas un briesmīgas. :)

Mazāk visādu sū** skatīsies, mierīgāk dzīvosi :)
21.02.2014 01:35 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ak tu mii un zee! Tiem tumsonjaam vajadzeetu anatomijas kursu iziet un pamaaciities, kaa beerna kauli, saites utt attiistaas, uzreiz paagribees shaadi "vingrinaat" beernu. Var vingrinaat, var ruudiit, bet ne jau tik brutaali un ne jau tik agraa vecumaa. Tur tikai var lociitavas "izljurkaat", jo taas veel nav nocietinaajushaas un nostabilizeejushaas taadaa vecumaa un peec tam var novest pie spiekjiisha ap gadiem 50.
21.02.2014 01:55 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Tas nav nekāds jaunums. Jā, tā dara, cik redzēts tad ar sīkajiem viss ok. Baigi forši! :D


Ja manu bērnu tā vingrināt gribētu pārskaitītu zobus vingrinātājam, bet vispār, lai citi dara kā grib, es par!
21.02.2014 02:03 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Visi tie bērnu skaistumkonkursi, arī šī raidījuma nobeigumā sportiskais puika, kas, šķiet, cenšas attaisnot kaut kādas tēva vīzijas, tās šausmas ar rūdīšanu ālinģī, kas pavīdēja kadros pašā sākumā un izraisīja man trīcošas rokas...- man vienkārši ir skumji par šo pasauli, nav nekādas vēlmes skatīties vairāk. Slimi.
21.02.2014 03:08 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tie vingrojumi nemaz nešķiet tik nevainīgi, jau paskatoties vien... Kurš pieaugušais būtu spējīgs pats ko tādu izbaudīt un izturēt?

Bet par iemācīšanu nirt - mani šitā tēvs "slīcināja" vanniņā, kad biju zīdainis. Mamma nevarēja uz to mierīgi noskatīties... Nu neko - dzīva esmu un nirt dievinu kopš sevi atceros!
21.02.2014 03:18 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Neons-taas zemuudens peldes jau no mazotnes ir tiesam labas-skats jau traks,bet visi tie beerni,kuri peldeejusi zem uudens kaa ziidaini ir loti veseliigi...Manaa laikaa veel iisti nebija modee:D,bet tagad ir citaadi.
21.02.2014 03:37 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Emmanuelle, manā laikā arī tas nebija modē. Nezinu no kurienes tēvam tāda ideja ienācā prātā... Es gribētu tāpat savam bērnam iemācīt nirt jau no zīdaiņa vecuma, bet nu tomēr man nervi par švakiem...
21.02.2014 04:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)