Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvokļa īre - kā atradāt?

 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Sveikas! :)
Tuvojos tam mirklim, ka vēlos īrēt dzīvokli. Pēdējā laikā jau diezgan bieži iemetu aci ss.lv, bet nu tur pa saprātīgām summām - nu tādas šausmas - viruve + duškabīne, utt.
Tātad jautājums tāds - tām, kuras īrē dzīves platību sev - kā atradāt? Pēc sludinājuma? Pašas likāt sludinājumus? Caur radiem/paziņām? :)
Un vēl - vai tas būtu reāli (man jau šķiet, ka ir, bet kas zin) atrast 2 istabu dzīvokli normālā stāvoklī ar veļasmašīnu, ledusskapi, un varbūt kādu mēbeli pa kādiem 150 eiro īres naudas? Un rajons - interesē pārdaugavā :)
19.02.2014 02:16 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
RedRed, Tu gan esi skopule. :D 2istabu dzīvokli gribi, kas ir vismaz daļēji mēbelēts par pus velti. :D Nu, ja paziņas tad, jā, bet no svešiem tikai svalku dabūsi. :D
19.02.2014 02:31 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Jā, esmu gan :D Bet ja nopietni...
Tieši tā arī skatos - svalkas drausmīgas... Tādi - +/- ok dzīvokļi sākas tikai no 250 eiro mēnesī, kas man liekas mazliet pa traku, ja vel komunālie zīmā ir ap 150 eiro - kopā 400 eiro. Jā... Nu varbūt es no tā visa neko nesaprotu, bet nu tāpēc es lūdzu apgaismot mani :)
19.02.2014 02:51 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
1. paziņas,
2. dzīvo svalkā un par saviem līdzekļiem paremontē svalku,
3. paņem foršu dzīvokli, lai nav kauns tādā dzīvot, bet tad uzreiz ir jāsaprot, ka tas nebūs baigi lēti, jo veļasmašīna maksā naudu, ledusskapis maksā naudu, gultas, skapji, citas iekārtas maksā naudu un labs, kvalitatīvs dzīvokļa remonts arī maksā smuku naudu.

Esmu redzējusi, ko īrnieki nodara jaunajiem dzīvokļiem, tāpēc, ja īrētu, tad noteikti par ciparu, kas varētu atsvērt man remontu nelaimes gadījumā + lai var jaunas, vajadzīgas mantas nopirkt. Dzīvoklim ir nolietojums un lai cik tīrīgi dzīvo cilvēki, to var redzēt.

Man pašai ir savs īpašums un tici man es zinu cik, kas maksā, tāpēc es neceļu brēku par cenām.

Kāpēc Tev vajag tieši 2istabu?
19.02.2014 03:00 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
3. paņem foršu dzīvokli, lai nav kauns tādā dzīvot, bet tad uzreiz ir jāsaprot, ka tas nebūs baigi lēti, jo veļasmašīna maksā naudu, ledusskapis maksā naudu, gultas, skapji, citas iekārtas maksā naudu un labs, kvalitatīvs dzīvokļa remonts arī maksā smuku naudu


Skarbi, bet fakts. Labs dzīvoklis maksā labu naudu. Pamēgini pati nopikt visu šo, tad redzēsi kāpec tik dārgi izīrē labus un mēbelētus dzīvokļus.

Mums paziņas piedāvāja dzīvokli, labs un mēbelēts, bet nu mums pa lēto.
19.02.2014 03:06 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Tāpēc, lai ir telpa :) Bet tikko atradu, ka ir 1 istabas plaši dzīvokļi :)
Hmm... Jā, es apdomājos vēlreiz. Laikam jau tad jāņem bez remonta un tehnika jāsagādā pašai, tā tomēr paliks manā īpašumā tāpat... :) Un rokas no pakaļas neaug, tā ka ar kosmētisko remontu pati tiktu galā :)

Jā, un ar tiem remontiem... Es paskatījos arī kur pārdod dzīvokļus... tas nu gan man skaidrs, kad iegādāšos savu, tad točna svalku pirkšu un remontēšu pa savam. Dzīvoklim ielikts kkāds lētais lamināts un flīzes ar delfīniņiem, uzreiz cena pa 10tk lielāka, nekā tādam pašam - neremontētam :)
19.02.2014 03:07 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Nu re, tad droši vien, kad būšu stingri izlēmusi par šo soli, tad gan jau ir vērts informēt arī visus pazinas un draugus, varbūt arī man paveiksies :)
19.02.2014 03:09 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Redred, rēķinies, ka viss maksā labu ciparu, es pirku a klases ledusskapi 2011. gadā bija ap 200latiem ar atlaidi, krāsns laikam ar tāpat vai vairāk, velasmašīnu es veiksmīgi dabūju par saldo ciparu.


Dzīvoklim ielikts kkāds lētais lamināts un flīzes ar delfīniņiem, uzreiz cena pa 10tk lielāka, nekā tādam pašam - neremontētam


Neliek tikai lēto laminātu un delfīniņus, taisno sienas utt. :)
Vannas istabas remonts ir dārgs, tāpat virtuves, citas telpas maksā lētāk, kad nopirksi savu parunāsim un logus + radiatorus ar vajag jaunus, ja gribi, lai ir silti. :)
19.02.2014 03:18 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Delfīniņi un lamināts bija par dzīvokļa iegādi, ne īri attiecināts ;)
19.02.2014 03:20 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Nu jā, bet mēs tā pat domājam pirkt savu iedzīvi lēnām, jo tomēr savs ir savs. :) Un par tukšu, neremontētu savu dzīvokli nesūdzētos, es iekārtotu viņu pa savam, ka man patīk (love)
19.02.2014 03:20 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Redred, nav tikai delfīni un lamināts. Elektrība (viss ar laiku nolietojas un, ja liek reģipsi, lai sienas smukas, tas ir labs variants kā nomainīt vecos vadus), santehnika, visas tās trubas un savienojumi maksā labus ciparus, tāpat kā izlietnes,vannas utt, tad tikai apdares materiāli. Dārgi ir likt elektrību un santehniku. Reģipsi ar liek pēc nozīmes balto vai zaļo un dažādi maksā un tie metāla profili, skrūves... Jaunu logi, durvis...

Parunā ar kādu, kuram nesen bijis remonts no svalkas uz eiro,pateiks cik tas maksā...


Ja esi meitene, tad ar remontu būs baigi dārgi vai satiecies tai laikā ar santehniķi,elektriķi un celtnieku. :D

Mr.Penguin, pareizi domā, ka lēnām visu savu vajag. :)
19.02.2014 03:30 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Es zinu, zinu, zinu! :D
Un es zinu arī to, ka ja pirktu dzīvokli, noteikti izvēlētos neremontētu! Lai pati varu izdomāt, kādu krāsu, materiālu kur gribu :) Un pārdodot remontētu - cenai pieliek vēl klāt - ne tikai tik, cik remonts izmaksājis ;)
19.02.2014 03:35 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Un pārdodot remontētu - cenai pieliek vēl klāt - ne tikai tik, cik remonts izmaksājis



Loģiski. :D Neviens ar labdarību nenodarbojas. :D Tu taču ar to nedarītu?! :)
19.02.2014 03:40 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Skaidri zinu, ko nedarītu - neiegādātos pa cita gaumei remontētu dzīvokli ;)
19.02.2014 03:45 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Bet fakts, ka tas viss ir dārgi remontēt, mani nebaida, jo pati māku un zinu kas un kā, rokas man pareizā vietā izaugušas ir, mani vecāki visu man ir samācījuši+ skolas prakses arī. :D. Un otrs, visu darītu lēnām un pardomāti, lai nav kaut kas jānožēlo. Eh man arī patīk tas process. :) Nevaru sagaidīt to brīdi, kad māju celšu no pašiem pamatiem.

Bet RedRed veiksmi atrast tev dzīvokli, tādu, kādu tu vēlies.
19.02.2014 03:45 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Paldies Mr.Penguin :)
19.02.2014 06:33 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
S80 - es šoreiz nespēju Tev piekrist. Cilvēks, kurš vēlas izīrēt savu dzīvokli, taču saprot, ka izīrējamā plaība tiks lietota un nolietosies. Kādēļ jāskrūvē augšā cena, ja Tu zini uz ko ej? Es vienkārši ar prātu nespēju pieņemt, ka ārzemēs ir normāla attieksme pret īrniekiem kamēr Latvijā par pēdīgo graustu prasa 200EUR, jo ielīmējis delfīnu flīzes pie sienām. :D Kamēr īrēju Vācijā dzīvokli - saimnieks tā arī pateica - ja kas salūzt, kaut kas jāpielabo, ir kādas mēbeles, kuras nav nepieciešamas - ir jāsaka viņam un viņš visu nokārtos. Cenas normāliem dzīvokļiem ir atbilstošas viņu algām. Tas ir tāpat kā - ja Tu tur dzīvo ir dabiski, ka pats maksā par elektrību, gāzi un komunālajiem. Bet kādēļ man kā īrniekam, būtu jāmaksā par Tavu izvēli nodot dzīvokli citam lietošanā dzīvoklim neatbilstoša summa? Bet jāpiekrīt, ka kur aitas - tur cirpēji. Bankā ņemt dzīvokli ir lētāk kā grūzt to mezonīgo naudu īrē - dievs pasrgā, vēl remontēt. :D
19.02.2014 08:11 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Bankā ņemt dzīvokli ir lētāk kā grūzt to mezonīgo naudu īrē - dievs pasrgā, vēl remontēt.


++
Tieši tā - turklāt maksā par to, kas būs vēlāk savā īpašumā, nevis pa tukšo :)
19.02.2014 08:16 |
 
Reitings 76
Reģ: 26.06.2013
Kad nolēmu pārvākties, arī ilgi meklēju, ss.lv pārsvarā uzrāvos uz mākleriem, kuri tā skaisti ar savu attieksmi man pačakarēja visu dzīvokļa meklēšanas pasākumu.
Kādus 3 mēnešus meklēju, līdz beigās atradu caur paziņām. 2 istabu dzīvoklis 100eur mēnesī + komunālie. Ar visam mēbelēm, tehniku, ļoti labā stāvoklī. Vienkārši cilvēkiem vajadzēja, lai kāds tur dzīvo un dzīvoklis nestāv tukšs. Un izīrēja tikai caur paziņu starpniecību.

Nav viegli atrast, īpaši, ja finanses ierobezotas. Lai veicas!
19.02.2014 08:20 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
caur ss.lv
ja gribi lētāku dzīvokli, skaties pilsētas nomalē. mēs tā arī dabūjām. arī jau nekādu spīdošo (bet nebija vismaz ar 50 gadu vecām mēbelēm) un ne visai sociāli jaukā mājā, bet nekā labāka jau nebija uz to brīdi.
tāpēc ar laiku nopirktām dzīvokli ar draugu. protams, ar savu algu es to nevarētu izdarīt, bet viennozīmigi tagad ir tas periods, kad bankai maksāt par labi izremontētu dzīvokli ir maksāt lētāk ikmēneša maksu, lai gan mums arī vnk nesalīdzināmi noveicās ar dzīvokļa cenu.
19.02.2014 08:21 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ā un īrētajos dzīvokļos NEKAD NEKAD netaisiet remontus. tikko kā būsiet uztaisījuši, tā pacels īres maksu vai izmetīs ārā un ņems jaunus īrniekus par lielāku samaksu. pašai tā nav gadījies, jo īrētajā dzīvoklī ne santīma neieguldījām, bet zinu ļoti daudzus, kas beigās par to ir dārgi samaksājuši..
19.02.2014 08:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!