Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Interjera - kafijas bāra dizainera meklējumi!

 
Reitings 6
Reģ: 19.02.2014
Sveiki!
Esmu interjera dizainera meklējumos, aptuveni uz 50 - 60 kvmetriem, kafejnīcas-kafijas bāra izveidei.
Vēlos atrast ar idejām bagātu, varbūt jaunu, tikko skolu absolvējušu jaunieti ar spīdošām un degošām ačelēm, kādu jauno pērli, ar kuru varētu veidot labu sadarbību, iespējams par mazākām naudiņām, apmaiņā pret labo pieredzi.
Protams, arī ilgspēlējošie dizaineri ir manā interešu lokā! :)

Gaidīšu kādus ieteikumus, iespējams kādam ir, ar kaut ko, ko padalīties šajā jautājumā, jo līdz šim- šāda pieredze nav bijusi.

Ja esi skolots/praksējies interjera dizianeris/-e, vēlaties izmēģināt savus spēkus dizainēšanā un kaut kā ļoti superīga izveidošanā un tapšanā sūti savu pieteikuma vēstuli uz šo epastu-
[email protected]
19.02.2014 01:21 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Cik tad tas isti ir, tavuprat, par mazakam naudinam? Komercplatibu dizains jau nav tas pats, kas uztaisit smuku tavu dzivokli. Ir cilveki, kuri ta ka vairak specializejas uz sada veida pasutijumiem.
19.02.2014 09:27 |
 
Reitings 6
Reģ: 19.02.2014
Ko Jūs vēlaties, lai es nosaucu kādu konkrētu summu?
Manuprāt, jebkurā nozarē, jebkurš amats kurš tikko apgūts, vai tas būs zobārsta, manikīra vai jurista pakalpojums, pirmie veiktie pakalpojumi klientiem vienmēr būs par zemākām cenām nekā tobrīd tirgū.

Pēc manām domām, tā ir lieliska iespēja jauniem dizaineriem iegūt ļoti labu pieredzi, jo jāņem vērā, ka tas tomēr būs ilgāks, laikietilpīgāks pasākums kā pie jau pieredzējušiem amata meistariem.
Bet katram jau ir savas domas! :)
19.02.2014 13:05 |
 
Reitings 6
Reģ: 19.02.2014
Chouette, iespējams es kļūdos un nav iespējams atrast neko tādu!
Bet man, kā jau iepriekš minēju, interesē jebkurš dizaineris, kas ir ieinteresēts šāda veida projektam.
19.02.2014 13:08 |
 
Reitings 6
Reģ: 19.02.2014
Paldie svisiem kuri atsaucās !
Tā teikt, esmu atradusi savu iepriekš pieminēto un meklēto pērli! :)
20.03.2014 00:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!