Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šķirties vai vēl mēģināt glābt ko?

 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Sveiki. Mēģināšu īsi izklāstīt savu bēdu. Esmu kopā ar vīrieti jau daudz gadus, nēesam precējušies, ir meitiņa. Pēdējā laikā ļoti daudz strīdu. Galvenokārt viss no tā, ka es nevaru paciest viņa datorspēlēšanu. Kā atnāk mājās, tā pie datora, spēlē spēles. Esmu daudz reizes lūgusi, lai beidz spēlēt, ka man trūkst uzmanības. Esmu arī bijusi ļoti slikta, rāvu viņam vadu un taisīju to datoru ciet spēles vidū. U ko viņš daudz psihoja un apsaukāja mani sliktos vārdos, ir uzšāvis arī. Tādas reizes ir bijušas 4, ja ne pat vairāk. Šodien atkal bija kašķis, kad līdu parunāt, sūtija mani 3 mājas tālāk, paprasīju, kas ir, nemīli man vairs uz ko viņš atbildēja apstiprinoši. Esmu nobimbojusi visas acis.
Gribēju savu bēdu kādam izklāstīt, jo dzīvē kādam kauns stāstit.l
18.02.2014 20:50 |
 
Reitings 69
Reģ: 09.02.2014
Ja man būtu šāda situācija, es noteikti aizietu neko nenožēlodama. Es nepieļautu, ka pret mani paceļ roku. Viņš nemainīsies.
18.02.2014 20:54 |
 
Reitings 546
Reģ: 15.03.2013
Dators...zinu zinu šito sāpi. Un...iespējams, ka tādejādi novēršas no problēmām. Nesāpini sevi, padomā vai tu esi pelnījusi tādu dzīvi? Tava meitiņa to visu redzes un nakotne ari pievilks vājus vīriešus... Noteikti esi jauna, smuka...Es ari viena audzinu, ko tik nepiedzīvoju, tagad sev plēšu matus cik biju stulba!!!!!! Ka atlava kaut par muļķi saukt. Par pārējo nerunājot. Visupirms padomā par bērnu, kādā vidē aug. Es tādu saņēmos un patriecu. Ir pienemts likums-ka varmakam ir japamet dzivesvieta, nevis upurim. Protams, javersas policija.
18.02.2014 20:56 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Varbūt tavam vīrietim šķiet, ka viņš var darīt un teikt jebko un tu nekur neliksies... Pierādi viņam, ka tās tā nav!
18.02.2014 20:56 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Esmu finansiāli atkarīga no viņa. Vajag kādus 2 mēnešus un tad varu mēģināt sākt īrēt atsevišķu dzīvokli. Labprāt pieceltos uz aizietu.
Tā jau viņš nav slikts, kad nestrīdamies. Ļoti daudz mīļo mani, pret bērnu izturās ideāli, saka, ka mīl mani utt. Bet tas dators. Ir teicis, ka mēģinās spēlēt mazāk, bet nekā.
18.02.2014 20:59 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Neons, bet tā ir. Un viņš to saprot. Un es saprotu. Zinu, ja aiziešu būšu pēdējais sūdz uz zemes.
18.02.2014 21:01 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Ai, nu nav tā, ka cilvēki, kas apsēdušies pie datora ir neglābjami. Jā, var būt tā, ka nosēž pusgadu un tad apnīk, vairs nevajag. Tā vadu raušana arī ir debīla, sorry, bet tā tu agresiju pirmā uzsāc.
Ja mīli šo cilvēku, censties vērts ir vienmēr, taču sapņu pilis droši vari jaukt nost.
18.02.2014 21:01 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Zinu, ka debīli. Tas viss ir emociju uzplūdā. Sēž pie tā datora jau 3 vai vairāk gadus noteikti. Pirms tam kkā bija vienalga, bet kopš ir bērns, gribas, lai tas dators tomēr vairs nav tik svarīgs.
18.02.2014 21:03 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
galigi dumi no datora raut ara vadu. boja tik tehniku. es ari dusmotos
18.02.2014 21:05 |
 
Reitings 546
Reģ: 15.03.2013
Bez vinja busi pedejais suds? TU NOPIETNI? A kas tu busi bernam??? Pajauta vinjam vai bernam tadu tevu vajag. Vins teica, ka nemil tevi. Tu vel gaidi kko. Ar sadiem vardiem pieaugusi cilveki nemetajas.
18.02.2014 21:06 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man arii ir visaadi kaadreiz gaajis...ta jau laikam ir vairaak ,vai mazak visiem,kuri ilgi dziivo kopaa-beigaas kaut kas vairs nepatiik,neapmierina 100 punkti uttMan bija taads posms paaris gadus atpakal...tad es visu paardomaaju taa mieriigi-es tiesaam izmeeginaaju to metodi,kad sarakstiiju uz papiira -visu ,kas patiik cilveekaa un otraa pusee -viss ,kas kaitina...Ja tas "kaitina" ir stipri vairaak,tad gruuti savilkt galus!Manaa situaacijaa tas "kaitina" bija loti maz.
Es meeginaaju saskatiit to ,kas nepatiik ar citu aci...saaku domaat,ka pati arii neesmu perfekta.Piestraadaaju pie attieciibaam ,un viss tagad loti labi.
18.02.2014 21:08 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Lita, ar pēdējo sūdu es biju domājusi viņa acīs.


Emmanuelle, tie plusi tomēr sanāk vairāk, pie mīnusiem aiziet tas dators un to, ka maz runā ar mani.
18.02.2014 21:11 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Sēž pie tā datora jau 3 vai vairāk gadus noteikti. Pirms tam kkā bija vienalga, bet kopš ir bērns, gribas, lai tas dators tomēr vairs nav tik svarīgs.

Aha, un tagad nesaprot ko peeksnji tu vinjam neljauj to dariit, rauj vadus aaraa utt. Vinjsh savukaart domaa, ka tu saac juugties. Ja vinjsh no saakta gala ir taads bijis, tad tur ir ciinja zaudeeta, jo tu vinju esi izdomaajusi paartaisiit. Ja nee, tad patin atpakalj uz to momentu kad vinjam datorspeelju pasaule saaka likties vilinoshaaka par reaalo un padomaa, kas vareeja vinju pamudinaat uz to, varbuut kaut kaa vareesi vinju nedaudz atraut no datora.
18.02.2014 21:13 |
 
Reitings 546
Reģ: 15.03.2013
Par suudu,atvainojos,zuskatis,ja paliksi un busi upura loma! Es pametu un tagad dzirdu cik loti augstas domas esot par sevi, iedomiga. Ja, esmu, bet ne lepna vtm, bet beidzot CIENU SEVI. Ja atradasi kadu vainu sevi,var glabt. Varbut Jums trukst del mazas romantika? Vtml?
18.02.2014 21:20 |
 
10 gadi
Reitings 2969
Reģ: 09.10.2009
Dators un datorspēles. Zināma situācija. Dažu brīdi arī man šķiet,ka manējam neko vairāk par pc un brīvo laiku nevajadzētu.. :D
Es vispār nespēju saprast - nu, kā var tik ilgi nosēdēt pie pc?! Laikam jau es tāda vien esmu - žēl sava laika kkam tik stulbam un nenozīmīgam... Protams, tik traki,kā tevis aprakstītajā situācijā nav, bet arī es arvien biežāk saceļu traci par šo **** pc drillēšanu.
Jā.. Pat īsti nezinu, ko tev ieteikt. Manuprāt, tādi cilvēki nemainās...
18.02.2014 21:20 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
ir uzšāvis arī. Tādas reizes ir bijušas 4, ja ne pat vairāk.


Nu visu ko var paciest, man pašai arī gājis visādi, neesmu ne tuvu ideāla attiecībās, bet nu, ja pret mani paceltu roku, kaut vai tikai reizi...tas ir viss! Es ietu prom! Jo tas, ka vīrietis var pacelt roku pret sievieti, kaut ko pasaka par vīrieti, kaut ko ļoti būtisku-tas nav vīrietis! Un pilnīgi nav svarīgi, kādi bijuši apstākļi, kaut vai Tu viņu noved līdz pēdējam, vīrietis pret sievieti roku pacelt NEDRĪKST!!!
18.02.2014 21:22 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
padomā labi vai tas ir vienīgais, kas tev viņā kaitina? zini man arī bija situācija, kad draugs gribēja datoru spēlēt vienmēr vakaros. viņš atnāk mājās, kaut ko paskatās datorā kādu stundu un tad sāk spēlēt savas spēles un parasti uz to laiku kad man bija jāiet gulēt un man bija grūti aizmigt, jo tā datora ventilācija, peles klikšķināšana, klusa , bet dzirdama skaņa ar šaujamajiem utt. tad man vienu brīdi arī bija nenormāli sakāpis, taisīju spēles vidū datoru ciet, ņēmu nost utt. bet kad es tā sāku domāt, tā nebija vienīgā lieta, kas uz to brīdi kaitināja, kad saliku visu kopā bija arī visādas citas, tikai tas visu pastiprināja, jo bija dienas beigās un tas mani kaitināja. tagad tā vairs nav. apsēdies un kārtīgi izrunājies vai jums vēl ir kāda mīlestība un savstarpēja cieņa.
18.02.2014 21:24 |
 
Reitings 63
Reģ: 16.02.2014
ai, cik pazīstama situācija ... manējais, kopš sākām dzīvot kopā, arī labprāt sēž pie datora (vairākas stundas) un spēlē datorspēles (un, ja zaudē, tad psiho) ...
tāpat ir bieži kašķi un 2 reizes pacēla roku (bet neiesita, teica, ka gribēja pabiedēt ... vai tā bija, neesmu pārliecināta) ...
dažreiz tik ļoti notracina, ka gribas visu mest malā un teikt "uz redzēšanos" ...

varbūt mēģiniet kaut kur kopā aiziet uz kādu pasākumu, kino, teātri ... pavadiet laiku kopā :)
godīgi sakot, uz kādu brīdi mums tas nostrādāja, bet, kad abiem tagad ir vairāk darba, atnākot mājās, draugs atkal spēlē datora spēles :/
18.02.2014 21:25 |
 
Reitings 68
Reģ: 06.03.2009
kā es tevi saprotu...
18.02.2014 21:25 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mans viirs arii nerunaa daudz ,un saaku saprast,ka man tas pat tagad loti patiik...mums katram ir savas intereses arii ,un tad ir kopeejas.Laikam mazliet ir jaasaprot tas otrs cilveeks arii-iipasi peec vairaakiem gadiem kopaa-viss jau izrunaats,izsmelts-jaameklee kaut kas jauns,kas abus aizrauj,bet nekad laikam nevajag aizliegt otram kaut ko dariit taadu,kas pie sirds...varbuut var dot limitu,tad ierosinaat ko citu ,ko vareetu dariit kopaa?Noteikti jaarunaa bez dusmaam...
18.02.2014 21:27 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
ir uzšāvis arī. Tādas reizes ir bijušas 4, ja ne pat vairāk.


Šis jau iet pāri visām robežām! Tas nav vecis, kas spēj pacelt roku pret sievieti.. sava bērna māti! Kur nu zemāk krist!
18.02.2014 21:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits