Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

runas pārbaude pa telefonu

 
Reitings 20
Reģ: 02.02.2014
Sveikas!
Ir doma doties strādāt uz UK. Bet daudzās darba vietās ir norādīts, ka ir runas pārbaude pa telefonu. Tā kā man angļu valoda ir sarunvalodas līmenī, vēlējos zināt vai kādai ir bijusi šāda pārbaude. Kādi aptuveni ir tie jautājumi, tādi ikdienišķi, vai kaut kas specifisks?
Runa ir par darbu kādā noliktavās, pakotavās, līdz ar to, teikumi par to, ka tas atkarīgs kāda līmeņa darbs, ir lieki.
Vienkārši kaut kāds iekšējs uztraukums par to visu.
18.02.2014 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 301
Reģ: 26.08.2010
Man gan nebija darbs noliktavā, bet kad braucu uz DK strādāt par gidu, tad bija intervija pa skype. Teikšu, ka to darbu dabūt bija daudz grūtāk, nekā pats darbs :D Uzdeva tādus jautājumus, ka nu. Nevajag uztraukties, noliktavā jau nu nekādu dižo angļu valodu nevajag, zinu cilvēkus, kas strādā UK noliktavās bez angļu valodas zināšanām, tā kā easy.
18.02.2014 18:53 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
°Jā, ar sarunvalodu visdrīzāk pietiks, man ir bijušas vairākas šādas runas pārbaudes, prasa principā tik vien, lai tiešām reāli pārbaudītu, kā Tu runā. Jautājumi klasiskie "kāpēc pieteicāties pie mums, kāpēc pametāt iepriekšējo darba vietu, pastāstiet par sevi, par algas un darbalaiku ekspektācijām..." nu tādā garā. Nekas traks.
18.02.2014 19:57 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Visas intervijas praktiski uz rinki iet vieni un tie pasi jautajumi, neatkarigi no valsts. Atceros savu pirmo darba interviju francu valoda, ar manu svako sarunvalodu, zinaju no galvas ka atbildet uz klasiskiem interviju jautajumiem, bet darbu dabuju. :)
18.02.2014 20:09 |
 
Reitings 489
Reģ: 07.01.2010
man ar likās, ka mana angļu valoda ir ok un viņa tiešām IR sarunvalodas līmenī, bet mirklī, kad es izdzirdēju to britu balsi, es sapratu, ka mana angļu valoda ļoti atšķirās no viņu! pa telefonu es sapratu labi, ja 20% no visa tā, ko man teica... tas bija briesmīgi. darbu dabūju, un tā nebija noliktava, bet es nebiju gatavojusies, ka tiešām būs tik grūti saprast viņu tekstus. man vēl traki bija tas, ka darbs bija paredzēt pilsētā, kurai vēl ir savs akcents valodā. cilvēki šajā pilsētā runā ne tikai ātri, bet arī ar kkādu traku akcentu.
18.02.2014 20:25 |
 
10 gadi
Reitings 301
Reģ: 26.08.2010
Nezinu kādi citām Te bijuši darbi, bet man kā gidam tā intervija bija tik šausmīga, ka šķiet stundas laikā izmantoju visu savu vārdu krājumu :D es jau pārspīlēju, bet jautājumi bija tādi uz kuriem es pat latviski nemācētu atbildēt, hehe.
18.02.2014 20:32 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Es ari esmu uk. Likaas,ka anglu valdodu paarzinu pietiekoshi,bet atbraucot sheit,sapratu,ka galigi nee. Sheit visi tiik aatri runaa :D
18.02.2014 20:40 |
 
Reitings 489
Reģ: 07.01.2010
Ginta, es tev pilnībā piekrītu par to ātro runāšanu :D tas ir briesmīgi :D
18.02.2014 20:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits