Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ļoti stipras sāpes.

 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Gan kuņģa apvidū nu spazmātiskas gan lejas da;las mugurā. Patlaban pie ārsta nevaru galīgi, jo līdz 20 datumam nav naudiņas īsti. Tikko īri nomaksāju, ebt nu sāpes ir briesmīgas tagad arī migrēna pievienojās..Es nezinu aizčāpōju uz veikalu nopirkt jogurtiņu un kumeļu tēju, mājās vēl raniberls to iedzēru ko vēl mājas apstākļos?


Kobra ir taisīta iepriekš un man r stipri paaugstināts kuņģu sulas daudzums ar gastrītu bijušas problēmas jau vairākkārtīgi..bet nu ko mājas apstākļos var izdarīt?
17.02.2014 16:50 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.12.2010
Mājas apstākļos ēd vārītus kartupeļus, banānu un aptiekās ir nopērkamas speciālās tējas kuņģim. Tās labi palīdz. Abas ar mammu slimojam ar gastrītu, mammai gan ir čūla, bet jā. Man kuņģis vairs nepanes tās bifido baktērijas, tāpēc no jogurtiem ir ļoti slikti - paaugstinās kuņģa skābe, pienu nedzeru, 2 dienas slikti no 2 malciņiem. :D Internetā baigi daudz var atrast visus dārzeņus un visas lietas kuras pazemina kuņģa skābi.
Nedzer gāzētus dzērienus točna, tas ļoti kairina kuņģi, stipra kafija ir slikti, smēķēt tukšā dūšā, lietot alkoholu ir slikti. Ēst svaigu baltmaizi arī slikti.
Kad man uznāk sliktās gastrīta dienas tad cenšos ēst vārītus kartupeļus ar biezpienu. Neko asu, neko pārāk saldu. Mannā vari pamēģināt, tās visas auzu putras ir labas. Un ja galīgi, tad dzer visas dropes pret to kuņģa skābi. Aptiekā uzprasīsi tev iedos tik lielu izvēli, kad nespēsi saprast kuras tabletītes lai ņem, bija arī kas dzerams, tādā liķiera krāsā, kā iedzer uzreiz sāpes pāriet.. Neatceros kā sāp, bet aptiekā paprasīt var. Kaut kas uz to gastro.. nosaukums jau bija. :)
17.02.2014 17:26 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ja ir bijušas problēmas ar kuņģi, ir gastrīts, tad centies ievērot diētu, padzer raniberl, ja tavā gadījumā citās reizēs ko līdz. vsp jau tikpat labi tev var būt kuņģa čūla, kas plīsusi, kas gan var pāris stundās letāli beigties. vienam pazīstamam cilvēkam tā bija. paveicās, ka laikā nogādāja slimnīcā. ja tavas sāpes būs neciešamas, sauc ātros.
ja sāpes ir ciešamas un pazīstamas, tad centies daudz gulēt un dzert ūdeni, kas nomierinās tavu kuņģi.
17.02.2014 17:28 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Pirmais, ko ārsti iesaka pie spazmatiskām sāpēm ir Nospa (cik dzirdēts gan manā gan citu tuvu cilvēku pieredzē).
Tikai jāskatās, kā ar jūtību, jo, salīdzinot ar citiem pretspazmu līdzekļiem, Nospa var izraisīt arī nelabumu.

Katrā ziņā ļoti stipras, neizturamas un pēkšņas un vēdera sāpes ir atbilstošs iemesls, lai sauktu ātros.
17.02.2014 17:34 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
ļoti stipras, neizturamas un pēkšņas un vēdera sāpes ir atbilstošs iemesls, lai sauktu ātros.


+

Bet, ja neesi pārliecināta, ka sāp tik ļoti un pie ārsta netiec, tad piezvani uz ģimenes ārstu konsul. tālruni.
17.02.2014 17:37 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Gāzētos dzērienus, energy drinkus jau cenšos at,est..ar ēdienu ir problemātiski. Varētu uzvārīt sautējumu, bet dzīvojot vienai knapi varu uzstutēties, kur nu vēkl uz veikalu?

Mana gad'jumuā (nesen ļoti saasinājās bbulīmija ) bet ir kāpumi kritumi vienmēr..Tagad vēl sajūta ka cuareja, bet nežēlīgs aizcietējums..( kas arī jau pēdējos gados ierasts) jo reāli pa lielo aizeju 1-2x nedēļā vai nu caureja rodās kad uznāk ŗijamlēlme


Kafija jā dzeru ik dienā bez cukura un ļoti stipru, smēķēju cenšōs ';est ļoti mnimāli augļus , darzeņu variācijas visu laiku jāuzmanās..Kartupeļus , gaļu to jau mans kuņģis īpaši nevar noturēt momentāli sslikti.
17.02.2014 17:48 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
tām kuras tagad teiks "beidz vemt "" labāk nesākt. Ja tas tiešām būtu tik viegli , tad ar bulīmiju neslimotu. Pēdējos 2 gadus cenšos karpīties ārā no tā visa.
17.02.2014 17:52 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tu nu gan esi īpatnēja. Nu ok, ir slimība, kuras izpausmes nespēj kontrolēt un cīnies, bet kāda velna pēc tu sabojātā gremošanas sistēmā gāz iekšā melnu, stipru kafiju, plus "centies" atmest enerģijas un gāzētos dzērienus. Tam visam ir jāpazūd pavisam. Tos nopirkt veikalā tev ir spēka, bet ielikt groziņā burkānus,kāpostus un citus dārzeņus sautējumam nav, ja?
Vai nu āratējies kārtīgi vai beidz māžoties!
17.02.2014 17:58 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Kuņģa pilienus nemēģināji? Aptiekā pa kapeikām var nopirkt.
17.02.2014 18:00 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Un vispār jā, ar tevis nosauktajām problēmām tavs uzturs nu galīgi nav tas labākais, pirmkārt jau stipra kafija + smēķēšana. Un tie enerģijas dzērieni.. Meitene mīļā, šitā tu sevi ātri vien nobeigsi līdz galam.
17.02.2014 18:04 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
manā gadījumā ir tā..Ipirkties varu, bet mājās ēdienu nu turēt nevaru.no savas pieredzes. Vieglāk 1x 2x uz veikalu aiziet..tā arī visbiežāk noraujos (arī attiecībā uz veselīgām lietām) kā iesāk, neapstājies vairs..jo īstu rīšanas lēkmju laikā tu ēdīsi pilnīgi visu kas apkārt..

smēķēšana - tas sākās nevainīgi vidusskolā, nesmēķēju tikai kad esmu ļoti vāja un izvārgusi. (visbiežāk cigarete nomierina kad ir panikas lēkmes) ar tām arī nomokos seviški ja tuvojās lēkme vai cenšos iepirkties. SOdien nesmēķēju.
Kafija ar to parasti pamožos un spēju dienu izvilkt..(cik bez kafijas mēģināts pēc pāris stundām varu izslēgies)

mēģināšu aizčāpot uz aptieku.

Gāju pie psihiatra, bet pārtraucu jo mēneša laikā situācija neuzlabojās dzēru fluexotine anti depresantus. Bail ar bija viņai stāstīt, jo viņa ieteica ka man vajadz'tu stacionārajā pagulēt. tā nu cenšos pati.
17.02.2014 18:44 |
 
Reitings 1201
Reģ: 15.11.2013
bija arī kas dzerams, tādā liķiera krāsā, kā iedzer uzreiz sāpes pāriet..


Almagel
17.02.2014 18:48 |
 
Reitings 525
Reģ: 22.11.2011
Pret spazmatiskām sāpēm No-spa, bet pret paaugstinātu skābi kuņģī omeprazols.
18.02.2014 23:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits