Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas tas īsti ir mīlestība?

 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Palasīju pēdējā laika diskusijas par visiem dzīves līkločiem un izdomāju, ka šis varētu būt jauks temats. :)
http://www.youtube.com/watch?v=xhrBDcQq2DM

Par taureņiem vēderā varat nerakstīt, tādiem neticu un tie taureņi iet un pāriet, atstājot aiz sevis bērnus utt. :D

Tā tad kas Jūsu prāt ir īsta mīlestība un kā tā izpaužas? :)
16.02.2014 16:18 |
 
Reitings 1201
Reģ: 15.11.2013
Billijs, 4 gadi
Ja kāds Tevi mīl, viņš kaut kā īpašā veidā saka Tavu vārdu. Un Tu zini, ka Tavs vārds ir drošībā, kad ir viņa mutē.

Karls, 5 gadi
Mīlestība ir tad, kad meitene smaržinās ar smaržām, bet puika ar odekolonu, un viņi iet kopā staigāt un smaržo viens otru.

Krissija, 6 gadi
Mīlestība - tas ir tad, kad ej kaut kur paēst un atdod kādam lielu daļu no saviem ceptajiem kartupeļiem, neliekot viņam dot kaut ko apmaiņā pret to.

Terrijs, 4 gadi
Mīlestība - tas ir tas, kas liek Tev smaidīt, kad esi piekusis.

Kārena, 7 gadi
Kad Tu kādu mīli, Tavas skropstas visu laiku lidinās - augšā, lejā, augšā, lejā un no viņām birst ārā zvaigznītes.

Sindija, 8 gadi
Mīlestība - tas ir tad, kad es savā koncertā sāku spēlēt klavieres, es biju uz skatuves un ļoti nobijos. Es paskatījos acīs visiem cilvēkiem, kas uz mani skatījās un ieraudzīju savu tēti, viņš man māja ar roku un smaidīja. Viņš bija vienīgais, kas tā darīja. Un es pārstāju baidīties.

Džesika, 8 gadi
Ja Tu nemīli, Tu nekādā gadījumā nedrīksti teikt ''es tevi mīlu''. Bet ja Tu mīli, tad Tev tas jāsaka visu laiku. Cilvēki aizmirst.

Danijs, 7 gadi
Mīlestība ir tad, kad mana mamma taisa tētim kafiju un no sākuma mazliet nodzer un tikai tad dod viņam, lai ir garšīgāk.

Emīlija, 8 gadi
Mīlestība ir tad, kad Tu visu laiku skūpsties. Pēc tam, kad jau piekūsti, Tu tāpat gribi būt kopā ar to otru cilvēku un vēl parunāties. Mana mamma un tētis ir tādi. Viņi vispār ļoti nepieklājīgi skūpstas.
16.02.2014 16:31 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Īsta mīlestība ir beznosacījumu mīlestība. Kad tu mīli otru un vēli viņam visu to labāko, priecājies, ka viņam ir labi un ka viņš ir laimīgs. Pat ja ne kopā ar tevi! Vienkārši mīli un viss, un negaidi neko pretī. Tur nav vietas nekādām greizsirdībām, egoismam, no sērijas, ka gribu viņu sev, jo tad man ir labi, u.tml.
16.02.2014 16:37 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es domaaju ,ka miilestiiba ir taadas juutas,kad tu cilveeku miilii taadu,kaads vins ir-pienem vina diivainiibas ,sliktaas iipasiibas,neperferko izskatu utt.Tu vareetu sii cilveeka deel iet "cauri ellei"...
16.02.2014 16:41 |
 
Reitings 142
Reģ: 05.06.2013
Hmm, ja godīgi tādam vārdam mīlestība īsti neticu, tas ir vienkārši pieņemts, teikt "es tevi mīlu", visi tā saka.
Man mīlestība nav tas vārds tikai, bet kā lai paskaidro.
Mīlestība ir .. am piemēram, kad esmu ar puisi es jūtos droši un patīkami, viņš ir man kā laākais draugs un citreiz kā lielākais ienaidnieks, viņš ir man viss tuvākais, labākais, mīļākais... un bla bla bla. Manuprāt, mīlestība ir kā visa kopums, kaut kas tads :D
16.02.2014 16:42 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Beznosacijuma mílestíba,laikam...
16.02.2014 16:47 |
 
Reitings 598
Reģ: 12.02.2014
Man liekas, ka tas katram ir kautkas atšķirīgs un īpašs. Katram tā mīlestība ir savādāka.
16.02.2014 16:52 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Ir četri dažādi mīlestības veidi.
Beznosacījuma mīlestība ir tikai viens no veidiem. Ir vēl erotiska mīlestība, mīlestība pret ģimeni un draudzība.
Ja jautājums bija par to, kā es redzu partnerattiecības, tad tā būs vēlme būt kopā, vēlme padarīt otru laimīgu, neapbižot vienam otru, nestrīdēties, bet cilvēcīgi pielāgoties.
16.02.2014 16:57 |
 
Reitings 29
Reģ: 16.02.2014
es domaju, ka ir aptuveni ta - kad Tu satiksi savu isto milestibu tu pati to sapratisi... man likas jau 2 reizes mana dzive ka es kadu patiesam milu, bet izradas maldijos. taurini vedera - tas protams ir jauki, bet atceresimies, ka taurini musu pasaule nodzivo tikai 7 dienas, un ari tie kas ir vedera pariet, nokrit roza brilles, paradas problemas un dzives likloci aizved jus dazadas takas, un ja jus to visu esat parcietusi un Tu veljoprojam esi laimiga - varbut ta ir milestiba. Es noteikti domaju, ka milestiba parbaudas ar laiku.
16.02.2014 16:59 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
Tad, kad otra cilvēka klātbūtne izdzenā visus tarakānus galvā un iestājas pilnīgs miers.
16.02.2014 17:02 |
 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
Tas ir tad kad kopā esot nenokā nav jākautrējas , tas kad vari naktī krākt un nopirsties un viņš tikai par to pasmaidīt. Mīkestība ir tad kad otram gribas atdot pēdejo lai viņš tikai pasmaidītu. Vēlme smieties un reizē ja vajag izraudāties...Mīlestībā ...ir jābūt kā labākajiem draugiem, kā māsai un brālim, kā mīļotajiem , un reizē kā cikvēks kas ir tava otra puse.
16.02.2014 18:00 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
Īsta mīlestība ir beznosacījumu mīlestība. Kad tu mīli otru un vēli viņam visu to labāko, priecājies, ka viņam ir labi un ka viņš ir laimīgs. Pat ja ne kopā ar tevi! Vienkārši mīli un viss, un negaidi neko pretī. Tur nav vietas nekādām greizsirdībām, egoismam, no sērijas, ka gribu viņu sev, jo tad man ir labi, u.tml.


Precīzi pateikts.
Mana piebilde - mīlestība ir ļoti vienkārša parādība, Tu Mīli. Sarežģīta tā ir tāpēc, ka pieaugušie tādi ir. Bērni zina cik vienkārši viss ir. Arī pieaugušais zina, tikai sirdī, jo tā ir vienīgā vieta viņā kas palikusi no bērnības. Vienīgā īstā svētā vieta.
16.02.2014 18:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!