Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aktuālās tēmas jauniešiem

 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Sveikas!
Zinot to,ka daudzām no jums ir brāļi vai māsas,pat bērni vēlētos pajautāt (pēc jūsu domām),kuras būtu aktuālākās tēmas par ko jaunieši varētu diskutēt un runāt?
Respektīvi, jaunieši vecumā no 18-23 gadiem. Pati arī neesmu nekāda vecā gados,bet man nenāk prātā par ko varētu uzrakstīt rakstu,jo man ir jāraksta par jauniešiem,bet neraisās prātā neviena tēma. :(
Paldies par palīdzību! :)
12.02.2014 14:04 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Pēc mana brāļa es zinu, ka studijas, politika, sports, vēsture un vispār gudra spriedelēšana.
Bet tai pat laikā daudzi viņa vienaudži, tajā skaitā, studiju biedri, gandrīz vai lūdz Dievu, lai viņš nerunātu par politiku un vēsturi.

Sievietēm noteikti varētu būt - aktīvs dzīvesveids, jaunumi kosmētikā, ģimenes veidošana, izsargāšanās metodes (spirāli vai tabletes?), 'pirmo bērnu radīšana.

Visiem kopā tie varētu būt izklaides pasākumi, darba meklējumi, studijas, pretējo dzimumu apspriešana, sportiskās aktivitātes.. utt. gan jau vēl kas, bet grūti domājas.
12.02.2014 14:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)