Izmisums

 
Reitings 10
Reģ: 12.02.2014
Sveiki,speciali pieregistrejos,lai varetu jums paprasit,jo nezinu ko pati daru..
Pasen izkiros ar draugu,vinam ir draudzene,bet pats netiek ar sevi gala,joprojam ir jutas pret mani un velas but ar mums abam.. Piedava,tikties ar abam,no sakuma pasmejos par so visu,bet tad saku domat,ka ta jau skaiitisies krapsana.. Pati nesaprotu,ko daru,sarakstos ar vinju,jo joprojam milu.. Vai jums pasam ir gadijies krapt kadu? Un ka tas viss velak izversas?
12.02.2014 11:39 |
 
Reitings 11
Reģ: 12.02.2014
Stella, ko lai saka.. Pati esmu bijusi abās puses - gan kā mīļākā, gan kā draudzene, tāpēc nevienu nenosodu, jo zinu, ka viegli nav ne vienā, ne otrā situācijā. Galvenais, mīlēt un cienīt sevi vairāk par citiem un neļaut sev kāpt uz galvas. To arī novēlu :)
12.02.2014 15:14 |
 
Reitings 141
Reģ: 08.02.2014
Taču lūdzu cieni sevi un nepinies pa vidu. Tā pat padomā par meiteni, kura ir kopā. Kā tu justos viņas vietā, kad to uzzinātu? Uzskatu, ka tu vēl pieaugusi neesi, ja pat apsver tādu iespēju. Padomā labi! Atradīsi tak citu, kuram būsi tikai Tu nevis viņš gribēs Tevi un vēl kādu. Smieklīgi..
12.02.2014 17:09 |
 
Reitings 36
Reģ: 04.02.2014
Pretīgi lasot šo te. Esmu bijusi šādā situācijā, kā draudzene, kura pat nenojauš, ka ''mīļotais'' ne tikai sarakstās vai sazvanās ar bijušo, bet dara daudz smukākas lietas.

Kā jau Tev ieteica, nepazemo sevi, tikai lieka laika čakarēšana, nekas vairāk.
12.02.2014 19:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits