Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

VD

 
Reitings 26
Reģ: 21.11.2010
Sveikas,

Nojaušu, ka manis izveidotā sarunu tēma ir aktuāla šeit daudzām meitenēm, vēršos pie Jums, lai, iespējams, iegūtu vēl kādu papildus informāciju!
Tātad, mans murgs- veģetatīvā distonija!
Es vairs nespēju ar viņu cīnīties, ir pagājis jau gandrīz gads, kopš nav neviena diena manā dzīvē, kad es nejustos slikti, katra diena man ir kā jauna cīņa, cīņa, lai saglabātu veselo saprātu un apzinātos, ka šī nav pēdējā diena manā mūžā.

Es esmu vērsusies pie dažādiem ārstiem - gan ģimenes ārstiem, gan ārstiem homeopātiem, gan neirologiem, gan endokrinologa, izgājusi dažāda veida izmeklēšanas, dzērusi dažāda veida zāles, ir vērojamas izmaiņas, bet ne tādas, kādas vēlētos- es tik tiešām no visas sirds vēlētos elpot normāli, gulēt normāli, ēst normāli.
Šī slimība ir skārusi mani visnotaļ skarbi, ciešu gan no elpas trūkuma, gan no murgiem, bailēm, nervozitātes, galvas sāpēm, sirds darbības, kuņģa darbības, samaņas zudumiem, asinsspiediena, jāsaka, no visa pa drusciņai.

Zinu, ka daudzas meitenes ir izgājušas šim visam cauri, es, Jūs, ļoti lūdzu, iespējams, Jums, ir zināms kāds lielisks, kompetents ārsts pie kura es varētu vērsties ar savu problēmu, ar savu lielo sāpi, kurš man palīdzētu atgriezties, skaistas, aktīvas, smaidīgas sievietes dzīvē, kāda biju līdz šim!
Es vēl aizvien piekopju aktīvu dzīvesveidu, sportoju, mācos un strādāju, man ļoti patīk skriet, tas atslēdz no ikdienas, bet tas ir tik grūti, jo nepārtraukti jācīnās ar elpas ievilkšanu, ir tik nepatīkami apzināties, ka fiziski Tu spēj izdarīt daudz vairāk, nekā dari, dēļ lielā diskomforta, un nepatīkamajām sajūtām.

Paldies, ka uzklausījāt, es labprāt saņemšu, Jūsu, ieteikumus!
12.02.2014 10:03 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
man šķiet, tur vajadzīgs psihoterapeits.
es zinu vienu ļooooooooti labu, bet nu Ogrē.
12.02.2014 10:14 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
tu gibsti ari?
12.02.2014 10:19 |
 
Reitings 548
Reģ: 30.03.2013
piparene, pasaki, lūdzu! :) Man interesētu.
12.02.2014 10:23 |
 
Reitings 26
Reģ: 21.11.2010
Jā, ģīboņi agrāk bija ikdiena.
Vēl jau par ikdienu ir palikusi vēl viena ļoti nepatīkama izjūta, to varētu raksturot apmēram šādi - ir sajūta, ka uz pāris sekundēm ķermenis atslēdzas, sirds apstājas un domas izgaist, ir sajūta, ka Tu pati izgaisti, fiziskais ķermenis apstājas.
12.02.2014 10:33 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
un ka izpauzas kunga darbibas traucejumi?
12.02.2014 10:35 |
 
Reitings 26
Reģ: 21.11.2010
Kuņģa darbības traucējumi izpaužas dažādi, ļoti bieži paliek slikti ēdod, ēdiena sprūšana rīklē ir ikdiena, nepārtraukti nāk atraugas, kuras iesprūst kaut kur rīklē, pūšas un sāp vēders.
12.02.2014 10:41 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
tev teica arsts,ka ir VD, vai pati izdomaji? interese...
12.02.2014 10:44 |
 
Reitings 26
Reģ: 21.11.2010
Visi ārsti, pie kuriem esmu griezusies ir teikuši- VD, depresija.
Homeopāte- runāja kaut ko neskaidru, teica, ka esmu pazaudējusi savu sargeņģeļi.
12.02.2014 10:52 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
interesanti...
bija man pazina,kura ari salasijas par VD,ienema to galva.aizgaja pie arstiem velreiz un izradijas,ka ir arstejamas lietas un viss ok.
nu ok,ja ir bailes,nervozitate,sirdsdarbijas traucejumi utt.,tad var but VD,bet kunga lietas varbut tomer ir arstejama lieta
12.02.2014 10:56 |
 
Reitings 62
Reģ: 29.01.2009
Tavā vietā meklētu psihoterapeitu, nebaidītos no tā.

Viena gudra dermatoloģe man ieteica jogu kā visu problēmu risinātāju - gāju ar pusaudzes pumpām, bet uzzināju, ka vispār mana veģetatīvā ns cieš un tāpēc rodas visādas ādas reakcijas. Sekas var ārstēt, bet cēlonis ir nemierīgs prāts un gars - un, lūdzu, joga kā zāles (es gan nebiju paklausīga paciente)
12.02.2014 11:02 |
 
Reitings 26
Reģ: 21.11.2010
Diemžēl, šoreiz nebūs tas gadījums, kad esmu kaut ko salasījusies un pati sev šo slimību piedēvējusi, es ilgi nespēju noticēt, ka viss šis ir no VD, man tā likās kaut kāda muļķīga, žurnālā izlasīta slimība, bet, tā ir elle, tie, kuri to izciešs, mani sapratīs.
12.02.2014 11:02 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
barcelona_, izskatās, ka Tu noliedz VD ārstēšanas iespējamību ar psihoterapijas palīdzību un gribi zāles dabūt.
tā visa sākums taču ir galvā.
12.02.2014 11:10 |
 
Reitings 26
Reģ: 21.11.2010
Es negribu dabūt zāles, es tās esmu atdzērusies, ticiet man, zāļu dzeršana nav mans sapnis, mans sapnis būtu pamosties un justies labi, es līdz izmisumam esmu nomocījusies, izskrējusi visus ārstus. Kāds apgalvo, ka psihoterapeits ir vajadzīgs, kāds apgalvo, ka nav. Tikai viens ārsts man ieteica psihoterapeitu, pārējie izrakstīja zāles.
12.02.2014 11:22 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
manuprāt, kad ir VD, ir jāsāk ārstēt smadzenes. Daudz kas rodas no mūsu domām pašos.
Tātad, tas būtu psihoterapeits vai pat psihiatrs (un tas nav tikai trako dakteris).
12.02.2014 12:15 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Visi ārsti, pie kuriem esmu griezusies ir teikuši- VD, depresija.


Tieši tā, kā es domāju. Un depresiju ārstē psihiatrs. Var arī ārstēt neirologs, bet autores gadījumā, manuprāt, jau tas ir aizgājis pārāk tālu. Un, zini, depresija var iet arī tālāk, ja to neārstē. Diemžēl, jau ielaistu depresiju cilvēks pats sev nevar izārstēt. To dara ārsts ar zālēm un konsultācijām. Ja to nedara un pasaka, ka nekādas zāles vsp negrib dzert, tad tam tālāk var būt neprognozējamas sekas.
un cilvēkiem, kuriem ir bijusi smaga depresija, tā var atkārtoties (ko ārsti parasti nesaka pacientiem, lai viņus nebiedētu), bet cilvēki, kas zina un apzinās savu problēmu, atpazīst simptomus jau laicīgi vēršas pie ārsta, padzer nedaudz zāles, nomierinās un viņa dzīve var turpināties pilnīgi normāli.
Šo visu par depresiju es neizgudroju pati, bet esmu lasīju grāmatas par to, kas tas ir un kā to ārstē, jo man vienam diezgan tuvam radiniekam ir depresija. tagad iet uz labi pusi, kad pārvarēja kaunu iet pie psihiatra.
12.02.2014 12:22 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Tikai viens ārsts man ieteica psihoterapeitu, pārējie izrakstīja zāles.


tikai tad, ja tu aiziesi pie speciālista (laba speciālista), tikai tad tu redzēsi, vai tam ir jēga. Ārsti daudz ko nedara un nesaka. Citiem vnk ir slinkums iedziļināties, bet vieglāk ir iegrūst zāles, kuras dzert. Pie tam vēl daudzi ārsti, kas nav tieši kompetenti depresijas ārstēšanā bieži vien var izrakstīt nepareizas zāles, no kurām vairāk ļaunuma nekā labuma.
Tajā pašā manis minētajā gadījumā neirologs cilvēkam izrakstīja zāles pret depresiju, kuras ilgstoši lietojot, cilvēks būtu palicis uz gultas visu mūžu, jo viņa muskuļi būtu atslābināti tik tālu, ka viņš pat nespētu aiziet nokārtoties. Psihiatrs aizliedza tās zāles dzert un izrakstīja citas, no kurām tiešām cilvēks sāka celties kājās, parādījās gribasspēks dzīvot un neraudāt visu dienu. Tas bija viens reāls gadījums no personīgās pieredzes.
12.02.2014 12:26 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Ja tici dziedniekiem,iesaku sakontaktēt ar tādu.Viņu teorija ir,ka VD ir nekas cits kā astrālais parazīts,kas saēd dvēseli un izraisa visas tãs sajūtas.Ar medicīnu tur nekāda sakara nav,ārsti nepēj palīdzēt,tikai apčubina sekas dodot nervu zāles.Ja interesē dziednieks uzraksti,varu ieteikt vienu,kas darboas pa attālumu un par darbu lūdz brīvprātīgu ziedojumu,kad redzi rezultātu
12.02.2014 13:54 |
 
Reitings 545
Reģ: 12.09.2011
Noteikti jādodas pie psihoterapeita. Pati zinu gadījumu ar itkā VD, kur visi citi ārsti bija bezspēcīgi, tikai psihoterapeits pilnībā izmainīja viņas dzīvi uz labo pusi.
12.02.2014 20:17 |
 
Reitings 26
Reģ: 21.11.2010
Paldies meitenēm par atbildēm un viedokļiem, pateicoties vienas meitenes ieteikumam, gaidu savu vizīti pie psihoterapeites.
12.02.2014 20:47 |
 
Reitings 161
Reģ: 03.10.2013
Varbūt pamēģini šo? http://www.spodris.lv/?lg=lv&m_id=3

Palasi atsauksmes, mani tas ieinteresēja. Apsveru domu pamēģināt, tikai saistībā ar citu kaiti.
Bet domāju, tavā gadījumā arī varētu pamēģināt.

Lai nu kā, lai veicas! :)
12.02.2014 20:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits