Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā kļūt vienaldzīgai?

 
Reitings 47
Reģ: 08.10.2013
Labvakar, dārgās cosmo dāmas!
Man ir sasāpējies jautājums, ir tāda lieta, ka esot ar savu puisi es pārāk daudz raizējos par viņu! Par katru sīkumaināko sīkumu, mēs esam kopā gandrīz divus gadus. Mani uztrauc pārāk daudz, jo es viņu pārāk stipri mīlu un līdz ar to arī ar maniem uztraukumiem rodas ikdienišķie kašķi, kas reizēm tiešām mani noved līdz histērijām, kas mijas arī ar greizsirdību.
Viņš par mani tik ļoti, ļoti neuztraucas.
Kā lai es kļūstu vienaldzīgāka? Es tiešām vēlētos, lai man nebūtu tik mīksta sirds.
11.02.2014 18:45 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Par kādiem sīkumiem tu tieši uztraucies?
Varbūt tie tomēr nav sīkumi?
Varbūt vnk vairāk laiku velti sev, nodarbojies ar sevi.
Un ar histērijām ir tā - kontrolē sevi. Pirms sāc kko pārmest, apvainot vai aizvainot, no sākuma vienkārši pajautā bez dusmām un aizvainojuma.
Vēl nemet acīs vecos grēkus, it sevišķi, ja cilvēks vairāk to kļūdu nav pieļāvis.
13.02.2014 15:25 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Mani uztrauc pārāk daudz, jo es viņu pārāk stipri mīlu

Nezinu, kāda tieši ir jūsu konkrētā situācija, un kamā Tavs uztraukums par puisi izpaužas (varbūt ļoti pamatoti)... bet es uzskatu, ka mīlestībai jāizpaužas arī kā uzticībai. Gan greizsirdības jautājumos, gan ikdienas lietās - Tev jāuzticas, ka puisim pašam ir galva uz pleciem un pats darīs pareizi.
Ja ir baigi izteikts tas "otrs grāvis", kad ir tā nemitīgā uztraukšanās, pamācīšana, greizsirdība, es uzskatu, ka no partnera puses tā ir pārlieka uzbāšanās ar savu viedokli par to, kā būtu jābūt!,... Manā skatījumā tā ir vāja mīlestība...
13.02.2014 16:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits