Nadziņi ;)

 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Pucēju nadziņus, gribu jaunu dizainu. ;) Meitenes iemetiet idejas kā uzlakot, vienkārši, bet skaisti, lai izskatas. ;)

Paldies! :)
10.02.2014 23:49 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Ulallā, kas par cenām... Paldies, Skudriņ!
11.02.2014 00:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!