Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nepatiesas cenas veikalos!!!

 
Reitings 978
Reģ: 09.10.2013
Brīvdienās saskāros ar tizlu situāciju, biju Rimi, uz akciju bija lūpu spīdums (laikam jo kolekcija mainās) paņēmu 2 toņus, pie kases vienu izsit par akcijas cenu, otru pa pilnu, es saku, man par pilnu cenu nevajag un kāpēc vispār tā ir, jo uzlīmēts, ka akcija, kasiere, protams, neko nezina, baigi neapmierinātā, jo neprot atcelt preci, ok, netiku pie lūpu spīduma, bija vēl šādas tādas preces, parasti, pat nepievērstu uzmanību, bet dēļ tās lūpenes, skatos viena prece kurai cena 8,99EUR, izsit par 13,99EUR, reāli 5 EUR ir liela starpība, jo uz tās preces nebija ne akcija, ne arī vēl kas, bet vnk. standarta cena. protams, teicu, ka par tādu cenu man nevajag, kasiere dusmīga, jo kā jau minēju neprot atcelt un atkal vajag palīgu...
Bet, nu, principā, nekad, nepievēršu uzmanību cenai, kādu izsit, bet te par cik liela starpība, tad, nu, nevarēja acīs neiekrist...
TĀDĒĻ PIEVĒRSIET UZMANĪBU NORĀDĪTAJAI CENAI UN CENAI KASĒ KO MAKSĀJIET!

Gan jau dēļ Euro cer ķert cilvēkus uz muļķi.

Varbūt Jums kādai gadījies līdzīgi un ko dariet šādā situācijā?

10.02.2014 15:32 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
man ar ir gadijies, ka itka vienas firmas lupu krasas maksa katra citu cenu, izradas izpardosana bija tikai vienam no tonjiem. un ja, patiesi, paskatoties akcijas cenu zimi, apaksa maziem burtiem tas rakstits
12.02.2014 10:30 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Bieži jau arī paši pircēji rakājoties pa plauktiem kaut ko pabīda malā, noliek citur. Tad nākamais neuzmanīgāks pircējs paķer preci, bet zem tās preces pavisam cita cena.. Bet nu sis tāds ļoti pārspīlēts piemērs.
un nekas parspilets, ta reali notiek un daudz, un biezi.
12.02.2014 10:31 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
S80 , nu laikam tad man tikai izcili dumjas kasieres strādā veikalā, bet nopietni, ļoti reti gan pati kasiere atceļ preci.
Par to zagšanu - pircējs iedod skaidru naudu , negaida kamēr pārdevēja izsit čeku, paņem preci un aiziet, bet pārdevēja anulē pēdējo preci , piemēram , cigaretes vai kafiju un tikai tad izsit čeku. Atlikušo summu iebāž sev kabatā ...


ja jaa... prece ta pazudusi un kasee nauda neuzradas. doma, ka neviens nevakte cik kas veikala atrodas?! tur atri no darba izlidos
12.02.2014 10:37 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Daža te dikti fantazē! Pirms laiž māja pie izejas somas pārbauda apsargs, ja kāda prece tad jābūt čekam ar apsarga zīmogu. Ja pusdienās perk ko tad ātri ar kasiera kas pārdeva parakstu pec zīmoga pie apsarga.;->
12.02.2014 11:09 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Kā vispār var tiktāl aizdomāties ka kasieres zog lielveikalos?
12.02.2014 12:32 |
 
Reitings 978
Reģ: 09.10.2013
Vakar iegāju veikalā, Maximā, pie kases viņiem (apakšā) stāv plastmasas maisiņi un tur pie tās kases lentes cenas, tad, nu, lūk cena - 0,99EUR, blakus uz dzeltenās birkas AKCIJA 0,48EUR no 0,99EUR.
NOPIETNI?
Izskatīju visu :D 1 gb, klāt izmērs utt. (un tur nav nekādi lielie, auduma vai kas tāds, bet parastais maisiņš)

Tas ir gļuks, vai arī tagad maisiņi maksā, tiešām, gandrīz euro? Un cer, ka cilvēki neredzēs un nopirks? :D
13.02.2014 10:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits