Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par nevienādiem gurniem.

 
Reitings 9
Reģ: 07.02.2014
Sveikas meitenes! Esmu sākusi vingrot, nu jau ir pagājušas gandrīz divas nedēļas. Pildu ABS challenge un plank challenge. Šodien pie spoguļa pamanīju, ka labā puse gurnu ir tāda kā bija, bet kreisā puse ir sākusi smuki veidoties. Kādai tā ir bijis? Ko varat ieteikt?
07.02.2014 14:56 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man tā likās, kad griezu riņķi. draugs paskatījās un teica, ka es runājot pilnīgas muļķības, bet man izskatījās, ka ir atšķirīgi.
Manuprāt, iemesls būtu tāds, ka tu nesadali slodzi pareizi. tas ir, uz vienu pusi tev ir lielāka slodze, bet uz otru mazāka. tas attiektos droši vien uz specifiskajiem vingrojumiem. vai nu tad ieteiktu palielināt slodzi, taisīt nedaudz vairāk vingrojumus tai pusei, kura liekas, ka nemainās.
Bet pirms tam ieteiktu, lai vairāki cilvēki paskatās no malas, vai tiešām tā ir, kā tu redzi.
07.02.2014 15:01 |
 
Reitings 9
Reģ: 07.02.2014
Sany,no malas māsa pateica, ka ir nevienādi gurni un tad es pati pamanīju. Neliekas, ka tiek noslogota viena puse vairāk, jo visi vingrinājumi ko es veicu ir vienādi sadalīti abām pusēm.
Griežot riņķi tev mainās tikai vidukļa apkārtmērs vai arī gurnu?
07.02.2014 15:06 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Laforeta - jā, bet varētu būt, ka viena puse tev ir spēcīgāka, bet otra vājāka. Tāpēc tai pusei, kura ir spēcīgāka, sanāk mazāka slodze. Tāpēc arī riņķis ir jāgriež uz abām pusēm , un uz katru pusi vienādu laiku, nevis kā sagribās vai kā māk.
Arī gurnu apkārtmērs mainījās, jo to vietu, kur griež riņķi, var mainīt. Es griezu arī gurnu daļā. Nedaudz sāpīgi ir, jo tas riņķis sitās gar kauliņiem. Principā, kad cilvēks brīvi griež riņķi, viņš izjūt, cik īstenībā daudz vietas ir vēdera daļā, kur turēties riņķim un kur viņu griezt. Sākumā jau ir tā - galvenais, lai turās un nekrīt nost :D

Tāpat arī ir ar kaut kādiem ieliekšanās gurnos vingrojumiem, kur varbūt uz vienas puses ir vieglāk ieliekties, bet uz otras - grūtāk.
07.02.2014 15:14 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
mosh pati nemani,ka vienu pusi noslogo vairak..jo man ar labaa kaaja ir izteikti speeciigaaka nekaa kreisaa..it sevishkji to juutu,taisot vingrojumus kaajaam ...
07.02.2014 15:15 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ā un savus gurnus parādi arī kādam citam, nevis tikai savai māsai. varbūt tā atšķirība ir tik minimāla, ka viņa varbūt vnk piesienas un tagad tev liekas viss daudz lielāks, nekā reāli ir.
un vispār jau cilvēkam abas puses nekad nebūs pilnīgi simetriskas. pilnīgi iespējams, ka vienā pusē tev varbūr ir lielāks kauls, bet otrā mazāks. un, ja abās pusēs nedaudz apaudzis ar tauciņiem, tad izskatās, ka viena puse ir lielāka.
07.02.2014 15:16 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Noteikti nepamani, ka nevienādi noslogo. Un iesaku ari kādam citam vēl gurnus paradīt, jo varbūt tik tiešām tikai liekas, turklat cilvēki nav pilnīgi simetriski.
12.02.2014 23:06 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Muguras problēmu nav? Piemēram skolioze vai kkas tāds? Šķība mugura var būt iemesls neprecīzi izpildītiem vingrinājumiem. Mani trenere uz šo kārtīgi izdresējusi, kādā pozīcijā jāatrodas mugurai, dažādus vingrojumus taisot.
12.02.2014 23:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!