Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bail pastaigaaties ar suni

 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Dziivoju privaatmaaju rajonaa, vienmeer bail iet staigaat ar suni, jo dazhi nemeedz aiztaisiit vaartinjus, veel tie klainjojoshie sunji. Jums taa nav? Pa dienu droshi, bet vakaros, kad tumsh, gandriiz vai jaameklee kaads, kursh gribeetu mani pavadiit vakaros ar suni. :D
06.02.2014 20:57 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Par ko tev tieši bail - par to, ka citi atstāj vārtiņus vaļā? Daudzi suņi ir iedresēti nepamest sētu.

Klaiņojošie suņi reti kad ilgi uzkavējas ostot iava suņa dibenu, īpaši, ja turpiat iet uz priekšu. Ja pamani laicīgi, pamaini kursu, ja tik ļoti bail no tiem. Un kas tas par rajonu, kur daudz klaiņo suņi un apkārt visi sētas tur vaļā? :D
06.02.2014 21:07 |
 
10 gadi
Reitings 141
Reģ: 25.12.2012
neesi vienīgā. :D pati gan privātmāju rajonā nedzīvoju, bet kad aizbraucu pie vecvecākiem un izeju pastaigā ar suni šķiet, ka visus ielas suņus saceļu kājās. tur tiešām bezmazvai katrā mājā ir pa sunim un ne tam mazākajam. tiešām bail ne tikai par vaļā atstātiem vārtiem, bet šķiet ka dažs labs milzenis varētu arī pārlēkt pāri žogam. :/ tieši tāpēc tur vairs ar sunīti pastaigāties neeju. bail.. labāk izdauzos ar viņu vnk pa dārzu.
06.02.2014 21:09 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ir bijis ka varti vaļa un no privatmajs pagalam izkrien zuns nikns riedams... paveicas ka talu negala lidzi un auto brauca
06.02.2014 21:14 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
no kā baidies? ja ej ar suni, tad citi suņi TEV nepievērsīs uzmanību, pat, ja tiks ārā. Un suņi cits citam nedarīs pāri. Paošņāsies un skries tālāk :D protams, ar izņēmumiem (ja suns ir traks, bet šaubos vai tādus tur mājās :D )
06.02.2014 21:14 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Jā, ir bail, tā tāda bērnības trauma.
Kad biju mazāka, gāju ar tēti un mūsu lielo suni, un kucēnu pastaigāties. No vienas mājas uzmetās mums kaukāzietis virsū. Es ar kucēnu aizskrēju prom, labi, ka mums ir stafs, kauties māk un tikām prom tikai ar pāris rētām sunim uz sejas un tētim sakostu roku.
Un vēl vairākas reizes ir uzklupuši suņi, kurus saimnieki nejēdz pie siksnas vadāt. Nu, nav tie suņi tik miermīlīgi un paklausīgi kā tie saimnieki domā.
06.02.2014 21:22 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
nu jā.. pati esmu 3 reizes sakosta, es ļoti baidos no suņiem bet, kad esmu pati ar suni, tad jūtos droši...drīzāk drošāk..
06.02.2014 21:26 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Un suņi cits citam nedarīs pāri.

Tā nu gan nav. Varbūt šo var attiecināt uz kaut kādiem mazajiem suņiem vai labradoriem u.c. Bet, ja reāli satiekas sargsuņi, rotveileri, vācu aitu, kaukāzieši, tad var nebeigties labi.
06.02.2014 21:26 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
bet normāliem sargsuņiem, kas tiek ārpus savas sargājamās teritorijas, nevajadzētu brukt virsū cilvēkiem vai suņiem. Tādi klaiņojošie suņi jau vienkārši paklaiņo, aposta stabus, citus suņus utt., viņiem neinteresē pārējais. Protams, kad viņi ir sētās, tie rej uz garāmgājējiem, bet tas arī viss.. nu labi, suņi tāpat ir neprognozējami, saprotu
06.02.2014 21:35 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
man suņa nav, bet draudzene gan citreiz paprasa, lai atnāku līdzi, jo viņai kkādas bailes ir :D
06.02.2014 21:43 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.01.2009
Suņi tāpat ir neprognozējami


Šo vajadzētu iemācīties un saprast VISIEM suņu īpašniekiem,jo nekad par visiem 100% nevar būt drošs par suni un viņa reakciju. Nevar zināt kurā brīdī sunim 'kaut kas iekodīs'.
Es saprotu,ka var vest kaut kādā mežā suni bez pavadas un ir ok,ja arī mazie savā vaļa skraidelē,bet tik bieži suņu saimnieki sabiedriskos parkos ved pastaigās bez pavadas. Es parasti cenšos iet ļoti nostatus un riebjas klausīties tajos 'Viņš jau nekodīs,nevajag baidīties.'

Man ir bijis tikai viens starpgadījums,kad manam sunim uzbruka. Gājām no draudzenes mājas pa ielu,kur tikai privātmājas. Tā kā pati agrāk uz tās ielas dzīvoju,zināju,ka vienā noteiktā ir rekša tipa suns,kurš vienmēr ļoti dusmīgi uz visu rej.
Gāju tieši garām tai mājai un vārti bija vaļā,bet suns nebija pieliks pie ķēdes..izskrēja laukā no pagalma un uzreiz pie mana suņa klāt (mans izmēros 3x mazāks),man pavada kādus 3m gara,sāku ātri vilkt suni pie sevis,bet tas lielais manējam sāka kost kājā,abi sakāvās.
Man pašai bail no lielajiem suņiem,bet nu metos abiem pa vidu un ātri cēlu savējo rokās,lai netiek vairs klāt un skrēju prom.
Sunim šausmīgs izbīlis,kāja savainota. Nākamajā dienā gāju uz policiju rakstīt iesniegumu. Pēc tam ar to saimnieku vēl tikos,cilvēks jau baigi pārdzīvoja par nelaimi,atmaksāja veta izdevumus utt,bet nu trauma man aizvien.
Pēc tā ejot gar privātmājām suni vienmēr turēju sev cieši klāt..


Pilnīgi saprotu Tavas bailes..man pie mājas gan ir milzīga pļava un arī mežs,kur vest un nav jābaidās tik ļoti..pastaigu laikā gan vienmēr 'skenēju' apkārti vai nav klaiņojošo suņu.
06.02.2014 22:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits