Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neizlēmīgie vīrieši

 
Reitings 108
Reģ: 09.10.2013
Vai Jums tas liktos pieņemami, ja pēc vairāk kā gada kopā būšanas vīrietis Jums nespētu atbildēt vai redz Jūs sev blakus pēc gada vai pēc desmit?

Man kā sievietei tas liekas galīgi nesaprotami, jo, esot kopā ar vīrieti, taču uzreiz ir skaidrs vai gribēsi un redzi viņu kā potenciālo vīru un bērnu tēvu vai vienkārši kā labu izklaides variantu.
06.02.2014 16:39 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Galvenais, kā pamato to nespēju atbildēt. Varbūt tie ir tikai racionāli apsvērumi, nevis emocionāli? Vīrieši tomēr ir praktiskāki savā domāšanā.
06.02.2014 16:43 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Es nekad tādus jautājumus savam draugam neesmu uzdevusi un man arī tas nav jautāts. Man tas liekas pārāk uzspiedošs jautājums. Varbūt tu nepareizi vīrietim pajautāji un viņš apjuka un nezināja ko atbildēt, lai gan noteikti viņš pēc gada ilgām attiecībām kko domā par kopīgu nākotni vai arī par pagaidu variantu. Manuprāt, to tu vari nojaust pati ,kā ir, vai, kad viņš runā vai ko plāno, vai tajos plānos ietilpsti arī tu.
Piemēram, ja viņš ir minējis, ka vēlētos, lai jums būtu bērniņš, es saprastu, ka vīrietis vēlas ar mani kopā pavadīt dzīvi (nu vismaz pagaidām). Bet tas nav vienīgais piemērs, jo daudzi bērniem gatavi ir tikai pēc varbūt 5 kopdzīves gadiem vai nezinu cik.
06.02.2014 16:45 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Skaidrs, ka viņš zina. Vīrieši ātri to saprot. Vienkārši patiesība tev nepatiks... Tāpēc labāk tēlo, ka ir neizlēmīgs :)
06.02.2014 16:46 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Skaidrs, ka viņš zina. Vīrieši ātri to saprot. Vienkārši patiesība tev nepatiks... Tāpēc labāk tēlo, ka ir neizlēmīgs


Arī variants, jo zina, ka, ja atbildēs, ka neredz, tas beigsies ar šķiršanos
06.02.2014 16:48 |
 
Reitings 108
Reģ: 09.10.2013
Manam vīrietim agrāk ir bijušas smagas attiecības, kas ir atstājušas savu daļu seku. Ir jau pagājuši daudzi gadi, protams, bet domāju, ka šis ir viens no galvenajiem iemesliem kāpēc viņš pat pēc vairāk kā gada attiecībās nespēj neko konkrētu atbildēt.

No vienas puses es it kā viņu saprotu un gribu nākt pretī. Bet no otras puses gribās sev blakus nopietnu vīrieti, kuram attiecībā uz mani būtu tikpat nopietni nodomi cik man uz viņu.
06.02.2014 16:56 |
 
Reitings 108
Reģ: 09.10.2013
Skaidrs, ka viņš zina. Vīrieši ātri to saprot. Vienkārši patiesība tev nepatiks... Tāpēc labāk tēlo, ka ir neizlēmīgs


Bet kā lai no šāda vīrieša izdabū patiesību?! Piekrītu Sany teiktajam, ka šis jautājums tomēr ir tāds nospiedošs. Nevar taču tā klupt virsū vīrietim un prasīt, lai pasaka skaidri un gaiši, ka jā, es esmu viņa mūža mīlestība un viņš redz mūs kopā līdz sirmam vecumam.
06.02.2014 17:18 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Skaidrs, ka viņš zina. Vīrieši ātri to saprot. Vienkārši patiesība tev nepatiks... Tāpēc labāk tēlo, ka ir neizlēmīgs

nu nez.. es tādu vīrieti tīri labi saprotu! Pati biju neizlēmīga vairāk kā 2 gadus, bet šobrīd ar to pašu puisi esmu kopā un nu vairs nešaubos.. Protams, esmu sieviete un sievietes un vīrieša domāšanu salīdzināt ir.. nu visai abstrakts pasākums, bet aizdomājies par savu rīcību, vai pati viņā šīs šaubas nesēj (kaut neapzināti)? Tas tā - viela pārdomām
06.02.2014 17:24 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Man kā sievietei tas liekas galīgi nesaprotami, jo, esot kopā ar vīrieti, taču uzreiz ir skaidrs vai gribēsi un redzi viņu kā potenciālo vīru un bērnu tēvu vai vienkārši kā labu izklaides variantu.


Vai tad tu var paredzēt kas būs desmit gadu laikā un pēc desmit gadiem. Reizēm pietiek ar smagu strīdu lai katrs aiziet aizcērtot durvis. Un ar tik neprognozējamām lietām kā jūtas un attiecības labāk nenospraust tik konkrētus mērķus. Lai viss rit savu gaitu.
Un solījumi ka otra puse ir vienīgā un īstā uz visu mūžu, vēl neko negarntē.
06.02.2014 17:27 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Nu bet, mīļā sieviete, bet ko tev dos tā vīrieša atbilde? Tāpat mēs nevaram pareģot nākotni un zināt, kas būs pēc 5, 10 vai 50 gadiem! Nu sasolīs viņš tev to mūžīgo mīlestību, un, kas - labāk paliks? Mierīgāk naktīs gulēsi? Tas jau nav nekāds līgums, kas tev to mūža ļubestību garantētu!
06.02.2014 17:30 |
 
Reitings 435
Reģ: 12.01.2014
Man tā arī pateica, ka neredz mani par savu sievu, bērnu māti un vispār kopā mums nav nekādas nākotnes.
06.02.2014 17:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits