Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Enerģijas vampīrs

 
Reitings 99
Reģ: 22.01.2014
Sveikas!

Nesen puisis jautāja, no kurienes man rodas tāda enerģija. Pieņemu, ka gan jau no puslīdz veselīga dzīvesveida, vitamīniem enerģijai un spēkam utt. Bet vēl jau ir tie saucamie enerģijas vampīri, kas savu enerģiju smeļas uz citu enerģijas rēķina, dažus pat pazīstu. Un tad iedomājos....ja nu es arī????
Interesanti, kā to noteikt? :)
05.02.2014 12:41 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
ahh, mana oma vienu periodu bija enerģētiskais vampīrs. Tas bija vnk briesmīgi, jo pēc ciemošanās pie viņas es jutos kā man būtu pārbraucis pāri ceļa rullis, pat fiziski nebija spēka, kur nu vēl emocionāli + viņa visā vilka iekšā arī manu mammu, kas nespēja turēties pretī un grima viņai līdzi. Vienu brīdi man likās, ja tā turpināsies, pailkšu gan bez mammas gan omas. Briesmīgs laiks tas bija, bet nedomāju, ka oma to vispar apzinājās..., jo tajā laikā viņa bija nenormāli sautīga un egoistiska, un likās, ka tā enerģijas sūkšana no pārejiem bija kā tāds atriebības veids pārējiem.
05.02.2014 12:50 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Visdrīzāk tās ir tikai tavas iedomas, ja jau puisis jautā, tad jau tas nozīmē, ka Tu visu ko daroties šo enerģiju arī izstaro, bet vampīrs nevienam ne kripatas nedos projām. Viņu uzsūktā enerģija pazūd kā melnajā caurumā.
Saskaroties ar šādiem "vampīriem" jau kādu laiku sāku praktizēt "burbuļa metodi" Pietiek tikai vizualizēt sev apkārt tādu kā burbuli, kas atsit un nelaiž klāt Tev citu negatīvo enerģiju un neļauj viņiem savākt Tavu pozitīvo. Draugu, ģimenes un vienkārši normālu cilvēku vidū tas nav jādara, jo enerģijai tomēr ir jāmainās, taču šad tad tāds vairogs noder savas labsajūtas saglabāšanai.
05.02.2014 13:00 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Ja tu būtu šāds vampīrs, tev tādi jautājumi nerastos :)
05.02.2014 14:02 |
 
Reitings 39
Reģ: 06.02.2014
Cau! Gribi nopelnit naudu? Ieej - http://bit.ly/1ekzRVU un atvertaja loga nospied - "Velos pelnit naudu" un sac pelnit jau sodien!!! VEIKSMI TEV!
06.02.2014 02:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits