Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribu nomierināties, besis :D

 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Labrīt, meičas!

Tātad, manu iepriekšēju ilglaicīgu attiecību beigas sākās pateicoties vienai seksīgai beibei. Mani nekrāpa, bet 2 nedēļas pēc viņu iepazīšanas mani palūdza pārvākties. Pirms tas notika, es vēl ieraudzīju ex sociālajos tīklos jaunu "draudzeni", kura tiešam bija diez gan hot, bet tā kā biju pārliecināta viņa mīlestībā, tad nu sakostiem zobiem centos nedomāt.

Tagad man ir jaunas attiecības, gandrīz gadu, kopā nedzīvojam. Viss ir forši, bet. Vakar nejauši ieraudzīju tajos pašos sociālajos tīklos, tiek plānota viņu bijušo kursabiedru tikšanas. Viņš pats man par to neko neteica, bet tas laikam tādēļ, ka viss tiek tikai plānots. Problēma: papētiju tikšanas dalībnieces un... tur atkal ir viena meitene (kursabiedriene), kurai tipāža ir līdzīga tai, kuras dēļ ex mani pameta :D Tas ir tiiik stulbi, bet, meičas, es nevaru, vislaik tagad domāju par to, slikti gulēju un man bail :D es saprotu, ka nav iespējams tagad uztraukties par katru simpātisku meiteni, bet... Jūtos kā muļķe. Nomieriniet mani :D

P.S. lūgums, bez negācijām.
05.02.2014 09:50 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Tas taču ir cits puisis. Un pavisam cita meitene. Nevar visus vīriešus vērtēt pēc tā, kāds bija tavs ex.
Tāpat kā nevajag vērtēt to meiteni, tikai tāpēc, ka viņa ir līdzīga tipāža kā tā - ar ko sapinās ex.
05.02.2014 09:52 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
iemācies nešaubīties tik ļoti par jauno draugu, viņš ļoti apvainotos, ja uzzinātu, ka domās salīdzini viņu ar bijušo.
Zinu, ka viegli ieteikt, grūti darīt, bet padomā labi, kāpēc jaunajām attiecībām jācieš, ja nekas nav noticis? Lai veicās, galvu augša un poti pašapziņas :)!
05.02.2014 09:54 |
 
Reitings 372
Reģ: 05.12.2013
Nu uztaisies tu arī par tādu hot
05.02.2014 09:56 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
melnmatainaa mums visām ir līdzīga tipāža... :D

Man pašai nepatīk, ka es nevaru izbeigt salīdzīnāt. es biju tik ļoti pārliecināta bijušajā, ka nebiju gaidījusi no viņa tādu rīcību. Tagad, kad viss ir kārtībā, es tik un tā pieļauju domu, ka ar ex taču arī viss bija kārtībā :)
05.02.2014 10:06 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Varbūt vēl kādai ir domas, ka iemācīties kontrolēt savas muļķīgas domas?

Galvenais, ka nekas nav noticis, es izdomāju kaut ko savā galvā un tagad 2 nedēļas uztraukšos :D
05.02.2014 10:29 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
palūdz draugam nomainīt paroli savos soc. tīklos, vislabāk - uzlikt paroli savam profilam datorā. Pavisam nopietni. Es vienreiz tā palūdzu un gulēju daudz mierīgāk.
05.02.2014 10:38 |
 
Reitings 50
Reģ: 04.02.2014
Nevajag uztraukties par kaut kādam kursa biedrenēm, jo redz ex ir aizgājis pie citas karstākas...
Kā sakas laimīgu ceļu :D Kam ir jānotiek tas notiks, gribi tu to vai nē, kā sakās ja vīrietis gribēs aiziet viņš aizies un ne ar ko tu viņu nenoturēsi. Labāk lai tas ātrāk notiek, nekā vēlāk.
Kā kontrolēt, pirmkārt laikam jau nevajag meklēt soc tīklos to ko nevēlies redzēt vai izlasīt, jo mēs paši sev meklējam kašķi.
05.02.2014 10:39 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Kā jau minēja, vīrieši ir dažādi!
Laikam ejot, vērtības arī mainās .. nenobriedušiem, jauniem puikām visu izšķir izskats. Nopietni vīri jau vērtē vairāk kombināciju .. izskatam ir nozīme, tomēr lielāka nozīme ir tam, kas slēpjas zem .. jo vecāki kļūstam, jo nozīmīgāks kļūst cilvēciskais faktors un saderība.
Neiesaku uztraukties par vīrieša aiziešanu .. tie, kas ir staigātāji, tie arī aizies neskatoties ne uz Taviem pūliņiem ko saglābt, ne uz ko citu, ko Tu darīsi. Dod vīrietim brīvības sajūtu un viņš Tevi neatstās, kā arī konstanti jutīs nepieciešamību ieguldīt pūles attiecībās. Tiklīdz vīrieti pievelk par tuvu, tā viņš sāk mēģināt spuroties ..
05.02.2014 10:39 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Dod vīrietim brīvības sajūtu un viņš Tevi neatstās

Man nav vairs ko piebilst, šajos vārdos ir 100% patiesība.
05.02.2014 10:46 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Padomā kāds kauns tevi pārņemtu, ja tavs draugs uzzinātu, kā tu streso par to, ko pati rakstīji, ka pat naktī nespēj normāli gulēt. Varbūt beidz stalkot viņa profilu, bildes un visu pārējo. vnk neskaties un nepēti, kas viņa profilā katru dienu ir jauns parādījies.
Tu šo problēmu pati radīji, jo loģiski, ka piemēram, viena no 20 meitenēm varētu būt ar lielākām krūtīm, garākājm kājām vai vnk simpātiskāka. Tu pa ielu spēj normāli paiet, nedomājot, ka nedod Dievs viņš šito sievieti arī kādreiz satiks..
Beidz būt tik paranoiska. To es tev saku no pieredzes. Es arī attiecību sākumā nedaudz pētīju drauga draugus, komentārus utt, bet tagad neatceros, kad pēdējo reizi esmu skatījusies viņa profilu, jo man tas nav vajadzīgs. Tad arī es beidzu sevi kacināt.
05.02.2014 11:00 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Donata, es nemaz nezinu paroli, vienkārši ieraudzīju, ka viņu atzīmēja notikumā. Būtu priecīga to nepamanīt :/ :D

Ralfs un ^^, man laikam daudz ko nozīmē tieši vīriešu viedoklis, paldies, par to, ka uzrakstījāt savas domas!
Es arī saprotu, ka dzīve man rada tādus apstākļus, lai es beidzot saprastu, ka viss ir tā, ka jūs sakat. Visam ir savs laiks un viss notiek tā kā tam jānotiek.

Eh, paldies, meitenes un puiši :) Jāstrādā ar sevi!
05.02.2014 11:02 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Sany , kāpēc beidzi? Sāki jūsties pašpārliecinātaka? Vai sāki vairāk just viņa mīlestību? :)
05.02.2014 11:04 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Tiklīdz vīrieti pievelk par tuvu, tā viņš sāk mēģināt spuroties ..


Tas laikam ne tikai par vīriešiem.. :) Atcerējos vienu grāmatu, tajā nedaudz ir par to..:

http://www.jr.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=403890
05.02.2014 11:05 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Sofija - pirmās dienās es vnk sevi piespiedu, jo sapratu, ka, ja tā turpināsies, tad panākšu attiecību galu. Jo sapratu, ka pēc šīm spiegošanām es pati esmu uzvilkta, uzreiz liekas, ka kaut kas nav tā pat, ja uz tevi savādāk paskatās. Tad es jau izdomāju, ka viņš laikam mani nemīl un vēl sazin kādas figņas. Un, jo vairāk meklēju, jo vairāk tam it kā pierādījumus sev atradu. Tas nebija viss ilgstoši, jo ātri sapratu, ka es vnk pati sevi uzvelku. Un tagad jau ir tā, ka nav tā, ka nekad neiedomājos par ko sliktu, bet mani nemāc vairāk tādas domas.
Plus vēl ir tas, ka ir pagājis laiks un vēl esam kopā un attieksme arī nav palikusi sliktāka, bet tikai labāka. Tad kāda velna pēc man būtu jādomā, ka viņš mani krāpj, ja viņš cenšas visu darīt, lai es un mēs justos labi un laimīgi. To visu apdomājot, mani reizēm pēc tam pārmāca kauna sajūta par to, kādās es biju domās par savu mīļoto vīrieti.
Protams, šī cīņa vairāk notika iekš manis, nekā paudās uz āru. Šo cīņu es izcīnīju pati ar sevi un man prieks, ka ar to salīdzinoši ātri tiku galā, nevis sāku bendēt savas attiecības, jo vienas jau kādu laiku atpakaļ biju nobeigusi līdz tās vnk sapuva.
05.02.2014 11:36 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Značit neesi tikusi galā ar sava ex-a pāridarījumu.
Mani krāpa, baigi grūti bija ar citām attiecībām, kas sekoja, jo biju pārliecināta, ka visi mani krāpj, bet tagad..man vienalga, jo zinu, ka esmu viņam pati foršākā, labākā un priekš viņa esmu HOT.

Cel pašapziņu un dzīve ies uz augšu ;)
05.02.2014 11:42 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Sany

Jāāā, attiecības ir jākopj... Man dažreiz liekas, ka tas ir pārāk grūti priekš manis. Kaut iemācītos izslēgt galvu :)

A-komanda

Kādā veidā cēli pašapziņu? :)

Man tagad blakus sež kolēģe un saka, ka ir ļoti stulbi, ka viņš pats vēl nav teicis, ka viņiem tiek plānots salidojums :/
05.02.2014 11:50 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Esot es pati un esot kopā ar vīrieti, kurš mani patiešām novērtē.

Man ir bijušas attiecības ar čaļiem, kuri mani uzskata par pārāk resnu, aizrāda par laikā nenoskūtām kājām, aizrāda par to, ka es neceļos pirms viņa, lai uzkrāsotos.
Lūk šie puiši velk pašapziņu uz leju un nemaz nemotivē.
Motivē cilvēks, kurš, no rīta, ieraugot mani blakus, paskaida, lai arī es esmu izpūrusi un bez kosmētikas. Cilvēks, kurš ir blakus, kad man ir temperatūra vai sāp vēders.

Bet kopumā viss ir galvā. Katru rītu spogulī ir jāuzsmaida sev un skaļi jāpasaka, kas labs :)
05.02.2014 12:01 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Sofija - bet varbūt viņš nemaz neplāno braukt?
05.02.2014 12:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ne retumis puiši krāpj arī ar neizskatīgākām dāmām :) Ja vīrietim kaut kas attiecībās pietrūkst, pastāv risks, ka viņš to sameklēs cituviet (un ne vienmēr tur jāmeklē vainīgie).

Sofija - bet varbūt viņš nemaz neplāno braukt?


Tiešām.. :D :D
05.02.2014 12:12 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Sofija- bet viņš uz to salidojumus maz ies. Varbūt citiem pateica, ka ies, bet īstenībā neies? Varbūt vēl ir pietiekoši daudz laika un viņs to pateiks vēlāk? Varbūt arī nojaušot, cik tu esi paranoiska, tev to vnk neteiks un aizies tāpat. Un tad varēsi vēl vairāk ļaut vaļu savām fantāzijām.
Man jāmācās izslēgt galvu. Tieši pašlaik tu, manuprāt, esi izslēgusi galvu un nedomā ar smadzenēm. Ja tu padomātu, tad saprastu, cik daudz draugs ir darījis tavā labā un jūsu labā, lai jūs būtu kopā un jūsu attiecības būtu tādas, kādas ir? Ne jau tagad viņš būs tik labs pret visām. Vienmēr var atrast skaistākas, seksīgākas sievietes. Vienmēr. Uz ielas, veikalā, darbā, kāpņu telpā. Pie tam vēl tur iespēju ir vairāk nekā tajā salidojumā. Padomā, kā tu izjūti viņa mīlestību pret tevi. Un, ja izjūti, vai tev šķiet, ka tā ir nepatiesa? Ja nē, tad, kāpēc, lai viņš tevi krāptu?
05.02.2014 12:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits