Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad?

 
Reitings 39
Reģ: 17.08.2010
Kad tava āda ir tik maiga, ka gribās to glāstīt vēl un vēl. Kad tavi dīvainie un pārlieku skaļie smiekli liek man smieties līdz vēderā iemetās krampji. Kad, zinot, ka tevi satikšu, sirdsdarbība krietni paātrina savu tempu. Kad tu liec man smaidīt. Kad tu runā (jo tava balss ir tik sasodīti seksīga!). Kad tu mani iekāro. Kad tu esi man blakus. Kad tu neesi man blakus. Kad man sāp, jo tev sāp. Kad es gribu, lai tev ir labi.
Kad jūs visvairāk novērtējat vīrieti?
31.01.2014 21:21 |
 
Reitings 39
Reģ: 17.08.2010
Nevienai nav nekas sakāms? Ak, piektdienas vakars. Nekas, būšu vismaz būšu priekš sevis izteikusies. Bet labprāt palasītu arī citu skatījumu.
31.01.2014 23:14 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Kad viņš apmulst no kaut kā mīļa, ko pasaku, jo nav to gaidījis, kad es esmu tik ļoti dusmīga, gribu strīdētiies, bet viņš vienkārši nobučo manu pieri un pakutina ribas, kad naktī viņš mani pamodina, jo viņam liekas, ka man ir slikts sapnis, kad es esmu riktīga maita, bet viņš vienkārši uzvāra man tēju un liek to izdzert, kad viņš atbrauc, lai izvestu manu suni pastaigā, lai man nav jāsalst, kad viņš par paliek drūms, apvainojas uz mani, bet ļauj man viņu apskaut un runāt muļķības tik ilgi, kamēr pats sāk smieties...Tādos daudzos sīkumos es viņu novērtēju :)
31.01.2014 23:26 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
Kad pamodina mani naktī, lai pateiktu, ka vēlās manu apskāvienu. Kad vēro mani smejošām acīm par maniem bērnišķīgajiem piedzīvojumiem.. kad teic, vismaigākā āda man.. kad viņam sāp, ka sāp man.
Ekkhhh,Tu izraisīji manī pārdomas.
31.01.2014 23:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits