Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzirkstele

 
Reitings 4
Reģ: 16.06.2013
Ziema, manuprāt ir diezgan smags gadalaiks netikai laikapstākļu ziņā, bet arī attiecību ziņā. Manuprāt šājā laika posmā iestājas rutīna. Bet kā.. kā, lai tiek laukā no ikdienas rutīnas. Kā likt otrai pusei mazliet palīdzēt piedalīties atsvaidzināt mūsu savstarpējās attiecības. Kā likt vēl vairāk kopā smaidīt un priecāties par vnk lietām, runāt un sajust vienam otru vēl vairāk ?!..
30.01.2014 18:16 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es laikam nekāda padomdevēja nebūšu, bet mana pārliecība ir, ka tā dzirkstele, mirkļa burvība vai nu ir vai nav un ka nekā speciāli to radīt nevar.
30.01.2014 18:19 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Jebkuram nehanismam ir sava palaišanas sistēma. Mašīnai tā ir aizdedzes atslēga. Caur izpītēju dzirksteli nepiešķlsi. Paliec seksīgāka vai sazin kautkā tā.
Viens lepojas ar to ka golfam kluss salons un hadene negrab, cits kaifo ka bembim izpūtējs caurs- liec vīrietim lepoties. Nu hu*zin, sasauc ciemiņus, uzcep garšīgu kekssu un nodejo striptīzu. Varbūt viņa draugi paslavēs cik saimnieciska čalim sieva.
30.01.2014 18:42 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Sastrīdēties vai garas, garas priekšspēles, kas sākas, piemēram, ar sms jau darbā :D
30.01.2014 18:48 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Tak vnk izdariet kko spontānu, traku, sen nedarītu, neierastu, jautru, aizraujošu - jebko, kas nav ikdiena! Tās būs jaunas emocijas, jauni iespaidi, jaunas sarunu tēmas, jaunas atklāsmes... :) Tas ir rutīnas beigu sākums :)
30.01.2014 18:48 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Piekrītu tam, ka vajag sākt darīt kaut ko, ko iepriekš nedarījāt. Pārmaiņas arī rosinās interesi un tad jau arī dzirkstele var atgriezties.
30.01.2014 18:49 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Vnk tādas situācijas, kurās vari parādīt sevi no citas (Tavam draugam vēl nezināmas) puses, raisīs interesi par Tevi. Viņš gribēs Tevi vēl vairāk iepazīt... Vīriešiem patīk pārmaiņas, jauni iespaidi.
30.01.2014 18:53 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Bet jūs tiešām tā darat-izdomājat, nu lūk, tagad darīsim kaut ko, kas iepriekš nav darīts un būs mums jaunas sajūtas? Es varbūt kļūdos, bet man šķiet, ka tam ir ir jānotiek tā dabiski, neplānoti.
Es neko negirbu kritizēt vai apšaubīt, bet tiešām tā notiek, ka izdomājat veidu, kā radīt jaunas sajūtas, aizraušanos un tas tā arī tiešām notiek? Tas nesanāk tad kaut kā neveikli un samocīti?
30.01.2014 18:57 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Anastasija, pēc savas pieredzes varu teikt, ka jā, viss izdodas :) Galvenais ir nebūt sēnei, t.i., nečīkstēt, ka nebūs jautri, negribu, nebūs interesanti, labāk TV paskatīšos. Vnk vajag reizēm izpildīt savas vēlmes - pēkšņi gribi braukt uz jūru... Brauc! Gribi uz pakaļiņas paslidināties no kalna - uz priekšu! Un līdzi paķer vai nu draugu, vai draudzenes, vai ģimeni...
30.01.2014 19:03 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
hmmm.. nezinu mums tā dzirkstelīte tāpat ir katru dienu satiekoties vakarā mājās. ir reizes, kad šķiet, kad rutīna, bet tas ir reti. bieži vien tās dzirkstelītes atakl sāk parādīties, kad viņš daudz strādā un mazāk laika pavadām kopā, bet pēc tam mums ir ļoti jauki brīži. aizbraucam kkur kopā divatā, kas liek baudīt viens otra klātbūtni.
jūs dzīvojat kopā vai vēl nē? varbūt der tas, ka katram no jums vismaz reizi nedēļā kkur atsevišķi no mājas jāiziet - treniņi, deju nodarbības, teātris, koncerts utt. jo šī nomācošā rutīna ir arī no tā, ka jūs vnk truli sēžat mājās un neviens neko nedara.
31.01.2014 08:41 |
 
Reitings 4
Reģ: 16.06.2013
Sany, Nav jau tā ka tā dzirkstelīte mums nebūtu, dzīvojam kopā jau 2 gadu, mums ir suņuks un abi protams strādājam. Bet šobrīd ir tā, ka vakaros atnākot mājās katrs sēž pie sava datora, protams pluss man vēl ir 100 mājas darbi, kuri jāizdara.. Ir vakari, kad kopīgi skatāmies iecienītos seriālus, iedzeram alu. Bet zin kā, šobrīd man mazliet pietrūkst mīļuma un rūpes, bet es esmu no tām sievietēm, kurām nepatīk čīkstēt un krist uz nerviem, jo zinu cik ļoti tas tracina vīriešus. Dažkārt šķiet, ka tā jau pa daudz burkšķu uz viņu.. Bet tajā pašā laikā man gribas, lai viņš to solīti panāk pretī un saprot, to ka attiecībās abām pusēm jāstrādā kopā.. Protams mums patīk slinkās sestdienas, kad no rītiem abi varam pamosties kopā un tad visu dienu vārtīties pa gultu, bet jā katrs pie sava datora :D Bet gribas jau kaut ko kopīgi padarīt šādās dienās. Protams vasarā jau ir citādāk. Var iet laukā staigāt ar suni, braukt peldēt un darīt citas intresantas lietas kopā. Bet ziema.. tādēļ saku, ka ziemas peridods, manurpāt ir smags, jo visi ielien savā aliņā. Jā, tā vien šķiet, ka jāpadzīvo mazliet atsevišķi, lai saprastu cik ļoti viens otram esam nepieciešami un svarīgi. :)
31.01.2014 13:54 |
 
Reitings 4
Reģ: 16.06.2013
Bet zinot, cik ļoti tuvi mēs esam. Man pat divas dienas ir grūti bez viņa. Kur nu nedēļu, kad brauks komandējumā.. Bet ticu, ka tas nāks par labu .. :)
31.01.2014 13:58 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
Es laikam nekāda padomdevēja nebūšu, bet mana pārliecība ir, ka tā dzirkstele, mirkļa burvība vai nu ir vai nav un ka nekā speciāli to radīt nevar.


radīt var, ja ir vēlēšanās, ja nav - nevar :D
31.01.2014 16:26 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
lai viņš to solīti panāk pretī un saprot, to ka attiecībās abām pusēm jāstrādā kopā.. Protams mums patīk slinkās sestdienas, kad no rītiem abi varam pamosties kopā un tad visu dienu vārtīties pa gultu, bet jā katrs pie sava datora Bet gribas jau kaut ko kopīgi padarīt šādās dienās.


Jā, tā vien šķiet, ka jāpadzīvo mazliet atsevišķi, lai saprastu cik ļoti viens otram esam nepieciešami un svarīgi.


Rodas iespaids, ka pati nezini, ko no vīrieša vēlies, ko tu no attiecībām vēlies?
Kam tev tās? hm....sievietes.
31.01.2014 16:31 |
 
Reitings 4
Reģ: 16.06.2013
xerty - Es zinu, ko vēlos no sava vīrieša un ko vēlos attiecībās. Patiesībā man tas viss jau ir. Tikai šobrīd ikdienas rutīnā to visu vēlos mazliet atsvaidzināt! Tas arī viss!
31.01.2014 16:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!