Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēmzona- vēders.

 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
Sveikas :)
Īsti nezināju, kurā sadaļā vērsties ar savu tematu, bet šķiet, ka šeit tomēr visatbilstošāk.
Kā jau var noprast no virsraksta- gribu sadraudzēties ar savu vēderu! :D

Īsi apstāstīšu, kāds man tas stāts!
Esmu diezgan mazā augumā, kopskatā ķermenis it kā izskatās LABI. Teorētiski tas ir- svars atbilst auguma garumam. Mani apmierina gan kājas, gan dibens (varētu tikai pārtapt izteiksmīgāks), bet tiešām kaitina uz vēdera iedzīvojusies riepiņa!
Teikšu godīgi- ne skrienu, ne veselīgi ēdu, ne vispārīgi baigi sportoju un piedomāju pie veselīga dzīvesveida. Nesāciet lamāt- man vienkārši šāds process nav bijis vajadzīgs, jo viss labi pārstrādājas, atbilstoši funkcionē, "apvelšanās" nenotiek. Turklāt bieži vien no stresiņiem, kas saistīti ar darbu vai studijām, pazūd kg, kas mana auguma kopskatu padara vēl slaidāku, pat pārāk tievu!
Bet tā RIEPIŅA!! Viss būtu skaisti, ja vien ne tā riepa ! Es sapņoju par manam augumam atbilstošu, daudz labāk piestāvošu PLAKANU VĒDERIŅU :)
Meitenes, kuras zina, kā šo nepilnību pārvērst efektā, padalieties, lūdzu!
Kas man būtu jāsāk darīt no tā, ko, varbūt, nekad neesmu darījusi , vai arī ko jūs ieteiktu no pieredzes?
30.01.2014 15:50 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Ieteiktu nebūt tik slinkai un sameklēt vismaz vakardienas diskusiju. :)
30.01.2014 15:53 |
 
Reitings 16
Reģ: 30.05.2013
Šodien visisiem problēmas ar vēderu :D Ieej sākumlapā - tur tieši priekš Tevis raksts :))
30.01.2014 15:55 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Parasti uz vēdera krājas tauki (riepa), ja pārāk daudz miltu izstrādājumus ēd.. vai pēdējā laikā neesi aizrāvusies ar bulciņām, maizi, kūkām , makaroniem utt.?
Ieteiktu palasīt info par veselīgu uzturu..
Uzņem vairāk Olbaltumvielas un samazini ogļhidrātu patēriņu.
Galvenais, saved kārtībā savu ēdienkarti.. diemžēl taukus nevarēsi nomest tikai no vēdera, tauki pazudīs no visa ķermeņa vienmērīgi, ja gribi notievēt, galvenais likums = kaloriju deficīts! Patērē vairāk nekā uzņem!
30.01.2014 15:59 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.03.2013
nu , bet taisīt presītes un tikai :D
tu ceri , ka no zila gaisa riepa pazudīs?
30.01.2014 16:01 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
No presītēm riepa nepazūd - daaaah!!
30.01.2014 16:04 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
No presītēm riepa nepazūd - daaaah!!
30.01.2014 16:35 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Visapkārt ir tik daudz informācijas, vajag tikai mācēt meklēt. Ja reiz esi tik slinka meklēt,šaubos vai izdosies arī ko zaudēt. ;)
Un atceries,ka nevari zaudēt taukus konkrētā "vietā", tie pakāpeniski zudīs no visa organisma. Bet lai tos zaudētu un nenodarītu sev pāri ir daudz jāvāc informācijas (vislabāk - ārpus cosmo.lv, jo te var visādus brīnumus dzirdēt) vai jādodas pie speciālista. Lai veicās :)
30.01.2014 16:43 |
 
Reitings 9
Reģ: 03.01.2014
Riepa uz vēdera ir normāli. Man arī ir, un nekāda vaina. Tās tikai iedomas, ka riepa ir slikti, ka jātiek no viņas vaļā u.tml. Patiesībā viņa nekam netraucē, un par izskata bojāšanu tās tikai iedomas - gaumes ir dažādas. Neņem galvā to mazo riepiņu, labāk pilnasinīgi dzīvo ar viņu, nekā streso viņas dēļ (tāpat viņa nekur nepazudīs :D)!
31.01.2014 13:58 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
misshine, Marija - paldies, tieši tā arī izdarīju. Ierakos diskusijās un dotajos padomos. :D
Lee - PRECĪZI mana problēma laikam! Kūkas, makaroni, vispār saldumlietas.. nu TIK ļoti tīkamas! :( Un tur jau tā lielākā nelaime, ka gribu tikt vaļā tikai no riepiņas, bet ne no kā cita. No dusmām laikam pati kkādu brīnumpaņēmienu izgudrošu! :@ :D
Rolla - taisnība Tev. :) Jābeidz slinkot un jāsāk izmantot vingrošanas paņēmienus, kā arī citur piedāvātos resursus šīs manas problēmas atrisināšanā.
Zane - Es tā nevaru. 'Riepiņa' mani tomēr nomāc. :D It kā jau tā nekooo, viss proporcionāli. Bet gribas to plakano vēderiņu, gribas! Un to var panākt. Tieši tādēļ neliekos mierā.
01.02.2014 15:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!