Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā lai atrod pareizo ceļu dzīvē? :/

 
Reitings 9
Reģ: 30.01.2014
Sveikas meitenes!

Īstenībā tikko vien piereģistrējos, jo tā vien gribas ar kādu padalīties par samērā lielo dzīves likstu.. proti, pirms pusgada pabeidzu studijas, likās jēj, visi ceļi brīvi. Un tagad sāk uznākt tāds"pofigisms" par visu. Jau teju pusgadu vienkārši nevaru izdomāt, ko tad dzīvē gribētos. Esmu bijusi uz neskaitāmām darba intervijām, bet iekšā kaut kas saka "nē, nav tavs". Un trakākais, ka pat piespiest sev nevaru kaut vai pamēģināt pastrādāt vai vispār pārvākties (dzīvoju pie vecākiem :/)

Man nav nekādu apslēptu talantu, nav arī nekādas aizraušanās (vien patīk lasīt karjeras literatūru). Nezinu, varbūt ar darba atrašanu LV iet tik grūti, jo studiju gados nosolījos, ka pēc mācībām laiku veltīšu sev - beidzot saņemšos un iegūšu ķermeni, ko vēlos, nododoties sportam, nesēdēšu vairs pie datora un beidzot uzturēšos svaigā gaisā pienācīgu laiku, sākšu beidzot ēst veselīgāk. Bet, kad izdzirdu kādas algas pārsvarā piedāvā, tad tā vien prātā nāk vārds "vergošana", kad knapi par istabu varētu samaksāt, bet vēl ceļš, ēdiens, un no manas apņemšanās par sporta zāli, veselīgu (kas nozīmē arī dārgāku) pārtiku noplok..

Par laimi neesmu 100% "uz kakla" vecākiem, jo šo pusgadu esmu strādājusi pusslodzes darbiņu, bet no tā šomēnes aizgāju. Nauda gan ir iekrāta, tāpēc domāju, varbūt aizbraukt pastrādāt kādā Grieķijā, tāpēc gribējās arī uzjautāt - varbūt kāda plāno izmantot work-greece.com pakalpojumus un arī vasarā doties pastrādāt? Vai varbūt kāda ir bijusi un zin pastāstīt kā ar apstākļiem? Saprotu, nekāda medusmaize nebūs, jāstrādā vien būs, bet dikti dikti velk kaut vai tikai foršais klimats (studiju gados biju erasmus Turcijā, tā vien gribas atgriezties siltajās zemēs)..

Nu, šis tāds neliels ieskats manā sāpītē.. varbūt kādai ir padoms, kas spētu sapurināt, jo tas tagad tiešām noderētu..
30.01.2014 00:39 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
Dzīvoju ar pārliecība, ka notiek tas, kam jānotiek. Ja kaut kas nav domāts tev vai to vienkārši nevajadzētu darīt - radīsies šķēršļi vai vismaz kāda balstiņa iekšā sauks - Nedari to! Un savukārt, ja pēkšņi rodas kāds dzinulis un ļoti velk, tad jāizmanto iespēja.
Spriežot pēc rakstītā, atrodoties tavā vietā, es dotos uz Grieķiju, bet tikai, ja ir ar 100% pārliecība par to ko dari.
Jebkurā gadījumā, novēlu tev veiksmi!
30.01.2014 00:50 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Agri vai veelu atkal buusi taas situaacijas priekshaa. Vari uz laiku aizbeegt uz Griekjiju, bet tas nemaina faktu, ka atgriezjoties buus jaasaak tomeer karjera no zemaakaa pakaapiena ar zemu algu. Ja vien neuzspiid ljoti liela veiksme, visi iesaakumaa saak ar mazuminju un tad leenaam tiek uz augshu. Saac ar to darbu, kas smuki izskatiitos peecaak tavaa CV un peec kaada laicinja, ja nenotiek darbaa kustiiba uz augshu, meklee citu, labaak apmaksaatu. Ar pieredzi bagaazjaa ir lielaakas iespeejas atrast kaut ko cieniigu.
30.01.2014 01:12 |
 
Reitings 40
Reģ: 29.01.2014
Sveika!
Manis pārstāvētā aģentūra rīko darbinieku (animatoru-viesu izklaidēšana) atlasi sezonas darbam no aprīļa līdz oktobrim Krētā.
ja ir interese , uzraksti PM
30.01.2014 01:59 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
pff, 1. pasaules problēmas. nu ko lai saka, pārāk labi dzīvo - nav sevi jāuztur, nav jāpērk sev ēdiens, var nodoties filosofēšanai.
nez ko tu tajā Grieķijā domā darīt? ar augstskolas diplomu strādāt sezonas darbu?
30.01.2014 02:13 |
 
Reitings 281
Reģ: 19.01.2014
Madena
Esmu izmantojusi šīs darbā iekārošanas kompānijas sniegtos pakalpojumus, respektīvi, ''caur viņiem'' tiku iekārtota darbā Grieķijā. Arī šogad došos uz Grieķiju strādāt- nu jau trešo sezonu!

Ja interesē- varu Tev sīkāk privāti pastāstīt! :)
par saviem piedzīvojumiem varētu veselu grāmatu sarakstīt :D
30.01.2014 02:38 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
Es uzskatu, ka ir jārīkojas tā, kā uzskati par pareizu. Klausi sirdij, protams, prātā arī ieklausies. Bet nav jēgas sevi piespiest kaut kam, ko tu dziļi sevī jūti, ka tas nav pareizi. Tomēr dzīve ir tikai viena. Esmu vienmēr sevi piespiedusi kaut kam, ko patiesībā nemaz nevēlos. Bet pateicoties vienam cilvēkam, ko iepazinu un viņa domāšanas veidam, es skatos uz visu savādāk :)
Tāpēc, ja uzskati, ka vēlies braukt, tad brauc. Varbūt esot prom tu sakārtosi savas domas :)
30.01.2014 02:56 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Es ari domaju ka jabrauc .....JO KAPEC NEiekrat pieredzi un pelnit labak nekka LV . NO sākuma jau busi no apakšas ..
30.01.2014 07:29 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Agri vai veelu atkal buusi taas situaacijas priekshaa. Vari uz laiku aizbeegt uz Griekjiju, bet tas nemaina faktu, ka atgriezjoties buus jaasaak tomeer karjera no zemaakaa pakaapiena ar zemu algu.


Piekritīšu kristai.

Tas gan nenozīmē, ka doma pastrādāt Grieķijā, kamēr lietas paliek skaidrākas pašai prātā, ir tā sliktākā doma. Bet, ja vien tava joma nav tūrisms un viesnīcu administrācija, vai Grieķu valodas filologs, tad tas būs CV ziņā izniekots laiks.
30.01.2014 10:08 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Madena Kas tev liedz palikt ārzemēs un meklēt labāku darbu tur? Protams, sākot ar mazumiņu :)
30.01.2014 10:18 |
 
Reitings 33
Reģ: 29.01.2009
Vienmēr atceros teicienu, ka ''iedvesma atnāk tikai darot''.
Galvenais ir būt kustībā, kaut ko darīt, pat, ja tev šķiet, ka tas nav priekš tevis, tikai tā tu atradīsi, ko tu gribi - sāksi vienu, nepatiks, bet varbūt sapratīsi - ahā! šitas aspekts gan man patīk - un varēsi pārlekt uz kaut ko citu.
Es arī neesmu pārliecināta, kas ir tas, ko gribu, bet es vismaz daru - strādāju un mācos maģistrantūrā - un ''šķiroju'''savā galvā, kas man patīk, no tā, ko es daru, un kas ne. Kuri mācību priekšmeti man šķiet foršāki, kuri ne, kurā jomā tieši es gribētu strādāt, kas no manas darba pieredzes noderētu, ja gribētu iet uz citu nozari strādāt, ko es negribētu darīt.
Esi kustībā! Sēžot mājās un filozofējot neko neizdomāsi.
Iestājies kaut vai kādā NVO, satiecies ar citiem jauniešiem, kas tev parādītu citu skatu uz dzīvi, ''pamaini tapeti'', meklē jaunu pieredzi. Tikai nesēņo mājās!
Lai veicas!
30.01.2014 10:21 |
 
Reitings 33
Reģ: 29.01.2009
Es teiktu, ka brauc uz Grieķiju! Tas būs labāk, nekā sēdēt mājās. Ja pratīsi izmantot tur iegūto pieredzi un nodibināt labus kontaktus - iespējamība, ka atbrauksi atpakaļ mājās un turpināsi sēņot būs mazāka. Tikai satiecies tur ar cilvēkiem, kontaktējies.
30.01.2014 10:23 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tu esi domājusi par parvakšanos uz dzīvi ārzemēs? Tīri no tāda aspekta, ka tur, uzsakot jebkura veida karjeru (nu, teiksim, "darba dzīvi"), daudzās Eiropas valstīs tā sakumpozīcijas, iesācēja līmeņa darba alga būs pieklajīgaka un mazāk atgādinās vergošanu.

Eiropas dienvidi šobrīd gan nav taja labākaja ekonomiskajā stāvoklī, vienīgais mīnuss. Ja tev ir citu Eiropas valodu zināšanas, vari mēģināt meklēt darbu ārvalstīs - ka oficiante, viesnīcas administratore, nu kaut kā tā. Cik saprotu, vecāki būtu spējīgi piepalīdzēt ar naudiņu pirmajam laikam, kamēr meklē darbu (palūgt vecākiem naudu, kuru vēlāk lēnītēm atdosi, nav jākaunās).
30.01.2014 10:59 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Kas Tev liek domāt, ka ja aizbrauksi prom, tad pārstāsi būt slinķe un pēkšņi atvērsies kāda jauna čakra? :D
30.01.2014 11:04 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
misshine, varbūt atvērsies. Man ir gadījies "aizbraukt prom" vairakas reizes. No savām globālajām problēmām aizmukt nevar, bet vides maiņa var iekustināt, stimulēt, motivēt, arī mazliet pamainīt rakstura izpausmes. Nav tik bezcerīgi gaidīt jaunas čakras :)
30.01.2014 11:09 |
 
Reitings 9
Reģ: 30.01.2014
Liels paldies par ieteikumiem/izteiktajām domām.. sasmējos par tām 1.pasaules problēmām :) iespējams jau tiešām mālēju visu trakāk nekā ir, bet nu ir tāda neliela depresija uznākusi.

Neesmu jau pret darba uzsākšanu no "apakšas", ja vien zinātu, ka tas ir tas ko gribu.. iepriekšējais darbiņš (pusslodzes darbs, ko iesāku vēl studente būdama) ir savu pieredzi devis - vismaz sapratu, ko nevēlos nākotnē. Bet teju 2 gadi tā arī pagāja šajā jomā un lai gan iekš CV ieraksts izskatās jauki - kāda no tā jēga, ja tas nav mans lauciņš. Tāpat bail uzķerties atkal ar kādu darbu, tad pēc kāda laika saprast, ka atkal nu nav mans, un tad atkal sākt visu no nulles. pufff absurds. Turklāt, negribas dzīvot dēļ "wow" CV ierakstiem un spožās karjeras. Gribas jau vienkārši būt laimīgai :)

Par to slinkumu, dziļi sevī jau domāju, ka pamainot vidi tiešām mainīsies arī attieksme pret pasauli un varbūt vēlāk nespēšu saprast, kā es vispār varēju "iesūnot" uz tik ilgu laiku mājās.. ehh, laikam vien cītīgāk jāpameklē sava vieta pasaulē.
30.01.2014 14:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!