Liels deguns

 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Sveikas, dāmas.
Tātad kā jau pēc virsraksta , var saprast , ka man ir liels deguns. Tiešām. Liels un līks . Atbaidošs .
It kā mani tas kompleksos nedzen, nekad neesmu pārdzīvojusi īpaši, jo bez deguna taču palieku arī es. :D Bet es zinu , ka mans deguns atbaida cilvēkus. Vairāk puišus. Piemēram, es pat zinu, ka uzsākot sarunu , cilvēkam uzreiz acīs tikai mans neglītais deguns. Bet , es nekrītu par to izmisumā, kā citas to dara par sīkumiem, piemēram , pumpām. Pumpas aizmālēsi, bet degunu nē. Par plastisko vispār nevar būt neruna. Neesmu no tām.
Es sev neliekos skaista. Ok, ja sapucējos, tad pat liekos nedaudz simpātiska. Es pat nezinu ko no jums gribu. Vairak gribēju sirdi izkratīt. Varbūt jūs zināt kādu kā es? Vai labi dzīvo?
Es nezinu, liekas dzīve brīnišķīga, sakopta esmu. Bet tas deguns. DEGUNS!
29.01.2014 22:27 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Man arī ir krauklīša deguns. Mantojums no vectēva. :D Nokompleksojos līdz ķirurga kabinetam un apstājos pie summas - 3000Ls. Izdomāju, ka izdevīgāk ir izcelt lielās acis ar dabīgi garām skropstām, nekā iespringt uz deguna formu :D
29.01.2014 23:00 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Pamatskolā daži asprāši atradās un smējās, bet ja mani iepazina, pieņēma un man bija daži, bet labi draugi, kuriem bija vienalga mans deguns. Man arī ir ļoti atlētisks augums , es pati sevi apskaužu. :D Ēdu cik gribu- resnāka nepalieku. ;dd bet nē, nē. Cilvēki to pamana, bet negrib aizskart. Man ir viena tik uzbāzīga paziņa, viņa prasa kāpēc man tik liels deguns, un tā visu laiku. Bet es taču neizvēlējos kāda piedzimt. Bet ir cilvēki teikuši , ka esmu skaista. :)
29.01.2014 23:06 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Es tikko aizgāju uz tualeti un spogulī paskatoties pasmaidīju. Un nopietni es tagad liekos skaistāka. Varbūt toč man tas viss galvā. Ne jau dēļ deguna puisi neatradīšu. Pff, nebūtu uzsākusi šo diskusiju varbūt es vēl domātu visu laiku par šito. :D jānoskaņojas pozitīvajam! :))
29.01.2014 23:12 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Laura, prieks, ka Tev šī diskusija TĀ uzlaboja garīgo! :)
Bieži vien problēma ir vnk galvā... Tādās reizēs tiešām noder viedokļi no malas - palīdz atvērt acis un saprast, ka mūsu "problēmas" nemaz nav problēmas :)
29.01.2014 23:15 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
Pievienojos lielo degunu klubiņā :D
Agrāk briesmīgi kompleksoju par to, jutos kā dabas mātes izbrāķēta. Bet (!) mainīju savu domāšanu un attieksmi un tagad jūtos ideāli arī tāpat. Ir un vienmēr būs cilvēki, kas atļausies izteikt daiļrunīgus komentārus, bet galvenais neņemt tos pie sirds. Katrs ir unikāls savā īpašā veidā.
Par puišu uzmanību nesūdzos, vismaz ar savu degunu zinu kuriem interesēju pati un kuri meklē tikai glītu sejiņu :)
29.01.2014 23:19 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Laura,ja tev tas netraucē un ir augsta pašapziņa, tad tas ir tikai pozitīvi un arī tava attieksme ir jūtama citiem :)
Pašai pēc operācijas ir diezgan asimetrisks deguns izveidojies, un, par cik manī nav tik veselīgas pašapziņas iekšā, tad man tas ļooti traucē, lai gan nevienu sliktu komentāru neesmu par to dzirdējusi no apkārtējiem. Tādēļ šoruden ir doma par plastisko operāciju. Ja finanšu dēļ nesanāks, tad vismaz nākošgad.
29.01.2014 23:24 |
 
Reitings 466
Reģ: 20.09.2010
Pirms pāris gadiem man bija neeeeenooormāli kompleksi. Likās, kur nu tik neglīta.. Man ir grieķu deguns, bet ar tādu kā -uzkalniņu- :D , nav taisns. Bet tad puiši sāka pievērst pastiprinātu uzmanību, es ļoti bieži sāku dzirdēt komplimentus. Sapratu, ka bez LIELĀ DEGUNA, man ir arī lielas acis, dabīgi garas skropstas.
Nemelošu, kādu laiciņu biju domājusi, ka kādreiz obligāti veikšu plastiku, bet tagad, neredzu vajadzības.
Esmu pārliecināta, ka Tev ir skaists deguns, kas piestāv Tavai sejai. :)
29.01.2014 23:29 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Prieks, ka tev tā! :) gan jau man ar paveiksies. ;)
29.01.2014 23:31 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Man vispar likās, ka ar lielu degunu es tada vienīgā, jo internetā nekur nevarēju atrast šādas diskusijas..
29.01.2014 23:33 |
 
Reitings 88
Reģ: 29.01.2014
Man ari ir liels deguns, visi berniba vinu sauca par kartupela degunu, agrak bija kompleksi, a tgd jau vng :-)
29.01.2014 23:56 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
berniba vinu sauca par kartupela degunu

Mani sauca par bermuda trīsstūri. :D Sāku par to pasmieties tad, kad radās saprašana, ka te,kuri tā saka, ir visīstākie tupaki. Un es ar savu degunu esmu daudz skaistāka par viņiem.
30.01.2014 00:00 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Man vispar likās, ka ar lielu degunu es tada vienīgā, jo internetā nekur nevarēju atrast šādas diskusijas..


Tak nē, man ir zināmas dažas vēl citas ''lieldegunes'', bet, pateicoties viņu pašapziņai (daļai tā jau mijas ar augstprātību), viņas var dabūt kādu vien vīrieti vēlas, ar tiem nav nekādu problēmu. Viss tiešām slēpjas attieksmē pret sevi! ( ja nav šis variants
30.01.2014 10:16 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Man draudzene reiz pamatskolā pateica: "Tā jau Tu būtu smuka, bet Tev deguns pārāk liels."

Ja godīgi, tad man tā bija trauma uz ilgu laiku, bet gadiem ejot, es sapratu, ka viss ar manu degunu ir kārtībā. :D
30.01.2014 10:23 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012


Aktrise no "Dirty Dancing", kura pēc tam, kad ar šo filmu kļuva slavena, uztaisīja plastisko operāciju, lai "izlabotu" savu kartupeļdegunu. Rezultāts? Cilvēki viņu ar jauno degunu vairs neatpazina, un foršas lomas viņai vairs neviens nepiedāvāja, jo Amerika mīlēja viņas veco, nestandarta izskatu.
30.01.2014 12:10 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012


Uma Thurman jaunībā, ar kartupeļdegunu, kurš viņas izskatas piedod "odziņu".

Bet nu labi, man pēdēja laikā arī pēkšņi sācis likties, ka man ir liels deguns :)
30.01.2014 12:12 |
 
Reitings 183
Reģ: 28.01.2014
Autorei
Vai nevarētu būt, ka Tu pārspīlē sava deguna nozīmīgumu ? Iespējams, citi nemaz nav ievērojuši vai varbūt tas Tavai sejai tieši piešķir knifiņu. :)
Noskaties šo video, eksperiments par to, kā mēs sevi redzam un kā citi redz.

http://www.upworthy.com/2-people-described-the-same-person-to-a-forensic-artist-and-this-is-what-happene?g=2&c=reccon1
30.01.2014 12:13 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Es arī esmu no lielo degunu klubiņa. Viņš gan man tāds taisns un smuks, bet - liels. Skatos fotogrāfijas, kur kāds mani nobildējis no sāna un redzu vectēva degunu. Neizslēdzu, ka kādreiz, ja būs lieki līdzekļi, viņu samazināšu, formu gan atstājot. Kādreiz dikti par to izmēru kompleksoju, arī jau tikusi ārā no pusaudžu gadiem, bet vēlāk sapratu, ka tās ir tikai manas pašas iedomas, jo neviens nekad man par to degunu neko nav teicis.
Aizbrauc uz Itāliju! Ideāli, ja Tev tur ir paziņas un vari padzīvoties ilgāk, pāris nedēļas vai mēnesi. Es kādu laiciņu nodzīvoju starp itālietēm un spānietēm, kurām lili deguni ir tāds... standartiņš. Un visām tas vienalga. No viņām burtiski sprēgā pašapziņa (nē, ne iedomība) un arī vīrieši līp apkārt. Tajā brīdī sapratu, ka degunam patiešām ir maz nozīmes.
Tomēr ja tas traucē tik ļoti, nu nevajag baidīties no operācijas, ja mazāks deguns Tev liktu justies labāk. Ja problēma ir tik nozīmīga, man šķiet, ka labāk ir braukt autobusā ar savu smuko degunu, nekā, kompleksaini slēpties džipā (jo maziņā audi pat deguns nelīdīs iekšā).
30.01.2014 12:30 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tie kompleksi plūst un mainās. Tīņa gados es kompleksoju par mazām acīm. Tagad spogulī redzu smukas, normāla izmēra acis. Pēc tam kompleksoju par resnu pakaļu. Tagad saportu, ka 36 izmēra biksēs tik ļoti jau nu resna pakaļa nemēdz būt. Bet tagad pēkšņi uzpeldējis milzu deguns (par kura esamību agrāk pat nenojautu). Vai tiešām ir jēga domāt par operācijām? Labāk nogaidīt, kamēr parādīsies kaut kas jauns, par ko kompleksot.
30.01.2014 12:36 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Sieviete ar lielu degunu - Ieva Bondare- ir pat skaistumkonkursos piedalījusies, tā ka nav tik traki.

30.01.2014 12:47 |
 
Reitings 223
Reģ: 29.01.2009
Man arī vienmēr nepaticis mans deguns, sapņoju par plastisko operāciju, lai iegūtu glītu mazu deguntiņu. Likās, ka man ir apaļa seja, un garš ass "raganu" deguns. Līdz brīdim, kad pirms 7 gadiem satiku savu pašreizējo draugu. Viņš teica, ka, ja mainīšu degunu, viņam vairs nepatikšu, un ievēroja mani tieši deguna dēļ.
Vēl aizvien ievēroju, ka pievērš uzmanību sievietēm ar lielākiem deguniem. Vienmēr par to pasmaidu. Katram sava gaume, un, ja vien netraucē elpošanai, deguns negarantē ne panākumus, ne arī neveiksmes pie pretēja dzimuma.
30.01.2014 12:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!