Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

zobu labošana

 
Reitings 211
Reģ: 20.05.2013
Labs vakars,
vakar ar draudzeni sākām diskutēt par zobārstiem.
Tātad - es jau apmeklēju zobārstu kādus 4mēnešus ar pārtraukumiem (nebiju bijusi ļoti ilgu laiku), vairākus zobus remontēja. Draudzenei līdzīga situācija.
Tikai īsti nesaprotam, kā tā var būt - man vienā vizītē ilgāk par 10 - 30 min neko nedara. Piemēram, uzliek zāles un palaiž mājās.
Draudzenes zobārste, piemēram, salabo zobu pa stundu un jau ķeras klāt citiem zobiem. Draudzene brīnās - ko man tur tik ilgi pa vairākām reizēm var darīt? es jau saku, ka man lielākas problēmas.
Vai nevar būt tā - ka ja remontē vairākas reizes - salabo labāk nekā tad ja visu izdara vienā reizē? Vai tas atkarīgs no tā cik lielas problēmas?
mazliet nesakarīgi uzrakstīju, bet cerams domu sapratāt :)
jautājums jau vairāk tīras intereses pēc.
29.01.2014 21:05 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Nu ja Tavam zobam uzliek zāles, tad loģiski, ka to zobu nevar tajā pat reizē salabot. Zālēm nepieciešams iedarboties un tā teikt "izpildīt savu uzdevumu" - kad zobs būs vesels, salabos.

Kāpēc nelabo citu zobu tajā pat vizītē - atkarīgs no zobārsta darba stila, aizņemtības.
29.01.2014 21:10 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
man taisa vidēji 30-50 min. Ja tīra kanālu, liek zāles, tad varbūt ātrāk
29.01.2014 21:11 |
 
Reitings 206
Reģ: 20.07.2011
Katram ārstam tak savs labošanas stils. Ja labojamie zobi atrodas blakus viens otram tad nav jāšpricē anestēzija pa jaunu citā vietā un var salabot, bet ja zobi katrs savā pusē atrodas tad jāšpricē pa jaunu un beigās pacientam visa mute nejūtīga.
31.01.2014 15:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits